Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4299
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот LoveAndPeace » 08 май 2024 13:41

mikata написа:Марин Петков нещо не преподписва :oops:

Забиваме го на пейката и го обвиняваме за всичко лошо случило се в Левски :lol: :lol:

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9355
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот mikata » 08 май 2024 14:11

От Мислович нищо ли няма да излезе? Имах надежда за него,поне беше играл организиран футбол :oops:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
futbolqga
Мнения: 2847
Регистриран на: 11 май 2009 17:11
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот futbolqga » 08 май 2024 14:17

mikata написа:Марин Петков нещо не преподписва :oops:

Не виждам и повод да го направи, освен от любов към клуба. Сираков му минава с цигански номера за заплатата, а наркоманите тръгнали да го събличат след пореден мач, в който е най-добрият на терена.

Aronaks
Мнения: 863
Регистриран на: 11 фев 2020 09:25
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Aronaks » 08 май 2024 14:32

mikata написа:От Мислович нищо ли няма да излезе? Имах надежда за него,поне беше играл организиран футбол :oops:


Беше играл, тама е разковничето. Откакто дойде при нас играе романтичния футбол на Кольо. Няма как да се развие.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21463
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот metodito » 08 май 2024 14:58

mikata написа:От Мислович нищо ли няма да излезе? Имах надежда за него,поне беше играл организиран футбол :oops:

И аз съм оптимист за него. Оптимист съм и за Джими. Но ако някой треньор го научи да работи в дефанзивен план.
Последна промяна от metodito на 08 май 2024 15:04, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21463
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот metodito » 08 май 2024 15:01

1914.1902 написа:
metodito написа:
1914.1902 написа:
metodito написа: Троловете на Палмите го довършиха.


Кои са троловете на Палмите?

В смисъл, поименно ли?

Познават се по думите за Мъри например. Обидите и то гнусните обиди. Само някакъв 13-годишен малоумник или човек, говорещ тенденциозно неистини (трол) може да ги пише тези неща.


Да, защото според някои троловете са Грънчара, Слави и Трибуната. Не съм убеден, че точно те са съсипали Андреев, а и нямат чак толкова голямо влияние, за да го направят.

Трибуната са ми доста отвратителни, но според мен не са платени глупаци, а просто са си неумнички. Евала за всичко, което правят извън Интернет, но.... Грънчаров даже и не ми се коментира, както и Томича. Плюс това аз "триунката" не съм чувал да кажат лоша дума за Стоилов.

vvessel
Мнения: 4367
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот vvessel » 08 май 2024 15:53

metodito написа:
mikata написа:От Мислович нищо ли няма да излезе? Имах надежда за него,поне беше играл организиран футбол :oops:

И аз съм оптимист за него. Оптимист съм и за Джими. Но ако някой треньор го научи да работи в дефанзивен план.

Кой е Джими ? Обичаш да си ги кръщаваш футболистите както на теб ти е удобно и не винаги разбирам за кой пишеш.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21463
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот metodito » 08 май 2024 17:16

vvessel написа:
metodito написа:
mikata написа:От Мислович нищо ли няма да излезе? Имах надежда за него,поне беше играл организиран футбол :oops:

И аз съм оптимист за него. Оптимист съм и за Джими. Но ако някой треньор го научи да работи в дефанзивен план.

Кой е Джими ? Обичаш да си ги кръщаваш футболистите както на теб ти е удобно и не винаги разбирам за кой пишеш.

Джемили.

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3995
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Странджата » 08 май 2024 18:04

Всеки, който обича да кръщава, е кръстник - т.е капо до капи. Иначе, когато назоваваш хората така, както се назовават, какво остава за тебе:) Ставаш като всички останали... Скука и шамар за егото :)

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2179
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Kris_men2000 » 08 май 2024 21:40

mikata написа:Марин Петков нещо не преподписва :oops:
.
Догодина е при лудите или в Турция втора лига за два гроша повече. И после след година две в забвение небитие - история на 25 г. приключел с профи футбола . :?:
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 33 госта