Обща тема за LFC

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
fkbl1
Мнения: 360
Регистриран на: 11 авг 2015 16:12
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот fkbl1 » 05 ное 2021 15:20

pitonchev написа:Тиаго е по-стъклен и от Кейта. Трябва възможно най-бързо да се отървем от него, защото приноса към отбора е почти нулев, на фона на парите, които взима. За жалост не мисля, че ще можем да го разкараме и още 3 години ще го гледаме или контузен или как бие всички статистики за точни пасове, подавайки по ширина или назад на съотборник, около който в радиус от 5 метра няма противников състезател. Някой знае ли каква е новата контузия на Кейта, колко ще отсъства?


Тиаго пропусна първите мачове миналия сезон заради Ковид, а след това почти не му прекратиха кариерата с балтия.

Какво изобщо се занимавам да обяснявам. Никой не би следвало да те взима на сериозно ако твърдиш, че Тиаго бил с нулев принос.

pitonchev
Мнения: 118
Регистриран на: 29 дек 2019 19:33
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот pitonchev » 07 ное 2021 02:11

fkbl1 написа:
pitonchev написа:Тиаго е по-стъклен и от Кейта. Трябва възможно най-бързо да се отървем от него, защото приноса към отбора е почти нулев, на фона на парите, които взима. За жалост не мисля, че ще можем да го разкараме и още 3 години ще го гледаме или контузен или как бие всички статистики за точни пасове, подавайки по ширина или назад на съотборник, около който в радиус от 5 метра няма противников състезател. Някой знае ли каква е новата контузия на Кейта, колко ще отсъства?


Тиаго пропусна първите мачове миналия сезон заради Ковид, а след това почти не му прекратиха кариерата с балтия.

Какво изобщо се занимавам да обяснявам. Никой не би следвало да те взима на сериозно ако твърдиш, че Тиаго бил с нулев принос.

Не ми се прави на разбирач, ами кажи какъв е приноса на Тиаго. Колко гола има, колко асистенции? Аз ще съм най-щастлив, ако промени негативната си статистика, но за момента той взима втората най-голяма заплата. Незнам теб кой би те взел насериозно, ако твърдиш, че до момента имаме някаква полза от Тиаго.

jelew73
Мнения: 1058
Регистриран на: 01 авг 2011 14:31
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот jelew73 » 11 ное 2021 22:32

Мане сменен в 28 мин на мача на Сенегал. Сигурно е контузен. Да ги таковат 300 бика тези тъпи национални отбори :mrgreen:

pitonchev
Мнения: 118
Регистриран на: 29 дек 2019 19:33
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот pitonchev » 12 ное 2021 21:31

Има слухове, че Шави иска Тиаго. Ако успеем да ги менкаме за бай Фелипе ще е супер. Сигурен съм, че Коутиньо ще си възвърне формата при нас. Тиаго не е слаб футболист, но просто при нас не му се получават нещата, а за тики-таката на Барса ще е идеален.

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23509
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Thsmith » 12 ное 2021 22:02

абе какво ще си върне? Още повече, че след начина по който напусна е смешно да го приемате.
От барса има смисъл да се взима само Де Йонг :lol:
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12496
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот wolf » 12 ное 2021 22:21

Не мога да повярвам че все още има мрънкащи за Коутиньо... Много ви е къса паметта. Лятото да си приберем Стърлинг а?
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

pitonchev
Мнения: 118
Регистриран на: 29 дек 2019 19:33
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот pitonchev » 12 ное 2021 22:45

wolf написа:Не мога да повярвам че все още има мрънкащи за Коутиньо... Много ви е къса паметта. Лятото да си приберем Стърлинг а?

Никой не мрънка за Коутиньо. Просто Барса, ако иска Тиаго трябва на секундата да се отървем от него. И понеже каталунците в момента нямат кешовица, най-вероятно ако се стигне изобщо до преговири може да ни предложат размяна с Коутиньо. Може и нищо такова да не се случи, но основното е да се отървем от втория по заплата играч, който за съжаление до момента разочарова сериозно.

pitonchev
Мнения: 118
Регистриран на: 29 дек 2019 19:33
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот pitonchev » 12 ное 2021 22:49

Thsmith написа:абе какво ще си върне? Още повече, че след начина по който напусна е смешно да го приемате.
От барса има смисъл да се взима само Де Йонг :lol:

Ще се радвам много, ако с още някой се разделим както с Коутиньо. 145 милиона паунда, с които купихме Алисон, Фабиньо, Върджил. Дай Боже по този начин да се разделим с още някой!

Потребителски аватар
insaneboy1
Мнения: 5485
Регистриран на: 13 юни 2016 12:00
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот insaneboy1 » 13 ное 2021 13:43

По-безполезен футболист от коутиньо не съм виждал та било добре да си го върнете. Не си мислете, че може да му възродите кариерата обаче. Приключил е.
[wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTgeRES7WfrIeE2Qzeot_8QxtSWJDD-scT3VA&usqp=CAU[/wrapimg]
Anulo mufa

Ponko
Мнения: 4152
Регистриран на: 22 окт 2008 18:30
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Ponko » 13 ное 2021 13:50

Задръжте си го и вие умряхте за него и той за вас! Да ви е честит!


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта