Ливърпул - отбор с шанс за Топ 4

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Masaba
Мнения: 4116
Регистриран на: 03 авг 2008 22:23
Местоположение: In front of you
Контакти:

Re: Ливърпул - отбор с шанс за Топ 4

Мнениеот Masaba » 12 дек 2010 02:33

Надявам се да ви видим скоро отново на върха!Голям отбор,голяма публика...всичко ще си дойде на мястото.

Потребителски аватар
Dzheff
Мнения: 676
Регистриран на: 20 юни 2010 22:53
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Ливърпул - отбор с шанс за Топ 4

Мнениеот Dzheff » 12 дек 2010 04:58

Искам да се включа относно спора за това кой е по-велик - Ливърпул или Ман.Юн. Естествено като фен на Ливърпул, моето мнение е че това е любимият ми отбор. Феновете на Юнайтед ще са на друго мнение. Но какво показват сухите и безпристрастни факти. До последния сезон начело на Ливърпул на легендата ни Бил Шенкли (1973/74г), двата отбора имат по равно титли - по 7. В предпоследния си сезон Шенкли ни носи 8мата титла. След това начело на отбора идва Мениджър на хилядолетието - Боб Пейсли, който за своите 9 години дава за първи път огромната преднина на Ливърпул пред всички останали, със своите 20 титли във всички турнири (включително 6 титли на Англия и 3 Кеш). След като Джо Фейгън и Кинг Кени добавят своите съответно 1 и 3 титли на Англия разликата между Ливърпул и Ман. Юн. в края на 80те и началото на 90те години е вече 11 титли. След като Краля на Коп се отказва от мениджърския пост, това да шанс на най-голямото име в историята на Ман. Юн. - САФ, да покаже гения си и да постави началото на техния силен период. Така за 20 години той успява да заличи разликата между двата клуба и да покаже, че в исторически план това са най-големите клубове в Англия и е въпрос на предпочитания и моментна форма да се каже кой е по-голям. Както каза и колегата преди мен, за съжаление на феновете на Юнайтед, САФ като цяло се провали в опитите си да атакува ШЛ, а Ливърпул добави още една европейска титла във витрината си през този период. И точно това дава основания засега, да преобладават мненията, че все пак Ливърпул си остава най-големият отбор в цялата история на английския футбол до ден днешен. Това са сухите реалности. А колкото до сравненията с Нотингам - със същия успех можете да направите тема как Левски и ЦСКА си приличат с Етър (В.Търново), защото видите ли в определен период от своята история този отбор е бил много добър...
[center]ИзображениеИзображениеИзображение
Walk on with hope in your heart and YNWA! YNWA!!![/center]

Blue_Girl
Мнения: 13001
Регистриран на: 15 апр 2010 21:02
Skype: На, който му трябва да пита!
Местоположение: Ст. Георги Аспарухов, сектор А.
Контакти:

Re: Ливърпул - отбор с шанс за Топ 4

Мнениеот Blue_Girl » 12 дек 2010 11:14

С тази игра, която показвате, едва ли ще бъдете в Топ 4.
:lol:
Пак сърцата ни са пълни,
пак стадионът ще е син!
Синьо знаме ще се вее,
само Левски ще се пее!
ееееееее,
сини богове,
цялата земя,
пред вас на колене!

haha
Мнения: 5002
Регистриран на: 07 дек 2009 22:24

Re: Ливърпул - отбор с шанс за Топ 4

Мнениеот haha » 12 дек 2010 11:34

KingKenny написа:Бурни вечери, 4:4 с Челси, 4:4 с Арсенал отборът на Бенитез бе непобедим, 2-ри в Англия, късмет. Идва сезона 2009/2010 всичко рухва. Сега на мушка е Рой Ходжсън. За Бога какво очакват от човека, който разчита на нападтел който има зад себе си Световна и Еврпейска титла с Испания. Досетихте се за кой става въпрос. Това е така наречения "Хлапето", "Ел ниньо" и т.н. Фернандо Торес. Гол срещу Уест Бромич. Добра игра срещу Челси, казвам добра защото не направи нищо друго освен головете. И дойде мача с Стоук, Тотнъм, Вила, а сега и "Джордитата", Фернандо Торес не направи нищо, ама абсолютно нищо с което да докаже че е Фернандо Торес човека който беше основата на отбора с Джерард и който вдъхваше кураш на отбора си пролича що за келеме е той. При Бенитез Торес играеше за себе си, но дойде треньор с ясна визия за играта, треньор който смея да кажа е един от най стойностните треньори в света в момента. Човек от старото поколение човек който има пред себе си отбор, а не един играч, човек който познава футбола и познава играта и начина по който иска да я вижда Рой Ходжсън е треньор създаден за Ливърпул. Вижте колко добре започна разиграването да се получава, но когато се стигне до вратата и там е господин "ел ниньо" всичко рухва. Шкъртел, Кирякос все изявени голмайстори в световен мащаб. За Бога те са защитници от тях ли да чакаме гол. Торес имам един призив за теб или стани човек и играй както играе Бабел,Каут,Карагър,Джерард или си стягай куфарите и си заминавай. Стана ми много болно за феновете на Ливърпул след като изпусна поредното си положение, те започнаха да пеят песента измислена за него. Колко футболисти могат да се похвалят с това. Един и това е Стивън Джерард. Сърцето и душата на Ливърпул. Феновете сравняват Торес с Джерард. Е какво повече трябва да направи публиката за футболист който не иска да играе. Моята прогноза е следната Ливърпул ще бъде най-великия клуб в историята на целия английски футбол с или без Торес. Призивът ми е следния моля и Господ искам Торес да се промени или просто да заяви че няма да играе и да си тръгне. Хора като Иън Ръш,Кени Далглиш няма да застават вечно зад него той е човек бърка но това започва да излиза извън всякакви човешки граници. Торес или покажи че можеш да играеш с сърце и душа или се махни от Ливърпул. Рой Ходжсън трябва да остане защото за мен е най-добрия вариант. Ако не той само Кени Далглиш може да стори нещо повече. Това е от мен Благодаря ви че ме излушахте сега сте вие на ход. :)

От много одавна,не съм чел по-голяма тъпотия...
dunavfc написа:ББ е достатъчно богат за да си позволи да отпраши където си поиска,той обаче,не се е отказал и му се занимава с политика,защото му пука за народа.

4au6
Мнения: 329
Регистриран на: 01 сеп 2008 13:52
Контакти:

Re: Ливърпул - отбор с шанс за Топ 4

Мнениеот 4au6 » 12 дек 2010 11:42

Пичове, ако това беше у нас досега да са изхвърляли РХ от кормилото на отбора но за мое щастие не сме у нас и има търпимост към работата на треньора.
Ако не знаете един от основните начини на работа на РХ е да създаде ОТБОР, в който играят футболисти които си пасват не само игрова но и като характери.
Той за разлика от онова недоразумение което води отбора дълго време не реве че няма пари за трансфери,не реве че този или онзи не пасвал и не го бил купил той ами некой друг.РХ работи с това което е наследил като материал и стабилизира отбора .По добрият вариант е да създаваш нещо постепенно но за дълго отколкото да купиш футболисти на кило.В българската футболна история имаме такъв добър пример като Ботев Пловдив. Изграденият преди 1993 отбор бе напълнен със всевъзможни "звезди" и по този начин гръбнака на отбора развален от едни болни мозъци които решиха че с пари всичко става.А ката стана дума за недоразумението което водеше Ливърпул дълги години той ще опропасти и отбора който воден от Мауриньо спечели всичко което можеше да се спечели.

Потребителски аватар
LSFC 1914
Мнения: 7455
Регистриран на: 25 юли 2009 13:00
Контакти:

Re: Ливърпул - отбор с шанс за Топ 4

Мнениеот LSFC 1914 » 12 дек 2010 11:48

Blue_Girl написа:С тази игра, която показвате, едва ли ще бъдете в Топ 4.
:lol:


по-скоро ще са в топ 10 :lol:

haha
Мнения: 5002
Регистриран на: 07 дек 2009 22:24

Re: Ливърпул - отбор с шанс за Топ 4

Мнениеот haha » 12 дек 2010 11:55

[offtopic]А вие не си мислете,че смешното отборче на Арсенал е много велико и,че ще спечели титлата.Където и да сме,никога няма да ни стигнете по величие.[/offtopic]
dunavfc написа:ББ е достатъчно богат за да си позволи да отпраши където си поиска,той обаче,не се е отказал и му се занимава с политика,защото му пука за народа.

Awesome
Мнения: 3144
Регистриран на: 06 дек 2009 22:56
Местоположение: Ashburton Grove
Контакти:

Re: Ливърпул - отбор с шанс за Топ 4

Мнениеот Awesome » 12 дек 2010 12:30

haha написа:[offtopic]А вие не си мислете,че смешното отборче на Арсенал е много велико и,че ще спечели титлата.Където и да сме,никога няма да ни стигнете по величие.[/offtopic]

Поне имаме по-големи цели от вас в момента, нали така?!
And it's Arsenal,
Arsenal FC,
We're by far the greatest team,
The world has ever seen!

dsadsadasdasdasd
Мнения: 592
Регистриран на: 27 окт 2010 23:34
Контакти:

Re: Ливърпул - отбор с шанс за Топ 4

Мнениеот dsadsadasdasdasd » 12 дек 2010 13:12

Не знам за вас но според мен ливерпоол започва да се възтановява каквото и да си говорим у дома сме страхотни. Тук идва играта на чужд терен там сме слаби но не като играта цяло а сме слаби само в най важните моменти защото мисля че ливерпоол отново започнаха да играят страхотен футбол говора за подавания с 1 докосване пасове зад гърпа каквито нямаше до сега тази година. Може би тима започна да се сработва но в най важните моменти се огъва което е най лошото. YNWA Всичко ще си дойде на мястото
Не мисля че случайно мениджарани е спечелил най добар мениджар за миналия сезон и искрено се надявам да го спечели и тоя все още има шансове трябва да се доверим на момчетата а не вина ги да ги хулим и критикуваме голяма работа торрес изтарвал гол ем др мач ще вкара. И мисля че торес трябва да го пуснат за лига европа за да се отпуше малко и веднага след това тои отново ще вкарва. Просто трябва да им имаме доверие. А и се чудя защо Лукас и Мейрелеш ги критикувате за мен Лукас започна да се изгражда като играч а Мейрелеш е страхотен и прави страхотни подавания . На Ливерпоол им трябва савсем малко време и доверие.

haha
Мнения: 5002
Регистриран на: 07 дек 2009 22:24

Re: Ливърпул - отбор с шанс за Топ 4

Мнениеот haha » 12 дек 2010 13:33

Awesome написа:
haha написа:[offtopic]А вие не си мислете,че смешното отборче на Арсенал е много велико и,че ще спечели титлата.Където и да сме,никога няма да ни стигнете по величие.[/offtopic]

Поне имаме по-големи цели от вас в момента, нали така?!

Да,имате.Попринцип нямам нищо против вас,ама много се дразня,като разни фенчета влизат във форума на Ливърпул,само с идеята да дразнят.Затова,този отговор беше насочен към тях.
dunavfc написа:ББ е достатъчно богат за да си позволи да отпраши където си поиска,той обаче,не се е отказал и му се занимава с политика,защото му пука за народа.


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта