Обща тема за LFC

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
merseyside
Мнения: 494
Регистриран на: 12 май 2017 13:24
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот merseyside » 24 авг 2018 11:37

Ако се развиваме възходящо, както последните месеци, нямам против да си стоят американците. Ще видим дали ще успеят да запазят достатъчно дълго време класните футболисти в отбора и само да се надгражда. На този етап отбора е почти завършен и има нужда само от още един Ван Дайк, 10-ка и резерва на левия бек.
1977, 1978, 1981, 1984, 2005, 2019
Изображение
[offtopic][youtube]https://www.youtube.com/watch?v=elVt-NszDtI[/youtube][/offtopic]
[rimg]https://g.redditmedia.com/25zdup0lu4PdFi25ExMDFuzsFjekCMjJLCT8xyLXyVA.gif?w=320&s=b6cfcd3094412e9986f78658b84fce14[/rimg]

#FSGOUT

Real
Мнения: 2954
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Real » 24 авг 2018 12:54

john barnes написа: Мечтата ми за шейх начело,угасна безвъзвратно!

Сериозно? Мечтаеш да ни поеме камилар, само щото има богат брат'чед? И какво ни дава това? Участие в Циганското Дерби на Великобритания? Отсега тръпна при мисълта за ложите - два катуна костюмирани дюнерджии, гледащи с празни погледи игра, която им е напълно чужда... Надявам се тази ти мечта да е угаснала наистина БЕЗВЪЗВРАТНО! (...не ми се сърди ;) )

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3823
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Liverpool_EC » 24 авг 2018 16:12

Real написа:
john barnes написа: Мечтата ми за шейх начело,угасна безвъзвратно!

Сериозно? Мечтаеш да ни поеме камилар, само щото има богат брат'чед? И какво ни дава това? Участие в Циганското Дерби на Великобритания? Отсега тръпна при мисълта за ложите - два катуна костюмирани дюнерджии, гледащи с празни погледи игра, която им е напълно чужда... Надявам се тази ти мечта да е угаснала наистина БЕЗВЪЗВРАТНО! (...не ми се сърди ;) )

Нали не мислиш, че американците гледат с пълен поглед и разбират какво става на терена...Единственото предимство на американците е, че са християни...и тук свършва положителното на един американски собственик спрямо арабин. Религията е това което не харесваме на арабските собственици, не как водят ръководят клуба. Янките си ни купиха за да ни изтъргуват и ето наближава момента в който Джон Хенри за 8-10г ще направи от Ливърпул повече чисти пари отколкото със всичките си други бизнеси за цял живот.
А обикновените араби обичат, следят и разбират футбола 100 пъти повече отколкото американците сокъра :lol: :lol: :lol:

john barnes
Мнения: 6445
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот john barnes » 24 авг 2018 16:32

Real написа:
john barnes написа: Мечтата ми за шейх начело,угасна безвъзвратно!

Сериозно? Мечтаеш да ни поеме камилар, само щото има богат брат'чед? И какво ни дава това? Участие в Циганското Дерби на Великобритания? Отсега тръпна при мисълта за ложите - два катуна костюмирани дюнерджии, гледащи с празни погледи игра, която им е напълно чужда... Надявам се тази ти мечта да е угаснала наистина БЕЗВЪЗВРАТНО! (...не ми се сърди ;) )

Кво като е камилар? Поне дава пари и ще станем постоянен фактор,даже щом са братчеди,ще се редуваме със сити за титла и тотално ще откажем другите отбори. Янките щото много я разбират тая игра,нали? Оня хенри досега е бил на 5 мача накръст,пълен нещастник. Купиха ни за 280млн,сега отказват оферта от 2млр!!! Това ако не е алчост-здраве му кажи! Чак се учудвам,как не ни продадоха,втора такава оферта няма да има гаранция!
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

Потребителски аватар
merseyside
Мнения: 494
Регистриран на: 12 май 2017 13:24
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот merseyside » 24 авг 2018 16:39

А има ли информация във Форбс или някой сайт за тоя шейх, че на мен на всички имената са ми еднакви и не мога да го намеря.
1977, 1978, 1981, 1984, 2005, 2019
Изображение
[offtopic][youtube]https://www.youtube.com/watch?v=elVt-NszDtI[/youtube][/offtopic]
[rimg]https://g.redditmedia.com/25zdup0lu4PdFi25ExMDFuzsFjekCMjJLCT8xyLXyVA.gif?w=320&s=b6cfcd3094412e9986f78658b84fce14[/rimg]

#FSGOUT

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3823
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Liverpool_EC » 24 авг 2018 17:34

john barnes написа: Купиха ни за 280млн,сега отказват оферта от 2млр!!! Това ако не е алчост-здраве му кажи! Чак се учудвам,как не ни продадоха,втора такава оферта няма да има гаранция!

Чакай, чакай, тепърва ще видиш какво е американска алчност. Тази оферта е била декември, от тогава насам стигнахме финал в ШЛ, купиха играчи за над 200мил и се строи нова академия за 50 мил, т.е следващата цена която ще търсят янките ще е 2,5 млр.
Помни ми думата, оферти ще има и занапред, отбора е във възход, янките назаден няма да дадът докато не получат каквото те искат. И няма да е 2 млрд :!:
merseyside написа:А има ли информация във Форбс или някой сайт за тоя шейх, че на мен на всички имената са ми еднакви и не мога да го намеря.

Ами според това в статията не бил толкова богат, като Мансур, ама той ония няма стигане така или иначе. Абрамович беше втори във ВЛ и му е на 1/3 от състоянието. Но щом е търсил партньори за сделката и не е могъл да намери въпросните 2 млрд явно не е с чак толкова бездънни джобове...колкото му се иска на Джонито :lol: ;)

john barnes
Мнения: 6445
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот john barnes » 24 авг 2018 20:29

Абе дано има оферти,ама ме съмнява. Шейхове не застават всеки ден! Ше видим,времето ще покаже.
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

На линия
CSKA69
Мнения: 4544
Регистриран на: 23 ное 2012 16:35
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот CSKA69 » 24 авг 2018 20:43

Добре де, понякога като се дискутират тук неща, наистина се пропускат някои очевидни моменти :lol: Как, по дяволите, на Мансур брат'чеда ще купи Ливърпул :?: Нали веднага другите ще писнат как Сити и Пуул си уреждат мачовете :roll: Абсолютен конфликт на интереси!
Изображение

Изображение

Потребителски аватар
9lives
Мнения: 4319
Регистриран на: 02 авг 2012 22:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот 9lives » 24 авг 2018 21:45

CSKA69 написа:Добре де, понякога като се дискутират тук неща, наистина се пропускат някои очевидни моменти :lol: Как, по дяволите, на Мансур брат'чеда ще купи Ливърпул :?: Нали веднага другите ще писнат как Сити и Пуул си уреждат мачовете :roll: Абсолютен конфликт на интереси!


Те и двата Ред Була нямаше как да играят в Европа заедно ама ги пуснаха :mrgreen: :mrgreen:
You cannot transfer the heart and soul of Liverpool Football Club, although I am sure there are many clubs who would like to buy it.

- Jurgen Klopp

Потребителски аватар
merseyside
Мнения: 494
Регистриран на: 12 май 2017 13:24
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот merseyside » 24 авг 2018 22:03

Наистина ли има хора тук, които си мислят, че ако някой предложи 2 милиарда на ФСГ, американците ще ги откажат? В пъти ще избият инвестираните средства и ще си гледат бейзбола.
1977, 1978, 1981, 1984, 2005, 2019
Изображение
[offtopic][youtube]https://www.youtube.com/watch?v=elVt-NszDtI[/youtube][/offtopic]
[rimg]https://g.redditmedia.com/25zdup0lu4PdFi25ExMDFuzsFjekCMjJLCT8xyLXyVA.gif?w=320&s=b6cfcd3094412e9986f78658b84fce14[/rimg]

#FSGOUT


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта