Обща тема за LFC

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

На линия
Потребителски аватар
Sstefanov
Мнения: 1906
Регистриран на: 25 ное 2013 17:01
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Sstefanov » 13 ное 2021 16:32

jelew73 написа:Мане сменен в 28 мин на мача на Сенегал. Сигурно е контузен. Да ги таковат 300 бика тези тъпи национални отбори :mrgreen:

Националните отбори, винаги са били по важни от някакви клубчета, управлявани за пари и пране на такива. Жалко за Мане, последно време нещо не му се получават нещата, а беше просто великолепен играч.

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17386
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот slash1912 » 13 ное 2021 18:06

Ми чудесно,щом са по-важни ,Мането да си взима заплатата от националния отбор,а в Ливърпул да играе без пари :lol:
Иначе нищо сериозно няма,селекционера на Сенегал след мача е казал,че смяната е била превантивна.
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Потребителски аватар
wu_dnica
Мнения: 1056
Регистриран на: 30 май 2013 21:30
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот wu_dnica » 14 ное 2021 20:46

pitonchev написа:Има слухове, че Шави иска Тиаго. Ако успеем да ги менкаме за бай Фелипе ще е супер. Сигурен съм, че Коутиньо ще си възвърне формата при нас. Тиаго не е слаб футболист, но просто при нас не му се получават нещата, а за тики-таката на Барса ще е идеален.

По принцип имаш адекватни коментари,ама тоя... Първо барса отдавна няма тики така трака. Второ ,честно ли? При положение,че малката вагина ,си тръгна така? Нито той ,нито малката черна мравка,нито зъбатия ,имат място в отбора. Свършиха футболистите ,че ши си връщаме тая жена. Пък не се знае,ако Тиаго поиграе 2/3 месеца,без контузия.
[offtopic]СД:Напълно унищожихме този топ-отбор от началото до края![/offtopic]

pitonchev
Мнения: 118
Регистриран на: 29 дек 2019 19:33
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот pitonchev » 15 ное 2021 12:22

wu_dnica написа:
pitonchev написа:Има слухове, че Шави иска Тиаго. Ако успеем да ги менкаме за бай Фелипе ще е супер. Сигурен съм, че Коутиньо ще си възвърне формата при нас. Тиаго не е слаб футболист, но просто при нас не му се получават нещата, а за тики-таката на Барса ще е идеален.

По принцип имаш адекватни коментари,ама тоя... Първо барса отдавна няма тики така трака. Второ ,честно ли? При положение,че малката вагина ,си тръгна така? Нито той ,нито малката черна мравка,нито зъбатия ,имат място в отбора. Свършиха футболистите ,че ши си връщаме тая жена. Пък не се знае,ако Тиаго поиграе 2/3 месеца,без контузия.


Никъде не съм казал, че искам Коутиньо да се върне в отбора, но ако има шанс да се отървем от Тиаго и цената е Коутиньо, мисля че това е една доста добра сделка. Това може и да не е вярно, може да е жълта новина и Барса изобщо да не се интересува от Тиаго. Основния проблем е, че това е футболист, чиято полза за отбора е обратнопропорционална на заплатата му и това няма как да не поражда напрежение в съблекалнята. Нямам нищо лично против Тиаго, даже ще съм най-щастлив ако в идните месеци опровергае думите ми и се превърне в основна фигура на отбора, която да заслужава заплатата си. За момента обаче реалността е такава, че той не оправдава очакванията.

pitonchev
Мнения: 118
Регистриран на: 29 дек 2019 19:33
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот pitonchev » 15 ное 2021 12:49

"Второ ,честно ли? При положение,че малката вагина ,си тръгна така?"

Дано и сега някой да си тръгне така, че с парите от трансфера му да купим играчи с класата на Ван Дайк, Алисон и Фабиньо. Тогава без съмнение 3-4 години ще бъдем хегеомон в Англия и Европа.

an4o_321
Мнения: 1411
Регистриран на: 19 ное 2010 11:40
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот an4o_321 » 16 ное 2021 04:34

pitonchev написа:Основния проблем е, че това е футболист, чиято полза за отбора е обратнопропорционална на заплатата му и това няма как да не поражда напрежение в съблекалнята. Нямам нищо лично против Тиаго

Не лоша идея, преди и на мен ми допадаше, но има доста сериозен недостатък. Бай фелипе е най-скъпоплатения играч в Барса, откак Меси и Гризман ги няма и взима около двойно на Тиаго. С оглед на това, какво може да ни предложи за тези пари, мисля няма шанс. Освен да си намали заплатата с ПОНЕ едно 100k на седмица. Тогава вече има 1-2% шанс да подпишем :)

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12456
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот wolf » 16 ное 2021 09:30

При нас е взимал 110 000 паунда на седмица, при ония е подписал за 400 000 на седмица, баааахти аз алчното куче мръсно
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
wu_dnica
Мнения: 1056
Регистриран на: 30 май 2013 21:30
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот wu_dnica » 16 ное 2021 18:32

pitonchev написа:"Второ ,честно ли? При положение,че малката вагина ,си тръгна така?"

Дано и сега някой да си тръгне така, че с парите от трансфера му да купим играчи с класата на Ван Дайк, Алисон и Фабиньо. Тогава без съмнение 3-4 години ще бъдем хегеомон в Англия и Европа.

Ами ,ако помниш ,само ползата ,аз помня целия цирк. Плюс си тръгна зимата ,ако не се лъжа и прееба отбора. От друга страна добре парите,ама точно тогава не сме знаели какво да ги правим. И изобщо не трябва да си и помисляш за тая жена,по добре счупения Осман,ако изобщо има такава схема.
[offtopic]СД:Напълно унищожихме този топ-отбор от началото до края![/offtopic]

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3811
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Liverpool_EC » 17 ное 2021 00:42

ФСГ до края на седмицата се очаква да купят хокейния Питсбърг Пенгуинс, освен ако не стане някакъв голям разрив при преговорите. Ще ги спасяват и тях :roll: , че закъсали много от ковида, понеже хокея е с най-малко тв права в америка и най-много зависи от билетите. Сегашният собственик е бившата им супер легенда Марио Лемьо.
Това с парите, които получиха за 10% от акциите на ФСГ от РедБърд, които онзи заблудения реднек ни обясняваше как щели да ги реинвестират в отбора :oops:

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13813
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Red_Neck » 17 ное 2021 12:03

Комикс, моля цитирай кога и къде съм казвал, че ФСГ ще реинвестират въпросните $750 M в отбора на Ливърпул.
... и м/у другото, Хенри и приятели 10% от клуба ли продадоха или от FSG?
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта