Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
balef
Мнения: 1493
Регистриран на: 17 юли 2008 21:03

Re: Грандиозни промени в Левски! Сменя се собствеността!

Мнениеот balef » 18 яну 2019 11:52

Най-вероятно става въпрос за Румен Чандъров. Не е изключено той да стане председател на УС.

Потребителски аватар
rasputin_nk
Мнения: 653
Регистриран на: 14 дек 2016 11:46
Контакти:

Re: Грандиозни промени в Левски! Сменя се собствеността!

Мнениеот rasputin_nk » 18 яну 2019 11:55

Днес по-късно или утре сутрин предстои представянето на новият изп. директор Павел Колев и на новия старши треньор Станимир Стоилов и помощника му Цанко Цветанов...

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21451
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 18 яну 2019 12:05

TristaNNN написа:
metodito написа:
specter написа:Щеше да е хубаво Мъри да дойде, още повече, че Славиша според мен със сигурност ще си бие камшика - въпросът е дали ще бъде през март, или в края на сезона. Проблемът е, че с това неадекватно ръководство и с тоталната неяснота по много ключови въпроси няма абсолютно никакъв шанс да приеме. Неговите условия, за да дойде на работа в Левски отново биха били в пъти по-големи от тези на Павел Колев, съответно никой няма да му гарантира нищо, най-малкото нямаме дългосрочна стратегия и мисли за бъдещо развитие на клуба, което е смешно и жалко за професионален клуб. Надявам се да не отиде в Разград, но няма да се изненадам...
Ако Мъри дойде в "Левски" сега, лично на мен много ще ми падне в очите, защото би бил глупак да го направи. Ще е забавно (и тъжно едновременно), ако отиде в Разград и приложи своята рецепта там, направи пробив с минимум средства и ще се повтори онова отпреди. Помниш ли как, преди Мъри и успехите му при нас, "школа" си беше мръсна дума за много клубове, и изведнъж всички заговориха за "налагане на младите". :lol: Ма то ако ставаше само с ядене...

Ще се повтори друг път. Отдавна минаха годините на пробивите с минимум средства,

Кажи го на БАТЕ и на Йостерзунд. ;) Особено, ако намериш повече за историята (сегашната) около Йостерзунд е много забавна.
Последна промяна от metodito на 18 яну 2019 12:46, променено общо 2 пъти.

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Грандиозни промени в Левски! Сменя се собствеността!

Мнениеот Sisi 1914 » 18 яну 2019 12:32

Не вярвам, че Русев ше напусне! :o
Левски завинаги в моето сърце![

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4419
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: Грандиозни промени в Левски! Сменя се собствеността!

Мнениеот Kotooshu » 18 яну 2019 12:33

rasputin_nk написа:Днес по-късно или утре сутрин предстои представянето на новият изп. директор Павел Колев и на новия старши треньор Станимир Стоилов и помощника му Цанко Цветанов...


Най късно сряда-петък но за по сигурно ще е март - януари 2020 г евентуално , но за сметка на това всичко е уредено :mrgreen:
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12406
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот TristaNNN » 18 яну 2019 12:45

metodito написа:
TristaNNN написа:
metodito написа:
specter написа:Щеше да е хубаво Мъри да дойде, още повече, че Славиша според мен със сигурност ще си бие камшика - въпросът е дали ще бъде през март, или в края на сезона. Проблемът е, че с това неадекватно ръководство и с тоталната неяснота по много ключови въпроси няма абсолютно никакъв шанс да приеме. Неговите условия, за да дойде на работа в Левски отново биха били в пъти по-големи от тези на Павел Колев, съответно никой няма да му гарантира нищо, най-малкото нямаме дългосрочна стратегия и мисли за бъдещо развитие на клуба, което е смешно и жалко за професионален клуб. Надявам се да не отиде в Разград, но няма да се изненадам...
Ако Мъри дойде в "Левски" сега, лично на мен много ще ми падне в очите, защото би бил глупак да го направи. Ще е забавно (и тъжно едновременно), ако отиде в Разград и приложи своята рецепта там, направи пробив с минимум средства и ще се повтори онова отпреди. Помниш ли как, преди Мъри и успехите му при нас, "школа" си беше мръсна дума за много клубове, и изведнъж всички заговориха за "налагане на младите". :lol: Ма то ако ставаше само с ядене...

Ще се повтори друг път. Отдавна минаха годините на пробивите с минимум средства,

Кажи го на БАТЕ и на Йостерзунд. ;) Особено, ако намериш повече за историята (сегашната) около Йостерзунд е много забавна.

Споменах, че има известни изключения, но не си го отразил. Как да е ...
Като модел и начин на управление Лудогорец значително се различава от горните два отбора. Тоест, няма как, хипотетично, Мъри да цъфне в Разград и да каже: "От днес нататък правим като БАТЕ!". Не, по-скоро ще си продължава по модела, който се прилагаше в Ботев Пд, докато банкерът-патриот даваше пара, което изключва модела "минимум средства".
При всяко положение, да е жив и здрав Мъри и да си следва успешно професионалния път, накъдето е решил.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9353
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Грандиозни промени в Левски! Сменя се собствеността!

Мнениеот mikata » 18 яну 2019 12:46

Чандъров влиза днес в Управителния съвет :roll:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21451
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 18 яну 2019 12:49

https://blogs.spectator.co.uk/2018/02/t ... t-arsenal/
http://futbolgrad.com/bate-borisov-bela ... l-factory/
Няма изключения. Знаеш ли какво е "устойчиво развитие"?
Ако някой иска "Левски" да заприлича на Лудогорец, значи е объркал клуба.


Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3994
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Странджата » 18 яну 2019 13:00

Бог да прости Вуцата. С него си отива една епоха на Левски. Вуцата беше всеотдаен левскар, светла му памет. Да почива в мир!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Plamen_i00, Киро Пора и 32 госта