Локо ПД - Ботев | 19.04

Модератори: paceto, Модератор ЛокоПД, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Гагарин Обича Локо
Мнения: 639
Регистриран на: 05 юли 2011 18:43
Контакти:

Re: Локо ПД - Ботев | 19.04

Мнениеот Гагарин Обича Локо » 17 апр 2014 15:29

El Commandante написа:
GAVAO написа:Вандер,Доре и Хамза ще проклинат таз трева на свещенната земя :cry:


Искал си да кажеш кал. Кал, не трева, на ЛаЛута трева няма...

а на Кънчова поляна пък 2003 отложиха мача, щото имаше жаби :oops:
Или забрави как се радвахте на "новата косачка" ? :lol:
Класически папатурци.
Изображение

maikiskolichki
Мнения: 46
Регистриран на: 17 мар 2014 18:05
Контакти:

Re: Локо ПД - Ботев | 19.04

Мнениеот maikiskolichki » 17 апр 2014 15:46

El Commandante написа:
maikiskolichki написа:16:15, ст. Локомотив, парк Лаута. Мачът Рубикон.


Как точно тоя мач е Рубикон? Който бие,излиза на реална позиция за титлата или как?

Мач без абсолютно никакво значение и за двата отбора,освен за чест.
Лицето СС ака МХМ ( Мъди Хасковската Мастия) вече отписа шампионата,ние се борим за купата,Локо за нищо не се борят,така че най-логичното е един грозен за гледане мач с безлично 0-0 или 1-1 като резултат...

Съвсем друго имах предвид. Няма нищо общо с футбола. Както и да е.

Nestor Mahno
Мнения: 127
Регистриран на: 19 юни 2011 17:08
Контакти:

Re: Локо ПД - Ботев | 19.04

Мнениеот Nestor Mahno » 17 апр 2014 15:52

Момчета,

На мача ви с Ботев ще правите ли хореография,организирана агитка или пак ще си бойкоторате бащицата Коко(като с Л-ц,Цска)?

Така или иначе успех над Ботев!
Левски 1914,West Ham United

Потребителски аватар
Хамър
Мнения: 78
Регистриран на: 02 дек 2012 08:03
Контакти:

Re: Локо ПД - Ботев | 19.04

Мнениеот Хамър » 17 апр 2014 17:33

Nestor Mahno написа:Момчета,

На мача ви с Ботев ще правите ли хореография,организирана агитка или пак ще си бойкоторате бащицата Коко(като с Л-ц,Цска)?

Така или иначе успех над Ботев!


Що имате такава къса памет, не знам???Това с бойкотите на дербито си е ваш патент, моля, моля...
Раето свещено на гърдите блести носете го с гордост и страст, когато загубите нас ни боли, но пеем ВИНАГИ С ВАС !!!

Потребителски аватар
botevist_75
Мнения: 946
Регистриран на: 21 май 2013 19:48
Контакти:

Re: Локо ПД - Ботев | 19.04

Мнениеот botevist_75 » 17 апр 2014 18:47

drughi написа:
botevist_75 написа:...И така е било винаги.


Каква ти е работата тогава да влизаш в чужди форуми и да коментираш някакъв мач, за който не ти пука? Причината е, че всички коматевци сте страшно комплексирани от Локомотив Пловдив. Факт.

Не знахех,че е забранено,извинявам се. ;)
Не казах,че не ми пука.Като бием се радвам,като паднем се ядосвам... 2-3 дни и започвам да мисля за следващия мач.За разлика от други,за които този мач е от значение за баланса във Вселената 8-)

Потребителски аватар
El Commandante
Мнения: 1792
Регистриран на: 25 юли 2013 17:23

Re: Локо ПД - Ботев | 19.04

Мнениеот El Commandante » 17 апр 2014 18:57

Гагарин Обича Локо написа:Или забрави как се радвахте на "новата косачка"


Ахахахахха,айде само косачка не споменавай, че спомена за водосвета ви е още пресен...


Божкеее,недай си боже тея клоуни да изпаднат,фън фактора в А група ще спадне с едно 50% поне,ахахахах...
Кашчей написа:А..И ми е интересно и любопитно как НАП (примерно) ще приеме факта, че "Ботев" Пд. има открити сметки за една и съща стопанска дейност в две различни банки?

Потребителски аватар
plovdivram
Мнения: 2347
Регистриран на: 17 дек 2008 12:51
Контакти:

Re: Локо ПД - Ботев | 19.04

Мнениеот plovdivram » 17 апр 2014 21:01

botevist_75 написа:
drughi написа:
botevist_75 написа:...И така е било винаги.


Каква ти е работата тогава да влизаш в чужди форуми и да коментираш някакъв мач, за който не ти пука? Причината е, че всички коматевци сте страшно комплексирани от Локомотив Пловдив. Факт.

Не знахех,че е забранено,извинявам се. ;)
Не казах,че не ми пука.Като бием се радвам,като паднем се ядосвам... 2-3 дни и започвам да мисля за следващия мач.За разлика от други,за които този мач е от значение за баланса във Вселената 8-)


Ти хубаво "два-три дена", ами я си погледни няколкото тук "сподвижници", дето и 365 дни не им стигат!!! :) :) :)
Изображение

Потребителски аватар
ivan40
Мнения: 650
Регистриран на: 05 сеп 2011 22:01
Контакти:

Re: Локо ПД - Ботев | 19.04

Мнениеот ivan40 » 17 апр 2014 21:28

Пловдив1926 написа:
Къде съм казал, че не трябва да се броят бе скрападжия? Просто не е кой знае какво постижение. Десетилетие и нещо ви дъним като дъньо дънев дънистия от долно дъбене по всички параграфи. Знам, че ви е тежко, че комплекса тресе ама пробвайте за нещо по-значимо да закачите, че така само смях с тоя нефелен "успех" :mrgreen:

:lol: Това ли ти дойде първо,това все пак е само една игра що тея нерви :?: :roll:

Потребителски аватар
HristoLOVE
Мнения: 21
Регистриран на: 13 апр 2014 12:06
Контакти:

Re: Локо ПД - Ботев | 19.04

Мнениеот HristoLOVE » 18 апр 2014 00:53

plovdivram написа:
botevist_75 написа:
drughi написа:
botevist_75 написа:...И така е било винаги.


Каква ти е работата тогава да влизаш в чужди форуми и да коментираш някакъв мач, за който не ти пука? Причината е, че всички коматевци сте страшно комплексирани от Локомотив Пловдив. Факт.

Не знахех,че е забранено,извинявам се. ;)
Не казах,че не ми пука.Като бием се радвам,като паднем се ядосвам... 2-3 дни и започвам да мисля за следващия мач.За разлика от други,за които този мач е от значение за баланса във Вселената 8-)


Ти хубаво "два-три дена", ами я си погледни няколкото тук "сподвижници", дето и 365 дни не им стигат!!! :

Той живота няма да им стигне да празнуват гола на Морини :) :) :) Голямата гордост е 5 години без победа, от които по-голяма част от тях не са били в А група :oops: :oops: :oops: :oops: След толкова гаври и унижения им влизам в положение...
Нали ги знаеш глупаците...

Потребителски аватар
botevist_75
Мнения: 946
Регистриран на: 21 май 2013 19:48
Контакти:

Re: Локо ПД - Ботев | 19.04

Мнениеот botevist_75 » 18 апр 2014 09:45

HristoLOVE написа:
plovdivram написа:
botevist_75 написа:
drughi написа:
botevist_75 написа:...И така е било винаги.


Каква ти е работата тогава да влизаш в чужди форуми и да коментираш някакъв мач, за който не ти пука? Причината е, че всички коматевци сте страшно комплексирани от Локомотив Пловдив. Факт.

Не знахех,че е забранено,извинявам се. ;)
Не казах,че не ми пука.Като бием се радвам,като паднем се ядосвам... 2-3 дни и започвам да мисля за следващия мач.За разлика от други,за които този мач е от значение за баланса във Вселената 8-)


Ти хубаво "два-три дена", ами я си погледни няколкото тук "сподвижници", дето и 365 дни не им стигат!!! :

Той живота няма да им стигне да празнуват гола на Морини :) :) :) Голямата гордост е 5 години без победа, от които по-голяма част от тях не са били в А група :oops: :oops: :oops: След толкова гаври и унижения им влизам в положение...

Да те питам и теб,че се получава разнобой във вашите редици.В 18-те години в които не сме ви били на Лаута,влизат ли въпросните години в които не сме били в А група? ;) Ще съм благодарен на конкретен отговор,например с да или не :)


Върни се в “Локо Пловдив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта