А колко е "многобройната" публика на Ботев???

Модератори: paceto, Модератор ЛокоПД, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
yasen_ov4arov
Мнения: 319
Регистриран на: 10 ное 2008 19:50

Re: А колко е "многобройната" публика на Ботев???

Мнениеот yasen_ov4arov » 13 юни 2009 22:18

Vailo написа:феновете на Ботев, се уплашиха, че ги чака разгром и комичния им отбор ще стане за смях точно в мача с кръвния враг ;) .. много ясно, че ще бойкотират точно този мач.. защо не бойкотирахте Вихрен и Миньор например??? Нали жадувахте да изпаднете в Б група и Христолов да е прецакан.. Показахте единствено, че се насрахте от страх от директния сблъсък с градския съперник :twisted: Не канарчета, зайци сте :lol:

Жалко, че поне още една година ще чупите по стадионите в А група :evil:

Махна се говедото появи се братът му по интелект буфера.Хайде ако можеш напъни синапсите си и се сети за един мач на Лаута,в който вие ни бихте с 4 на 0.Тогава нито един човек от агитката на Ботев не си тръгна ,като дори ви надпяхме насред вашия стадион.Пак повтарям само във вашите очи вие сте ни кръвен враг.Просто ако ви считаме за фактор в кръгозора ни това означава,че Ботев и на психологическо ниво на феновете вече е просто един от многото отбори ,допълващи първенството на Левски и ЦСКА.Ние не ви мразим бе човек,разбери го!Нещо ,което не важи за вашите фенове ,имайки предвид действията ви на мача и на този с Вихрен.
Ние пак ще се върнем на върха!!!

iliyan_h написа:Аз съм от Левски, но искам да ви кажа че сте най-великата публика в България и стискам палци Ботев да заеме истинското си място в първенството.

marjb
Мнения: 131
Регистриран на: 10 май 2009 17:07

Re: А колко е "многобройната" публика на Ботев???

Мнениеот marjb » 13 юни 2009 22:31

Що не бойкотирахте мача срещу Вихрен?На този въпрос логични отговори не очаквам да чуя,но все пак го задавам.. :)

Потребителски аватар
Туше
Мнения: 726
Регистриран на: 19 ное 2008 15:33
Контакти:

Re: А колко е "многобройната" публика на Ботев???

Мнениеот Туше » 13 юни 2009 22:46

Ясене,
Аз се сещам и за един друг мач с вас на Лаута (97г) в който също, както и днес нямахте агитка. Бихме ви 2:0 а на никой от вас не се чу гласа от първия до последния сигнал. Не знам какво се опитваш да постигнеш, като ни говориш за "психологическото ниво на Ботев". Опитваш се да предизвикаш състрадание или просто търсиш оправдание? Искали сте, пели сте, сега не сте искали, не сте дошли. За какво точно очакваш да получиш разбиране?

Знам, че си разумен човек. Нали това е футбол, нали обичаме тази игра и покрай това сме фенове на един или друг отбор. Футбол се играе и без фенове, но фенове без футбол не струват. Вярвам, че схващаш какво се опитвам да ти кажа.
Спортклуб-Славия-Торпедо-Локомотив

Докато не спрете да говорите лъжи за нас, ние няма да спрем да казваме истината за вас!

Потребителски аватар
yasen_ov4arov
Мнения: 319
Регистриран на: 10 ное 2008 19:50

Re: А колко е "многобройната" публика на Ботев???

Мнениеот yasen_ov4arov » 13 юни 2009 22:49

marjb написа:Що не бойкотирахте мача срещу Вихрен?На този въпрос логични отговори не очаквам да чуя,но все пак го задавам.. :)

Аз тука на разпит ли съм?Я ти кажи защо в 90 % от песните ви се пее за "жълтата сган","жълтите цигани" и тн като не сте комплексирани от нас?Я кажи за чий чеп полегнахте първо на Шумен после на Вихрен,за да изпаднем?Питам и отговор не очаквам да чуя.Ако искаш бях го предложил тука на един друг ваш фен,който много "истини" ни разказваше да преброи колко пъти се споменават обиди към Ботев във песните на Локо (днес имах възможност и да ги чия...абе момчета крадете по-малко,то направо смешно така ;) )и обратното.
Както и да е,аз съм семкаджия и мога да ти дам отговор само защо аз не бойкотирах мача с Вихрен.Повечето от нашите момци не са добри играчи това е видно от 100 километра ,но все пак не са получавали заплати от сума време.Да ,те са жалка пародия на истинския Ботев ,но също са жертви на Христолов.Подкрепата за тях в този мач беше за мен символ на съпричастност,тяхната цел беше да останат,помолиха ни за подкрепа,показаха дух и я заслужиха.Бойкота на дербито за мен беше с цел някоя говедарска медия да вземе да ни обърне внимание защо аджиба тези селяндури (в тъпата глава на журналягата всеки,който не е от Левски не разбира от футбол и е селяндур т.е:не е интересно) бойкотират единствения интересен мач в първенството.Я дай да взема да видя за какво става въпрос и между 10те статии за Гонзо да вмъкна една за пълната разсипия на най-стария футболен клуб.Аз лично така разбирам нещата,но пак казвам аз съм семкаджия и нямам нищо общо с агитки и тн. :)
Ние пак ще се върнем на върха!!!

iliyan_h написа:Аз съм от Левски, но искам да ви кажа че сте най-великата публика в България и стискам палци Ботев да заеме истинското си място в първенството.

Потребителски аватар
fen fen
Мнения: 254
Регистриран на: 14 окт 2008 17:54
Контакти:

Re: А колко е "многобройната" публика на Ботев???

Мнениеот fen fen » 13 юни 2009 22:56

деца - спрете да си ги мерите бе момчета ... баси и лудорията. кой по-голям, на кой батко му по-силен, на кой на баща му по-дълъг. аман от всичко това. феновете и на двата тима си обичат отбора еднакво силно и истински. и няма разлика м/у едните и другите. едните има по-добри играчи в момента, и последните 10 години са в по-добро състояние. Ако галка ги кара така както сега още 10 одини и те ще изперкат сигурно. дано не става. а феновете на ботев сме исперкали отдавна ... това е ясно и не си го крием. правим луди и невъзможни работи с едната надежда ония да си тръгне ... не ви пожелавам галка 10 години на вас, че тогава друга песен ще пеете.

staria
Мнения: 2787
Регистриран на: 04 окт 2008 19:12
Контакти:

Re: А колко е "многобройната" публика на Ботев???

Мнениеот staria » 13 юни 2009 23:07

fen fen написа:деца - спрете да си ги мерите бе момчета ... баси и лудорията. кой по-голям, на кой батко му по-силен, на кой на баща му по-дълъг. аман от всичко това. феновете и на двата тима си обичат отбора еднакво силно и истински. и няма разлика м/у едните и другите. едните има по-добри играчи в момента, и последните 10 години са в по-добро състояние. Ако галка ги кара така както сега още 10 одини и те ще изперкат сигурно. дано не става. а феновете на ботев сме исперкали отдавна ... това е ясно и не си го крием. правим луди и невъзможни работи с едната надежда ония да си тръгне ... не ви пожелавам галка 10 години на вас, че тогава друга песен ще пеете.

Първото обмислено мнение на папагал за днес, а изписаха сума ти страници...

Потребителски аватар
Туше
Мнения: 726
Регистриран на: 19 ное 2008 15:33
Контакти:

Re: А колко е "многобройната" публика на Ботев???

Мнениеот Туше » 13 юни 2009 23:10

fen fen,

Никой не може да търси отговорност от феновете на Ботев, че отбора им не играе. Никой не го и прави. Още по-малко имат вина за президента си. Борбата е само за подкрепа към любимия клуб. Понякога минава и през дуел с феновете на противника, но го има по цял свят. Този път се отказахте от дуел по трибуните. Няма нужда това да бъде обяснявано или оправдавано. Важно е да се постигне резултат, който се търси.

Ние търсихме победата срещу вас(както винаги) и я постигнахме. Вие си търсите нещо друго. Като го намерите, заповядайте, ще го коментираме.

Благодарим за поздравленията, но не виждам смисъл да коментираме този мач с вас надълго и нашироко при условие, че отсъствахте от стадиона. Освен това направи впечатление начина по който двата отбора се поздравиха накрая. Аз лично отдавна не съм ги виждал така достойно да се разделят едните и другите. Без театрално лежане, реване, хленчене и т.н
Спортклуб-Славия-Торпедо-Локомотив

Докато не спрете да говорите лъжи за нас, ние няма да спрем да казваме истината за вас!

Потребителски аватар
yasen_ov4arov
Мнения: 319
Регистриран на: 10 ное 2008 19:50

Re: А колко е "многобройната" публика на Ботев???

Мнениеот yasen_ov4arov » 13 юни 2009 23:17

Туше написа:fen fen,

Никой не може да търси отговорност от феновете на Ботев, че отбора им не играе. Никой не го и прави. Още по-малко имат вина за президента си. Борбата е само за подкрепа към любимия клуб. Понякога минава и през дуел с феновете на противника, но го има по цял свят. Този път се отказахте от дуел по трибуните. Няма нужда това да бъде обяснявано или оправдавано. Важно е да се постигне резултат, който се търси.

Ние търсихме победата срещу вас(както винаги) и я постигнахме. Вие си търсите нещо друго. Като го намерите, заповядайте, ще го коментираме.

Благодарим за поздравленията, но не виждам смисъл да коментираме този мач с вас надълго и нашироко при условие, че отсъствахте от стадиона. Освен това направи впечатление начина по който двата отбора се поздравиха накрая. Аз лично отдавна не съм ги виждал така достойно да се разделят едните и другите. Без театрално лежане, реване, хленчене и т.н

При такова мнение мисля ,че няма нужда вече да дращя тук ,жалко само,че се показахте като пълни кретени в този мач.Тези транперанти за Селския....Както и да е ,поздравление за изчерпателната и обективна оценка на мача :) .
Ние пак ще се върнем на върха!!!

iliyan_h написа:Аз съм от Левски, но искам да ви кажа че сте най-великата публика в България и стискам палци Ботев да заеме истинското си място в първенството.

Потребителски аватар
fen fen
Мнения: 254
Регистриран на: 14 окт 2008 17:54
Контакти:

Re: А колко е "многобройната" публика на Ботев???

Мнениеот fen fen » 13 юни 2009 23:24

само мога да пожелая и на ботев и на локо феновете богати и можещи собственици, истински класни играчи, здрави младежки школи и пълни стадиони ... тогава дербито на пловдив ще е истиско и ще има смисъл да се коментира. Сега е, да цитирам вашта легенда "пунта мара"

Потребителски аватар
Модератор ЛокоПД
Мнения: 4572
Регистриран на: 12 фев 2009 20:49
Местоположение: Лаута ПЛОВДИВ
Контакти:

Re: А колко е "многобройната" публика на Ботев???

Мнениеот Модератор ЛокоПД » 14 юни 2009 00:06

[quote="fen fen"]само мога да пожелая и на ботев и на локо феновете богати и можещи собственици, истински класни играчи, здрави младежки школи и пълни стадиони
Дай Боже!
Преди създаването на "социалните мрежи" и интернет http://farm8.staticflickr.com/7095/7315 ... a79f_b.jpg


Върни се в “Локо Пловдив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта