Крушарски- лекът за черно-белите болежки?

Модератори: paceto, Модератор ЛокоПД, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Пловдив1926
Мнения: 6998
Регистриран на: 21 юни 2010 09:15
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Крушарски- лекът за черно-белите болежки?

Мнениеот Пловдив1926 » 20 окт 2015 10:59

Крушарски има опит в европроектите. 2016 започва новия цикъл финансиране, където има вероятност спорта да бъде застъпен. Ако има възможност да защетим европроект по въпроса мисля, че ще успеем. А до тогава спокойно може да се вдигне една метална трибуна тип Литекс. Няма да коства кой знае колко пари.
[wrapimg=]http://napoletani.org/wp-content/uploads/2015/03/muslims1.png[/wrapimg]

kanar76
Мнения: 633
Регистриран на: 07 мар 2014 15:57
Контакти:

Re: Крушарски- лекът за черно-белите болежки?

Мнениеот kanar76 » 20 окт 2015 11:00

Пловдив1926 написа:
kanar76 написа:
Пловдив1926 написа:Палийски е звъннал на Крушарски и му е казал "Отвънка има още 50 човека без билети останали, моля ти се да ги пуснем", нашия човек е казал ОК, след което излиза, че папагалите отвънка били 200 човека извън пуснатата бройка от 5-600 човека. Да си оправят циганите в ръководството преди да пишат декларации и да търсят виновни на всякъде, но не и в собственото си кретенско ръководство.


А бе, момче умно, пресъздаваш го сякаш си присъствал на разговора. Ти нас за малоумни ли ни имаш. Това го разправяй на наивници като теб. Такива оправдания и измислени разговори ги говорете на децата в детската градина. Един лъжец/Крушарски/ се е обадил на друг такъв./Палийски/. Не ставай смешен.



Разговора ми е предаден от човек до Крушарски. Да, имам ви за малоумни защото ЗНАМ, че сте малоумни, това прозира от всяко ваше действие. Ние няма за какво да се оправдаваме. Ние си напълнихме сектора, подкрепихме си отбора и ви смачкахме по всяка точка. Крушарски до сега не е излъгал. Единствената ми "забележка" към него е, че няма милярди в джоба. Но има и други сериозни хора, които подочувам, че са почнали да дават пари, така, че според мен думите му са подплатени.

И стига сте ни спамили темата с тъпите си билети. На никой не му пука, че 200 циганина в жълто са искали да влезнат без билет на стадиона и полицията ги е понабила.


Това за ромите си го знаете. Не е измислено от мен. А ти си пиши... пиши колкото искаш. С писане БЪЛГАРИН не се става. Лилавото от венците не се маха. А сега прочети бързичко/ако можеш разбира се/преди да са го изтрили:

Няма интегрирани цигани. Интеграцията отдавна се счита за неестествен процес. Той е невъзможен, глупав процес. Ето, у нас се оказва, че когато вкараш ромчета в един клас с българчета, ромчетата не се приобщават, а напротив – повече се мразят, имат конфликти, има противодействие, има предразсъдъци. А ако във вашия блок примерно дойдат и настанят в съседния апартамент цигани, какво ще стане? Ще почнете да обичате циганите, тъй ли? Или те ще станат българи? Няма да станат. Ще почнете повече да се мразите.

Потребителски аватар
Пловдив1926
Мнения: 6998
Регистриран на: 21 юни 2010 09:15
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Крушарски- лекът за черно-белите болежки?

Мнениеот Пловдив1926 » 20 окт 2015 11:08

kanar76 написа:
Пловдив1926 написа:
kanar76 написа:
Пловдив1926 написа:Палийски е звъннал на Крушарски и му е казал "Отвънка има още 50 човека без билети останали, моля ти се да ги пуснем", нашия човек е казал ОК, след което излиза, че папагалите отвънка били 200 човека извън пуснатата бройка от 5-600 човека. Да си оправят циганите в ръководството преди да пишат декларации и да търсят виновни на всякъде, но не и в собственото си кретенско ръководство.


А бе, момче умно, пресъздаваш го сякаш си присъствал на разговора. Ти нас за малоумни ли ни имаш. Това го разправяй на наивници като теб. Такива оправдания и измислени разговори ги говорете на децата в детската градина. Един лъжец/Крушарски/ се е обадил на друг такъв./Палийски/. Не ставай смешен.


Разговора ми е предаден от човек до Крушарски. Да, имам ви за малоумни защото ЗНАМ, че сте малоумни, това прозира от всяко ваше действие. Ние няма за какво да се оправдаваме. Ние си напълнихме сектора, подкрепихме си отбора и ви смачкахме по всяка точка. Крушарски до сега не е излъгал. Единствената ми "забележка" към него е, че няма милярди в джоба. Но има и други сериозни хора, които подочувам, че са почнали да дават пари, така, че според мен думите му са подплатени.

И стига сте ни спамили темата с тъпите си билети. На никой не му пука, че 200 циганина в жълто са искали да влезнат без билет на стадиона и полицията ги е понабила.


Това за ромите си го знаете. Не е измислено от мен. А ти си пиши... пиши колкото искаш. С писане БЪЛГАРИН не се става. Лилавото от венците не се маха. А сега прочети бързичко/ако можеш разбира се/преди да са го изтрили:

Няма интегрирани цигани. Интеграцията отдавна се счита за неестествен процес. Той е невъзможен, глупав процес. Ето, у нас се оказва, че когато вкараш ромчета в един клас с българчета, ромчетата не се приобщават, а напротив – повече се мразят, имат конфликти, има противодействие, има предразсъдъци. А ако във вашия блок примерно дойдат и настанят в съседния апартамент цигани, какво ще стане? Ще почнете да обичате циганите, тъй ли? Или те ще станат българи? Няма да станат. Ще почнете повече да се мразите.




За това никой не е правил опит да ви интегрира. Направо ви екстрадираха с палките :) Bultra$ not welcome. Обратно по дупките от където изпълзяхте благодарение на турския банкер.
[wrapimg=]http://napoletani.org/wp-content/uploads/2015/03/muslims1.png[/wrapimg]

Потребителски аватар
el loco
Мнения: 54
Регистриран на: 09 авг 2010 13:54
Контакти:

Re: Крушарски- лекът за черно-белите болежки?

Мнениеот el loco » 20 окт 2015 11:43

Много сте смешни бе жълтури. И жалки и смешни. Едновременно съчетвате два огромни основополагащи драматургията жанра - комедия и трагедия. Жалки и трагични за себе си, смешни за останалите.
Естествено ще се аргументирам :

- вие излагате себе си постоянно с вашата огромна простотия, например: поведението ви на финала за купата -срам, срам, срам, защото падате, на един мач искахте влизате на стадиона в Надежда, защото падате. на дербито влизай, излизай, бутане на огради и ядене на бой от полицията, някакви знамена на Германия, мноооого смешно ,никакво въображение, тотална простотия, абсолютно типично за вас.

-вие, събличате футболистите си - срам, срам срам. И смях :)

-вие, се биете помежду си - срам, срам, срам. и голям смях естествено.

-вие, бяхте тотално смляни в събота на терена, на трибуните, та досри извън стадиона. сега говорите за билети., защото искат да изместите вниманието, защото нямате грам достойнство, да кажете бяхте по-добри , честито!

- вие, играете в село Коматево и при всяко излизане от там държите на всяка цена да покажете откъде идвате. Гореизложеното го доказва напълно.

фактите говорят достатъчно за вас.Цяла България вижда това, браво на вас и Благодаря!
И поздрави от Балдо и Камбура!

Крушарски да е жив и здрав, както и всеки, който всеки ден работи за ЧЕРНО БЯЛАТА ИДЕЯ !
САМО ЛОКО

Потребителски аватар
el loco
Мнения: 54
Регистриран на: 09 авг 2010 13:54
Контакти:

Re: Крушарски- лекът за черно-белите болежки?

Мнениеот el loco » 20 окт 2015 12:21

Жълтурчета, много сте елементарни.
Виждам, че ти е много тежко. Припомняш някакви неща отпреди две години и се молшиш да се повторят, ами припомни си какво се случи преди два дни.
МАЧКАНЕ НА ТЕРЕНА , НА ТРИБУНИТЕ И ИЗВЪН ТЯХ.

Висиш в нашата тема и говориш за комплекси, наистина ти е много тежко.

Излез пий една бира , не се занимавай с Локомотив , разходи се до базата в китното Коматево или си пусни някой клип от събота, по твой избор може и от мача...квото искаш
Много ти е тежко, много те е яд , всички виждат, ай ...довиждане ако обичаш

Потребителски аватар
ivanesti1983
Мнения: 32
Регистриран на: 17 ное 2008 21:36
Контакти:

Re: Крушарски- лекът за черно-белите болежки?

Мнениеот ivanesti1983 » 20 окт 2015 12:35

По - спокойно. Наслушахме се и се нагледахме на обещания. Нека останем стъпили на земята и да оценяваме само реално свършеното .

svobodni
Мнения: 622
Регистриран на: 26 сеп 2011 21:56
Контакти:

Re: Крушарски- лекът за черно-белите болежки?

Мнениеот svobodni » 20 окт 2015 12:49

Направи ли се отделна трибуна това не само ще ни вдигне посещаемостта, ще направи по-добра атмосферата на стадиона, а и ще закрие жълтите. Давам гаранция, ще се почне яка пропаганда да се ходи мощно на всеки наш мач. Да имаш ултрас трибуна е адски плюс... много крайни привърженици ще се завърнат на Бесика и по-улегнали на Спортклуб.

Всичките ни сили трябва да са насочени към това да си вдигнем трибуната! Било тя като на Литекс... няма значение.

kalinek
Мнения: 56
Регистриран на: 26 май 2011 11:45
Skype: venci_83083
Контакти:

Re: Крушарски- лекът за черно-белите болежки?

Мнениеот kalinek » 20 окт 2015 15:34

Момчета, не съм фен нито на единия от двата "отбора" ама искам да попитам нещо- Защо когато Локото вкараха головете лумпените слязоха на терена?- искаха да поритат ли? или са дрогирани?
Защо къртят огражденията? това на война прилича.Така ли е в Италия, Испания, Германия, Сърбия, Словакия и т.н.????
Аз имам дете, как да го доведа на стадиона да изгледаме някой мач?
Ако това беше в някоя цивилизована държава тия фенове- лумпени и наркомани щяха да за със доживотна забрана да ходят на мачове
А нашето БФС какво прави- 12000лв. глоба- много яко нали????

Потребителски аватар
Пловдив1926
Мнения: 6998
Регистриран на: 21 юни 2010 09:15
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Крушарски- лекът за черно-белите болежки?

Мнениеот Пловдив1926 » 20 окт 2015 15:41

kalinek написа:Момчета, не съм фен нито на единия от двата "отбора" ама искам да попитам нещо- Защо когато Локото вкараха головете лумпените слязоха на терена?- искаха да поритат ли? или са дрогирани?
Защо къртят огражденията? това на война прилича.Така ли е в Италия, Испания, Германия, Сърбия, Словакия и т.н.????
Аз имам дете, как да го доведа на стадиона да изгледаме някой мач?
Ако това беше в някоя цивилизована държава тия фенове- лумпени и наркомани щяха да за със доживотна забрана да ходят на мачове
А нашето БФС какво прави- 12000лв. глоба- много яко нали????


Слезнали са долу да прегърнат играчите. Не са дрогирани. Както виждаш, се прибраха.

Отвори се едно пано от оградата и се затвори. Така е и в Италия и по други места, спокойно, не си бил, има Youtube.com търси, гледай.

Няма голям шанс да имаш дете, предвид мозъчния ти капацитет до тук. Иначе, взимаш детето, влизаш на стадиона, сядаш, показваш на детето терена, обясняваш му какво правят тия с екипите, после взимаш детето прибираш в у вас и така. Хиляди хора го правят всяка седмица. За по-детайлно опътване допълнително ще ми трябва време.

Много обичам такива калници като тебе да говорят за лумпени и наркомани. Къде ги видя, взе ли им кръвна проба или с дрегер измери нарк0тика? Виждам си запознат много със законодателството, пък не си виждал по другите страни падащи огради.

Глобата на БФС за жълтурите е малка, съгласен съм.


Мерси за въпросите. А ти на кой отбор си фен? За един приятел питам.
[wrapimg=]http://napoletani.org/wp-content/uploads/2015/03/muslims1.png[/wrapimg]

kalinek
Мнения: 56
Регистриран на: 26 май 2011 11:45
Skype: venci_83083
Контакти:

Re: Крушарски- лекът за черно-белите болежки?

Мнениеот kalinek » 20 окт 2015 16:43

Непрочетено мнениеот Пловдив1926 на 20 Окт 2015 15:41




kalinek написа:
Момчета, не съм фен нито на единия от двата "отбора" ама искам да попитам нещо- Защо когато Локото вкараха головете лумпените слязоха на терена?- искаха да поритат ли? или са дрогирани?
Защо къртят огражденията? това на война прилича.Така ли е в Италия, Испания, Германия, Сърбия, Словакия и т.н.????
Аз имам дете, как да го доведа на стадиона да изгледаме някой мач?
Ако това беше в някоя цивилизована държава тия фенове- лумпени и наркомани щяха да за със доживотна забрана да ходят на мачове
А нашето БФС какво прави- 12000лв. глоба- много яко нали????

Слезнали са долу да прегърнат играчите. Не са дрогирани. Както виждаш, се прибраха.

Отвори се едно пано от оградата и се затвори. Така е и в Италия и по други места, спокойно, не си бил, има Youtube.com търси, гледай.

Няма голям шанс да имаш дете, предвид мозъчния ти капацитет до тук. Иначе, взимаш детето, влизаш на стадиона, сядаш, показваш на детето терена, обясняваш му какво правят тия с екипите, после взимаш детето прибираш в у вас и така. Хиляди хора го правят всяка седмица. За по-детайлно опътване допълнително ще ми трябва време.

Много обичам такива калници като тебе да говорят за лумпени и наркомани. Къде ги видя, взе ли им кръвна проба или с дрегер измери нарк0тика? Виждам си запознат много със законодателството, пък не си виждал по другите страни падащи огради.

Глобата на БФС за жълтурите е малка, съгласен съм.


Мерси за въпросите. А ти на кой отбор си фен? За един приятел питам.




Ами като питаш ще ти отговоря- поне за 10 човека от тия гарантирам че са такива(малко работата ми е свързана с тях)Сещай се какво работя - нали си УМЕН;)
А иначе дете си имам, не ме мисли, ти вземи да си направиш ако можеш
А колкото до прегръщането на фенове и футболисти по време на мач- тва сигурно си го гледал в Италия или Германия или някъде другаде????
примерно на някое дерби ????
И как да водя детето?- май на един фен ръката пострада( дано да се оправи)
И още нещо- в коя държава преди мач се отцепват улиците на половината град за да минат феновете към стадиона????


Върни се в “Локо Пловдив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта