Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21451
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 18 яну 2018 23:27

alexdb написа:
metodito написа:"Кога" е ключовата дума. Особено в България, където има собственици, като Батков и чичо Венци, които не разбират нищо от футбол и мениджмънт и се влияят от мнението на всякакви "доброжелатели".


Това кога е вече от доста голямо значение. Защото 8 г. са доста дълъг период.


Да, и аз заради това призовавам да не бъдат заклеймявани хората тук, които са... нетърпеливи, да бъдат наричани с имена и подобни. Те не искат нещо неразумно, абсурдно или не знам си какво. Те не обичат по-малко клуба. "Левски" е на 104 години. Дано направи още толкова. Ще има и подобни периоди. Това не е най-лошият период в историята на този клуб (нека си припоним за комунистическите изроди. Това сега няма, ама нищо общо!), няма да е и последният (да се надяваме). Аз обичам нелепите паралели, та поставям "Левски" и България в момента на една плоскост. В момента България загива. Или поне на мен така ми се струва. Не виждам никакъв изход. Но... Кой па съм аз?! Принципно съм черноглед. За всичко. Та... кой знае?! Не искам да влизам в подробности относно сравненията, но нещата са много сходни. Според мен, де. Пак подчертавам. Може би не е и случайно, че "Левски" имаше последния си голям отбор при първия мандат на царя, когато изглеждаше сякаш нещата тръгват на добре. След това знаем при втория му мандат. Дойде Гонзо... :lol:

П.С. За справка, помислете за годините на СДС и на ГРОБ...
Последна промяна от metodito на 19 яну 2018 00:15, променено общо 2 пъти.

Потребителски аватар
tiamat
Мнения: 4468
Регистриран на: 13 сеп 2009 01:06
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот tiamat » 19 яну 2018 00:02

alexdb написа:
peliforewer написа:Много рядко пиша във форума на Левски,беше ми интересно да прочета коментарите след мача ви от вчера.Въздържам се от коментар,това си е изцяло ваш проблем,вярно че днес с колегите левскари се закачахме на работа но в рамките на нормалното,истината ще се види през месец март.Друго ми прави впечатление,някои от коментиращите тук търсят причина за неразбориите и проблемите в Левски основно в медиите,това според мен е много грешно,каквото и да правят медиите,някои от тях не са и медии а платени писачи,няма как да повлияят на отбора ако всичко във финансово,ръководно и спортно-техническо ниво е нормално.От това което чета като коментари на сини журналисти оставам с впечатление че Жаклин Михайлов и Жельо Станков са много по-прави за това което се случва в Левски отколкото Томислав Русев и Валентин Грънчаров.Приятна вечер на всички и март-април ще броим пилците.


На отбора медиите трудно могат да повлияят, но дразнят феновете с писане на глупости и правене на трагедии. Като се замисля си спомням, че 1994 г. играхме приятелски мач с Байрен и ги бихме с 3:1. Съмнявам се немските вестници да са избълвали толкова глупости отбора въпреки, че резила като цяло си е подобен предвид класите на отборите.
Да загубиш приятелски мач не е такава драма, но все пак е добре да не се допускат подобни загуби, които във всички случаи влияят негативно.


Абе 94та бяхме абсолютни машини, един от най-добрите ни отбори за всички времена, не бих го окачествил като резил.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот 1982 » 19 яну 2018 00:38

Определено славизацията на все по-оредяващата синя публика е окончателно завършила ..... тук нон-стоп се оправдават резилите срещу какви ли не родни и чужди тимчета, обяснява се колко нормално било, носи се вода не от 10, а от 110 кладенеца .... и така вече почти 10 години .....

Едно време публиката на Левски беше съвсем друга ..... и като количество, и като манталитет. Днес вече левскари почти няма .... има шепа слависти със сини шалове. Хора, от които никой вече няма респект. Едно време тази публика беше сила, днес ...... по-добре да замълча, както се казва - или добро, или нищо ..... затова - нищо.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14297
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот damyanov1963 » 19 яну 2018 07:57

И мен вече ме изнервя бавното развитие, да не кажа никакво, по отношение на подготовка, селекция, резИлтати и т.н., но нямаме друга алтернатива. Като си представя само нова смяна на треньора с поредния некадърник и как всичко ще започне отначало до следващата смяна, направо не ми се мисли.
И пак ще кажа - не започне ли ремонта на Герена(да не говориме от сега за завъшрването му) на 1 март, значи всичко ще е окончателно ясно.
И да кажа нещо за публиката - да, едно време беше сила и то нямаща равна на себе си, който не вярва да си пусне клипове от мачовете с ЦСКА от 80-те, 90-те и първите години на този век. Но не съм съгласен с колегата с лагеристкия номер, да я приравнява с мъртвец, или че били 5-6 слависти. Въпреки неразбориите и побоищата в сектор Б и той и Герена на важните мачове пак са пълни и пак създават колоритна атмосфера.
И в заключение - Всички големи отбори са изживявали трудни периоди и са намирали начин да излязат от тях. Е, колегите от ЦСКА намериха най-лесния, като се смениха с друг отбор, но тук е България - страната на неограничените възможности, така че това не ме учудва кой знае колко много.
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9353
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот mikata » 19 яну 2018 08:38

Кр.Иванов за стадиона

https://www.vbox7.com/play:b52bba4799&start=1581
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21451
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 19 яну 2018 09:02

mikata написа:Кр.Иванов за стадиона

https://www.vbox7.com/play:b52bba4799&start=1581


Тоя пич е единствения, на който имам пълно доверие в този клуб. Не знам дали бъркам в преценката си, не го познавам лично. Още по времето на Гонзо казах, че искам за директор млад човек, който да не е бивш футболист и да разбира от нещо друго, освен как да ритне топката. Иванов определено изпълнява тези условия.

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот защо » 19 яну 2018 09:22

tiamat написа:
alexdb написа:На отбора медиите трудно могат да повлияят, но дразнят феновете с писане на глупости и правене на трагедии. Като се замисля си спомням, че 1994 г. играхме приятелски мач с Байрен и ги бихме с 3:1. Съмнявам се немските вестници да са избълвали толкова глупости отбора въпреки, че резила като цяло си е подобен предвид класите на отборите.
Да загубиш приятелски мач не е такава драма, но все пак е добре да не се допускат подобни загуби, които във всички случаи влияят негативно.


Абе 94та бяхме абсолютни машини, един от най-добрите ни отбори за всички времена, не бих го окачествил като резил.

Машини - машини, контрола - контрола, ама това е все едно ЦСКА да падне от 1860, Барселона от Евертън или Ливърпул от Еспаньол. :o
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
Sstefanov
Мнения: 1906
Регистриран на: 25 ное 2013 17:01
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Sstefanov » 19 яну 2018 09:44

защо написа:
tiamat написа:
alexdb написа:На отбора медиите трудно могат да повлияят, но дразнят феновете с писане на глупости и правене на трагедии. Като се замисля си спомням, че 1994 г. играхме приятелски мач с Байрен и ги бихме с 3:1. Съмнявам се немските вестници да са избълвали толкова глупости отбора въпреки, че резила като цяло си е подобен предвид класите на отборите.
Да загубиш приятелски мач не е такава драма, но все пак е добре да не се допускат подобни загуби, които във всички случаи влияят негативно.


Абе 94та бяхме абсолютни машини, един от най-добрите ни отбори за всички времена, не бих го окачествил като резил.

Машини - машини, контрола - контрола, ама това е все едно ЦСКА да падне от 1860, Барселона от Евертън или Ливърпул от Еспаньол. :o

1860 ще разкостят припознавачите. Ако е си ес кей ей Москва може и да се затруднят.

Потребителски аватар
onegavon
Мнения: 3472
Регистриран на: 17 авг 2011 08:51
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот onegavon » 19 яну 2018 09:48

Левскарите много говорите за търпение. В с лучая с Роси наистина така трябва.Всичко ще се реши след мачовете за Купата.Отпаднете ли сезона е провален.Щото и с Митов ще се класирате за ЛЕ.Този човек е нает да покаже РАЗЛИКА, а не просто да участва в шампионата.Може би един последен шанс трябва да му се даде и в ЛЕ.Щото , ако до лятото не е направил отбор няма и да направи.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21451
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 19 яну 2018 10:20

onegavon написа:Левскарите много говорите за търпение. В с лучая с Роси наистина така трябва.Всичко ще се реши след мачовете за Купата.Отпаднете ли сезона е провален.Щото и с Митов ще се класирате за ЛЕ.Този човек е нает да покаже РАЗЛИКА, а не просто да участва в шампионата.Може би един последен шанс трябва да му се даде и в ЛЕ.Щото , ако до лятото не е направил отбор няма и да направи.


Непривично ми е да го направя, но се съгласявам с теб.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: futbolqga, LoveAndPeace, Reckless и 46 госта