Селекцията в Ливърпул

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

john barnes
Мнения: 6448
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот john barnes » 18 ное 2018 16:01

Някъде четох,че от новия сезон ще ни облича отново адидас. Дано е така че тоя ню баланс хич не ме кефи,освен юбилейните от миналата година,всичко друго е гарбидж!
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

Потребителски аватар
Alonso_Massa
Мнения: 9519
Регистриран на: 02 авг 2011 20:51
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Alonso_Massa » 18 ное 2018 20:12

Абе момчета стига си чесахте езиците кой екип бил красив и кой не. Който даде най-много пари той ще ни прави екипите. Червена тениска с феникса и спонсорите няма какво повече да го мислите.
[wrapimg=]http://1.bp.blogspot.com/-32O3MZ4OU1Q/TrdGFtNTuXI/AAAAAAAAB2w/5WmX_zMJ1t8/s400/Steven++Gerrard+-+Top+Football+Player+soccer.jpg[/wrapimg]

[offtopic][wrapimg=]http://nesncom.files.wordpress.com/2014/01/daniel-sturridge-chip-vs-everton-in-merseyside-derby.gif?w=500&h=280[/wrapimg][/offtopic]
[offtopic][wrapimg=]http://www.finishersforum.com/wp-content/uploads/2013/02/gerrardgoal.gif[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6153
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот KOPScousers » 18 ное 2018 20:19

john barnes написа:Някъде четох,че от новия сезон ще ни облича отново адидас. Дано е така че тоя ню баланс хич не ме кефи,освен юбилейните от миналата година,всичко друго е гарбидж!

Съгласен съм, дори еднотипните Найк ще бъдат по-добре от тия. Останалите топ отбори къртят луди пари от двата бранда, а ние сме се забили с тия умреляци. Колкото по-скоро ги разкараме, толкова по-добре. Предните години не исках да развалям традицията, но тази наистина доста време се чудих кой екип да си взема... И трите са много зле, тези яки са отживелица, но се прежалих за титулярния. Най-малко зле е от всички. :lol:
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]

john barnes
Мнения: 6448
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот john barnes » 19 ное 2018 12:02

Alonso_Massa написа:Абе момчета стига си чесахте езиците кой екип бил красив и кой не. Който даде най-много пари той ще ни прави екипите. Червена тениска с феникса и спонсорите няма какво повече да го мислите.

Екипа е важна част,специално за феновете. Друго си е да влезеш в магазина,да я видиш наживо стоката и да си я премериш,а не да поръчваш от нета и да има разминавания във размерите. Вече предпочитам негърската марка,пред тия ню баланс,които са цифра като останалите,не знам на какво отгоре...
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

Real
Мнения: 2954
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Real » 19 ное 2018 20:28

Няма значение кой ще ни облича и какви якички и биета ще носим, важното е да наливат пари в клуба. В порядъка на тези, които наливат в Юнайтед, да речем. Другото важно е тези пари да се вкарат в отбора, не да изтекат нанякъде (... към Щатите, примерно :mrgreen: )

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12496
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот wolf » 19 ное 2018 22:03

Има засилващи се слухове за продажба на клуба като цяло което може само да ме радва
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

john barnes
Мнения: 6448
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот john barnes » 20 ное 2018 00:20

wolf написа:Има засилващи се слухове за продажба на клуба като цяло което може само да ме радва

Дано е така и най-после да ни вземе някой,който му пука за футбола и клуба като цяло!
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3826
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Liverpool_EC » 20 ное 2018 04:33

Real написа:Няма значение кой ще ни облича и какви якички и биета ще носим, важното е да наливат пари в клуба. В порядъка на тези, които наливат в Юнайтед, да речем. Другото важно е тези пари да се вкарат в отбора, не да изтекат нанякъде (... към Щатите, примерно :mrgreen: )

Точно така е. Адидас предложиха 6 мил, а НюБаланс (тогава Уориърс) предложиха 20. Едни 14 милиона разлика ти дават играч като Шакири. Или Анди Робъртсън. И е много просто, аз предпочитам да гледам Робъртсън в НюБаланс, отколкото Кончески в Адидас.
От там нататък ме боли фара колко лентички ще има екипа и в коя посока ще са. НюБаланс имат и няколко хубави модела, но всички се сещат само за грозните.На Адидас предимството им е че не правят толкова грозни, но пък са малко скучни. Иначе спекулациите са много, но се твърди, че Ню Баланс са готови да надцакат всяка оферта, защото удариха кьоравото с нас и се смята, че тогава янките ще си изберът тях, защото работят яко с местни компании от Бостън. Аз предпочитам да не се връщат Адидас сега на готово, когато потръгна отбора, заради начина по който ни заебаха, когато бяхме зле. Те са всеизвестни скръндзи и са се наебали не един и два пъти. Има достатъчно марки и най-добре наистина да стане наддаване и може и да прозвучи клиширано, но нека по-добрия победи :lol: ;)

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Onq » 20 ное 2018 14:10

Що не си направите една тема за екипите? Ебаси модните корифеи тука. Аз пък никога не съм имал фанелка на Ливърпул, нищо че съм фен от 35 години. Носенетто на екипи и шалове винаги ми е било тъпо. Кежуъл облеклото е къде къде по-яко. Имам едни шорти на отбора и с тях бачкам лятно време :)

Real
Мнения: 2954
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Real » 20 ное 2018 21:23

Onq написа:Що не си направите една тема за екипите? Ебаси модните корифеи тука. Аз пък никога не съм имал фанелка на Ливърпул, нищо че съм фен от 35 години. Носенетто на екипи и шалове винаги ми е било тъпо. Кежуъл облеклото е къде къде по-яко. Имам едни шорти на отбора и с тях бачкам лятно време :)

За малко да кажа, че някак съм ти влязъл в профила и съм писал от него, ама не... аз нямам шорти на Пуул. :lol:


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта