ВЛ: Манчестър Сити - Ливърпул 03.01.2019 |22:00 | 2-1 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Bill_Shankly_OBE
Мнения: 110
Регистриран на: 16 яну 2016 11:53
Контакти:

Re: ВЛ: Манчестър Сити - Ливърпул 03.01.2019 |22:00 |

Мнениеот Bill_Shankly_OBE » 02 яну 2019 23:19

И още една разлика виждам - как да сравняваме харизматичния, усмихнат, небръснат, висок, умен идиот Клоп с Браян? YNWA
"Football is a simple game based on the giving and taking of passes,
of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass."
To Kevin Keegan: "Just go out and drop a few hand-grenades all over the place, son."

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: ВЛ: Манчестър Сити - Ливърпул 03.01.2019 |22:00 |

Мнениеот Onq » 02 яну 2019 23:30

KOPScousers написа:2014-та бяхме изцяло зависими от формата на Суарес. Не казвам, че Стиви, Коутиньо, Стърлинг, Стъридж и т.н. не допринесоха за силния сезон, но на следващата година се видя, че със същия състав, само че без Суарес, нещата изглеждаха далеч по-различни. Не можахме да минем група в ШЛ с Лудогорец и Базел, а във ВЛ завършихме 6-ти на 8 точки от Топ 4. Сега съставът ни е класи над онзи от 2014-та, много по-балансиран и сплотен и не сме изцяло зависими от един играч, както беше до миналия сезон.


Много хора казаха същото и за миналогодишния отбор, че изцяло зависи от Салах. И двете твърдения са крайни и обидни за много играчи. Просто 2014-та с тая защита нямаше как да стане. Фланаган и Джонсън по бековете, а сега знаеш кои са.

plmar
Мнения: 3991
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: ВЛ: Манчестър Сити - Ливърпул 03.01.2019 |22:00 |

Мнениеот plmar » 02 яну 2019 23:37

Onq написа:
KOPScousers написа:2014-та бяхме изцяло зависими от формата на Суарес. Не казвам, че Стиви, Коутиньо, Стърлинг, Стъридж и т.н. не допринесоха за силния сезон, но на следващата година се видя, че със същия състав, само че без Суарес, нещата изглеждаха далеч по-различни. Не можахме да минем група в ШЛ с Лудогорец и Базел, а във ВЛ завършихме 6-ти на 8 точки от Топ 4. Сега съставът ни е класи над онзи от 2014-та, много по-балансиран и сплотен и не сме изцяло зависими от един играч, както беше до миналия сезон.


Много хора казаха същото и за миналогодишния отбор, че изцяло зависи от Салах. И двете твърдения са крайни и обидни за много играчи. Просто 2014-та с тая защита нямаше как да стане. Фланаган и Джонсън по бековете, а сега знаеш кои са.


А Алисон, за къде без вратар!
Изображение

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: ВЛ: Манчестър Сити - Ливърпул 03.01.2019 |22:00 |

Мнениеот Onq » 02 яну 2019 23:43

plmar написа:
Onq написа:
KOPScousers написа:2014-та бяхме изцяло зависими от формата на Суарес. Не казвам, че Стиви, Коутиньо, Стърлинг, Стъридж и т.н. не допринесоха за силния сезон, но на следващата година се видя, че със същия състав, само че без Суарес, нещата изглеждаха далеч по-различни. Не можахме да минем група в ШЛ с Лудогорец и Базел, а във ВЛ завършихме 6-ти на 8 точки от Топ 4. Сега съставът ни е класи над онзи от 2014-та, много по-балансиран и сплотен и не сме изцяло зависими от един играч, както беше до миналия сезон.


Много хора казаха същото и за миналогодишния отбор, че изцяло зависи от Салах. И двете твърдения са крайни и обидни за много играчи. Просто 2014-та с тая защита нямаше как да стане. Фланаган и Джонсън по бековете, а сега знаеш кои са.


А Алисон, за къде без вратар!


Не ми се задълбава. Можех да продължа и с централните зашитници, но за разлика от други, не мисля че те бяха толкова слаби. Миньоле също не е лош вратар. Дудек е слабак, но всички знаем какво спечели. Просто при бековете разликата е огромна. Тези момчета ще останат на Анфийлд много години, а онези бяха пълнеж... тотален.

JorkoByrborko69
Мнения: 387
Регистриран на: 07 яну 2018 18:30
Контакти:

Re: ВЛ: Манчестър Сити - Ливърпул 03.01.2019 |22:00 |

Мнениеот JorkoByrborko69 » 02 яну 2019 23:53

Unforgiven_M написа:
CSKA69 написа:Ариго Сари :?: :shock: :lol: :arrow:

Човека е пояснил - кое не разбра ? :D :D

JorkoByrborko69 написа:Ариго Сари(според мен голям треньор и тактик)


[offtopic]Arrigo вярно беше голям треньор около 1990г., ама Sacchi[/offtopic]



Мммм, май в бързината съм сбъркал, и от двама "герои" съм измислил един нов...треньор... извинявайте де... Маурицио май му бе малкото име... аз не знам защо съм си мислил за Ариго Саки.... Дори не помня на кои отбори е бил треньор.....

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: ВЛ: Манчестър Сити - Ливърпул 03.01.2019 |22:00 |

Мнениеот Onq » 02 яну 2019 23:57

JorkoByrborko69 написа:
Unforgiven_M написа:
CSKA69 написа:Ариго Сари :?: :shock: :lol: :arrow:

Човека е пояснил - кое не разбра ? :D :D

JorkoByrborko69 написа:Ариго Сари(според мен голям треньор и тактик)


[offtopic]Arrigo вярно беше голям треньор около 1990г., ама Sacchi[/offtopic]



Мммм, май в бързината съм сбъркал, и от двама "герои" съм измислил един нов...треньор... извинявайте де... Маурицио май му бе малкото име... аз не знам защо съм си мислил за Ариго Саки.... Дори не помня на кои отбори е бил треньор.....


Жоре, това че не помниш на кои отбор е бил треньор не е оправдание, а поредно доказателство, че си бадминтонист ;)

Потребителски аватар
Alonso_Massa
Мнения: 9519
Регистриран на: 02 авг 2011 20:51
Контакти:

Re: ВЛ: Манчестър Сити - Ливърпул 03.01.2019 |22:00 |

Мнениеот Alonso_Massa » 03 яну 2019 00:00

И все пак! Нищо не се знае! Остават доста мачове до края. Не случайно има доста поговорки за подготовката за нещо, което не е сигурно. При евентуална загуба утре веднага ще се обърне настроението като знам как повечето тук са или най-големите оптимисти или най-големите песимисти. Зависи какъв е бил последния мач. Не ме разбирайте погрешно имаме всяка причина да се радваме и да сме уверени в това че ще станем шампиони но да обявяваме титлата още от сега? Рано е!
[wrapimg=]http://1.bp.blogspot.com/-32O3MZ4OU1Q/TrdGFtNTuXI/AAAAAAAAB2w/5WmX_zMJ1t8/s400/Steven++Gerrard+-+Top+Football+Player+soccer.jpg[/wrapimg]

[offtopic][wrapimg=]http://nesncom.files.wordpress.com/2014/01/daniel-sturridge-chip-vs-everton-in-merseyside-derby.gif?w=500&h=280[/wrapimg][/offtopic]
[offtopic][wrapimg=]http://www.finishersforum.com/wp-content/uploads/2013/02/gerrardgoal.gif[/wrapimg][/offtopic]

JorkoByrborko69
Мнения: 387
Регистриран на: 07 яну 2018 18:30
Контакти:

Re: ВЛ: Манчестър Сити - Ливърпул 03.01.2019 |22:00 |

Мнениеот JorkoByrborko69 » 03 яну 2019 00:08

Onq написа:
JorkoByrborko69 написа:
Unforgiven_M написа:
CSKA69 написа:Ариго Сари :?: :shock: :lol: :arrow:

Човека е пояснил - кое не разбра ? :D :D

JorkoByrborko69 написа:Ариго Сари(според мен голям треньор и тактик)


[offtopic]Arrigo вярно беше голям треньор около 1990г., ама Sacchi[/offtopic]



Мммм, май в бързината съм сбъркал, и от двама "герои" съм измислил един нов...треньор... извинявайте де... Маурицио май му бе малкото име... аз не знам защо съм си мислил за Ариго Саки.... Дори не помня на кои отбори е бил треньор.....


Жоре, това че не помниш на кои отбор е бил треньор не е оправдание, а поредно доказателство, че си бадминтонист ;)


Хмхмх , не е важно да наблягаме толкоз много на подробности като имена в миналото...Хайде да погледнем в настоящето.. в бъдещето... ? например: хайде да се обзаложим , че по-опасните играчи на Сити ще бъдат не Агуеро или Бройне а двете им крила... И ако наистина успеем да ги "затворим" както трябва, ще вземем мача... Ако ни вкарат голове -ще е след техни центрирания или "спускания" от фланговете !? Силно се опасявам обаче , че ако са в стартовия състав едновременно и двамата ми "фаворита" : Ловрен и Данчо Стреса - загубата ни е почти на 99.99% сигурна : И на това съм готов да се обзаложа...

p.s. Таман ми остана една неотворена бутилка Ирландско от Новата Година... С кого ще се обзаложим :) ?

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: ВЛ: Манчестър Сити - Ливърпул 03.01.2019 |22:00 |

Мнениеот Onq » 03 яну 2019 00:17

JorkoByrborko69 написа:
Onq написа:
JorkoByrborko69 написа:
Unforgiven_M написа:
CSKA69 написа:Ариго Сари :?: :shock: :lol: :arrow:

Човека е пояснил - кое не разбра ? :D :D

JorkoByrborko69 написа:Ариго Сари(според мен голям треньор и тактик)


[offtopic]Arrigo вярно беше голям треньор около 1990г., ама Sacchi[/offtopic]



Мммм, май в бързината съм сбъркал, и от двама "герои" съм измислил един нов...треньор... извинявайте де... Маурицио май му бе малкото име... аз не знам защо съм си мислил за Ариго Саки.... Дори не помня на кои отбори е бил треньор.....


Жоре, това че не помниш на кои отбор е бил треньор не е оправдание, а поредно доказателство, че си бадминтонист ;)


Хмхмх , не е важно да наблягаме толкоз много на подробности като имена в миналото...Хайде да погледнем в настоящето.. в бъдещето... ? например: хайде да се обзаложим , че по-опасните играчи на Сити ще бъдат не Агуеро или Бройне а двете им крила... И ако наистина успеем да ги "затворим" както трябва, ще вземем мача... Ако ни вкарат голове -ще е след техни центрирания или "спускания" от фланговете !? Силно се опасявам обаче , че ако са в стартовия състав едновременно и двамата ми "фаворита" : Ловрен и Данчо Стреса - загубата ни е почти на 99.99% сигурна : И на това съм готов да се обзаложа...

p.s. Таман ми остана една неотворена бутилка Ирландско от Новата Година... С кого ще се обзаложим :) ?


Честно да ти кажа, освен обърканите имена и факти, като те чета и виждам само многоточия и кавички. Другото ми се слива :)

an4o_321
Мнения: 1411
Регистриран на: 19 ное 2010 11:40
Контакти:

Re: ВЛ: Манчестър Сити - Ливърпул 03.01.2019 |22:00 |

Мнениеот an4o_321 » 03 яну 2019 01:24

Bill_Shankly_OBE написа:Разбиваме с 0:3 "най-добрия отбор в света", разкриваме и надиграваме Пеп на етихад. Това е Шампионската година (дано да е ера, в която да спечелим 22-ра) на LFC и през която чупим всички рекорди, те шити нямат Феновете, психиката, мощта, мотивацията да станат легенди. YNWA

Само за твое сведение - "Етихад" е пълен на макс всеки мач. За психиката и мощта и т.н. няма дори да коментирам.


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта