Цени на билетите за мачовете на Лудогорец в ШЛ

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

tralala_12345
Мнения: 132
Регистриран на: 17 май 2016 16:50
Контакти:

Re: Цени на билетите за мачовете на Лудогорец в ШЛ

Мнениеот tralala_12345 » 30 авг 2016 16:56

Правилно ли съм разбрал? Ако вземеш трите билета накуп, ползваш отстъпката. А цените в скобите са редовните за всеки мач по отделно?
Иначе като цена е ОК, стига да си фен на някой от тези отбори. Но пък ако си фен на Лудогорец е задължително да си на стадиона. 118 лв зад вратите не е зле, при условие че разликата в гледката с А и В сектор не е огромна.

Потребителски аватар
парци
Мнения: 1284
Регистриран на: 12 дек 2013 22:09
Контакти:

Re: Цени на билетите за мачовете на Лудогорец в ШЛ

Мнениеот парци » 30 авг 2016 16:59

Цените ми се виждат нормални.

Не че ще ходя да гледам кой да е от тези отбори, хеле срещу лудогорци.
Изображение

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: Цени на билетите за мачовете на Лудогорец в ШЛ

Мнениеот Цецо Чука » 30 авг 2016 17:24

Напълно нормални цени,какъв е проблема?
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

Потребителски аватар
galin56
Мнения: 2510
Регистриран на: 01 мар 2010 15:52
Местоположение: Ботевград
Контакти:

Re: Цени на билетите за мачовете на Лудогорец в ШЛ

Мнениеот galin56 » 30 авг 2016 17:24

tralala_12345 написа:Правилно ли съм разбрал? Ако вземеш трите билета накуп, ползваш отстъпката. А цените в скобите са редовните за всеки мач по отделно?
Иначе като цена е ОК, стига да си фен на някой от тези отбори. Но пък ако си фен на Лудогорец е задължително да си на стадиона. 118 лв зад вратите не е зле, при условие че разликата в гледката с А и В сектор не е огромна.

При мен усещането пък е съвсем различно. Един мач трябва ли да го гледам от зад вратата, по-добре да остана вкъщи и да си го гледам в хола на големия телевизор.
Аз лично ако бях в София щях да отида на Арсенал и ПСЖ задължително поне. 2 х 75 лв за сектор В и готово. С моята заплата е ОК да ги отделя(а и няма да водя и деца с мен - тоест билет само за мен). Вече в България доста хора работят на заплати над 1000лв, особено в София, и като се има предвид колко често идват такива отбори цената не е непоносима.
София не е толкова далеч от Ботевград, но мачовете са много късно, иначе дори бих се навил да пътувам от Ботевград за тях.

pirgos
Мнения: 68
Регистриран на: 20 апр 2016 16:53
Контакти:

Re: Цени на билетите за мачовете на Лудогорец в ШЛ

Мнениеот pirgos » 30 авг 2016 17:27

205 лева за да гледам Арсенал с некви паляци :shock: Аз гледах Левски-Барса за 45 лева :roll: :roll: Аре пропускаме....пари на Гела не давам :idea:

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: Цени на билетите за мачовете на Лудогорец в ШЛ

Мнениеот Цецо Чука » 30 авг 2016 17:29

pirgos написа:205 лева за да гледам Арсенал с некви паляци :shock: Аз гледах Левски-Барса за 45 лева :roll: :roll: Аре пропускаме....пари на Гела не давам :idea:


Съвсем правилно!
Къде по-добре е да се насладиш на живо на спектакъла Левски-Верея, разбирам те напълно.
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

pirgos
Мнения: 68
Регистриран на: 20 апр 2016 16:53
Контакти:

Re: Цени на билетите за мачовете на Лудогорец в ШЛ

Мнениеот pirgos » 30 авг 2016 17:37

:mrgreen: Не,ще се насладя на Нефтохимик-Левски :idea: Арсенал за малко повече от тия пари мога да ги гледам в Лондон с някой нормален отбор,не Антибиотик Разград

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Цени на билетите за мачовете на Лудогорец в ШЛ

Мнениеот hydetoshi » 30 авг 2016 17:47

Проблемът не е в цените,а в заплатите на клетия български народ. И пак се питам,кое е по-добре-40000 души при цена средно 50 лв или 10000 при средна цена 100 лв? Това е като с чадърите на плажа-ужасно скъпи и само 6-7 заети,вместо да ги пуснат с някаква човешка цена и всички да са заети и да правят оборот на собственика.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15269
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Цени на билетите за мачовете на Лудогорец в ШЛ

Мнениеот miro_rz » 30 авг 2016 17:48

Лично аз гледах няколко мача на местния тим , който завърши 10ти в 1 Лига на Англия при цена на билет от 25 паунда .
Цените и за мен са малко високи на Бг стандарта , но не аз определям цените .
Изображение

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: Цени на билетите за мачовете на Лудогорец в ШЛ

Мнениеот Цецо Чука » 30 авг 2016 17:57

hydetoshi написа:Проблемът не е в цените,а в заплатите на клетия български народ. И пак се питам,кое е по-добре-40000 души при цена средно 50 лв или 10000 при средна цена 100 лв? Това е като с чадърите на плажа-ужасно скъпи и само 6-7 заети,вместо да ги пуснат с някаква човешка цена и всички да са заети и да правят оборот на собственика.


Ахахах, ти почнА на Кирил Домусчиев уроци по бизнес ли да даваш бе мой човек?

Все едно той не си е направил вече сметките....
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта