Локомотив Пд - Нефтохимик събота 13:00 часа

Модератори: paceto, Модератор ЛокоПД, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
djrush
Мнения: 10
Регистриран на: 01 фев 2017 14:12
Местоположение: Майна
Контакти:

Re: Локомотив Пд - Нефтохимик събота 13:00 часа

Мнениеот djrush » 23 фев 2017 09:13

radoslav_rashkov написа:Иска ми се 1:1, ама май 1:0 или 2:1. Защитата на Локо ще е втора ръка, ами нашата?

Прогноза: Под 3.5 гола отвсякъде.

P.S. До пича със залозите - Даваш ли 1.20 за моя? Слагам 50 лева. Звънкай на нотариуса!


За твоя не, брат ми! Твоят си е реален, ама пилешкия мозък по-горе се фантазира! За твоя - три бири и една кълка!
[wrapimg=]http://www.winner.bg/img/teams/0/18_150x150.png[/wrapimg]

Потребителски аватар
luxorus
Мнения: 2482
Регистриран на: 11 авг 2009 11:44
Контакти:

Re: Локомотив Пд - Нефтохимик събота 13:00 часа

Мнениеот luxorus » 23 фев 2017 13:41

3-1 за Лаута
I'M BLIND!IMPRESS ME!

Потребителски аватар
radoslav_rashkov
Мнения: 1220
Регистриран на: 30 мар 2013 17:34
Skype: rado_rashkov
Контакти:

Re: Локомотив Пд - Нефтохимик събота 13:00 часа

Мнениеот radoslav_rashkov » 23 фев 2017 17:23

djrush написа:
radoslav_rashkov написа:Иска ми се 1:1, ама май 1:0 или 2:1. Защитата на Локо ще е втора ръка, ами нашата?

Прогноза: Под 3.5 гола отвсякъде.

P.S. До пича със залозите - Даваш ли 1.20 за моя? Слагам 50 лева. Звънкай на нотариуса!


За твоя не, брат ми! Твоят си е реален, ама пилешкия мозък по-горе се фантазира! За твоя - три бири и една кълка!


Устройва ме! Ако хвана, почерпи се за моя сметка. Весел мач!
Изображение

Потребителски аватар
hristo1306
Мнения: 2784
Регистриран на: 02 авг 2010 22:51
Контакти:

Re: Локомотив Пд - Нефтохимик събота 13:00 часа

Мнениеот hristo1306 » 23 фев 2017 18:00

Локо Пловдив пусна билетите за мача с Нефтохимик

Официален сайт на ФК Локомотив Пловдив
Представителният отбор на Локомотив се изправя в събота (25.02) срещу тима на Нефтохимик (Бургас) в първия си домакински мач за годината. Срещата е от 21-вия кръг на Първа лига и е с начален час 13:00. Билетите за двубоя са в продажба от днес във фен магазина на Лаута. Цените са както следва:

Трибуна Бесика - 3 лева
Трибуна Спортклуб - 7 лева
Централна трибуна - 12 лева
РЕКЛАМА

Че то без пари ! Вижте какво става край морето ? Дерби мача на кръга в Бургас с ГРАНДА Монтана 10 кинта !!! За следващия мач не ми се мисли. Сигурно билета срещу Лудогорец ще е на цена 50 кинта !!!! В Бургас мислят за феновете си, не като Вас !

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: Локомотив Пд - Нефтохимик събота 13:00 часа

Мнениеот mark1926 » 25 фев 2017 06:29

555 написа:Мач между Локо и Нефтохимик, а автора на темата най-много се кефи на прекрасните според него новини от Коматево. Не, той изобщо не е комплексар! :) За закриване ще говориш когато прочетеш за Ботев в ДВ, това което пише за вас там през 2001 г. Иначе за мача - всичко различно от 1 -ца ще е изненада.



Жълтур, новините от Коматево означават ботевЪ без стадион в града, а повярвайми, в дългосрочен план да нямате стадион е по-важно от мача с Нафтата. Преведено- всички деца в Пловдив могат да ходят само на Лаута и съответно песента ПЛОВДИВ Е САМО ЧЕРНО-БЯЛ Е пред ФАКТ!!!... А това е от изключителна важност, богатството на Локомотив са неговите фенове, а с коматевските новини Ние ще се увеличаваме с огромни темпове. Как да не са прекрасни новините и как да не ги отбележа???...

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: Локомотив Пд - Нефтохимик събота 13:00 часа

Мнениеот mark1926 » 25 фев 2017 06:42

drughi написа:
kistendil написа:Лека победа с 2-3 гола разлика и после ще наминем през дупката на източен, да видим коматевските коври дали са запретнали ръкави!


Аз почти винаги след мач на Лаута си пускам една вода на Строежа. Едно, че от там ми е пътя, и второ, къде другаде да се изпикае човек, освен на някоя изоставена строителна площадка.

Иначе за мачо, лека победа за Пловдив с 3:0


И след мача пак така

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=_0vj9wUeyME[/youtube]



Какъв лесен мач с резервната ни двойка централни защитници. Колкото и да не делим на резерви и титуляри и ма защо да се притесняваме. Като добавим и Шоко десен бек, тези футболисти не са играли официален мач заедно на терена НИКОГА...

Иначе точно до Строежа има и кучешка площадка за ориниране, но все пак като хора е нормално да щадим кучетата, посещаващи я и да избираме да пуснем по една вода на НЕОБИТАЕМ Строеж, на който официално е забранено за хора и псета...
Последна промяна от mark1926 на 25 фев 2017 07:36, променено общо 1 път.

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: Локомотив Пд - Нефтохимик събота 13:00 часа

Мнениеот mark1926 » 25 фев 2017 06:49

mavri написа:
mark1926 написа:След прекрасната победа над Верея и прекрасните новини от Коматево за ЗАКРИВАНЕ, предстои мач на Лаута с Нафтата. Да му мислят привържениците на твърдото пийване как се почва от 10 сутринта ;) Аз съм си бираджийче :)

За мача - дано сме повече хора и не вали. Дано Бесика е поне пълна и направим шоуто, на което е способна единствено черно-бялата агитка.

Ще сме без трима титуляри.Ще видим Шоко в игра, може би и Умарбаев титуляр, а защо не и Серджио в групата за мача? Везалов отново щее титуляр, да се надяваме,че Котев е добре и няма да сме с Везалов и Тунчев титуляри, че си е притеснително.

Успех на Локомотив, успех и на Камбуров в неговите рекорди!!!

щом дъжда ви пречи си стойте у дома бе друзя.да не са затворили кебапчийницата на оня умрялко пред стадиона.


Еха, ти от коя дупка изпълзя, жълтур, не се беше записвал отдавна?!

Пречат ни някои неща,но те със сигурност не са ботевЪ... че то вие не сте в града дори и така ще е ЗАВИНАГИ, за което ви благодаря!!!...

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: Локомотив Пд - Нефтохимик събота 13:00 часа

Мнениеот mark1926 » 25 фев 2017 07:00

Трибуна Бесика изигра своята извънредно положителна роля, вече имаме място където е задължително да се пее.

В Стара загора с Верея се усети единството на публиката ни. Да идва вече мача и да запяваме, че и други са нетърпеливи, ето какво пише СЕРДЖИО...„Утре ще усетя вашата подкрепа. След 9 месеца имам нова възможност да играя пред вас. Само Локо!“

Много ме надъха момчето и той очаква нашата подкрепа!

http://www.tribunaplovdiv.bg/%d0%bf%d0% ... %b4%d0%b0/


п.п. Исками се след днешния мач да си говорим за увеличение на Бесика от корнер до корнер, заради невъзможност да побере всички желаещи ;)


Върни се в “Локо Пловдив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 4 госта