Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

helic
Мнения: 1255
Регистриран на: 02 дек 2012 17:13
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот helic » 20 апр 2018 16:00

PFC Litex написа:
helic написа:още един път да попитам - решението на дисциплинарната комисия относно наказанията за картоните излезе ли или още се туткат да го оповестят?

Толкова ли е трудно да провериш в сайта на БФС?
https://bfunion.bg/%D0%94%D0%B8%D1%81%D ... 0%B8%D1%8F

е допреди малко проверявах, виж че е качено точно преди 10 минути. Най-накрая са се натуткали

Jordan1914
Мнения: 791
Регистриран на: 19 фев 2017 14:29
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Jordan1914 » 20 апр 2018 16:01

Буш и Обертан по 1 мач наказание! БФС ви казаха,причината за наказанието от 1 среща е ,че се е случило извън стадиона!

Jordan1914
Мнения: 791
Регистриран на: 19 фев 2017 14:29
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Jordan1914 » 20 апр 2018 16:02

PFC Litex написа:
Eminem написа:Хайде кажи ми, какво се променя с три мача наказание ? Какво ?

Аз се питам защо въобще трябва да има, каквито и да е наказания.

Ти къде видя,че фен на Левски хвърля бомбичка?Ами ако е фен на Литекс-Ловеч-София?

helic
Мнения: 1255
Регистриран на: 02 дек 2012 17:13
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот helic » 20 апр 2018 16:02

иначе Буш и Обертан ще са на линия за реванша, освен ако не се контузят тъпо в някоя от тренировките. Това е добре.
Остава и Яблонски да се опази от 5ти картон

pomiqr272
Мнения: 1730
Регистриран на: 24 ное 2015 15:41
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот pomiqr272 » 20 апр 2018 16:04

А защо не накажат полицаите извършвали проверката на входовете?

Потребителски аватар
Заклет Левскар
Мнения: 2735
Регистриран на: 15 фев 2012 10:39
Skype: Оранжево небето .....
Местоположение: Етрополе

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Заклет Левскар » 20 апр 2018 16:05

Eminem написа:
peliforewer написа:А ако не е ЦСКА в първенството няма кой друг да разваля раxата на Домусчиев защото другите сте подизпълнители.


А като гледам Домусчиев много се е притеснил от вас, чак се поти от притеснение.....

Не си много прав. ЦСКА никога не е притеснявал Домусчиев, но не са така нещата с Литекс. Често са губили от ловчанлии, даже миналия декември отпаднаха от тях за купата.
Павел Колев:
Литекс са лицензирани за Б група, но имат нови документи, че стават ЦСКА и сега се разглеждат документите. Очакваме това да се случи и този отбор да играе в А група - на Националния стадион Васил Левски.

Мика СТОИЧКОВА РАМАДАН

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: За пари ли е бомбата

Мнениеот hydetoshi » 20 апр 2018 16:06

Всичко е заради някакви Хелзинкски комитети, Истанбулски конвенции и т.н. Всеки го е страх,защото нещата така са извъртяни,че за да докажеш,че онзи дебил е опасен трябва да донесеш не от 10 а от 100 кладенеца вода,а същия този дебил ,само с леко мръдване на пръста може да осъди всички за дискриминация,тормоз и какво ли още не. А по повод "идеята"за личните карти- няма по-смешно нещо. Дори в закона е записано ,че ти си задължен да си с личната си карта навсякъде. Има прости решения,но няма желаещи да действат. Мога да дам едно елементарно предложение. Оправданието ,че дебила не може да бъде хванат е,че бил с маска на лицето. Елементарно Уотсън. Полицията така и така е на стадиона,подреждат се 30 човека пред сектора и в момента,в който се установи ,че в публиката има хора с маски- директно арест и в районното. В този ред на мисли оправданието с камерата и маската е смешно,защото съм убеден,че въпросния човек е сложил маската или малко преди да хвърли бомбата,или при всички случаи след като вече е бил на стадиона. Превърта се назад записа от всички камери и няма как да не може да се установи кога е сложена маската и кой е човека. Убеден съм в това. Май някой пак не иска да си свърши работата.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

peliforewer
Мнения: 9724
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот peliforewer » 20 апр 2018 16:07

[rimg][/rimg]
Sstefanov написа:Наказанието е такова, защото след това Левски може да съди бфс и полицията за пропуснати ползи. Реално куките не излязоха с ясно изявление и Истината около случая, доказаха ли че е фен на Левски - не, до сега само приказки и глупости да се създава напрежение. Аз не казвам, че не е фен от Б, но къде са доказателствата, не вярвам от всичките камери на тоя стадион и снимащи хора да няма нито една снимка или нито едно видео, тези работи само пред някой заблуден глупак могат да минат. Нали се сещате, че ако бяха наистина сигурни кой е хвърлил бомбата, 100% щеше да има огромно наказание. Тъпите журналя дават една снимка на стълко, където ебахти бомбата ама избухнала точно по-средата, хич не ми е ясно каква парабола трябва да е направи този тип, че точно по този начин да стигне до такава експлозия. Само тя ли е била в тоя тунел, около нея нямоло ли е други куки, да излезнат и да кажат как е паднала бомбата точно. Нещо е много мътна ситуацията, лошо за момичето ама нищо ясно няма, нито кой, нито как, нито снимки, нито клип, нито от къде ....

През лятото на 2017г. след мача с Лудогорец бяxме наказани 1 мач и общо 40xил.лв.глоба за това че от 50м.беше уцелен страничният съдия с монета,днес за бомбичка наранила тежко полицай наказанието е по-малко.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12893
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Eminem » 20 апр 2018 16:08

PFC Litex написа:
Eminem написа:Хайде кажи ми, какво се променя с три мача наказание ? Какво ?

Аз се питам защо въобще трябва да има, каквито и да е наказания.

Ами да беше прочел предишните ми мнения, вместо да ръсиш сарказъм.
Или ни наказват до края на сезона без публика, като могат да добавят мачове и за новия сезон или нищо не правим. Затова трябва да се промени правилника.

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот PFC Litex » 20 апр 2018 16:10

Jordan1914 написа:
PFC Litex написа:
Eminem написа:Хайде кажи ми, какво се променя с три мача наказание ? Какво ?

Аз се питам защо въобще трябва да има, каквито и да е наказания.

Ти къде видя,че фен на Левски хвърля бомбичка?Ами ако е фен на Литекс-Ловеч-София?

Имат ли значение цветовете и имената, когато става дума за човешки живот?
Като те чета с абсолютно нищо не се различаваш от този хвърлил тази бомба.
Изображение


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 41 госта