Обща тема за LFC

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23456
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Thsmith » 25 авг 2018 15:54

Според мен е грешно да се гледа фантомас и цирка му от толкова ранен етап.
По-добре с по малки очаквания и приятна изненада, а не с двата крака напред и накрая чеп. Те все още имат най-добрия отбор, макар и при наличието на треньор идиот си е доста трудно да ги събориш.
Трябва да търсите 86-88 точки и това ще бъде великолепно представяне. Вече какво ще направят другите е друг въпрос и няма какво да направите. Повече от тези точки според мен не е реалистично да се очакват и би било супер жалко да изкарате 88 точки и някои хора да го приемат като провал.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
Alonso_Massa
Мнения: 9519
Регистриран на: 02 авг 2011 20:51
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Alonso_Massa » 25 авг 2018 16:25

Сити изравниха, но до там. Уулвс им взеха 2 точки и трябва да се възползваме!
[wrapimg=]http://1.bp.blogspot.com/-32O3MZ4OU1Q/TrdGFtNTuXI/AAAAAAAAB2w/5WmX_zMJ1t8/s400/Steven++Gerrard+-+Top+Football+Player+soccer.jpg[/wrapimg]

[offtopic][wrapimg=]http://nesncom.files.wordpress.com/2014/01/daniel-sturridge-chip-vs-everton-in-merseyside-derby.gif?w=500&h=280[/wrapimg][/offtopic]
[offtopic][wrapimg=]http://www.finishersforum.com/wp-content/uploads/2013/02/gerrardgoal.gif[/wrapimg][/offtopic]

john barnes
Мнения: 6447
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот john barnes » 25 авг 2018 21:59

Thsmith написа:Защо да не откажат? Особено ако смятат, че могат да вземат примерно 4? :lol:

4млр няма кой да даде за Ливърпул!!!
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

Real
Мнения: 2954
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Real » 25 авг 2018 22:31

john barnes написа:
Thsmith написа:Защо да не откажат? Особено ако смятат, че могат да вземат примерно 4? :lol:

4млр няма кой да даде за Ливърпул!!!

Няма друг клуб, който след четвърт век без титла, да има ТОЛКОВА фенове по света. Което го прави по-ценен от Реал, Барса, Байерн или Юве. Пуул има История, която го издига много над Сити, Челски или ПСЖ. На всичкото отгоре фсж-истите постигнаха финансова стабилност, след безумията на двамата дебили преди тях.
Клубът струва много повече от тия 4 млрд. Но много се надявам, ако някой ще ги дава - да не е брат'чеда на някой мангалски принц, нито червен китайски феодал, нито руски перач... И то наистина не остава кой да ги даде :)

john barnes
Мнения: 6447
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот john barnes » 25 авг 2018 22:34

Янките купиха отбора за 280млн паунда,а сега отказват 2 млр паунда??? Това ако не е алчност,не знам кое е...и пак казвам,че няма кой да даде 4 млр за нас,още сме далеч от машината за пари на манафа,барца и ревал.
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

Real
Мнения: 2954
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Real » 25 авг 2018 22:46

Всъщност не са отказали. Просто мангала не е намерил авери и не е събрал парите. А от янки с обещания не можеш да купиш пуканки, камо ли клуб за ПОВЕЧЕ от 4 млрд. :)
П.П. ... за 280 млн. взеха на практика фалирал клуб. Сега продават един от най-стабилните клубове в Европа.

john barnes
Мнения: 6447
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот john barnes » 25 авг 2018 23:07

Далеч сме от приходите на манафа,барца и ревал. Всъщност сме на 9-то място по приходи. Тепърва ще ставаме машина за пари и сега беше момента да минем на следващото ниво-шейх със бездънни джобове! Янките обаче няма току така да пуснат кокала!
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

Real
Мнения: 2954
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Real » 25 авг 2018 23:18

Ама нали това ти обяснявам - тоя не е с бездънни джобове. Брат'чед е на оня с бездънните. Ама не е могъл да извади парите, които е предложил...
А колкото до 9-тото място - ДА, един от най-стабилните клубове в Европа. На кое място бяхме при Неизвестния и Бръснача?
Аз не отричам, че Скрудж е алчен. Но все пак се кефя, че (засега поне) няма да ни вземе някакъв ориенталски мазник. Много неща съм понесъл от времето, когато Краля твореше Магия на терена. Но арабски собственик не знам дали ще понеса...

john barnes
Мнения: 6447
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот john barnes » 26 авг 2018 00:48

За мен е важното отбора да е доминант,такъв какъвто беше през 80-те години на 20 век. За съжаление,във тази комерсиализация,за да доминираш-не ти стига вече името,а трябва да вадиш големите пачки и да вземаш класни играчи! На тоя етап,големите пачки ги вадят или руснаци или шейхове. При липса на интерес от руснаци,остават шейховете. Хич не ми пука как си вадят парите,искам да дават и да върнат отбора там,където му е мястото във исторически план!!! Не мисля,че нашите янки са такива,затова и искам шейхове,искам ги още от 15-20г.назад. Досега щяхме да сме си върнали слава и титли,ако още тогава оня Муурс ни беше продал на шейховете,а не на янките!
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3823
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Liverpool_EC » 26 авг 2018 16:52

Джони, Реал е прав, не че янките са отказали офертата, а шейха е дал назаден. Оферти пак ще има, преди година ли беше изкочиха едни китайци, адски богати бяха, цената беше около 1,5 млрд, ако не се лъжа. Сега вече говорим за 2млрд. Но янките са от силната страна и нямат никаква причина да не стане на тяхната, т. е да направят сделка на цената на която тях ги устройва. Който не го кефи ще си ходи и ще изчакат следващия. Ще има такъв. Ливърпул е един от 9те отбора с огромна фенска маса в световен мащаб.
1 в Германия, 2 в Италия, 2 в Испания, 4 в Англия. Обаче от всички тях ние сме единствените без нищо спечелено вече бая годинки.
И особено откакто янките дойдоха. Аз не ги харесвам, защото знам, че ни ползват да си направят търговийката, затова ни купиха. Ама те излязоха супер тарикати, предните бяха откровени мошеници, тези са по-добре, ама са си гадни американски търгаши. Темата е много дълга, ама оферти ще има пак, не за друго ами защото те винаги откакто са ни купили чакаха момента в който ще продават, НО ще е на тяхната цена. Виж, че постоянно афишират, че отбора не се продава, ама за американеца всяко нещо си има цена. Даже така допънително я вдигат с този прах в очите, че не продавали. Но и риска кой ще е новия също е голям, нали знаеш-никога не се радвай на нов шеф и малко прасенце, че не се знае каква свиня ще излезе накрая :lol:


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта