Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Serafim
Мнения: 5241
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот Serafim » 25 юни 2018 21:03

В момента в България футбола не е такъв, какъвто беше преди 10-15 години, няма как един успешен футболист тук, още повече в успешен отбор (разбирайте да играе силно отбора в ЛЕ, достигайки редовно плейофи или групи или ШЛ) да остане. Турските средняци дават заплати от типа на 30 хиляди долара. Я си представете една такава оферта примерно към Яблонски, дето тука взема 10-12 хиляди евро. Що Лудогорец продава? Играчите им, ако нямат амбиции, може да си играят тука, всяка година да се борят за дубъл, с отбор, дето има всички предпоставки да играе минимум всяка година в групите на ЛЕ и да си прибират по над 20 хиляди евра на месец. Ама им се ходи в Бордо, Аталанта, Шалке, Башакшекир и пр.

goro_man
Мнения: 594
Регистриран на: 18 авг 2008 16:07
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот goro_man » 25 юни 2018 21:13

Чета и си мисля дали пък този корифей на мисълта ГА не му е станало скучно и не се е довлякъл в нашият форум под чуждо име ?
Само при този велик мозък съм чел толкова мрънкане, негативизъм и търсене на чужди намеси в оправдание на собствените грешки и само на него всичко му е ясно а останалите не го разбират това животно футболът :lol:

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5161
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот koisa » 25 юни 2018 21:23

csimoen2 написа:Нима не се плащат задължения към държавата?

Има ли футболист/агент/треньор и т.н. който да съди клуба и да има претенции към Левски?

Взима ли се лиценз за ППЛ и евротурнири?

Привличат ли се класни (на хартия) футболисти?

Взе ли се класен треньор?


Първо се извинявам, че се намесвам, но споменатите от теб неща имат и други гледни точки, поне при мен...

1. Задълженията са малко мътна вода... Никой тук не знае колко точно са платени, колко редовно се плащат, има ли натрупани нови задължения и колко точно са те! Така, че на този етап едва ли може да си докажете каквото и да било...
2. Скоро (преди няколко месеца) Дъстли Мюлдер ни осъди за 39 000 евро/лева, които вероятно вече са платени. Това само за инфо, колкото да покаже, че винаги може да изскочи някое дело.
3. Лиценз дори при Иво Тонев взимахме макар и трудно. Всъщност кога Левски не е взимал лиценз за ЕКТ и ППЛ? :roll: Но, да... признам, че при Спас Русев вече не ни разнасят по медиите за лиценза.
4. Привличат се класни (на хартия) футболисти... Но за момента резултатите са като при не класните играчи. Ако и този сезон отпаднем рано-рано от Европа, завършим трети и отпаднем за купата, няма да има особена разлика дали са класни или не, освен в заплащането.
5. За треньора съм съглесен, че е добър и доста над физкултурници като Жадното. Но е факт, че трудно му се получават нещата в България - този сезон ще е покаже дали е точния човек.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Serafim
Мнения: 5241
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот Serafim » 25 юни 2018 23:35

Гледам на днешната тренировка са тренирали много ниски центрирания и най-вече връщания от аутлинията назад. Нещо, което определено често куцаше през сезона и бе най-явно във финала.

Потребителски аватар
tiamat
Мнения: 4468
Регистриран на: 13 сеп 2009 01:06
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот tiamat » 26 юни 2018 00:12

metodito написа:Какво общо има Гонзо? И тук има имената на футболисти, привлечени и по времето на Иво Тонев. Щеше да има надграждане, ако синьор Роси разполагаше с широчина и дълбочина на състава. Само че той не разполага с такова. Кабрал, Белмонт, Белаид, Рошу, Ривалдиньо, Фигейредо, какви трансфери са? Колко бяха освободени за последните 2 години? Освободени бяха футболисти за два отбора. Преценете сами и ще видите за какво говоря. Промени ли се нещо в организационно отношение в този клуб? Виж, аз не казвам, че сме по-зле! Няма промяна. Наливаме от пусто в празно от десет години. Правят се нещата от днес за утре и временно. Вили, за който се спекулира няма да е просто СТД. Виждам го като... ПОД-ПРЕЗИДЕНТ. Дано. Просто не говоря с обичайната екзалтация и алелуйщина, която обладава този подфорум. И за Роси, айде нема нужда наистина. Но според мен Русев и него го използва. Човекът не е виновен за нищо. Така мисля. Може и да не е така. От него титла, така или иначе титла не чакам, очаквам да покаже на младите футболисти разни неща, дето Гонзо, Костов и Стоев не ги знаят. Ами, как смятате, ако не бяхме взели репешажа с "морето"? Според мен този щеше да го е шитнал. И именно Гонзо показа как се прави, оставяйки Стоев година и половина - щеше да го остави и повече. Така че и това го е имало. Ако Русев остави треньор два сезона ще го призная. Досега тренерите при него оставаха по три месеца. Един отбор се прави с години. Години трябва да играе едно ядро играчи заедно. ВСЕКИ МАЧ. На нас Яблонски ни е ветеран. Смятай. Отборът на Стоев и Гонзо беше граден в продължение на ТРИ години. А сега всеки полусезон по двама-трима титуляри си тръгват. Как ще направиш звено, тийм? Ми те на есен си казват "здрасти", на лято си казват "чао".


Поправете ме ако греша, но при Русев нямаме ли само освободен Митов и назначен Роси. В такъв случай (ако не съм в грешка), кои тренери са оставали по три месеца?

[offtopic]Това методито ми се струва, че е доста успешен опит за АИ на някой :) Да поддържа огъня във форума дет се вика :) дъра-бъра дъра-бъра едно и също, малко фейк със риъл, квото мине, дъра-бъра едно и също.... и после пак :)[/offtopic]

sinfen14
Мнения: 692
Регистриран на: 11 ное 2017 14:03
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот sinfen14 » 26 юни 2018 03:40

Serafim написа:Гледам на днешната тренировка са тренирали много ниски центрирания и най-вече връщания от аутлинията назад. Нещо, което определено често куцаше през сезона и бе най-явно във финала.

Нищо не разбираш.Това отдавна трябваше да са го тренирали и научили..Както и всичко останало 9 месеца са напълно достатъчни за да заиграе един отбор като Барселона,Реал М,Ювентус или там на когото дадения индивид е фен. :lol: Добре,че от феновете не зависи нищо,иначе като нищо щяхме в момента да сме с треньор Велислав Вуцов,примерно... :)

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21450
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 26 юни 2018 06:00

tiamat написа:
Поправете ме ако греша, но при Русев нямаме ли само освободен Митов и назначен Роси.
[offtopic]Това методито ми се струва, че е доста успешен опит за АИ на някой :) Да поддържа огъня във форума дет се вика :) дъра-бъра дъра-бъра едно и също, малко фейк със риъл, квото мине, дъра-бъра едно и също.... и после пак :)[/offtopic]


Топузаков и Букарев броиш ли ги за треньори. А Люпко?

[offtopic]Това с изкуствения интелект беше добро. Само че и аз си мисля, че тук все едно има 1човек, който пише с пет ника. Или са някакви ботове, пуснати от Русев да му правят шляпички и да го бранят като героят на "Левски". Спасителят, ТОЙ!
Изображение
В Интернет вече има форум на сините морони. Айде няма нужда от два такива.[/offtopic]

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32829
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот 1914.1902 » 26 юни 2018 08:41

„Левски ще изиграе втората си контролна среща по време на лятната подготовка в сряда, 27.06, от 18:00 часа.

Поради подготовката на тревното покритие на официалния терен на стадион „Виваком Арена Георги Аспарухов“ за предстоящето участие в европейските клубни турнири, приятелският мач срещу Септември ще се състои на стадиона на ДИТ в квартал Драгалевци.“

Потребителски аватар
tiamat
Мнения: 4468
Регистриран на: 13 сеп 2009 01:06
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот tiamat » 26 юни 2018 10:04

metodito написа:
tiamat написа:
Поправете ме ако греша, но при Русев нямаме ли само освободен Митов и назначен Роси.
[offtopic]Това методито ми се струва, че е доста успешен опит за АИ на някой :) Да поддържа огъня във форума дет се вика :) дъра-бъра дъра-бъра едно и също, малко фейк със риъл, квото мине, дъра-бъра едно и също.... и после пак :)[/offtopic]


Топузаков и Букарев броиш ли ги за треньори. А Люпко?

[offtopic]Това с изкуствения интелект беше добро. Само че и аз си мисля, че тук все едно има 1човек, който пише с пет ника. Или са някакви ботове, пуснати от Русев да му правят шляпички и да го бранят като героят на "Левски". Спасителят, ТОЙ!
Изображение
В Интернет вече има форум на сините морони. Айде няма нужда от два такива.[/offtopic]


Е губи ми се явно някоя годинка тук и там :mrgreen: Ама то какво и да им помня толкова...

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот blue avalanche » 26 юни 2018 11:32

tiamat написа:
metodito написа:
tiamat написа:
Поправете ме ако греша, но при Русев нямаме ли само освободен Митов и назначен Роси.
[offtopic]Това методито ми се струва, че е доста успешен опит за АИ на някой :) Да поддържа огъня във форума дет се вика :) дъра-бъра дъра-бъра едно и също, малко фейк със риъл, квото мине, дъра-бъра едно и също.... и после пак :)[/offtopic]


Топузаков и Букарев броиш ли ги за треньори. А Люпко?

[offtopic]Това с изкуствения интелект беше добро. Само че и аз си мисля, че тук все едно има 1човек, който пише с пет ника. Или са някакви ботове, пуснати от Русев да му правят шляпички и да го бранят като героят на "Левски". Спасителят, ТОЙ!
Изображение
В Интернет вече има форум на сините морони. Айде няма нужда от два такива.[/offtopic]


Е губи ми се явно някоя годинка тук и там :mrgreen: Ама то какво и да им помня толкова...

Хеле, пък "треньорът Букарев" с 1(ЕДИН) мач. :mrgreen: :mrgreen:
А "треньорът Топузаков" е с "визитка" от 12 победи, 4 равни и 11 загуби. Но, очевидно, според другаря Методи, не е трябвало да бъде изритан.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 55 госта