Обща тема за LFC

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
SgtLiberty
Мнения: 2455
Регистриран на: 30 мар 2014 18:36
Skype: Eva Carneiro
Местоположение: София
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот SgtLiberty » 21 юли 2018 02:04

Liverpool_EC написа:
SgtLiberty написа:
john barnes написа:
SgtLiberty написа:
KOPScousers написа:Щом Крали Марко бележи, добре е работата. Връщам си думите назад :lol:

Абе Крали Марко да няма сто годишен договор с клуба?

Догодина му изтича договора, мисля си че Клоп ще го остави за някаква дълбока резерва на Мане,той си е ляво крило.

Имах чуството че му е 10-та година вече както и на Богдан :lol:

Богдан май го дадохме ПАК под наем, този път в Хибърниънс, ама ако вече И догодина не му изтече договора...агента му сигурно е някой фалшификатор на докумнти :lol:
Джони, Маркович ще да е мнооооого дълбока резерва, той Клоп вчера сефте го ползва в контролите. По-скоро с надеждата някой отбор да се сети, че все още имаме и такъв играч за разкарване.


Или Богдан е роднина на Хенри ,някой далечен братчед :lol:
Изображение[wrapimg=]http://media.giphy.com/media/ToMjGpCfw8Z8BjKfAxG/giphy.gif[/wrapimg] Изображение

john barnes
Мнения: 6448
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот john barnes » 21 юли 2018 10:21

Тоя маркович няма кой да го купи,абсолютен некадърник...ходи на поне три наема и никой не се реши да го вземе за постоянно!!! Да седи там да е дълбока резерва,догодина си отива поживо-поздраво!
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

Потребителски аватар
mariqnsym
Мнения: 27
Регистриран на: 04 фев 2016 19:24
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот mariqnsym » 21 юли 2018 11:29

Абе момци дайте нещо безплатно за мачовете преди сезона .

JorkoByrborko69
Мнения: 387
Регистриран на: 07 яну 2018 18:30
Контакти:

Нуждае ли се Ливърпул от нов капитан ???

Мнениеот JorkoByrborko69 » 21 юли 2018 19:01

Здравейте и от мен,
И аз , както много други тук, съм запален фен на ФК Ливърпул от много, много години насам. И аз както всеки друг фен, на всеки друг отбор, мечтая любимия ми тим да стане шампион в Родината си. Още повече , че в Англия от години да си шампион е равнозначно по трудност като да си на 75% Европейски Шампион !!!
С идването на Клоп , надеждите за титла в Англия най-накрая нарастнаха неимоверно много ... Но... , за разлика от много негови запалени и заслепени от него фенове, аз се опитвам да гледам реалистично... Още с идването му очаквах не само да оживи атаката , да внесе атрактивност и острота в играта, но и да заздрави както вратарския пост (Ливърпул са ставали шампиони само и единствено когато са имали страхотни вратари), така и да внесе стабилност в ЦЕНТЪРА НА ТЕРЕНА !!! Дори и в шахмата (игра в която има също толкова много стратегия както и във фУтбола...), е казано , че който владее центъра е на 75 процента победител!
А КАКВО ИМАМЕ В ЦЕНТЪРА ??? Един халф-капитан и двама други халфа които не само трябва да контролират всичко в центъра , но според мене и да играят за тази така "наречен капитан". Нищо лично към момчето Хендерсън, има страшно много амбиции и желание за игра , трябва да му се признае , но тОва момче все пак стана на 28, кара 29 година ... А лично според мен, нито се е специализирал в някакво перфектно овладяване и гардиране на топката, нито притежава финт или техника да не говорим за скорост с топката за да не ставаме за смях... Да , не мога да си кривя душата и да не призная , че много тича човека , че умее да подава добри и надеждни пасове назад и встрани... Но това го умее всеки един футболист от средно ниво дори и в Българската Висша Лига... Но това трябва ли да те прави капитан ??? Или дори да се запитаме, знаете ли колко е Средния му процента на успеваемост за отнемане на топката във всичките му единоборства досега... Аз съм се интересувал доста подробно ... 32% !!! Е за какво говорим ??? За капитан на Отбор който ще се бори да е шампион на всички фронтове !!! Та той дори нито умее да отнема топката , нито да я гардира и да успокои играта, да залъже, да подаде пас в дълбочина или под диагонал, остър и неразгадаем а не балонен какъвто всеки среден играч може да подава... Просто всеки негов фен твърди , че е играч който балансира нещо си там между защитата и халфовата линия ... Той бил човека който внасял ред и спокойствие ... Аз бих казал , той е играч през когото всеки противников нападател или халф минава когато пожелае с топка, а той самия само търчи подир него и му гледа подметките , той е играч който се паникьосва когато е с топката и към него се приближат разко повече от един противник, той е човек за когото целия отбор трябва да играе за да има някакъв баланс в центъра, а той може единствено и само да гледа от близо мача , да ръкомаха и да се прави на разбирач... Футбола иска само тичане с акъл, и хубаво и умело ритане по топката...
Не искам да споря с опонентите които ще ми излязат с довода , че аз съм бил разбирача и разбирам едва ли не повече от Клоп или Треньора на Англия лсед като те го одобряват а аз -не, и че едва ли не аз разбирам повече от тях! Не това е тъпо и безсмислено... Искам да поспорим само и едиственос аргуметирани теории и статистики... С факти...
Лично според мен , този капитан не само , че не е за капитан в любимият ни тим, но няма място в отбора, ако искаме да сме шампиони.

Накрая казано всичко в едно изречение: Споед мен , капитана трябва да е футболист, който да е перфектен на своя пост и който не само , че умее на 101% всичко да свърши ИДЕАЛНО своята работа , но и да умее да помага и на тези около него !!! Хендерсън не е ТАКЪВ ТИП И ЩОМ ДОРИ НА 28 ГОДИНИ НЕ Е СТАНАЛ - НИКОГА НЯМА ДА СТАНЕ !!!

Потребителски аватар
dNelbandian
Мнения: 809
Регистриран на: 15 юни 2014 21:37
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот dNelbandian » 23 юли 2018 00:24

Кейта е пълна машина, танк.

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Onq » 23 юли 2018 00:30

Соланке вън, веднага!

Потребителски аватар
SgtLiberty
Мнения: 2455
Регистриран на: 30 мар 2014 18:36
Skype: Eva Carneiro
Местоположение: София
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот SgtLiberty » 23 юли 2018 00:42

Стъридж ми харесва доста повече се движи,дано остане здрав.
Изображение[wrapimg=]http://media.giphy.com/media/ToMjGpCfw8Z8BjKfAxG/giphy.gif[/wrapimg] Изображение

Потребителски аватар
SgtLiberty
Мнения: 2455
Регистриран на: 30 мар 2014 18:36
Skype: Eva Carneiro
Местоположение: София
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот SgtLiberty » 23 юли 2018 00:51

Кариус......................... :x
Изображение[wrapimg=]http://media.giphy.com/media/ToMjGpCfw8Z8BjKfAxG/giphy.gif[/wrapimg] Изображение

Потребителски аватар
merseyside
Мнения: 495
Регистриран на: 12 май 2017 13:24
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот merseyside » 23 юли 2018 00:57

Добре, че тая мърша с комоцио няма да помирише терен скоро. Дано Алисон е жив и здрав и да се опази от контузии...и сътресения. :lol:
1977, 1978, 1981, 1984, 2005, 2019
Изображение
[offtopic][youtube]https://www.youtube.com/watch?v=elVt-NszDtI[/youtube][/offtopic]
[rimg]https://g.redditmedia.com/25zdup0lu4PdFi25ExMDFuzsFjekCMjJLCT8xyLXyVA.gif?w=320&s=b6cfcd3094412e9986f78658b84fce14[/rimg]

#FSGOUT

Потребителски аватар
dNelbandian
Мнения: 809
Регистриран на: 15 юни 2014 21:37
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот dNelbandian » 23 юли 2018 00:59

Може ли клип от допуснатия гол?


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: chucknoris и 3 госта