Локомотив Пд - Лудогорец суперкупа 2019

Модератори: paceto, Модератор ЛокоПД, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

sky1
Мнения: 610
Регистриран на: 28 фев 2010 23:34
Контакти:

Re: Пловдивския любимец- Лудогорец суперкупа 2019

Мнениеот sky1 » 04 юли 2019 18:58

krumeto написа:
mark1926 написа:Ти гадаеш, но това, което ти казах Аз е изпято в няколкото албума на Локо Пловдив...

Пускаш си ги и говориш тогава! АЗ ти го казвам, ти не вярваш, някой греши???
Стани фен, запалянко и ще разбереш...

А сега стани и започвай да мислиш - защо паднахме от Лудогорец в решителен мач и кога ще ги победим в такъв!
След много години или никога! :mrgreen:
Остави философията на други, не ти се получава.

Krumeto не се занимавай да оборваш Марко /Станислав Мърков/. Той се храни от това да спори с някой. Все пак като няма с какво да се занимава по цял ден и е аутсайдер в обществото- остава да се жабурка по форумите.

Марко за сефте видях човек с вълнен пуловер на морето през лятото-титан си.

Потребителски аватар
dindan
Мнения: 3107
Регистриран на: 22 авг 2008 17:50
Контакти:

Re: Пловдивския любимец- Лудогорец суперкупа 2019

Мнениеот dindan » 04 юли 2019 20:19

krumeto написа:
dindan написа:
krumeto написа:
dindan написа:Голяма голеада Лудогорец отново е подпиран,чиста игра на Карагерен и неправилно отменен гол.
В Европа ще лъсне голата истина,надявам се още в първия мач!


Къде я видя тая "чиста игра на Карагерен"?
На стадиона или пред телевизора? На стадиона си на сто метра от обратната страна.
На телевизия могат да докарат, че е играл с глава!

Истината е съвсем друга - гола беше отменен от страничния, а той бе на 10 - 15 метра от ситуацията!

МАРКО ТОТЕВ,
къде си бе? Що се скри бе мишок. Два гола в тренировъчно темпо! Влезте си в дупката! ;) :mrgreen:

Видях я по телевизора и топката срещна рамото му,ако телевизора лъже значи да взема да го хвърля през терасата,гледай и ти поне едно повторение,макар,че още на първо четене се видя,че няма игра с ръка!

Всяко нещо - пряк или непряк св. удар, 11 метров, фаул и т.н. го има, когато свири съдията!
Горе ти обясних, че аз мога да го докарам, че е играл с ръка.
По света го няма, само в България отборите падат, само от съдийски гешки (тънки оправдания).
Приказвайте си, Лудогорец с 8 поредни шам. титли и 4 суперкупи>

Ами според теб съдията може да свири дузпа за падане в центъра,и щом я свирил я има.
Нали така се става шампион след като и съдиите играят в твоя отбор!
ЧОВЕШКИЯТ УМ Е ОГРАНИЧЕН,ГЛУПОСТТА НЕ Е

Podcast


scevola7
Мнения: 98
Регистриран на: 25 яну 2018 11:06
Контакти:

Re: Пловдивския любимец- Лудогорец суперкупа 2019

Мнениеот scevola7 » 05 юли 2019 11:09

mark1926 написа:
TristaNNN написа:Интересно беше колко много ситуации създадоха локомотивците. Каузата нещо много са се разпасали отзад, с тая защита ще берат ядове в Европа-та. :?



Това беше един невероятен ЛОКОМОТИВ!!!Нашият бюджет е 200 000 на месец, Разград взееха за 10 000 000 играчи, а заплатата на Кешурю и Марселиньо за месец е 240 000 лева... А ЛОКОМОТИВ БЕШЕ РАВЕН С милионерите! Казвам равен ,защото ни отмениха чист гол на Карагерен и коментаторът по диема го отбеляза и се видя от цяла България!

Поклон пред Акрапович и неговия , Нашия отбор! Чакат ни незабравими мигове в Европа, ЛОКО показва, че има много качества, играта срещу лудогорец не е случайна!ЛОКОМОТИВ Е МНОГО СИЛЕН ОТБОР, НАДГРАДИЛИ СМЕ С ГЕОРГИ ИЛИЕВ И ВИТАНОВ!

Успех черно-бели...


Приятно съм изненадан от Локо - имат добър отбор, който не се даде на прехвалените звезди на лудите. За съжаление пак съдията се намеси. Акрапович е добър треньор и според мен отбора ще става още по-добър. Имате отбор, играчи с характер, имате треньор. имате публика Успех в Европа!

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: Пловдивския любимец- Лудогорец суперкупа 2019

Мнениеот mark1926 » 05 юли 2019 20:44

scevola7 написа:
mark1926 написа:
TristaNNN написа:Интересно беше колко много ситуации създадоха локомотивците. Каузата нещо много са се разпасали отзад, с тая защита ще берат ядове в Европа-та. :?



Това беше един невероятен ЛОКОМОТИВ!!!Нашият бюджет е 200 000 на месец, Разград взееха за 10 000 000 играчи, а заплатата на Кешурю и Марселиньо за месец е 240 000 лева... А ЛОКОМОТИВ БЕШЕ РАВЕН С милионерите! Казвам равен ,защото ни отмениха чист гол на Карагерен и коментаторът по диема го отбеляза и се видя от цяла България!

Поклон пред Акрапович и неговия , Нашия отбор! Чакат ни незабравими мигове в Европа, ЛОКО показва, че има много качества, играта срещу лудогорец не е случайна!ЛОКОМОТИВ Е МНОГО СИЛЕН ОТБОР, НАДГРАДИЛИ СМЕ С ГЕОРГИ ИЛИЕВ И ВИТАНОВ!

Успех черно-бели...


Приятно съм изненадан от Локо - имат добър отбор, който не се даде на прехвалените звезди на лудите. За съжаление пак съдията се намеси. Акрапович е добър треньор и според мен отбора ще става още по-добър. Имате отбор, играчи с характер, имате треньор. имате публика Успех в Европа!
ю

Благодарим!


Върни се в “Локо Пловдив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта