КБ: Локомотив Пловдив- Лудогорец | 0:4 FT

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: Пловдив- Лудогорец Купата сряда 20-00

Мнениеот mark1926 » 02 апр 2017 15:08

mozart написа:
mark1926 написа:
mozart написа:ЦСКА умря, тези дето ги бихме вчера са МИКРЕ ЮНАЙТЕД. Предвиждам лесен мач точно защото статистиката е такава, че няма какво др,го да си помисля. Сега да тинапишя статистиката от домакинските мачова за първенство: До момента мачовете в А група са 9 като имаме 8 победи и 1 равен, а головата разлика е стряскаща 13:0 :lol: Ако това не е комплекс не знам. Остава да събуете гащите още в съблекалнята ;)


Тежка статистика, признавам, бих добавил и че равенството е в Каварна не в Разград!!! Пропускаш обаче нещо съществено... мачът е един и той е в ПЛОВДИВ!!! Това е проблемът ви, това е вашият ФИНАЛ, след това има разменено гостуване и финал на неутрален терен, НО СЕГА СТЕ В ПЛОВДИВ, с най-неудобния си съперник...СТАТИСТИКА 50 на 50...

Абсолютно си прав, но да напишеш по-горе комплекс ;)! Иначе в мачовете на директна елиминация статистиката много не играе. Преди няколко години замалко да ни отстраните, но нямахте късмет последните минути и пропуснахте да ни елиминирате. Така звучи малко по-различно, малко по-феърплей! Успех в борбата за евротурнрите, но вероятно няма да ги достигнете през турнира за купата!


Аз за Купата с вас се сещам за един мач и той е финалът в Бургас. Заради който коко динев бе изгонен с бомби, много, ама много бомби, от Локомотив, продаденият финал на Милиардерът Домусчиев от коко, заради, който се пожертва ДОРИ СЛУЖЕБНА ЗАГУБА от ботевЪ, заради безкрайни БОМБИ,породени от манипулацията на коко.

Сега обаче ще получите битка 90-120 минути ДУЗПИ...

mozart
Мнения: 1126
Регистриран на: 09 юли 2013 12:58
Контакти:

Re: Пловдив- Лудогорец Купата сряда 20-00

Мнениеот mozart » 02 апр 2017 15:14

И какво му беше на финала? Бях на този мач и не виждам нищо нередно. Не видях да играете по-слабо второто полувреме, просто Бадема и Марсо бяха невероятни този мач. До първия гол не се виждаше как ще вкараме гол, въпреки че доминирахме. Защитавахте се много организирано, но тогава двама по-горе споменати избухнаха и двата гола са страхотни. Каквото и да си мислите не можете да омаловажите тази наша първа купа. Спечелихме си я съвсем честно, пък вие че сте набедили тото динев не е наш проблем.
По принцип ние също искаме битка, защото лично на мен ми писна да гледам мачове със смешни отбори, които бием с лекота като играем 20-30 минути от мача. Дано ни скочите и стане мач, че имаме нужда от конкуренция, но едва ли ще се опънете чак толкова на шампиона!
Последна промяна от mozart на 02 апр 2017 15:21, променено общо 1 път.
Аз съм от Микре Юнайтед

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: Пловдив- Лудогорец Купата сряда 20-00

Мнениеот mark1926 » 02 апр 2017 15:20

mozart написа:И какво му беше на финала? Бях на този мач и не виждам нищо нередно. Не видях да играете по-слабо второто полувреме, просто Бадема и Марсо бяха невероятни този мач. До първия гол не се виждаше как ще вкараме гол, въпруки че доминирахме. Защтавахте се много организирано, но тогава двама по-горе споменати избухнаха и двата гола са страхотни. Каквото и да си мислите не можете да омаловажите тази наша първа купа. Спечелихме си я съвсем честно, пък вие че сте набедили тото динев не е наш проблем.
По принцип ние също искаме битка, защото лично на мен ми писна да гледям мачове със смешни отбори, които бием с лекота като играем 20-30 мин,ти от мача. Дано ни скочите и стане мач, че имаме нужда от конкуренция, но едва ли ще се опънете чак толковя ня шампиона!


И защо мислиш, че ще жертваме мач с ботевЪ, служебна загуба и тотална финансова криза, която последва, ако половината играчи на Локомотив не са признали как на полувремето са получили забрана да играят от коко!!!???

Но вярвайте си, ако ви е първата Купа, знай, ние няма да си навредим на отбора от глупост, САМОПРИЗНАНИЯ, това ще кажа и ще приключа!!!

mozart
Мнения: 1126
Регистриран на: 09 юли 2013 12:58
Контакти:

Re: Пловдив- Лудогорец Купата сряда 20-00

Мнениеот mozart » 02 апр 2017 15:23

Те играчите след мача може да кажат всичко. Мачът се игра и вътрешните ви проблеми не ни интересуват.
Аз съм от Микре Юнайтед

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: Пловдив- Лудогорец Купата сряда 20-00

Мнениеот mark1926 » 02 апр 2017 15:31

mozart написа:Те играчите след мача може да кажат всичко. Мачът се игра и вътрешните ви проблеми не ни интересуват.



Хах, този мач се игра 45 минути, това е доказано на 100% в Локомотив!

Милиардерът ще удари на камък с Крушарски, тревожи н исамо съдията...

mozart
Мнения: 1126
Регистриран на: 09 юли 2013 12:58
Контакти:

Re: Пловдив- Лудогорец Купата сряда 20-00

Мнениеот mozart » 02 апр 2017 15:40

Човек е хубаво да може и да губи. По това си качество не сте по-различни от Микре Юнайте, въпреки че имате претенции за друго :) Лек ден ти пожелавам!
Аз съм от Микре Юнайтед

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: Пловдив- Лудогорец Купата сряда 20-00

Мнениеот mark1926 » 02 апр 2017 15:48

mozart написа:Човек е хубаво да може и да губи. По това си качество не сте по-различни от Микре Юнайте, въпреки че имате претенции за друго :) Лек ден ти пожелавам!


Ти четеш л и какво пиша??? :?: :?: :?:

Нека по-добрият на терена в тези 90 минути победи. Няма да е сензация както и да завърши мачът.

А за финала в бургас,мога да ти кажа и сумата, но нека го оставя на въображението ти, а явно и на самозаблуждението ...

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17411
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Пловдив- Лудогорец Купата сряда 20-00

Мнениеот slash1912 » 02 апр 2017 16:18

Малоумника една тема не може да направи като хората,но пуска цели две :lol: И половината мнения в нея са негови :lol:
Кои са тия Пловдив?Ботев,Спартак или Марица?
Лудогорец са с класи над всички останали и бият безпроблемно с 3:0
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

mozart
Мнения: 1126
Регистриран на: 09 юли 2013 12:58
Контакти:

Re: Пловдив- Лудогорец Купата сряда 20-00

Мнениеот mozart » 02 апр 2017 16:26

mark1926 написа:
mozart написа:Човек е хубаво да може и да губи. По това си качество не сте по-различни от Микре Юнайте, въпреки че имате претенции за друго :) Лек ден ти пожелавам!


Ти четеш л и какво пиша??? :?: :?: :?:

Нека по-добрият на терена в тези 90 минути победи. Няма да е сензация както и да завърши мачът.

А за финала в бургас,мога да ти кажа и сумата, но нека го оставя на въображението ти, а явно и на самозаблуждението ...

Сумата тото ли ви я каза или половината играчи? Казваш влезе динев на полувремето и им каза , "вижте сега Домуса ми даде 100 000 и аз ми казвам да не играете" или "вижте сега, заложил съм 100 000 на обръщалка и трябва да паднете" ;)
То конспирации и чудо. Ако тото динев е залагал срещу вас самите не е наш проблем. В Лудогорец се работи професионално и резултатите са видни на терените у нас и в европа. Смешни са напъните да изкарате най-сполочливия отбор последните години едно недоносче като вашите. Питай настоящият си тренер, няма медия в която да не е похвалил нашия клуб, въпреки че не успя да се справи с бразилетата.
То много приказки казахме, върнахме се години назад, но в сряда ще си проличи...
Аз съм от Микре Юнайтед

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: Пловдив- Лудогорец Купата сряда 20-00

Мнениеот mark1926 » 02 апр 2017 16:38

mozart написа:
mark1926 написа:
mozart написа:Човек е хубаво да може и да губи. По това си качество не сте по-различни от Микре Юнайте, въпреки че имате претенции за друго :) Лек ден ти пожелавам!


Ти четеш л и какво пиша??? :?: :?: :?:

Нека по-добрият на терена в тези 90 минути победи. Няма да е сензация както и да завърши мачът.

А за финала в бургас,мога да ти кажа и сумата, но нека го оставя на въображението ти, а явно и на самозаблуждението ...

Сумата тото ли ви я каза или половината играчи? Казваш влезе динев на полувремето и им каза , "вижте сега Домуса ми даде 100 000 и аз ми казвам да не играете" или "вижте сега, заложил съм 100 000 на обръщалка и трябва да паднете" ;)
То конспирации и чудо. Ако тото динев е залагал срещу вас самите не е наш проблем. В Лудогорец се работи професионално и резултатите са видни на терените у нас и в европа. Смешни са напъните да изкарате най-сполочливия отбор последните години едно недоносче като вашите. Питай настоящият си тренер, няма медия в която да не е похвалил нашия клуб, въпреки че не успя да се справи с бразилетата.
То много приказки казахме, върнахме се години назад, но в сряда ще си проличи...



Отново пропускаш нещо важно, в този финал, както и сам каза ,беше първата ви купа, тогава Лудогорец не беше сегашния Лудогорец. Титлите ги печелихте в последния кръг, а не като сега , та тогава на финалът ДОКАЗАНО Домусчиев го купи!

Сега сте страшилище, н огубите по една причина на Лаута, ще си я запазя за себе си, не че е етайна , просто няма да разберете, както не разбирате, че Лудогорец е класа, но това не изключва манипулацииииииииииииииииииии


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта