Обща тема за LFC

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Tart
Мнения: 286
Регистриран на: 26 юни 2015 19:16
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Tart » 08 ное 2018 21:43

kadett1 написа:
pzahariev написа:Групата е попаднала в един безкраен кръговрат.


И тук идва ролята на Каутиньо - нямаме класен плеймейкър, който да прави играта. Може би трябваше да вземем някой свестен плеймейкър лятото. Нито Лалана, нито Милнър, нито Фабиньо, нито Кейта, нито Хендерсън могат да правят играта. Силно се надявам зимата, най-късно лятото да се вземе такъв.
Не споделям еуфорията от мястото ни в момента, защото и аз не виждам лекотата в играта, която която играят Сити. Дори не съм сигурен за топ 4. Би трябвало да сме там, но за шампиони ни трябва още един летен прозорец с 1-2 силни трансфера .


Само да спомена за анализаторите, че подобрението от миналата година, което се отрази и на прставянето ни в ШЛ, се градеше на игра без типичен плеймейкър и нападател.
След като при подобна схема, след като си загубил/продал, вероятно най-добрия на тази позиция и бележиш прогрес, а на пазара няма друг по-добър да го замесиш, трябва да си пълен тъпак да се опиташ да се върнеш към тази схема..е добре..има един аналог Неймар...но няма смисъл да се коментира.
В този контекст прецени какво ми е мнението за твоето мение!
Епитета, с който бих те определил, оставям на голямото ти въображение!

Потребителски аватар
pzahariev
Мнения: 629
Регистриран на: 21 юни 2015 20:25
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот pzahariev » 09 ное 2018 09:25

Tart написа:
kadett1 написа:
pzahariev написа:Групата е попаднала в един безкраен кръговрат.


И тук идва ролята на Каутиньо - нямаме класен плеймейкър, който да прави играта. Може би трябваше да вземем някой свестен плеймейкър лятото. Нито Лалана, нито Милнър, нито Фабиньо, нито Кейта, нито Хендерсън могат да правят играта. Силно се надявам зимата, най-късно лятото да се вземе такъв.
Не споделям еуфорията от мястото ни в момента, защото и аз не виждам лекотата в играта, която която играят Сити. Дори не съм сигурен за топ 4. Би трябвало да сме там, но за шампиони ни трябва още един летен прозорец с 1-2 силни трансфера .


Само да спомена за анализаторите, че подобрението от миналата година, което се отрази и на прставянето ни в ШЛ, се градеше на игра без типичен плеймейкър и нападател.
След като при подобна схема, след като си загубил/продал, вероятно най-добрия на тази позиция и бележиш прогрес, а на пазара няма друг по-добър да го замесиш, трябва да си пълен тъпак да се опиташ да се върнеш към тази схема..е добре..има един аналог Неймар...но няма смисъл да се коментира.
В този контекст прецени какво ми е мнението за твоето мение!
Епитета, с който бих те определил, оставям на голямото ти въображение!


За да сме коректни, моля, оправи си цитата. Защото от моят коментар си взел само първото изречение. Благодаря!
LOREM IPSUM

На линия
john barnes
Мнения: 6448
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот john barnes » 10 ное 2018 09:51

Факт е,че липсва разиграващ халф. Сега като се замисля,да бяхме дали парите от Фабиньо за такъв халф,защото дефанзивни могат да играят и стреса и Джини. Аз затова цяло лято ревах за такъв човек,но явно Клоп е решил,че може без плеймейкър. Доверявам му се и ще видим накъде сме след празниците. Засега вървим добре.
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

Real
Мнения: 2954
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Real » 11 ное 2018 19:32

john barnes написа:Факт е,че липсва разиграващ халф. Сега като се замисля,да бяхме дали парите от Фабиньо за такъв халф,защото дефанзивни могат да играят и стреса и Джини. Аз затова цяло лято ревах за такъв човек,но явно Клоп е решил,че може без плеймейкър. Доверявам му се и ще видим накъде сме след празниците. Засега вървим добре.

Имаме си плеймейкър, просто до скоро повечето го мислеха за крило. И той се мислеше за крило. Обаче оня небръснатия аматьор е на път да го превърне в подобрена версия на Коу - има погледа и паса, бележи, добър е с фауловете... а тича и пресира повече от бразилеца. И го взехме за пари... колкото здравия крак на Фекир. Нищо не отбира от играта тоя Клоп, нищичко! :mrgreen:

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3826
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Liverpool_EC » 12 ное 2018 01:13

john barnes написа:Факт е,че липсва разиграващ халф. Сега като се замисля,да бяхме дали парите от Фабиньо за такъв халф,защото дефанзивни могат да играят и стреса и Джини. Аз затова цяло лято ревах за такъв човек,но явно Клоп е решил,че може без плеймейкър. Доверявам му се и ще видим накъде сме след празниците. Засега вървим добре.

Нали видя колко остана да привлечем Фекир, не че не е търсил, просто явно ще сепроцедира, като с Ван Дайк и Кейта. Ще си изчака подходящия според него човек, вместо да се хвърля панически на резервни варианти. Кейта, Шакири и Окса, като се върне ще ни стигнат за този сезон, тепърва първите двама ще се сработват със съотборниците си и ще свикват със задачите си. Ето онзи ден Шакири казва, че колкото по-дълго време му дадът да свикне, толкова по-добре за него. И че е много щастлив в момента ;)

На линия
john barnes
Мнения: 6448
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот john barnes » 12 ное 2018 10:54

Окса го отпиши тоя сезон,Кейта не е разиграващ. Шакири обаче може сякаш да запълни тази празнина,стига да е здрав и във форма. Ще видим,засега пак казвам-вървим добре в първенството.
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3826
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Liverpool_EC » 12 ное 2018 22:49

john barnes написа:Окса го отпиши тоя сезон,Кейта не е разиграващ. Шакири обаче може сякаш да запълни тази празнина,стига да е здрав и във форма. Ще видим,засега пак казвам-вървим добре в първенството.

Абе не е, той и Окса не е и Шакири не е, но и 3мата имат достатъчно качества и поглед да изпълняват подобни функции, докато Клоп намери точния човек. Окса ще се върне след Нова Година и ще се включи в най-важната част от сезона след февруари. Това си е лично моя прогноза, не смятам да го отписвам.

kircho_baretata
Мнения: 637
Регистриран на: 10 окт 2018 09:37
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот kircho_baretata » 12 ное 2018 23:45

Това за Фабиньо много се чудих дали да го пиша, ама викам ще ме почнат сега и си премълчах. Ако подобри придвижването по терена, имам предвид заемане на правилна позиция навреме, да се надяваме, че няма да е фатално, но ще видим. Явно си иска време за привикване. По този повод пък Кейта, когато играеше де, той пък е бърз но имах чувството, че тръгва да покрива със закъснение от няколко секунди и вече изпуснал ситуацията. Така, че явно в нов отбор с нови изисквания се изисква период на адаптация. Дано се напаснат, че едва ли ще му дадът пак такива пари за трансфери.
Днес четох някакво мнение на Г. Невил мисля, че беше. Та той казва, че единствения проблем на Пуул и останалите преследвачи е не толкова тяхното представяне, колкото това на Сити. Като се замисли човек, от водещите отбори само Пуул взе нещо от мач с тях.
Това не значи, че са непобедими, но са много трудни за побеждаване.

plmar
Мнения: 4002
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот plmar » 13 ное 2018 17:22

Liverpool_EC написа:
john barnes написа:Окса го отпиши тоя сезон,Кейта не е разиграващ. Шакири обаче може сякаш да запълни тази празнина,стига да е здрав и във форма. Ще видим,засега пак казвам-вървим добре в първенството.

Абе не е, той и Окса не е и Шакири не е, но и 3мата имат достатъчно качества и поглед да изпълняват подобни функции, докато Клоп намери точния човек. Окса ще се върне след Нова Година и ще се включи в най-важната част от сезона след февруари. Това си е лично моя прогноза, не смятам да го отписвам.


Звучите много добре, къде обаче според мен е истината, и Шак и Наби явно имат нужда от повечко време да речем още поне месец, то на Окса му трябваше време до нова година а дойде титуляр от Арсенал. Тримата във форма с Джини или Мили зад тях неминуемо ще вдигнат успеваемоста на тримцата отпред, генерал Върдж и хората му от този сезон нататък явно само със суперлативи ще ги коментираме.
Изображение

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12497
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот wolf » 14 ное 2018 01:10

Окса и аз искам много да го видя но имам съмнения дали изобщо някога ще влезе в тая форма. Наистина му стискам палци
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: john barnes и 9 госта