Гришо и Цвети поведоха "тъжното хоро" за България

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: Гришо и Цвети поведоха "тъжното хоро" за България

Мнениеот daniel875 » 30 юли 2012 23:17

alexpk написа:Много комунисти има в този форум.Аз съм на 46г. и много добре знам за какво се използва спорта при комунизма.СПОРТА БЕШЕ ИЗПОЛЗУВАН ЗА ПРОПАГАНДА НА КОМУНИСТИЧЕСКИЯТ СТРОЙ.ЗАТОВА ДЪРЖАВАТА ДАВАШЕ ВСИЧКО ЗА СПОРТА.БЪЛГАРИЯ ВЪОБЩЕ НЕ ГИ ИНТЕРЕСУВАШЕ.ПРАВЕХА ГО С ВСЯКАКВИ СРЕДСТВА И НАЙ-ВЕЧЕ С ДОПИНГ. И КОГАТО ПАДНА БЕРЛИНСКАТА СТЕНА ТЕ ВЕЧЕ НЯМАХА С КОГО ДА СЕ БОРЯТ ЗАТОВА ЗАРЯЗАХА ВСИЧКО.ТЕ И ДО СЕГА УПРАВЛЯВАТ БЪЛГАРИЯ.

А да не мислиш, че така не беше навсякъде и по - точно, че даже и сега не е така. В САЩ е див комунизъм, в Китай - комунизъм, в Англия - див комунизъм. Обаче този комунизъм те го представят като демокрация, защото са ДЕМАГОЗИ.
И все пак в Китай има развита форма на комунизма, на социализма по - точно, защото комунизъм в България нямаше.
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

Потребителски аватар
alexpk
Мнения: 253
Регистриран на: 03 юли 2008 19:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: Гришо и Цвети поведоха "тъжното хоро" за България

Мнениеот alexpk » 30 юли 2012 23:19

Комунистите във форума използуват Олимпиадата за пропаганда на комунизма.
Баткоff вън

Потребителски аватар
alexpk
Мнения: 253
Регистриран на: 03 юли 2008 19:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: Гришо и Цвети поведоха "тъжното хоро" за България

Мнениеот alexpk » 30 юли 2012 23:22

daniel875 написа:
alexpk написа:Много комунисти има в този форум.Аз съм на 46г. и много добре знам за какво се използва спорта при комунизма.СПОРТА БЕШЕ ИЗПОЛЗУВАН ЗА ПРОПАГАНДА НА КОМУНИСТИЧЕСКИЯТ СТРОЙ.ЗАТОВА ДЪРЖАВАТА ДАВАШЕ ВСИЧКО ЗА СПОРТА.БЪЛГАРИЯ ВЪОБЩЕ НЕ ГИ ИНТЕРЕСУВАШЕ.ПРАВЕХА ГО С ВСЯКАКВИ СРЕДСТВА И НАЙ-ВЕЧЕ С ДОПИНГ. И КОГАТО ПАДНА БЕРЛИНСКАТА СТЕНА ТЕ ВЕЧЕ НЯМАХА С КОГО ДА СЕ БОРЯТ ЗАТОВА ЗАРЯЗАХА ВСИЧКО.ТЕ И ДО СЕГА УПРАВЛЯВАТ БЪЛГАРИЯ.

А да не мислиш, че така не беше навсякъде и по - точно, че даже и сега не е така. В САЩ е див комунизъм, в Китай - комунизъм, в Англия - див комунизъм. Обаче този комунизъм те го представят като демокрация, защото са ДЕМАГОЗИ.
И все пак в Китай има развита форма на комунизма, на социализма по - точно, защото комунизъм в България нямаше.

Ти си бил експерт по марксистко-ленинска философия.Ти си готов за АОНСУ.
Баткоff вън

Потребителски аватар
grasiani
Мнения: 2105
Регистриран на: 08 авг 2009 20:58
Контакти:

Re: Гришо и Цвети поведоха "тъжното хоро" за България

Мнениеот grasiani » 30 юли 2012 23:25

dromihait написа:А как бяхме през соца с тениса? :lol:

Бронзов медал на Олимпиадата в Сеул на М.Малеева и спечелени турнири е не от големия шлем,но престижни,значи много по добре от сега.

Потребителски аватар
rebelheartous
Мнения: 3543
Регистриран на: 13 сеп 2008 21:27
Местоположение: София
Контакти:

Re: Гришо и Цвети поведоха "тъжното хоро" за България

Мнениеот rebelheartous » 30 юли 2012 23:25

daniel875 написа:За 23 години демокрация, убеден съм, че това ще бъде и в следващите толкова, ние изгубихме самочувствието си, че можем да сме повече от другите, да ги победим. Професионалният спорт у нас доведе много повече отрицателни неща, отколкото положителни. Истината е, че такова чудо не трябваше да се допуска да просъществува на наша почва, защото не беше възможно и не е възможно да получи развитие.


Бла-бла-бла. Все едно слушам извиненията на *мъжкаря* бат' (Раз)Бойко. Тази черна седмица за футбола не бива да отприщва толкова негативни чувства у вас. Не можем да прехвърляме тъпотиите във футбола към другите истински спортисти. Като Станка, като Данчо Йовчев, като ансамбъла. Те не работят ли и не играят ли със сърце за България именно през 23-те години демокрация? Ами мисля, че отговорът е ясен. Не можем във всички спортове да сме като Китай, Русия и САЩ. Да имаме по няколко състезатели и да гоним медалите. Прекалявате с песимизма.

daniel875 написа: "Новият Федерер", "бъдещият хегемон", какво ли още не се писа, но явно, че момчето от Хасково няма характер на голям шампион. Вярно е, че постиженията му са без аналог в историята на родния тенис, но при толкова много реклама, големи приказки трябваше да има по - добър ефект.


Е ти ако слушаш и се доверяваш на всякакви жълти и таблоидни медии, може да си извадиш погрешна представа за почти всичко в държавата.

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: Гришо и Цвети поведоха "тъжното хоро" за България

Мнениеот daniel875 » 30 юли 2012 23:27

alexpk написа:Комунистите във форума използуват Олимпиадата за пропаганда на комунизма.

Кажи ми една демократнична страна, ама наистина демократична! Доколкото виждам, във форума сме малко комунисти, но сме активни, защото това, което се случва с родния спорт вече повече от двайсет години, е недопустимо.
Днес виждаме как се уреждат световни, европейски първенства. И преди години го имаше, но понастоящем има коефициенти, които по - важното се променят всеки ден. Хубавото на социализма беше, че тези недъзи на Запада бяха скривани.
И преди падането на строя имаше манипулиране на големи състезания, но след това нещата са страшни. Както казах, световни, европейски първенства, вътрешни шампионати, олимпиади... БАСТА! Какъв е смисълът тези прояви да се гледат?
От толкова години гледам спорт тази олимпиада ще ми е втората, която изобщо няма да гледам, нито едно състезание, защото просто няма смисъл.
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

Потребителски аватар
rebelheartous
Мнения: 3543
Регистриран на: 13 сеп 2008 21:27
Местоположение: София
Контакти:

Re: Гришо и Цвети поведоха "тъжното хоро" за България

Мнениеот rebelheartous » 30 юли 2012 23:34

daniel875 написа:Както казах, световни, европейски първенства, вътрешни шампионати, олимпиади... БАСТА! Какъв е смисълът тези прояви да се гледат?


И в чия полза се манипулира сегашната Олимпиада, ако би желал да ни просветлиш?

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: Гришо и Цвети поведоха "тъжното хоро" за България

Мнениеот daniel875 » 30 юли 2012 23:35

rebelheartous написа:
daniel875 написа:Както казах, световни, европейски първенства, вътрешни шампионати, олимпиади... БАСТА! Какъв е смисълът тези прояви да се гледат?


И в чия полза се манипулира сегашната Олимпиада, ако би желал да ни просветлиш?

Който даде най - много пари. Нямам намерение да гледам как участват допингирани спортисти!
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

Потребителски аватар
Lubaka1892
Мнения: 1194
Регистриран на: 10 юли 2008 15:58
Контакти:

Re: Гришо и Цвети поведоха "тъжното хоро" за България

Мнениеот Lubaka1892 » 30 юли 2012 23:37

marmi52 написа:Защо да се явявам аз да взимам медал ?! Това моя работа ли е ?! :shock: :?
Аз не съм бил никога професионален спортист, пък и вече не съм първа младост ...


Ами твоя работа ли е да коментираш качествата на спортистите ни :?:
От поста на какъв определяш Йордан Йовчев като господин "Никой" и, че не го познавали извън България :?:
Като искаш да пропагандираш комунизма си отвори отделна тема и си пропагандирай там,а не го прави на гърба на спортистите ни,които защитават името на страната ни, колкото и да им е трудно в сегашната обстановка.
"Liverpool was made for me and I was made for Liverpool"
Bill Shankly
[wrapimg=]http://img.skysports.com/10/08/496x259/ShanklyGatesAnfield_2483679.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
Роналдо9Големец
Мнения: 439
Регистриран на: 02 фев 2012 02:20
Контакти:

Re: Гришо и Цвети поведоха "тъжното хоро" за България

Мнениеот Роналдо9Големец » 30 юли 2012 23:41

Марми,човекът ти се дразни,защото звучиш като някакъв стар комунист,живеещ в миналото.Не искам да звуча грубо,но ВРЕМЕТО НА СОЦИАЛИЗМА СВЪРШИ! Само се оплакваш и даваш факти за минали Олимпиади.Да,имахме по-добри школи,спонсори и финанси в зоната на спорта.Но разбери,че този период отдавна свърши.Не можеш да живееш в миналото,колкото и приятно да е било за теб.Ти нямаш бъдеще,не хората.Мислиш само за отминалото време и това го показва.Смешно е да пишеш,че българите нямат бъдеще.Явно животът доста те е смачкал,че да мислиш толкова песимистично.Ако си умен и способен,е възможно да успееш навсякъде.Друго е,че много българи ги мързи,не работят усърдно.Как очакваш нашата малка държавка с население от 7 милиона да се конкурира със световни сили?Не е случайно,че китайците взимат медалите,те са приблизително 3 милиарда души.
Трябва да спрем да плюем спортистите си,те заслужават уважение.Като цяло на българите само хулят,не могат да оценят хубавото,преди да са го изгубили. Според социализма "всички са равни,всички могат еднакво".Е,не е така!Трябва да се отдаде респект на тези,които могат повече от теб.
Трябва да спрем да живеем в миналото,настоящето и бъдещето са много по-важни.Колкото и да сте недоволни от живота си,ВИЕ ТРЯБВА ДА ГО ОПРАВИТЕ,ДЪРЖАВАТА НЕ Е ДЛЪЖНА ДА ТИ ДАВА! .Ти сам трябва да изградиш бъдещето си,не държавата.Ако си способен,ще го направиш.Ако си постоянно оплакващ се и отчаян,ще се провалиш.
Очаквам отговорите ви :P :P
Последна промяна от Роналдо9Големец на 31 юли 2012 00:05, променено общо 1 път.
Изображение


Върни се в “Лондон 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта