Ливърпул - отбор с шанс за Топ 4

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Blacksea13
Мнения: 390
Регистриран на: 09 авг 2008 23:39
Местоположение: Мюнхен
Контакти:

Re: Ливърпул - отбор с шанс за Топ 4

Мнениеот Blacksea13 » 11 дек 2010 22:37

Дори и не ме интересува статистиката,гледам състоянието в момента.Естествено е за мен МЮ да са най-,за друг Ливърпул,за трети-Челси и т.н.
Но повечето фенове на Ливърпул само са чували за славната история на клуба,а със сигурност даже не са и били родени по време на последната им такава.

Потребителски аватар
vassilv
Мнения: 34
Регистриран на: 18 окт 2010 21:58
Контакти:

Re: Ливърпул - отбор с шанс за Топ 4

Мнениеот vassilv » 11 дек 2010 22:41

Blacksea13 написа:Най-великия английски клуб може да е за тебе,но вече не е най-великия........близо 20 години де

Той все още е с най-многото трофей.[/quote]
Особено в Премиър...[/quote]
Чудно ми е ,кое е твойто отборче и колко са му трофеите?[/quote]
"отборче" е Ливърпул в момента.Иначе съм от МЮ-незначителен отбор,незначителна публика и без особени успехи,особено близките 20 години. ;)[/quote]

Историята на МЮ последните 20 години ли е , или е създаден преди 20год. и затова ги цитираш. МЮ са имали много славен отбор и преди тези 20 години , 1958г трагедията на летището в Мюнхен /много силен отбор/ , но най вероятно ти си от МЮ от скоро и не си чувал и за предишните славни времена на този отбор. И въпреки това той все още догонва с титли в ШЛ и с публика , която никога няма да имате. Въпреки 20 години без титла , има 40000 абонаментни карти и около 60000 онлайн чакащи.........................

bossar
Мнения: 418
Регистриран на: 12 апр 2009 20:51
Контакти:

Re: Ливърпул - отбор с шанс за Топ 4

Мнениеот bossar » 11 дек 2010 22:45

Blacksea13 написа:Дори и не ме интересува статистиката,гледам състоянието в момента.Естествено е за мен МЮ да са най-,за друг Ливърпул,за трети-Челси и т.н.
Но повечето фенове на Ливърпул само са чували за славната история на клуба,а със сигурност даже не са и били родени по време на последната им такава.

Това, че не са ги гледали не означава ,че не могат да им симпатизират.Съдбата обича този клуб винаги!!!

styopa
Мнения: 3136
Регистриран на: 25 мар 2009 05:04
Контакти:

Re: Ливърпул - отбор с шанс за Топ 4

Мнениеот styopa » 11 дек 2010 22:46

Blacksea13 написа:Дори и не ме интересува статистиката,гледам състоянието в момента.


Е като не те интересува историята и титлите,а това че в момента манчо са по-добри ок.
Както казват старите хора свят шарен....

Потребителски аватар
Blacksea13
Мнения: 390
Регистриран на: 09 авг 2008 23:39
Местоположение: Мюнхен
Контакти:

Re: Ливърпул - отбор с шанс за Топ 4

Мнениеот Blacksea13 » 11 дек 2010 22:48

Историята на МЮ последните 20 години ли е , или е създаден преди 20год. и затова ги цитираш. МЮ са имали много славен отбор и преди тези 20 години , 1958г трагедията на летището в Мюнхен /много силен отбор/ , но най вероятно ти си от МЮ от скоро и не си чувал и за предишните славни времена на този отбор. И въпреки това той все още догонва с титли в ШЛ и с публика , която никога няма да имате. Въпреки 20 години без титла , има 40000 абонаментни карти и около 60000 онлайн чакащи.........................[/quote]

Ами не съм толкова отскоро,но ти явно не четеш какво пиша.
историята е хубаво нещо,но важно е настоящето,а аз се наслаждавам на настоящето.какво да кажем тогава за Нотингам....

bossar
Мнения: 418
Регистриран на: 12 апр 2009 20:51
Контакти:

Re: Ливърпул - отбор с шанс за Топ 4

Мнениеот bossar » 11 дек 2010 22:49

Ще ти дам един пример Boston и LA Lakers изчакаха да премине явлението Chicago Bulls и сега те са най- отново.
Така ще бъде и в Англия.

Потребителски аватар
vassilv
Мнения: 34
Регистриран на: 18 окт 2010 21:58
Контакти:

Re: Ливърпул - отбор с шанс за Топ 4

Мнениеот vassilv » 11 дек 2010 22:50

Blacksea13 написа:Дори и не ме интересува статистиката,гледам състоянието в момента.Естествено е за мен МЮ да са най-,за друг Ливърпул,за трети-Челси и т.н.
Но повечето фенове на Ливърпул само са чували за славната история на клуба,а със сигурност даже не са и били родени по време на последната им такава.


Това само показва колко велик отбор е , може и да не са виждали последната му шампионска титла , но са виждали последната ШЛ. А пък ако в последните десетина години Блекпуул бяха взели две-три титли и малко успехи в Европа ти сега най-вероятно щеше да си им фен , защото е модерно.........................

Потребителски аватар
Blacksea13
Мнения: 390
Регистриран на: 09 авг 2008 23:39
Местоположение: Мюнхен
Контакти:

Re: Ливърпул - отбор с шанс за Топ 4

Мнениеот Blacksea13 » 11 дек 2010 22:53

vassilv написа:
Blacksea13 написа:Дори и не ме интересува статистиката,гледам състоянието в момента.Естествено е за мен МЮ да са най-,за друг Ливърпул,за трети-Челси и т.н.
Но повечето фенове на Ливърпул само са чували за славната история на клуба,а със сигурност даже не са и били родени по време на последната им такава.


Това само показва колко велик отбор е , може и да не са виждали последната му шампионска титла , но са виждали последната ШЛ. А пък ако в последните десетина години Блекпуул бяха взели две-три титли и малко успехи в Европа ти сега най-вероятно щеше да си им фен , защото е модерно.........................

Опаааа,не съм от МЮ заради мода...харесвам английския футбол като цяло,а в частност МЮ.Има голяма разлика.Някъде да съм казал,че Пуул нямат велика история.

styopa
Мнения: 3136
Регистриран на: 25 мар 2009 05:04
Контакти:

Re: Ливърпул - отбор с шанс за Топ 4

Мнениеот styopa » 11 дек 2010 22:56

Blacksea13 написа:
Ами не съм толкова отскоро,но ти явно не четеш какво пиша.
историята е хубаво нещо,но важно е настоящето,а аз се наслаждавам на настоящето.какво да кажем тогава за Нотингам....


Ами настоящето само онзи горе го знае.
Специално манчо с Глейзър начело да ти кажа май не е много за наслаждаване.

Потребителски аватар
McLovin
Мнения: 1423
Регистриран на: 29 дек 2008 22:39
Контакти:

Re: Ливърпул - отбор с шанс за Топ 4

Мнениеот McLovin » 11 дек 2010 22:57

Без Торес, Джерард и Рейна - Ливърпул изпада. Пък вие си говорете каквото искате. Торес е най-добрият нападател и голмайстор, който е стъпвал на Анфилд от вече не малко години насам. Колкото до коментаторите по диема и конкретно този, който дрънкаше тази вечер... пълна трагедия(не коментирам небивалата му привързаност към ман юн). Не знам защо го налагат толкова, като е потресаващо безкадърен и досаден. А какво трябва на Ливърпул за да стане шампион? Преди 2 години му трябваше някой и друг милион и малко късмет. Сега - милиони, милиони и няколко години. :|
"За какво ми е публика, футбол трябва да се изграе при закрити врати! Футболът е изкуство!"

"Какво висше има в нашето първенство, че да се нарича Висша лига?!"


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта