Локомотив - ЦСКА сряда 16:00 ч. 1/16 финал Купа на България

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist, Sofia 1929

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6847
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: Локомотив - ЦСКА сряда 16:00 ч. 1/16 финал Купа на Бълга

Мнениеот icko65 » 20 сеп 2016 22:23

парци написа:
icko65 написа:
Pride написа:Да обобщя за незнаещите, новият клуб се вля в Спортния клуб на Локомотив, кой е наследник на отбора създаден 1929 г.
Купите физически си при нас не при Касев, кой да ги признава?

Ам дълговете платихте ли?И кво дирите в сградата на стария клуб?Как определи че СК на Локомотив е наследник на ПФК Локомотив?Дай инфо..без бла-бла.Решения на Съд... туй-онуй.

Aбе, олигофрен кирлив, във всяка една тема трябва да ти се обяснява като на малоумен едно и също. 1 млрд. мнения натрупа, у на майка си бибичката ли ще си ги носиш?


kiril.a.d написа:... Алооооо, локомотивеца, до кога ще те чакаме ние и модерацията да поправиш заглавието??? - иначе, пак ще призова за намеса на модерацията по точка 9 от правилника им!!! - не знам, защо се ослушват до сега...

А успех. Ние тук сме оставени на произвола на всичко куцо и сакато, да си модерира когато иска.

Пундек смотан..Нищо не мож ми обясни.Нов клуб сте и това е..Почнахте от А окр.Още дълго ще се мотате извън елита докато не платите или фалира стария Локомотив.ОСК-та и други от на п..а ти майна не вървят.
Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА

Потребителски аватар
парци
Мнения: 1284
Регистриран на: 12 дек 2013 22:09
Контакти:

Re: Локомотив - ЦСКА сряда 16:00 ч. 1/16 финал Купа на Бълга

Мнениеот парци » 20 сеп 2016 22:47

icko65 написа:... Нищо не мож ми обясни...

Нормално - на продънена лейка какво да и обясняваш (в случая наливаш).
Изображение

Потребителски аватар
Pride
Мнения: 3263
Регистриран на: 09 апр 2008 09:41
Контакти:

Re: Локомотив - ЦСКА сряда 16:00 ч. 1/16 финал Купа на Бълга

Мнениеот Pride » 21 сеп 2016 08:12

icko65 написа:
парци написа:
icko65 написа:
Pride написа:Да обобщя за незнаещите, новият клуб се вля в Спортния клуб на Локомотив, кой е наследник на отбора създаден 1929 г.
Купите физически си при нас не при Касев, кой да ги признава?

Ам дълговете платихте ли?И кво дирите в сградата на стария клуб?Как определи че СК на Локомотив е наследник на ПФК Локомотив?Дай инфо..без бла-бла.Решения на Съд... туй-онуй.

Aбе, олигофрен кирлив, във всяка една тема трябва да ти се обяснява като на малоумен едно и също. 1 млрд. мнения натрупа, у на майка си бибичката ли ще си ги носиш?


kiril.a.d написа:... Алооооо, локомотивеца, до кога ще те чакаме ние и модерацията да поправиш заглавието??? - иначе, пак ще призова за намеса на модерацията по точка 9 от правилника им!!! - не знам, защо се ослушват до сега...

А успех. Ние тук сме оставени на произвола на всичко куцо и сакато, да си модерира когато иска.

Пундек смотан..Нищо не мож ми обясни.Нов клуб сте и това е..Почнахте от А окр.Още дълго ще се мотате извън елита докато не платите или фалира стария Локомотив.ОСК-та и други от на п..а ти майна не вървят.


И тук личи колко си несъстоятелен, точно на спортния клуб е предоставен за ползване стадиона и винаги е било така колкото и да ти е тъжно.
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ http://www.lokosf.info

Изображение Изображение

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24552
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Локомотив - ЦСКА сряда 16:00 ч. 1/16 финал Купа на Бълга

Мнениеот boabbb » 21 сеп 2016 09:08

Джовани Бутачо написа:
boabbb написа:Е, как може да си от нещо, което не съществува :lol: Ебаси оксиморона ... А иначе локомотивец да говори за чест ми е леко прекалено на фона на схемите, с които ги спасихме в "А" група преди няколко сезона :lol: :lol: Пази Боже, сляпо да прогледа, дето се вика :mrgreen:


Пич прекалил си с газираното ... и БГ-то не го е имало , 200 години Византийско присъствие и по време на 500 години Османско присъствие ... БУГАРИТЕ НИ Е ИМАЛО ! СВЕТКАШ ЛИ СЕ ?!?! АЙДЕ БЕГАЙ У ЛЕВО , ЧЕ МЕ НАПРЕГАШ !
Та НИЕ , Българите сме били за България , ЯСНО ЛИ ТИ Е ?
САМО ЦСКА ! ДАЖЕ И НАКРАЙ СВЕТА , ДАЖЕ В СЪРЦЕТО НА ВРАГА !
А , това че на МИКРЕНСКИЯ БРУС ОДАТ ПО 2/3000 ИЛЯДИ СЕЛЯЦИ И ТОВА Е ДО ВРЕМЕ ! ОНЗИ ДЕН НА МАЧА НА ст.В.Левски всичките 700/800 човека сме били на мачове на "добрата стара ЧОРБА" , когато ти си бил само блян в очите баща ти ....или по точно казано в "ТАШКЕНТ" ...


За националния оня ден са продадени 500 и кусур билета ... за "Армията" - около 7700, това е по официални данни от двата клуба. Колкото и да ги прибутваш двете цифри една към друга - няма да стане :| Микренеца може и да е всякакъв, ама и миналата година във "В" група даваше пари за отбора - къде бяха тогава полковниците, Коцев и компания :?: А пък ако и Киро Гела участва в цялата схема,както се говори, хептен ...
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3816
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: Локомотив - ЦСКА сряда 16:00 ч. 1/16 финал Купа на Бълга

Мнениеот ivo55 » 21 сеп 2016 09:23

Е ти не виде ли от оная сминка, че почти половината на националния беха некви дебели лелки и баби. Ти сещаш ли се на тия лапетии, дето им играят за без пари, че родата им не е вервала да ги види да играят на Националния.

Са като ги питат познати "Твоето дете къде играе" , ще отговарят "У национала е ...". ;)

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24552
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Локомотив - ЦСКА сряда 16:00 ч. 1/16 финал Купа на Бълга

Мнениеот boabbb » 21 сеп 2016 09:24

Нека ритат момчетата, лошо няма ;) Само да не се внася напрежение, това е
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3816
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: Локомотив - ЦСКА сряда 16:00 ч. 1/16 финал Купа на Бълга

Мнениеот ivo55 » 21 сеп 2016 09:25

kiril.a.d написа:яко глупотевини некви ...


Пич, я моля те днес тук пак пусни 20-на мнения как ЦСКА-то умряло. :) :lol: :mrgreen:

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24552
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Локомотив - ЦСКА сряда 16:00 ч. 1/16 финал Купа на Бълга

Мнениеот boabbb » 21 сеп 2016 09:26

ivo55 написа:
kiril.a.d написа:яко глупотевини некви ...


Пич, я моля те днес тук пак пусни 20-на мнения как ЦСКА-то умряло. :) :lol: :mrgreen:


Специален съвет към Киро - спазвай елементарна пунктуация :!: Аз изобщо не те чета основно заради това. То бива неграмотност ...
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23271
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Локомотив - ЦСКА сряда 16:00 ч. 1/16 финал Купа на Бълга

Мнениеот W84me » 21 сеп 2016 10:23

ivo55 написа:Е ти не виде ли от оная сминка, че почти половината на националния беха некви дебели лелки и баби. Ти сещаш ли се на тия лапетии, дето им играят за без пари, че родата им не е вервала да ги види да играят на Националния.

Са като ги питат познати "Твоето дете къде играе" , ще отговарят "У национала е ...". ;)

Що бе?! Тия от Литекс мислели ли са, че всички в купом ще са в "оригиналното и неповторимо" ЦСКА?! :mrgreen:
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Локомотив - ЦСКА сряда 16:00 ч. 1/16 финал Купа на Бълга

Мнениеот kiril.a.d » 21 сеп 2016 11:31

ivo55 написа:
kiril.a.d написа:яко глупотевини некви ...


Пич, я моля те днес тук пак пусни 20-на мнения как ЦСКА-то умряло. :) :lol: :mrgreen:

"Пич", не знам от къде изрови да ми сложиш "в устата" такъв простоват младежки изказ...И защо го направи?...за да подчертаеш, че ЦСКА не е умряло?
Е и на мен не ми се искаше да умра, ама умря! И няма нужда от 20, че и 2 коментара по темата!!! - питай в съда...
И ако наистина си 55-ти набор или на 55 години (ако коментара с "пича" не го е написал синът ти) не знам, как може да припознаваш Литекс за ЦСКА, ако наистина си бил от ЦСКА толкова години!
Е, аз съм 59-ти набор, та прави сметка, дали аз не познавам/не помня, какво е ЦСКА...51 години съм от ЦСКА, но това менте, не е моя ЦСКА!!! - цитирам ти Стойчо Младенов, от едно негово изказване, в момента когато Домуса даде заповед, ЦСКА да отстъпи първото място и да фалира ;)...
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?


Върни се в “Локо София”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта