ВЛ: Ливърпул - Нюкасъл 26.12.2018 |17:00 | 4-0 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: ВЛ: Ливърпул - Нюкасъл 26.12.2018 |17:00 |

Мнениеот Onq » 25 дек 2018 10:24

Направо разстрел за отклонилите се от темата и за позволилите си остър език. Друго си е да се напишат 20 еднакви поста от типа: "Мачът е труден, те напоследък са стабилни, ще се хвърлят, но имаме ВВД, Салах ще вкара два гола" Ето това е полезно мнение хахаххахахахахаха. Ай наздраве, киселяци! В този форум ако не са конфликтите и бягането от темата, ще има по едно мнение на седмица извън мачовете, и най-вероятно ще е против Ню баланс и за Найки :).

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6150
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Нюкасъл 26.12.2018 |17:00 |

Мнениеот KOPScousers » 25 дек 2018 11:24

TheMelodyInMyHeart написа:[offtopic]Тука стана истинска клоака, модератор има ли или да??? Призовавам:
1) Във всяка тема да се пише ПО ТЕМАТА.
2) по лични въпроси да се пише на ЛИЧНИ СЪОБЩЕНИЯ! Кой какво харесвал или не харесвал да не става достояние на всички, дръжте си душевните терзания за вас си.
3) някои хора имат нужда от почивка от форума за известно време, банове раздават ли се или трябва да се стигне до откровени обиди, че най-накрая да се случи нещо?[/offtopic]

[offtopic]Няма нужда да се палиш така. Съгласен съм, че темата на разговор в последните 2 страници е по-скоро за Общата тема, но тук се е паднало, тук го коментираме. То няма и кой знае каква нужда де, това вече беше обсъждано за доста, просто исках да разясня някои неща по темата от моя гледна точка. Човек може да харесва Англия, но да не харесва английския футбол. Може да харесва Ливърпул, но да не харесва английските играчи и националния им отбор. Всеки има мнение и право да харесва каквото иска и никой не може да го съди "ама ти как така си фен на Ливърпул, пък мразиш всичко що е английско?". Това беше целта ми и с тоя пост мисля да сложа край на темата, щом е чак такъв проблем и хората не могат да понасят леко странични мнения в темите за мачовете, пък те нека си бъдат еднотипни и с по 5 страници. 8-)[/offtopic]
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
gogovcite
Мнения: 1993
Регистриран на: 16 юни 2009 19:35
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Нюкасъл 26.12.2018 |17:00 |

Мнениеот gogovcite » 25 дек 2018 11:30

Onq написа:
KOPScousers написа:
Onq написа:
hellbringer написа:Щом сте във форум на английски отбор и говорим за английски футбол сме от една кръвна група! :) ;)

Ами не е точно така, пич :) . Понеже си нов, да ти обясня. В този форум 90% мразят всичко свързано с Англия. Ненавижда се националния отбор, англичаните са бозави коне. Поголовен хейт към всичко английско. Я има двама трима фенове на английския футбол я не. А иначе се фенове на Ливърпул. Имам супер много приятели фенове на Манчестър , с които си се ядем и кълнем, но се кефим взаимно на агличаните, но тука това е табу ;)

Едно е да харесваш Англия като държава и англичаните като народ и съвсем друго е да харесваш английския футбол. Според мен има доста голяма разлика и го казвам, защото преди няколко дни точно това се обсъждаше. Аз харесвам английското първенство, защото за мен е най-оспорвано и равностойно, пък и любовта ми към Ливърпул някак си го прави най-следеното от мен първенство. Да не говорим, че повечето отбори в Чемпиъншип ще бият без проблем всеки един тим от Сегунда, Втора Бундеслига, Серия Б и т.н. Нивото във второто ниво на английския футбол не е никак лошо и доста често отборите от ЧШ са отстранявали отбори от ВЛ за купите. Аз също харесвам Англия като държава и много бих искал да живея в Ливърпул. Нямаше да пропускам домакински мач. :oops:


Е не съм съгласен. Как така мразиш англичаните , а харесваш английския футбол. Футболът е съвкупност от традиции, фенове и играчи. Те като мразят феновете и играчите, какво му харесват на английския футбол - нищо. Харесват едното име Ливърпул и нищо повече, объркана работа. Но в днешно време всичко е възможно. Едва ли има други фенове на Ливърпул по света, освен част от българските (и то много малка част, на живо не познавам такива, а познавам адски много), които да ненавиждат английските играчи. Като толкова ги мразиш -ставаш фен на друг отбор. Това е някакъв БГ феномен, или е продиктувано от любовта към няколко отбора. Някои имат по 2-3 европейски, други повече и английският им отбор е един от някололкото. Тва е глорихънтърство от висша форма. Понкото може да мега негатив, но е прав да им се присимива за фенството на няколко отбора едновременно. То затова в песните се пее - само еди кой си, а не се изреждат 15 имена на отбори.

Твоето "фенство" към Ливърпул ще да е най-истинско значи. Ти колко мача си гледал единствения си любим отбор на живо? На Анфийлд колко пъти си бил? Имаш ли сезонен билет? Ходиш ли редовно по гостуванията?
Всички в този форум сме виртуални фенове на отбора. Някои имаме по няколко посещения на живо, повечето (за теб не знам) даже не са стъпвали на Анфийлд, но това не означава, че са глорихънтъри. Останал съм с впечатление, че си около 40 и нещо годишен, което предполага да си станал фен на Ливърпул през 80-те. Ти заради играта на отбора ли им стана фен? Колко мача на Ливърпул изгледа, за да ти хареса и да ти станат любимци. Не ми отговаряй, аз знам - николко. Просто по онова време не се гледаха мачове от чужди първенства, освен някое дерби по евротурнирите.
Като почнеш да се биеш в гърдите колко по-голям фен си на отбор, дето си му гледал няколко мача на живо за 30 години някакси не ми стоиш много различен от БГ-феномена, който се опитваш да осмиваш.
А за няколкото отбори от различни страни ми кажи дали в България нямаш любим отбор? Ако имаш това не те ли прави фен на два отбора? Или това е друго? Това е позволено, нали? :mrgreen:
Hala Madrid

Потребителски аватар
Alonso_Massa
Мнения: 9519
Регистриран на: 02 авг 2011 20:51
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Нюкасъл 26.12.2018 |17:00 |

Мнениеот Alonso_Massa » 25 дек 2018 17:48

plmar написа:
TheMelodyInMyHeart написа:[offtopic]Тука стана истинска клоака, модератор има ли или да??? Призовавам:
1) Във всяка тема да се пише ПО ТЕМАТА.
2) по лични въпроси да се пише на ЛИЧНИ СЪОБЩЕНИЯ! Кой какво харесвал или не харесвал да не става достояние на всички, дръжте си душевните терзания за вас си.
3) някои хора имат нужда от почивка от форума за известно време, банове раздават ли се или трябва да се стигне до откровени обиди, че най-накрая да се случи нещо?[/offtopic]


+1. Весела и щастлива Коледа.

+2!
[wrapimg=]http://1.bp.blogspot.com/-32O3MZ4OU1Q/TrdGFtNTuXI/AAAAAAAAB2w/5WmX_zMJ1t8/s400/Steven++Gerrard+-+Top+Football+Player+soccer.jpg[/wrapimg]

[offtopic][wrapimg=]http://nesncom.files.wordpress.com/2014/01/daniel-sturridge-chip-vs-everton-in-merseyside-derby.gif?w=500&h=280[/wrapimg][/offtopic]
[offtopic][wrapimg=]http://www.finishersforum.com/wp-content/uploads/2013/02/gerrardgoal.gif[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3823
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Нюкасъл 26.12.2018 |17:00 |

Мнениеот Liverpool_EC » 25 дек 2018 17:53

Alonso_Massa написа:Какво става в този форум, че все като изчезне някой паразит като тренера, Илиев или Джорко в последно време веднага трябва да се появи нов и да започне да се заяжда с всеки и да пръска комплексарщина?

hellbringer, колега не сме всички такива. Недей да съдиш феновете на Ливърпул под общ знаменател заради един keyboard warrior.

[offtopic]Поредния с девиз "Целия свят е крив, само аз съм си ОК". Той Оня най-много обича да обижда другите на форумна нинджа, а баш на Бъдни Вечер спал във форума и гонил лошите :lol: :lol: :lol: Естествено сега ще обесни, че всичко е извадено от контекста и е долна инсинуация :mrgreen:[/offtopic]

Onq написа:
Liverpool_EC написа:
slash1912 написа:Те и в момента трудно бележат,нямат вкаран повече от гол на мач.Не мисля,че ще имаме проблеми точно с тях.

Да де понаваксаха в последните няколко кръга, даже май записаха една победа с 3:0 навънка. Явно Рафата се усети, че ако играе всеки мач за 0:0 няма как да не изпадне и ги хвърли малко и напред. Не съм ги гледал скоро, но им гледах 3,4 мача в началото и бяха мнг зле напред. Не би трябвало да имаме проблеми и ще е изненада даже да ни вкарат гол.

Нямат победа с повече от гол разлика от май месец, неграмотен статистико :) . Като гости нямат такава победа от години :) .

Браво, най-накрая спечели спор с мен...но все пак не забравяй, че е на тема Нюкясъл, а не Ливърпул. Нямам претенции там, признавам си, че не им следя всеки гол кога и къде е паднал. А ти всичко това без да се ровиш в статистика ли го помниш или снощи от злоба изкърти търсачката с гостуванията на Нюкясъл :mrgreen:

Потребителски аватар
SgtLiberty
Мнения: 2455
Регистриран на: 30 мар 2014 18:36
Skype: Eva Carneiro
Местоположение: София
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Нюкасъл 26.12.2018 |17:00 |

Мнениеот SgtLiberty » 25 дек 2018 19:52

TheMelodyInMyHeart написа:[offtopic]Тука стана истинска клоака, модератор има ли или да??? Призовавам:
1) Във всяка тема да се пише ПО ТЕМАТА.
2) по лични въпроси да се пише на ЛИЧНИ СЪОБЩЕНИЯ! Кой какво харесвал или не харесвал да не става достояние на всички, дръжте си душевните терзания за вас си.
3) някои хора имат нужда от почивка от форума за известно време, банове раздават ли се или трябва да се стигне до откровени обиди, че най-накрая да се случи нещо?[/offtopic]



Тоз пък :mrgreen:
Изображение[wrapimg=]http://media.giphy.com/media/ToMjGpCfw8Z8BjKfAxG/giphy.gif[/wrapimg] Изображение

Потребителски аватар
Bill_Shankly_OBE
Мнения: 110
Регистриран на: 16 яну 2016 11:53
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Нюкасъл 26.12.2018 |17:00 |

Мнениеот Bill_Shankly_OBE » 26 дек 2018 12:41

От 3:0 нагоре, Шампионския поход продължава с разгром, лежерна игра на една врата и с мисъл за следващите 2 мача. Свраките сменят собствеността и Майк Ашли продава клуба на ... . Аз съм вярващ в LFC (не само по Коледа) и съм уверен, че през месец "Май" ще бъдем Шампиони на ВЛ. YNWA
"Football is a simple game based on the giving and taking of passes,
of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass."
To Kevin Keegan: "Just go out and drop a few hand-grenades all over the place, son."

Потребителски аватар
juke
Мнения: 839
Регистриран на: 20 сеп 2014 21:31
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Нюкасъл 26.12.2018 |17:00 |

Мнениеот juke » 26 дек 2018 16:01

Liverpool: Alisson, Alexander-Arnold, Lovren, Van Dijk, Robertson, Henderson, Wijnaldum, Shaqiri, Mane, Salah, Firmino.

Subs: Mignolet, Clyne, Fabinho, Keita, Sturridge, Lallana, Origi.

Ponko
Мнения: 4135
Регистриран на: 22 окт 2008 18:30
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Нюкасъл 26.12.2018 |17:00 |

Мнениеот Ponko » 26 дек 2018 16:04

Най-после Шакири в състава с Мане, Салах и Фирмино. Това значи, че искаме да спечелим мача. Победата е задължителна, след подаръка от дядо Рой и Кристъл Палас. Задължени сме да влезем в мача със Сити с поне 4 точки разлика! Прогноза: 2:0 (силно се надявам, че няма да ме накарат да съжалявам за това :mrgreen: )

Потребителски аватар
Alonso_Massa
Мнения: 9519
Регистриран на: 02 авг 2011 20:51
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Нюкасъл 26.12.2018 |17:00 |

Мнениеот Alonso_Massa » 26 дек 2018 16:30

Предвид сгъстената отбрана на Нюкасъл Шакири ще бъде много полезен днес. Това обаче най-вероятно значи, че срещу Арсенал ще остане на пейката, както най-вероятно и Хендерсън и ще се заложи на Фабиньо и Милнър/Кейта вместо тях, където ще е много по-важно да се спечели центъра.
[wrapimg=]http://1.bp.blogspot.com/-32O3MZ4OU1Q/TrdGFtNTuXI/AAAAAAAAB2w/5WmX_zMJ1t8/s400/Steven++Gerrard+-+Top+Football+Player+soccer.jpg[/wrapimg]

[offtopic][wrapimg=]http://nesncom.files.wordpress.com/2014/01/daniel-sturridge-chip-vs-everton-in-merseyside-derby.gif?w=500&h=280[/wrapimg][/offtopic]
[offtopic][wrapimg=]http://www.finishersforum.com/wp-content/uploads/2013/02/gerrardgoal.gif[/wrapimg][/offtopic]


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта