ВЛ: Ливърпул - Евъртън 02.12.2018 |18:15| 1-0 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: ВЛ: Ливърпул - Евъртън 02.12.2018 |18:15| 1-0 FT

Мнениеот Onq » 02 дек 2018 22:29

john barnes написа:Момчета,хич не ме ебе играта. Важни са победите,разберете го! А ние в момента движим след големия фаворит и лека-полека се откъсваме от другите отбори. Мога да дам много примери за такива мачове и спечелени титли от други отбори,но няма смисъл...пак ви казвам-важни са победите и точките!!!

Разни хора - разни идеали. За мен по-важна е играта, но може би защото не съм фен на Левски или ЦСКА и глорихънтърството ми е чуждо.
Последна промяна от Onq на 02 дек 2018 22:31, променено общо 1 път.

Liverpool_Love
Мнения: 12
Регистриран на: 06 ное 2018 23:43
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Евъртън 02.12.2018 |18:15| 1-0 FT

Мнениеот Liverpool_Love » 02 дек 2018 22:30

Оххх няма такъв кеф след гола накраяя....цялата се изпотих от напрежение, добре че бихмее

Потребителски аватар
gogovcite
Мнения: 1993
Регистриран на: 16 юни 2009 19:35
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Евъртън 02.12.2018 |18:15| 1-0 FT

Мнениеот gogovcite » 02 дек 2018 22:46

Onq написа:
gogovcite написа:И ние получихме гол след безумие на Алисон, но не го отмениха, нали ;) .
Реално мачът можеше да завърши и със загуба за нас, защото те също изпуснаха няколко чисти положения. Няма и гаранция, че ако ни бяха дали дузпа щяхме да я вкараме. Във футбола няма "ако". В някои мачове също няма логика. В дългосрочен план обаче всичко си идва по местата, а фактите говорят, че имаме убийствена поредица от успешни мачове в първенството и еднствената причина да не сме с разлика пред останалите е, че Сити правят същата поредица.
Не виждам логика да се говори за грешки или смяна на треньора, при положение че сме в борбата за титлата и нямаме загуба.


Кой ти говори за смяна на треньори? А за грешките трябва да се говори винаги. Аз пък не виждам смисъл да си заравяме главата в пясъка. Факт е , че не играем убедително и печелим точки на няколко пъти с късмет Три примера: Изтърваната дузпа на Шити, фамозният гол на Дани срещу Челси и днешният мач. Разликата щеше вече да е набъбнала. Титла дали имаме шанс да спечелим ше се разбере след точно един месец. Проблемът е , че играта куца и това, че късметът ни покри на няколко пъти с цената на незаслужено спечелени точки, не трябва да ни подвежда.

Прав си, за грешките трябва да се говори. Аз не видях грешки на Клоп при смените в този мач. Аз също бих сменил Шакири, защото издъхна и ни взеха центъра. Може би щях да вкарам Ориги 10 минути по-рано.
Срещу ПСЖ пусна Гомез като бек, за да играе прсонално срещу Неймар, защото е по-бърз и по-здрав физически от Тренд.
Hala Madrid

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: ВЛ: Ливърпул - Евъртън 02.12.2018 |18:15| 1-0 FT

Мнениеот Onq » 02 дек 2018 22:58

gogovcite написа:
Onq написа:
gogovcite написа:И ние получихме гол след безумие на Алисон, но не го отмениха, нали ;) .
Реално мачът можеше да завърши и със загуба за нас, защото те също изпуснаха няколко чисти положения. Няма и гаранция, че ако ни бяха дали дузпа щяхме да я вкараме. Във футбола няма "ако". В някои мачове също няма логика. В дългосрочен план обаче всичко си идва по местата, а фактите говорят, че имаме убийствена поредица от успешни мачове в първенството и еднствената причина да не сме с разлика пред останалите е, че Сити правят същата поредица.
Не виждам логика да се говори за грешки или смяна на треньора, при положение че сме в борбата за титлата и нямаме загуба.


Кой ти говори за смяна на треньори? А за грешките трябва да се говори винаги. Аз пък не виждам смисъл да си заравяме главата в пясъка. Факт е , че не играем убедително и печелим точки на няколко пъти с късмет Три примера: Изтърваната дузпа на Шити, фамозният гол на Дани срещу Челси и днешният мач. Разликата щеше вече да е набъбнала. Титла дали имаме шанс да спечелим ше се разбере след точно един месец. Проблемът е , че играта куца и това, че късметът ни покри на няколко пъти с цената на незаслужено спечелени точки, не трябва да ни подвежда.

Прав си, за грешките трябва да се говори. Аз не видях грешки на Клоп при смените в този мач. Аз също бих сменил Шакири, защото издъхна и ни взеха центъра. Може би щях да вкарам Ориги 10 минути по-рано.
Срещу ПСЖ пусна Гомез като бек, за да играе прсонално срещу Неймар, защото е по-бърз и по-здрав физически от Тренд.

Смените му закъсняват винаги. Шакири верно беше слаб, но той е и малко прехвален за мен. Нашите фенове обичат след два силни мача да качат някой на пиедестал, преди да го е заслужил. Има много да доказва. Относно Трент, че бил по-бавен от Гомез изобщо не съм съгласен. Гомез е трагедия на бека, каквато би бил и Ван Дайк. Няма така нужната повратливост, бързо обръшане, да не говорим за центриране. Още като видях състава срещу ПСЖ с Хендерсън и Милнър в средата, Ловрен централен и Гомез бек, мачът ми беше ясен. Но да му мисли Клоп, не аз вземам по 10 милки на година

kircho_baretata
Мнения: 637
Регистриран на: 10 окт 2018 09:37
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Евъртън 02.12.2018 |18:15| 1-0 FT

Мнениеот kircho_baretata » 02 дек 2018 23:33

Не гледах мача, ама съм изпуснал яко. Верно ли са играли слабо нашите или си го карате по инерция, та сте ги почнали пак. Иначе от репортаж представа не може да се получи, но Мане изтървава поне три чисти гола, Шакири и той един, Салах и той, Ориги греда преди гола. Е оплаквахме се от полузащитата срещу ПСЖ и Клоп беше направил две промени там. Фабиньо гледам високи оценки е получил.
Колкото до гола си е чист кеф в добавеното време срещу Евертън.

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12497
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Евъртън 02.12.2018 |18:15| 1-0 FT

Мнениеот wolf » 02 дек 2018 23:48

https://www.youtube.com/watch?v=YugvLIbUmQM Пак в продълженията
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3826
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Евъртън 02.12.2018 |18:15| 1-0 FT

Мнениеот Liverpool_EC » 03 дек 2018 05:48

kircho_baretata написа:Не гледах мача, ама съм изпуснал яко. Верно ли са играли слабо нашите или си го карате по инерция, та сте ги почнали пак. Иначе от репортаж представа не може да се получи, но Мане изтървава поне три чисти гола, Шакири и той един, Салах и той, Ориги греда преди гола. Е оплаквахме се от полузащитата срещу ПСЖ и Клоп беше направил две промени там. Фабиньо гледам високи оценки е получил.
Колкото до гола си е чист кеф в добавеното време срещу Евертън.

Естествено, че по инерция си говорят. То тук е като реалистическа детска градина-всеки иска да му изпълнят неговото желание. Тоя си иска играта от миналата година, Оня си иска неговия нападател, а някои просто искат Клоп да бъде уволнен :lol: Говорят за грешни и ненавремени смени, забележи - след мач в който резервата вкара гол 10 мин след като го пуснаха. И това ако не е каране по инерция- не знам кое е. Съндърланд ни вкараха гол след рикошет с плажна топка. Блекбърн ни вкараха гол без да са отправили нито един удар КЪМ (не във) а КЪМ вратата за цял мач. Тях тези голове не ги бъркат, тях ги бърка днешния гол на Ориги. Луда работа ти казвам е да си фен на Ливърпул, като бием. Трябва да е точно по техния начин, със точно техния състав - иначе не се брои :roll:


Потребителски аватар
cskarcheto92
Мнения: 1140
Регистриран на: 22 дек 2009 22:52
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Евъртън 02.12.2018 |18:15| 1-0 FT

Мнениеот cskarcheto92 » 03 дек 2018 10:41

Не мога да повярвам,че може да си фен на един отбор, да го обичаш и да не се радваш, когато побеждава. Когато побеждава в градско дерби и то в последните секунди. Потрес ! И по-странното е, че има хора, които искат да отстранят треньора. Този треньор, който фенове на Юнайтед са готови да го носят на ръце от Анфийлд до Олд Трафорд. И не само техни. Относно мача заслужавахме да победим. И двата отбора имаха положения, но ние имахме повече и само липсата на шанс ни лиши от гол. После съдбата си го върна и за неотсъдената дузпа. Мръсните им номера с бавенето на времето започнаха в началото на второто полувреме. Пикфорд се правеше,че не знае как се изпълнява аут. Накрая се самонаказа. Единствената грешка на Клпп по мое скромно мнение е,че изкара Салах преди Фирмино. Прочетох някъде, че състава бил сбъркан. Къде беше сбъркан ? Ловрен го нямаше, Хендо наказан. Имам чувството, че говорите наизуст. Мача си беше в напрежение, но се опитах да броя пасовете на Фабиньо напред. Защото нали Хендерсън я дава все назаде и встрани. Стигнах до 3, като може и да съм пропуснал естествено. Това го споменавам не защото искам да изкритикувам някой наш, а защото ми е странно как се оценява играта на играчи. По-добре грозна победа,отколкото красива игра, но несигурни 3 точки. И последно ще напиша само едно име, което заслужава да бъде споменато - Алисон !
[wrapimg=]https://media.giphy.com/media/TgL7lPFfyAFITuszOA/giphy.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6153
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Евъртън 02.12.2018 |18:15| 1-0 FT

Мнениеот KOPScousers » 03 дек 2018 10:49

wolf написа:https://www.youtube.com/watch?v=YugvLIbUmQM Пак в продълженията

Срещу Евертън сме печелили повече мачове в добавеното време във ВЛ срещу който и да било друг клуб - 5. Представете си еуфорията, която ще настане ако спечелим така и след седмица срещу Наполи. :oops:
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 4 госта