Тотнъм - Ливърпул (27-ми Август)

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
lyubomir_v
Мнения: 717
Регистриран на: 03 фев 2013 20:55
Местоположение: Сторгозия
Контакти:

Re: Тотнъм - Ливърпул (27-ми Август)

Мнениеот lyubomir_v » 27 авг 2016 16:29

Съвсем предсказуем мач, съвсем резонен резултат. Разделихме по едно полувреме, равенството е логичен резултат. 4 т. от три мача, отлично начало на сезона. Няма да имаме проблем да задържим 8-та позиция. А и сме в поу-позишън за Мики Маус Къп :!:

Потребителски аватар
sinqkrepost1914
Мнения: 2461
Регистриран на: 29 апр 2015 21:07
Контакти:

Re: Тотнъм - Ливърпул (27-ми Август)

Мнениеот sinqkrepost1914 » 27 авг 2016 16:30

Тоя мач сме го гледали стотици пъти деба майка му дееба ..
Само нашите палячовци могат да смачкат съперника и въпреки тва да ни вкарат от няква абсолютна смешна единична ситуация.
Да направим почти перфектен мач в защита без нито една инвидуална грешка, дори на Саймън папагала и въпреки тва да не запазим суха мрежа .. Е тва целата скапана работа, щото като не вкараш втори гол така става..
И накрая за нещастника в черни дрехи само да кажа, че ситуацията с паса към Дайър, след който вкараха гола тея евреи е едно към едно с паса към Лалана на който му свириха засада и отмениха чист гол, но така, когато не можем да вкараме шибания втори гол, ядеме кура, тоя филм сме го гледали десетки пъти последните 5 г срещу далеч по аматьорски отбори от тея евреи, които си играха днеска за равен ...
He never won the Ballon d'or, but he definitely won our hearts !
-Steven Gerrard

crimson
Мнения: 321
Регистриран на: 08 дек 2013 08:25

Re: Тотнъм - Ливърпул (27-ми Август)

Мнениеот crimson » 27 авг 2016 16:30

PSvilenov написа:То не бяха греди на Матип , не бяха засади , не бяха измислени нарушения за Тотнъм , не беше не знам си какво. Сринахме ги от до и накрая 1 точка ... че то това си е равносилно на загуба ...


Дружно съдийско рамо на Тотнъм от цялата бригада. Можеше 2-3 дузпи още да се дадат. Повечто от нарушенията и картоните срещу нас бяха нерелевантни спрямо тези за домакините. Колкото имаше засада при 2-рия ни гол, толкова имаше и при техния... Жалка история...
Нашите видно се поумориха към края на мача, обаче...

drvasko98
Мнения: 7072
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: Тотнъм - Ливърпул (27-ми Август)

Мнениеот drvasko98 » 27 авг 2016 16:30

Съдията не е виновен с нищо, ако искаше щеше да изгони Мане, но начинът по който се пропускат победите е адски дразнещ, дори за мен, който не съм фен на отбора

crimson
Мнения: 321
Регистриран на: 08 дек 2013 08:25

Re: Тотнъм - Ливърпул (27-ми Август)

Мнениеот crimson » 27 авг 2016 16:33

drvasko98 написа:Съдията не е виновен с нищо, ако искаше щеше да изгони Мане, но начинът по който се пропускат победите е адски дразнещ, дори за мен, който не съм фен на отбора


Де ще е виновен за нещо... Нали си прибира парите от две места, пука му на него! 8-)
Ще се научим да взимаме мачовете, въпреки чернодрешковците, дето не знаят къде се намират...
Миналият сезон бяха малко такива мачове, но почнаха да се появяват..., съдията лош добър, трябва да се пребори и той... е не с бой де... :mrgreen:
Последна промяна от crimson на 27 авг 2016 16:34, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
dNelbandian
Мнения: 809
Регистриран на: 15 юни 2014 21:37
Контакти:

Re: Тотнъм - Ливърпул (27-ми Август)

Мнениеот dNelbandian » 27 авг 2016 16:33

Наложително е да се купи ляв бек просто.

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17406
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Тотнъм - Ливърпул (27-ми Август)

Мнениеот slash1912 » 27 авг 2016 16:34

Тия пуйки са жив ташак!Абсолютно им подарихме точката,а на съдията му пожелавам да хване на калъп жена си с Ориги,Мане и Стъридж накуп :!:
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Потребителски аватар
sinqkrepost1914
Мнения: 2461
Регистриран на: 29 апр 2015 21:07
Контакти:

Re: Тотнъм - Ливърпул (27-ми Август)

Мнениеот sinqkrepost1914 » 27 авг 2016 16:39

dNelbandian написа:Много аматьорски допускаме от водеща позиция да ни вземат 3те точки.
Вместо да намалим темпото и да владеем топката, нашите търсят 2ри гол все едно губим мача.
И сега отново с калъфките.

Какво темпо да намаляш бе разбирач ?
Темпото се намаля и се задържа топката, ако водиш в резултата последните 5-10 минути, не цяло второ полувреме .. Ти как виждаш нещата 45мин. да си цъкаме пасчета леко леко, а Тотнъм да ни гледа отстрани ли ?
Много ясно, че ще търсят втори гол, защото ако не търсят става, така както стана днеска.Но то не стана от това, че не търсихме втори гол, а от това, че не можахме да го вкараме ..
Съвсем спокойно трябваше 3-0 да водим преди техния гол, но така е от рано изпускаме влака и серем на мача с/у Арсенал, сега по една победа за двата Ман-търа и сме доволно вече назад от сяква битка за титла
He never won the Ballon d'or, but he definitely won our hearts !
-Steven Gerrard

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: Тотнъм - Ливърпул (27-ми Август)

Мнениеот iliev72 » 27 авг 2016 16:50

Щеше ли да е различно ако бяха били , а с Арсенал бяха направили равен ?! Не !
Има още много точки за печелене , а и другите ще губят точки.
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

Потребителски аватар
dNelbandian
Мнения: 809
Регистриран на: 15 юни 2014 21:37
Контакти:

Re: Тотнъм - Ливърпул (27-ми Август)

Мнениеот dNelbandian » 27 авг 2016 16:50

sinqkrepost1914 написа:
dNelbandian написа:Много аматьорски допускаме от водеща позиция да ни вземат 3те точки.
Вместо да намалим темпото и да владеем топката, нашите търсят 2ри гол все едно губим мача.
И сега отново с калъфките.

Какво темпо да намаляш бе разбирач ?
Темпото се намаля и се задържа топката, ако водиш в резултата последните 5-10 минути,

Абе плиткоумник такъв, мача може да се разкъса много лесно. Пусни си Манчестър Ю. днес и гледай.
Тръгнал да ми дава акъл нашия, мачове от днес почнал да гледа.


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Liverpool_EC и 19 госта