Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23221
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот W84me » 25 юни 2018 14:31

popokutepetel написа:
Вадуцът като го гледам са с 13-14 нови и това значително ще свали нивото и шансовете им което е добре за нас. Литовците обаче не ги подценявай изобщо. Футболът там не е на особено високо ниво (то нашия все едно е), но Жалгирис има три пъти по-висок клубен коефициент от нас в ЕКТ, отделно имат обигран отбор и не продават особено много футболисти. А имахме възможност и да ги видим срещу Каузата миналата година. Вярно Каузата ги би и в двата мача, като в единия доста убедително, но и в двата мача тези успяха да поведат в резултата което показва, че могат да вкарват голове и да изненадват противника. А знаем Левски как обръща мачове. Отгоре на всичко тяхното първенство тръгна и другия месец ще са изиграли вече десетина официални мача за разлика от нас с два. Така че изобщо не ги приемай за перфектен противник. Разбира се би трябвало да можем да ги отстраним, но това хич няма да е лесно и далеч няма да ги смажем. Шансовете там ги пиши чисто 50 на 50 и най-малкото подценяване и отпускане може да ни изиграе жесток номер. Разбира се Жалгирис е перфектен противник от потока в който бяхме и в този случай извадихме много голям късмет, който не е характерен при нас. :lol: Имаме своите шансове да стигнем трети кръг, но не трябва да летим в облаците.

Жалгирис победиха Лудогорец с 10 човека в Литва. 50:50 са шансовете в най-добрия за нас случай.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3994
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот Странджата » 25 юни 2018 15:27

Как да го разбираме това
както и 90% от стадото, дето виждат вече требъли,групи,финали...
:shock:
Да се наричат тези, които тука се легитимират като левскари, стадо, пък даже и да си представяш, че си сред десетте процента пак от това стадо, но малко от по-друга порода - да речем симентал, е най-малкото неприемливо в този форум !!! На някои май много им се иска да експроприират левскарството за лична употреба и за придобиване на някаква химерна харизматична легитимност ....

csimoen2
Мнения: 586
Регистриран на: 18 фев 2010 10:33
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот csimoen2 » 25 юни 2018 16:59

metodito написа:
specter написа:
metodito написа: И аз мисля, че неотстраняването на някой от тези два съперника ще си е чиста проба ПРОВАЛ. Само че не за Роси толкова, не за "Левски", а ще е резултат от една последователно водена политика на Русев, откакто е дошъл в "Левски" да отслабва този клуб и отбора. Пренебрегвайки мисълта, че това е нарочно, то тогава, просто бих казал, че футболчето не е за този човек. Именно заради това и беше толкова важно СТД. Защото просто този човек разбира от футбол, ако не по-малко от Батков, то колкото НЕГО! Демек, НИЩО. Лошото е, че подобно на Батков си е въобразил, че става нещо от него като управленец. Назначи си един дирек, па седни в ложите и си щракай с пръсти. Ама не. Абе, въобще несериозна работа.


Първото, което е - искам да подчертая, че не защитавам Русев, но си писал малко наизуст в опита си да оплюеш политиката на клуба. Оределено се отслаби отбора като се привлякоха играчи като Холмар, Обертан, Жорди, Паулиньо, Тиам, Яблонски, Горанов, Цветкович, Нашименто, Буш, сега предстои да видим Мариани и Полачек, но не ми изглеждат като случайни играчи... Опа, взех че изброих целия титулярен състав без да искам. Роси да го добавям ли към тях, или? И самият факт, че благодарение на него и това, че лично той е водил преговорите и с треньора, и с футболистите е малко показателен. Освен това, аз за Вили на нито един сайт не вярвам, докато не видя официално новина къде е подписал. Явно се е досетил, че е важно да имаме СТД, не знам кое точно е несериозно. :roll: Предполагам, че щом толкова време отнема да реши, значи наистина е желан в клуба. А, и друго се сетих да те питам - как така хем умишлено отслабва клуба, хем иска да привлече такова име за СТД, което да ръководи успешно всичко и той да си щрака с пръсти? Едното или другото ,кое последно?


Щом последните два сезона за теб ние прогресираме като клуб и отбор... не мисля, че има какво да комуникираме по темата, човек.

А, и друго се сетих да те питам - как така хем умишлено отслабва клуба, хем иска да привлече такова име за СТД, което да ръководи успешно всичко и той да си щрака с пръсти?

1. Споменах, е пренебрегвам тази теория.
2. Ти защо си толкова убеден за това с Вили? И въобще, че това е ЧОВЕКЪТ.



Методи, защо не седнеш малко и не помислиш какво е направил Русев за клуба, какво се е опитва да направи и какво наследство му оставиха твоите "любимциЮ Гонзо, Стоев и т.н...

Айде говори с факти, излез и докажи как "умишлено се унищожава клуба" и т.н....

Нима не се плащат задължения към държавата?

Има ли футболист/агент/треньор и т.н. който да съди клуба и да има претенции към Левски?

Взима ли се лиценз за ППЛ и евротурнири?

Привличат ли се класни (на хартия) футболисти?

Взе ли се класен треньор?

Ако се искаше затриване на отбора нямаше лично да обикаля по интервюта и т.н...

За първи път от няколко години Левски продаде играчи миналото лято...

Ако се целеше постредственост и постепенно затриване нямаше да се случи нищо от посеченото по-горе...

За първи път от няколко години се запази отбора, треньора и се прави "надграждане"

Serafim
Мнения: 5241
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот Serafim » 25 юни 2018 17:23

Принципно, ако искаш да фалираш един клуб: трансферите ще са на 90% свободни агенти, без никаква известна история, доведени само от близки агенти. При подписване плащаш голяма комисионна "на агента", която после се дели по веригата. Същото е със заплатата - фиктивна висока заплата (за качествата на играча) - 5-8-10+ хил. евра на месец (реално той взема 3хил, примерно, другото се дели). Другите трансфери са на играчи от БГ и то от малки клубове, на принципа "ще имате да вземате", подобно на ЦСКА. Така или иначе повечето трансфери се правят на траншове, а не на куп. След 6-7 месеца годниш 9 играча, привличаш нови със същата схема, като междувременно плащаш "неустойки" (пак на същия принцип, сумата се дели между агентите и хора от клуба, а играча, който е като панаирджийска мечка взема едни 5-6 хил евра, максимум). Късаш всякакви "дипломатически отношения" с БФС, съдийски и дисциплинарни комисии, сереш по тях при всяка възможност, така ще си осигуриш достатъчно поводи да продължиш да говориш мизерии по техен адрес. Всичките лагери на тима са също на принципа "ще имате да вземате", спрямо някоя тур-опраторска фирма. Парсата обират всичките треньори, директори, които се сменят и те през 8-10 месеца, а слабите резултати се оправдават с външна намеса. Ако имаш голяма фенска маса не правиш нищо по въпроса, защото феновете като тръгнат да събличат ментетата, ще имаш идеален повод да ги изгониш или "сами" да решат да си тръгнат, пак с неустойки. Освен това после лесно ще си измиеш ръцете, че феновете са донесли глоби от типа на 200-300хил. лв за един сезон (което си е истина). Треньорите и директорите разбира се ще са Жадното, Гладното, Сухото, Мокрото, Дългото и Късото. Разбира се никой от тях няма да каже нищо лошо за схемите, защото циклично ще се въртят през няколко години на постовете, като бушони.
Та кое от всичко тук се случва в последната една година? Че Роман пожела да продължи кариерата си в клуб шампион на Чехия, играещ в ШЛ или че Роси не иска Васко, Рошу и Ангелов?

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21451
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 25 юни 2018 17:56

csimoen2 написа:..."

Единствено това за дълга и лиценза му признавам.
За надграждане - не. Щом виждаш, човек надграждане при "Левски" в спортен план, откакто е в клуба той - хубаво - надувай балона. Само че фактите и класирането се вижда. Загубите и хиксовете се виждат. Треньори, които НЕ СА ЗА "ЛЕВСКИ" бяха назначени ДОСЕГА колко? Привличането на добри футболисти го е имало и преди. А ще останат ли? Ако бъде продаден Обертан или Давид, какво ще напишеш?
Освободиха ли се добри футболисти?
Беше ли отслабен отборът?
Само при Русев ли сме правили изходящи трансфери? Аз пък ще ти кажа, че имаме пропуснати ползи - от освобождаването/непросдаването на футболисти.
За какво надграждане, дявол го взел говориш, когато от Стоев и Петрович, подскачаш на Митов, Букарев и Топчо? :lol: Шегуваш ли се, човек?
"Класен" треньор, Роси? Айде дай пак, Симо и ми дефинирай класен треньор? Защото аз си мислих, че за класата на един треньор говорят отличията, които е печелил? Нищо лошо против синьор Роси, но не го изкарвай това, което не е. Той, за мен е... "читав" треньор, нека така да го кажа.

Потребителски аватар
specter
Мнения: 1680
Регистриран на: 17 апр 2015 21:43
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот specter » 25 юни 2018 18:30

metodito написа:Единствено това за дълга и лиценза му признавам.
За надграждане - не. Щом виждаш, човек надграждане при "Левски" в спортен план, откакто е в клуба той - хубаво - надувай балона. Само че фактите и класирането се вижда. Загубите и хиксовете се виждат. Треньори, които НЕ СА ЗА "ЛЕВСКИ" бяха назначени ДОСЕГА колко? Привличането на добри футболисти го е имало и преди. А ще останат ли? Ако бъде продаден Обертан или Давид, какво ще напишеш?
Освободиха ли се добри футболисти?
Беше ли отслабен отборът?
Само при Русев ли сме правили изходящи трансфери? Аз пък ще ти кажа, че имаме пропуснати ползи - от освобождаването/непросдаването на футболисти.
За какво надграждане, дявол го взел говориш, когато от Стоев и Петрович, подскачаш на Митов, Букарев и Топчо? :lol: Шегуваш ли се, човек?
"Класен" треньор, Роси? Айде дай пак, Симо и ми дефинирай класен треньор? Защото аз си мислих, че за класата на един треньор говорят отличията, които е печелил? Нищо лошо против синьор Роси, но не го изкарвай това, което не е. Той, за мен е... "читав" треньор, нека така да го кажа.


Така, и аз ще ти отговарям по въпросите един след друг. Наистина е малко в повече това мрънкане за отслабване на отбора и плюене по ръководството. Когато има основания - ок, но в момента просто си говориш наизуст.

1. Аз с назначаването на Роси виждам само надграждане и откъм треньори, и откъм футболисти. Другото - АКО бъдат продадени... "Ако" е велика дума. Кога за последно сме успели да привлечем такива качествени футболисти и то не един и двама, а реално да имаме един конкурентен отбор и да сме силни на всяка една позиция? Липсата на дълбочина не я коментирам в момента, защото не сме ултра богат отбор, че да купим 20 футболисти накуп.

2. Освободиха се Прохазка, Панайотов, Рошу и Ангелов. Първите двама не бяха основна част от титулярния състав, а последните двама дори няма да и да ги коментирам.

3. Отговорът е в точка 2 - не, не беше отслабен отборът.

4. Кажи преди Русев кога сме правили изходящ трансфер, на кого и за каква сума? Защото наистина не си спомням.

5. Говорим за настоящото състояние на Левски, миналото си е минало, няма смисъл да се коментира. Нито един от тримата в момента не е в Левски, доколкото съм наясно. Допусна грешки - важното е, че после ги поправи

6. Да, Роси е класен и качествен треньор. Аз не мога да го обвиня за липсата на трофей през първия сезон. Именно защото беше първи във всеки смисъл на думата. 11 футболисти, които играеха за първи път един с друг, които той тренира за първи път и още не се бяха напаснали. Оттам се получи и драстичната разлика с първите два отбора. В края на сезона ясно се видя какво постига - заиграхме атакуващ и интересен за гледане футбол, отстранихме тирето за купата, изиграхме силен мач срещу Лудогорец в Разград и завършихме Х, разгромихме за първи път по такъв начин Берое в Стара Загора и т.н. Достигнахме и финал за купата за първи път от 3 години насам в първия му сезон в клуба, който беше изключително злощастно изгубен. Физическата форма на отбора дори не искам да я коментирам - беше видно, че сме над всички в това отношение.
И ЗАВИНАГИ С ТЕБ, И НАВСЯКЪДЕ С ТЕБ!

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот blue avalanche » 25 юни 2018 18:37

Според някои другари тук Маурицио Сари, например, не е "класен треньор", защото няма "отличия". И няма никакво място в Левски!!!
При това положение аз се чудя защо Челси се натиска толкова за него? :shock: Егати балъците!!! :twisted:
ПП. А Лопетеги е пълен провал. Реал нямат представа как се набутаха с него! :twisted:

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21451
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 25 юни 2018 20:19

specter написа:Така, и аз ще ти отговарям по въпросите един след друг. Наистина е малко в повече това мрънкане за отслабване на отбора и плюене по ръководството. Когато има основания - ок, но в момента просто си говориш наизуст.

1. Аз с назначаването на Роси виждам само надграждане и откъм треньори, и откъм футболисти. Другото - АКО бъдат продадени... "Ако" е велика дума. Кога за последно сме успели да привлечем такива качествени футболисти и то не един и двама, а реално да имаме един конкурентен отбор и да сме силни на всяка една позиция? Липсата на дълбочина не я коментирам в момента, защото не сме ултра богат отбор, че да купим 20 футболисти накуп.

2. Освободиха се Прохазка, Панайотов, Рошу и Ангелов. Първите двама не бяха основна част от титулярния състав, а последните двама дори няма да и да ги коментирам.

3. Отговорът е в точка 2 - не, не беше отслабен отборът.

4. Кажи преди Русев кога сме правили изходящ трансфер, на кого и за каква сума? Защото наистина не си спомням.

5. Говорим за настоящото състояние на Левски, миналото си е минало, няма смисъл да се коментира. Нито един от тримата в момента не е в Левски, доколкото съм наясно. Допусна грешки - важното е, че после ги поправи



6. Да, Роси е класен и качествен треньор. Аз не мога да го обвиня за липсата на трофей през първия сезон. Именно защото беше първи във всеки смисъл на думата. 11 футболисти, които играеха за първи път един с друг, които той тренира за първи път и още не се бяха напаснали. Оттам се получи и драстичната разлика с първите два отбора. В края на сезона ясно се видя какво постига - заиграхме атакуващ и интересен за гледане футбол, отстранихме тирето за купата, изиграхме силен мач срещу Лудогорец в Разград и завършихме Х, разгромихме за първи път по такъв начин Берое в Стара Загора и т.н. Достигнахме и финал за купата за първи път от 3 години насам в първия му сезон в клуба, който беше изключително злощастно изгубен. Физическата форма на отбора дори не искам да я коментирам - беше видно, че сме над всички в това отношение.


Говорим от идването на Русев, не за този сезон. Другото предпочитам да не коментирам, защото ще засегна Дельо, а не искам. Нищо против човекът и треньора. Ако в отбора си имаше махнатите от Боримитов нещата щяха да са много по-различни. И не забравяй какво завари един Стоев или Петрович и сравни с това, което завари Роси и това, което му беше осигурено. Направи сравнение и ще видиш. "Класен", няма как да е. Класен треньор можеш да наречеш един Георги Василев или Петрович и Йоканович. Когато Роси постигне техните успехи ще е класен. Ние не може да си позволим "класен" треньор. Даже евреина, който го спрягаха наедно с Роси не може да се нарече класен. "Класен" треньор в България в момента няма място. Класен, може да определиш този на Лудогорец.

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3161
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот wilge » 25 юни 2018 20:23

metodito написа:
csimoen2 написа:..."

Единствено това за дълга и лиценза му признавам.
...
"Класен" треньор, Роси? Айде дай пак, Симо и ми дефинирай класен треньор? Защото аз си мислих, че за класата на един треньор говорят отличията, които е печелил? Нищо лошо против синьор Роси, но не го изкарвай това, което не е. Той, за мен е... "читав" треньор, нека така да го кажа.

Без да вземам страна в спора си позволявам да ви репликирам относно наличието или липсата на класа на Роси- едно е "Серие А", друго и ППЛ. Прилагам и малко суха статистика относно класиране, треньори и футболисти през периода 2014- 2018 година. Колко са продадени и колко са освободени с или без неустойки преценете сами. Порочната практика, въведена знаете от кого, да се купуват доказано слаби играчи с една единствена цел- да се освободят с неустойки. Колкото по- голямо е недоволството на феновете от чуждестранните "звезди" толкова по- добре за "комисионерите". За мен вече се забелязват наченки на нещо по- добро от досегашното статукво. Някои му викат надграждане. Рано е за резултати. Необходими са минимум три години зверски труд за да тръгнем по възходящ път. Разрушителната сила на "ерата Гонзо" е осезаема и е извадила от релси футболните достойнства на Левски. Ето статистиката:
„А“ група М П Р З Г.раз Т Класиране КБ ЛЕ
2013-14 38 19 5 14 59:39 62 V място 1/4 финал I кръг
2014-15 32 17 5 10 66:33 56 VII място финал -
2015-16 32 16 8 8 36:18 56 II място 1/4 финал II кръг
2016-17 36 18 9 9 50:31 63 III място 1/8 финал II кръг
2017-18 36 18 10 8 55:27 64 III място финал

2013/14 - Николай Митов; Славиша Йоканович; Антони Здравков; Елин Топузаков
2014/15 - Хосе Мурсия; Георги Иванов; Стойчо Стоев
2015/16 - Стойчо Стоев; Люпко Петрович
2016/17 - Люпко Петрович; Елин Топузаков; Николай Митов
2017/18 - Николай Митов; Делио Роси

74. Нуно Пинто 2012 – 2013 Португалия защитник 61 0
75. Кристовао Рамос 2012 – 2014 Португалия полузащитник 55 7
76. Роман Прохазка 2012 – 2018 Словакия полузащитник 114 14
77. Базил де Карвальо 2012 – 2013 Гвинея-Бисау нападател 33 20
78. Ромейн Ели 2012 – 2013 Франция защитник 33 2
79. Агиеманг Опоку 2012 Гана нападател 2 0
80. Марсиньо 2012 Бразилия полузащитник 16 3
81. Жоао Силва 2012 – 2013 Португалия нападател 38 12
82. Рене Михелич 2013 Словения полузащитник 12 1
83. Гари Родригес 2013 Холандия нападател 47 21
84. Рамон Лопес 2013 Бразилия полузащитник 5 0
85. Кевин Бру 2013 – 2014 Мавриций полузащитник 26 1
86. Алекс Перес 2013 Испания защитник 15 0
87. Горан Блажевич 2013 – 2014 Хърватия вратар 24 0
88. Ларсен Туре 2013 – 2014 Гвинея нападател 23 4
89. Аймен Белаид 2014 – 2018 Тунис защитник 56 1
90. Павел Чмовш 2014 Чехия защитник 8 0
91. Рафаел Бастос 2014 Бразилия полузащитник 10 0
92. Рикардо Нунеш 2014 Португалия защитник 11 0
93. Мигел Бедоя 2014 – 2016 Испания полузащитник 65 16
94. Кристиян Наумовски 2014 – 2015 Македония вратар 5 0
95. Луис Педро 2014 – 2015 Холандия нападател 27 3
96. Антонио Салас Кинта 2014 – 2017 Испания полузащитник 69 22
97. Наджиб Амари 2014 Алжир нападател 8 0
98. Боян Йоргачевич 2015 – 2017 Сърбия вратар 69 0
99. Емил Нину 2015 Румъния защитник 12 1
100. Либан Абди 2015 Норвегия нападател 14 2
101. Лукаш Гикиевич 2015 Полша нападател 9 3
102. Денис Махмудов 2015 Македония нападател 10 0
103. Джереми де Ноойер 2015 Холандия полузащитник 55 1
104. Максимилиан Карнер 2015 – 2016 Австрия защитник 21 1
105. Умар Диаби 2015 Франция нападател 11 1
106. Линел Китамбала 2015 Франция нападател 7 0
107. Франсис Нар 2016 – 2017 Гана нападател 38 5
108. Мехди Бурабия 2016 Мароко полузащитник 41 2
109. Серджан Лукин 2016 Румъния защитник 23 0
110. Джъстин Менголо 2016 Камерун нападател 7 0
111. Тунде Адениджи 2016 – 2017 Нигерия нападател 35 7
112. Иван Чворович 2016 Сърбия вратар 1 0
113. Хеан Деса 2016 – 2017 Перу нападател 13 1
114. Симон Сандберг 2016 – 2017 Швеция защитник 7 0
115. Амаду Сукуна 2017 Франция нападател 10 1
116. Давид Яблонски 2017 Чехия защитник 16 2
117. Жуниор Мапуку 2017 – 2018 ДР Конго нападател 26 9
118. Серджиу Буш 2017 Румъния нападател 26 6
119. Милош Цветкович 2017 Сърбия защитник 25 0
120. Нелуц Рошу 2017 Румъния полузащитник 5 0
121. Жорди Гомес 2017 Испания полузащитник 24 3
122. Габриел Обертан 2017 Франция нападател 21 1
123. Холмар Ейолфсон 2017 – Исландия защитник 14 0
124. Антони Белмонт 2017 – Франция полузащитник 10 0
125. Жерсон Кабрал 2017 – Холандия нападател 14 1
126. Паулиньо 2018 – Бразилия нападател 0 0
127. Ривалдиньо 2018 – Бразилия нападател 0 0
128. Филипе Нашименто 2018 – Португалия полузащитник 0 0
129. Афонсо Фигейредо 2018 – Португалия защитник 0 0
130. Хали Тиам 2018 – Сенегал полузащитник 0 0

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21451
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 25 юни 2018 20:44

wilge написа:
metodito написа:
csimoen2 написа:..."

Единствено това за дълга и лиценза му признавам.
...
"Класен" треньор, Роси? Айде дай пак, Симо и ми дефинирай класен треньор? Защото аз си мислих, че за класата на един треньор говорят отличията, които е печелил? Нищо лошо против синьор Роси, но не го изкарвай това, което не е. Той, за мен е... "читав" треньор, нека така да го кажа.

Без да вземам страна в спора си позволявам да ви репликирам относно наличието или липсата на класа на Роси- едно е "Серие А", друго и ППЛ. Прилагам и малко суха статистика относно класиране, треньори и футболисти през периода 2014- 2018 година. Колко са продадени и колко са освободени с или без неустойки преценете сами. Порочната практика, въведена знаете от кого, да се купуват доказано слаби играчи с една единствена цел- да се освободят с неустойки. Колкото по- голямо е недоволството на феновете от чуждестранните "звезди" толкова по- добре за "комисионерите". За мен вече се забелязват наченки на нещо по- добро от досегашното статукво. Някои му викат надграждане. Рано е за резултати. Необходими са минимум три години зверски труд за да тръгнем по възходящ път. Разрушителната сила на "ерата Гонзо" е осезаема и е извадила от релси футболните достойнства на Левски. Ето статистиката:
„А“ група М П Р З Г.раз Т Класиране КБ ЛЕ
2013-14 38 19 5 14 59:39 62 V място 1/4 финал I кръг
2014-15 32 17 5 10 66:33 56 VII място финал -
2015-16 32 16 8 8 36:18 56 II място 1/4 финал II кръг
2016-17 36 18 9 9 50:31 63 III място 1/8 финал II кръг
2017-18 36 18 10 8 55:27 64 III място финал

2013/14 - Николай Митов; Славиша Йоканович; Антони Здравков; Елин Топузаков
2014/15 - Хосе Мурсия; Георги Иванов; Стойчо Стоев
2015/16 - Стойчо Стоев; Люпко Петрович
2016/17 - Люпко Петрович; Елин Топузаков; Николай Митов
2017/18 - Николай Митов; Делио Роси

74. Нуно Пинто 2012 – 2013 Португалия защитник 61 0
75. Кристовао Рамос 2012 – 2014 Португалия полузащитник 55 7
76. Роман Прохазка 2012 – 2018 Словакия полузащитник 114 14
77. Базил де Карвальо 2012 – 2013 Гвинея-Бисау нападател 33 20
78. Ромейн Ели 2012 – 2013 Франция защитник 33 2
79. Агиеманг Опоку 2012 Гана нападател 2 0
80. Марсиньо 2012 Бразилия полузащитник 16 3
81. Жоао Силва 2012 – 2013 Португалия нападател 38 12
82. Рене Михелич 2013 Словения полузащитник 12 1
83. Гари Родригес 2013 Холандия нападател 47 21
84. Рамон Лопес 2013 Бразилия полузащитник 5 0
85. Кевин Бру 2013 – 2014 Мавриций полузащитник 26 1
86. Алекс Перес 2013 Испания защитник 15 0
87. Горан Блажевич 2013 – 2014 Хърватия вратар 24 0
88. Ларсен Туре 2013 – 2014 Гвинея нападател 23 4
89. Аймен Белаид 2014 – 2018 Тунис защитник 56 1
90. Павел Чмовш 2014 Чехия защитник 8 0
91. Рафаел Бастос 2014 Бразилия полузащитник 10 0
92. Рикардо Нунеш 2014 Португалия защитник 11 0
93. Мигел Бедоя 2014 – 2016 Испания полузащитник 65 16
94. Кристиян Наумовски 2014 – 2015 Македония вратар 5 0
95. Луис Педро 2014 – 2015 Холандия нападател 27 3
96. Антонио Салас Кинта 2014 – 2017 Испания полузащитник 69 22
97. Наджиб Амари 2014 Алжир нападател 8 0
98. Боян Йоргачевич 2015 – 2017 Сърбия вратар 69 0
99. Емил Нину 2015 Румъния защитник 12 1
100. Либан Абди 2015 Норвегия нападател 14 2
101. Лукаш Гикиевич 2015 Полша нападател 9 3
102. Денис Махмудов 2015 Македония нападател 10 0
103. Джереми де Ноойер 2015 Холандия полузащитник 55 1
104. Максимилиан Карнер 2015 – 2016 Австрия защитник 21 1
105. Умар Диаби 2015 Франция нападател 11 1
106. Линел Китамбала 2015 Франция нападател 7 0
107. Франсис Нар 2016 – 2017 Гана нападател 38 5
108. Мехди Бурабия 2016 Мароко полузащитник 41 2
109. Серджан Лукин 2016 Румъния защитник 23 0
110. Джъстин Менголо 2016 Камерун нападател 7 0
111. Тунде Адениджи 2016 – 2017 Нигерия нападател 35 7
112. Иван Чворович 2016 Сърбия вратар 1 0
113. Хеан Деса 2016 – 2017 Перу нападател 13 1
114. Симон Сандберг 2016 – 2017 Швеция защитник 7 0
115. Амаду Сукуна 2017 Франция нападател 10 1
116. Давид Яблонски 2017 Чехия защитник 16 2
117. Жуниор Мапуку 2017 – 2018 ДР Конго нападател 26 9
118. Серджиу Буш 2017 Румъния нападател 26 6
119. Милош Цветкович 2017 Сърбия защитник 25 0
120. Нелуц Рошу 2017 Румъния полузащитник 5 0
121. Жорди Гомес 2017 Испания полузащитник 24 3
122. Габриел Обертан 2017 Франция нападател 21 1
123. Холмар Ейолфсон 2017 – Исландия защитник 14 0
124. Антони Белмонт 2017 – Франция полузащитник 10 0
125. Жерсон Кабрал 2017 – Холандия нападател 14 1
126. Паулиньо 2018 – Бразилия нападател 0 0
127. Ривалдиньо 2018 – Бразилия нападател 0 0
128. Филипе Нашименто 2018 – Португалия полузащитник 0 0
129. Афонсо Фигейредо 2018 – Португалия защитник 0 0
130. Хали Тиам 2018 – Сенегал полузащитник 0 0


Какво общо има Гонзо? И тук има имената на футболисти, привлечени и по времето на Иво Тонев. Щеше да има надграждане, ако синьор Роси разполагаше с широчина и дълбочина на състава. Само че той не разполага с такова. Кабрал, Белмонт, Белаид, Рошу, Ривалдиньо, Фигейредо, какви трансфери са? Колко бяха освободени за последните 2 години? Освободени бяха футболисти за два отбора. Преценете сами и ще видите за какво говоря. Промени ли се нещо в организационно отношение в този клуб? Виж, аз не казвам, че сме по-зле! Няма промяна. Наливаме от пусто в празно от десет години. Правят се нещата от днес за утре и временно. Вили, за който се спекулира няма да е просто СТД. Виждам го като... ПОД-ПРЕЗИДЕНТ. Дано. Просто не говоря с обичайната екзалтация и алелуйщина, която обладава този подфорум. И за Роси, айде нема нужда наистина. Но според мен Русев и него го използва. Човекът не е виновен за нищо. Така мисля. Може и да не е така. От него титла, така или иначе титла не чакам, очаквам да покаже на младите футболисти разни неща, дето Гонзо, Костов и Стоев не ги знаят. Ами, как смятате, ако не бяхме взели репешажа с "морето"? Според мен този щеше да го е шитнал. И именно Гонзо показа как се прави, оставяйки Стоев година и половина - щеше да го остави и повече. Така че и това го е имало. Ако Русев остави треньор два сезона ще го призная. Досега тренерите при него оставаха по три месеца. Един отбор се прави с години. Години трябва да играе едно ядро играчи заедно. ВСЕКИ МАЧ. На нас Яблонски ни е ветеран. Смятай. Отборът на Стоев и Гонзо беше граден в продължение на ТРИ години. А сега всеки полусезон по двама-трима титуляри си тръгват. Как ще направиш звено, тийм? Ми те на есен си казват "здрасти", на лято си казват "чао".


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: drvasko98 и 41 госта