Литекс в А група

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
noi
Мнения: 993
Регистриран на: 06 юли 2009 23:57
Местоположение: Благоевград
Контакти:

Re: Литекс в А група

Мнениеот noi » 17 фев 2016 16:26

PFC Litex написа:
noi написа:Всички коментират наказанието на Литекс, но никой не коментира, защо "принципното" БФС не наказа играчите на Литекс за самоволно напускане на терена!!! Това е по-интересното в случая. А иначе наказанието е справедливо(колкото и да е неприятно за всички!) - има си правилници, така е описано, така е решено.

Няма ли и да попиташ, защо ще участваме в турнира за купата, защото футболни капаците ръководещи елитни наши клубове питаха същото?

За това не питам, но още никой не ми е отговорил на другите въпроси!

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Re:кристи3

Мнениеот sandi74 » 17 фев 2016 16:27

PFC Litex написа:
Странджата написа:Е, щом произнасянето е преди пролетния кръг, проблем няма.
На мене ми се струва, че ще бъде предпочетен вариантът, предложен от Литекс - изваждане до края на този сезон, връщане в А група следващия, отнемане на точките. Та и вълкът сит, и овчарят доволен, и агнето изядено :)
Приятен ден!

Някой отново интерпретират нещата.
В случая най-правилното нещо е отбора да участва в първенството до произнася на становището от КАС, тъй като ако същото наказанието да падне, а отбора не е вземал участие опасността да да се анулира целия сезон е много голяма. Глобата, която трябва да плаща БФС за пропуснати ползи също няма да е изобщо малка, а ако се анулира първенството УЕФА може да недопусне наши отбори да участват през новото издание на турнирите.

В обратния случай, КАС потвърдили наказанието, анулират ни резултатите, ние си отиваме в "Б" група и толкова.

Какво неясно има?

damyanov1963 , с хора поставящи на преден план омраза, ненавист, ироничност при една дискусия определено диалог не водя.

Mного сте нагли от Ловеч.Факт.Как искате да играете в А група при положение че сте наказани с изваьдане от състава на същата :?: :shock: :o Кога правехти глупости не мислихте ама сега ревете къде ли не.По-жалки и смешни сте дори и от цесекарчетата и левскарчетата :idea: :!: 8-)

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Литекс в А група

Мнениеот PFC Litex » 17 фев 2016 16:29

noi написа:
PFC Litex написа:
noi написа:Всички коментират наказанието на Литекс, но никой не коментира, защо "принципното" БФС не наказа играчите на Литекс за самоволно напускане на терена!!! Това е по-интересното в случая. А иначе наказанието е справедливо(колкото и да е неприятно за всички!) - има си правилници, така е описано, така е решено.

Няма ли и да попиташ, защо ще участваме в турнира за купата, защото футболни капаците ръководещи елитни наши клубове питаха същото?

За това не питам, но още никой не ми е отговорил на другите въпроси!

Аз въпроси невиждам, а на питания, на които отговорено десетки пъти едва ли ще седне някой да ти отговаря персонално.
Изображение

d.milanov
Мнения: 1431
Регистриран на: 13 юни 2013 17:46
Контакти:

Re: Литекс в А група

Мнениеот d.milanov » 17 фев 2016 16:29

Връщането на Литекс е единствения шанс на подуянци да запазят точките си. Така, че се знае кой е против и кой е за цялото упражнение. От едната страна са ЛД, от другата ЛС.

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Re:кристи3

Мнениеот PFC Litex » 17 фев 2016 16:31

sandi74 написа:
PFC Litex написа:
Странджата написа:Е, щом произнасянето е преди пролетния кръг, проблем няма.
На мене ми се струва, че ще бъде предпочетен вариантът, предложен от Литекс - изваждане до края на този сезон, връщане в А група следващия, отнемане на точките. Та и вълкът сит, и овчарят доволен, и агнето изядено :)
Приятен ден!

Някой отново интерпретират нещата.
В случая най-правилното нещо е отбора да участва в първенството до произнася на становището от КАС, тъй като ако същото наказанието да падне, а отбора не е вземал участие опасността да да се анулира целия сезон е много голяма. Глобата, която трябва да плаща БФС за пропуснати ползи също няма да е изобщо малка, а ако се анулира първенството УЕФА може да недопусне наши отбори да участват през новото издание на турнирите.

В обратния случай, КАС потвърдили наказанието, анулират ни резултатите, ние си отиваме в "Б" група и толкова.

Какво неясно има?

damyanov1963 , с хора поставящи на преден план омраза, ненавист, ироничност при една дискусия определено диалог не водя.

Mного сте нагли от Ловеч.Факт.Как искате да играете в А група при положение че сте наказани с изваьдане от състава на същата :?: :shock: :o Кога правехти глупости не мислихте ама сега ревете къде ли не.По-жалки и смешни сте дори и от цесекарчетата и левскарчетата :idea: :!: 8-)

Зная, че си трол, чувал си приказката за акъла и още нещо, така че и на теб не мога да помогна.
Хайде отново прочети, какво съм споделил и ако веднъж тролското ти аз реши да води нормален диалог заповядай отново.
Последна промяна от PFC Litex на 17 фев 2016 16:37, променено общо 1 път.
Изображение

Потребителски аватар
noi
Мнения: 993
Регистриран на: 06 юли 2009 23:57
Местоположение: Благоевград
Контакти:

Re: Литекс в А група

Мнениеот noi » 17 фев 2016 16:32

PFC Litex написа:Аз въпроси невиждам, а на питания, на които отговорено десетки пъти едва ли ще седне някой да ти отговаря персонално.

Въпросите ми бяха в друго мнение, ето ги:
- в качеството на какъв Ст. Стоилов накара играчите на Литекс да напуснат терена?
- в качеството на какъв Г. Ганчев внесе в БФС документите на Литекс, с които обжалват наложеното наказание от Дисциплинарната и Апелативните комисии(все пак се твърди, че няма нищо общо с клуба)?
- защо БФС не наказа играчите за "самоволното" напускане на терена?

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14398
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Re:кристи3

Мнениеот damyanov1963 » 17 фев 2016 16:39

PFC Litex написа:
sandi74 написа:
PFC Litex написа:
Странджата написа:Е, щом произнасянето е преди пролетния кръг, проблем няма.
На мене ми се струва, че ще бъде предпочетен вариантът, предложен от Литекс - изваждане до края на този сезон, връщане в А група следващия, отнемане на точките. Та и вълкът сит, и овчарят доволен, и агнето изядено :)
Приятен ден!

Някой отново интерпретират нещата.
В случая най-правилното нещо е отбора да участва в първенството до произнася на становището от КАС, тъй като ако същото наказанието да падне, а отбора не е вземал участие опасността да да се анулира целия сезон е много голяма. Глобата, която трябва да плаща БФС за пропуснати ползи също няма да е изобщо малка, а ако се анулира първенството УЕФА може да недопусне наши отбори да участват през новото издание на турнирите.

В обратния случай, КАС потвърдили наказанието, анулират ни резултатите, ние си отиваме в "Б" група и толкова.

Какво неясно има?

damyanov1963 , с хора поставящи на преден план омраза, ненавист, ироничност при една дискусия определено диалог не водя.

Mного сте нагли от Ловеч.Факт.Как искате да играете в А група при положение че сте наказани с изваьдане от състава на същата :?: :shock: :o Кога правехти глупости не мислихте ама сега ревете къде ли не.По-жалки и смешни сте дори и от цесекарчетата и левскарчетата :idea: :!: 8-)

Зная, че си трол, чувал си приказката за акъла и още нещо, така че и на теб не мога да помогна.
Хайде отново прочети, какво съм споделил и ако веднъж тролското ти аз реши да води нормален диалог заповядай отново.

Аз и не държа да водиме диалог. И без това си имам друга работа и излизам от форума. Само написах каква е истината.
За омразата, става въпрос.
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Литекс в А група

Мнениеот PFC Litex » 17 фев 2016 16:40

noi написа:
PFC Litex написа:Аз въпроси невиждам, а на питания, на които отговорено десетки пъти едва ли ще седне някой да ти отговаря персонално.

Въпросите ми бяха в друго мнение, ето ги:
- в качеството на какъв Ст. Стоилов накара играчите на Литекс да напуснат терена?
- в качеството на какъв Г. Ганчев внесе в БФС документите на Литекс, с които обжалват наложеното наказание от Дисциплинарната и Апелативните комисии(все пак се твърди, че няма нищо общо с клуба)?
- защо БФС не наказа играчите за "самоволното" напускане на терена?

Питай охраната на стадиона, защо са допуснали лице нямащо право да е на пистата по време мач.
Също така отвори решенията на ДК и ще видиш, кой е дал нареждане да се извади отбора
Микренския, доколкото помня е все още член на ИК, а жалбата все някой от членовете на същия трябва да я внесе за разглежда.
Когато е поета отговорност за дадено действие, защо трябва да бъдат наказвани състезателите?

damyanov1963, след като нежелаеш да водиш диалог с някой следващия път не го цитирай и не отговаряй на мненията му
Изображение

Потребителски аватар
noi
Мнения: 993
Регистриран на: 06 юли 2009 23:57
Местоположение: Благоевград
Контакти:

Re: Литекс в А група

Мнениеот noi » 17 фев 2016 16:43

PFC Litex написа:
noi написа:
PFC Litex написа:Аз въпроси невиждам, а на питания, на които отговорено десетки пъти едва ли ще седне някой да ти отговаря персонално.

Въпросите ми бяха в друго мнение, ето ги:
- в качеството на какъв Ст. Стоилов накара играчите на Литекс да напуснат терена?
- в качеството на какъв Г. Ганчев внесе в БФС документите на Литекс, с които обжалват наложеното наказание от Дисциплинарната и Апелативните комисии(все пак се твърди, че няма нищо общо с клуба)?
- защо БФС не наказа играчите за "самоволното" напускане на терена?

Питай охраната на стадиона, защо са допуснали лице нямащо право да е на пистата по време мач.
Също така отвори решенията на ДК и ще видиш, кой е дал нареждане да се извади отбора
Микренския, доколкото помня е все още член на ИК, а жалбата все някой от членовете на същия трябва да я внесе за разглежда.
Когато е поета отговорност за дадено действие, защо трябва да бъдат наказвани състезателите?

damyanov1963, след като нежелаеш да водиш диалог с някой следващия път не го цитирай и не отговаряй на мненията му


Колега, а ти вярваш ли, че Трифон Попов е наредил на Ст. Стоилов да извади отбора? (питам те сериозно, като не целя да се заяждам!!!)

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Литекс в А група

Мнениеот PFC Litex » 17 фев 2016 16:46

Аз вярвам на официалните неща, така че ти ако искаш вярвай и в извънземни.
Същата работа е дискусията около собствениците на Левски, за мен това са Тонев и другите двама, а ако някой има възражение има пълната свобода да докаже, че не е така.

В крайна сметка, какво значение има, кой е дал нареждането? Имали лице поело отговорност за същото, има, тогава защо искаш да бъдат наказани състезателите?
Последна промяна от PFC Litex на 17 фев 2016 16:56, променено общо 1 път.
Изображение


Върни се в “Литекс”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта