Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21464
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот metodito » 29 апр 2024 23:12

icemanbg33 написа:Последен спам от мен и спирам.

Това да си фен на ПФК “Левски” и да плачеш по комунизма е някаква плашеща форма на шизофрения особено когато не толкова отдавна имаше един друг софийски отбор който беше олицетворението на този режим, а до някаква степен все още е, имайки предвид схемите които се правиха за да “оцелее”. Точно както е “оцелявал” режима преди 89’ на няколко пъти.

Какъв комунизъм, човек. Ти въобще и много хора не схващате защо и как се използва тази дума. ЦСКА? В момент тази роля се изпълнява от Разград. Това е отбора на строя днес. Всеки сезон те завършват с 20 точки подарени от съдиите. Убиха ЦСКА, сакън да не стане беля, плениха "Левски" по същата причина. Това "комунзиъм" ли е. Използвате някакви думички, де ви ги слагат в устата едни демагози. Българинът принципно не е тъпунгер, ама може и да се лъжа.
Ако имаше силни ЦСКА и "Левски", Разград щяха да са в миманса. Абе, знаеш ли? "Левски" комунистите го направиха силен. Сигурно е така, нали? Как ви ги раждат тъпите глави тея глупости. Бати баамурниците.
Кой български отбор побеждава Барселона? Кой български отбор се надиграва с Аякс. Кога? Зачеркни това време! Изтрийте го! Всичко изтрийте! И България изтрийте! Комунизъм, вика. Ай, че ми кипнаха лайната.

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3438
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот groti » 29 апр 2024 23:30

Нещо превъртехте играта тук. Некои повече :lol:
Я кажете какво мислите по въпроса Генчев треньор? Писна ми да чета за комундрели и монархисти в тоя форум.
Светата троица на предателите - Сираков, Стоилов, Ивков

vvessel
Мнения: 4367
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот vvessel » 30 апр 2024 00:21

Генчев треньор е напълно приемлив и би бил успешен донякъде, ако му позволят да си прави селекция. Има опит, грамотен е, малко скучен, но един нелош вариант за стабилизиране на отбора.
Аз съм по-скоро ЗА.
Особено в сравнение с предишните треньори в лицето на Костов и Хубчев, които за мен бяха катастрофа и бях против тях още преди да започнат, за Генчев имам по-скоро добро усещане. Дано не е така защото не го познавам много добре. Защото и Костов и Хубчев ми бяха напълно ясни и катастрофата рано или късно беше неизбежна. При Костов се случи късно.

Потребителски аватар
Sstefanov
Мнения: 1910
Регистриран на: 25 ное 2013 17:01
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Sstefanov » 30 апр 2024 07:48

groti написа:Нещо превъртехте играта тук. Некои повече :lol:
Я кажете какво мислите по въпроса Генчев треньор? Писна ми да чета за комундрели и монархисти в тоя форум.

Генчев го готвят за дългогодишен треньор на Разград. Според мен е добър вариант за нас, стига да иска.

Киро Пора
Мнения: 337
Регистриран на: 10 окт 2013 18:59
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Киро Пора » 30 апр 2024 08:42

Генчев със сигурност е по-добра и прагматична опция от Костов - ще стегне играта в защита, ще спре с малоумното чики-рики в малкото наказателно поле и ще заиграем с истински централен нападател. .

Дали ще дойде, ще поживеем - ще видим. Мажоритарния собственик, преди 2 седмици, каза че е много доволен от Костов, извини му се и сподели също, че новия договор е само формалност. Както знаем, той никога не лъже, тъй че е ясно, че Костов е пътник.

Иначе Генчев, доста методично и последователно си развива кариерата - помощник треньор в Етър, главен треньор там, после помощник в Разград, на няколко пъти главен треньор там, после в Локо София работи добре, сега в Крумовград. Работи като помощник при големи имена като Жоро Василев и Павел Върба, все е попил нещо.

Не знам в Ботев Пловдив, защо не му се получи, но и изглежда като да ме му се даде много шанс там.

Та, така ще видим, дали той ще дъ чоузън уан, все пак, още преди година Лайнежа рече, че ревящия фъфльо е преговарял с Генчев.

Serafim
Мнения: 5248
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Serafim » 30 апр 2024 08:51

Аз съм за Генчев да смени Костов. Още преди казах, че го виждам в Левски рано или късно.
Дано да не се случи като престоя му в Ботев...

Потребителски аватар
futbolqga
Мнения: 2847
Регистриран на: 11 май 2009 17:11
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот futbolqga » 30 апр 2024 09:05

Айдееее, наркосите вече и кинтите от DMS кампанията присвоиха. Щели паметници да строят, ама някой друг път :lol:

Тръст Синя България написа:С оглед на скорошните послания излезли от клуба за очакваната победа в мача с НАП, Управителният съвет на тръста взе решение да промени целта на DMS кампанията.

Всички получени от DMS суми от 01.05.2024г. насетне вече ще бъдат пренасочвани към различни каузи и проекти касаещи съхраняването и развитието на материалното и духовно наследство на 110-годишния ни клуб.


Наркомани ще развиват духовно наследство. Такава ирония и в творба на Тери Пратчет не можеш да срещнеш.

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3163
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот wilge » 30 апр 2024 09:25

Киро Пора написа:Генчев със сигурност е по-добра и прагматична опция от Костов - ще стегне играта в защита, ще спре с малоумното чики-рики в малкото наказателно поле и ще заиграем с истински централен нападател. .
Дали ще дойде, ще поживеем - ще видим. Мажоритарния собственик, преди 2 седмици, каза че е много доволен от Костов, извини му се и сподели също, че новия договор е само формалност. Както знаем, той никога не лъже, тъй че е ясно, че Костов е пътник.
Иначе Генчев, доста методично и последователно си развива кариерата - помощник треньор в Етър, главен треньор там, после помощник в Разград, на няколко пъти главен треньор там, после в Локо София работи добре, сега в Крумовград. Работи като помощник при големи имена като Жоро Василев и Павел Върба, все е попил нещо.
Не знам в Ботев Пловдив, защо не му се получи, но и изглежда като да ме му се даде много шанс там.
Та, така ще видим, дали той ще дъ чоузън уан, все пак, още преди година Лайнежа рече, че ревящия фъфльо е преговарял с Генчев.

Послушният мажоритарен собственик никога не лъже, той винаги говори сякаш се връща от лов. "Левски" има нещастието той да е начело на клуба, да му помагат Боримиров и Йовов, и за капак треньор да е Костов с някакви хохоли и Божката Митрев.
Всичко е майко мила! Как Кольо ще направи отбора шампоин, като той никога през живота си не е бил и на знае какво е това. Отделно поради една или друга причина напуснаха Петрис, Сонко, Краев, Кръстев, Попов, Миланов, Велтон, Роналдо. ПГГ е неубедителен, Кордоба без Сонко не е същия (а е най-добрия в момента), Кр. Димитров и ван дер Каап общо не правят Сундберг, Цунами без помощ издиша, Охене и Мислович не могат колкото половин Краев, който си е помислил че Чандъров и Фадига са на нивото на Попов и Миланов явно има проблем, Асенчо и Филип си приличат само по цвят, Марин играе на макс, но нито е Велтон, нито е Роналдо. Нормален треньор при това положение не би успял, какво да кажем за Костов. Станислав Генчев по-добре да не се захваща докато на Герена се разпорежда съпруга на г-жа Раева. Какво и да му обещае няма да го изпълни.
Защото всички знаем – Мажоритарят не лъже. Просто лети в друга орбита.

tmanolov
Мнения: 4151
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот tmanolov » 30 апр 2024 09:29

wilge написа:Послушният мажоритарен собственик никога не лъже, той винаги говори сякаш се връща от лов. "Левски" има нещастието той да е начело на клуба, да му помагат Боримиров и Йовов, и за капак треньор да е Костов с някакви хохоли и Божката Митрев.
Всичко е майко мила! Как Кольо ще направи отбора шампоин, като той никога през живота си не е бил и на знае какво е това. Отделно поради една или друга причина напуснаха Петрис, Сонко, Краев, Кръстев, Попов, Миланов, Велтон, Роналдо. ПГГ е неубедителен, Кордоба без Сонко не е същия (а е най-добрия в момента), Кр. Димитров и ван дер Каап общо не правят Сундберг, Цунами без помощ издиша, Охене и Мислович не могат колкото половин Краев, който си е помислил че Чандъров и Фадига са на нивото на Попов и Миланов явно има проблем, Асенчо и Филип си приличат само по цвят, Марин играе на макс, но нито е Велтон, нито е Роналдо. Нормален треньор при това положение не би успял, какво да кажем за Костов. Станислав Генчев по-добре да не се захваща докато на Герена се разпорежда съпруга на г-жа Раева. Какво и да му обещае няма да го изпълни.
Защото всички знаем – Мажоритарят не лъже. Просто лети в друга орбита.

+1 - все тая кой ще е тренер, когато начело е г.з., но БГЛ много трудно проглежда, а още по-трудно пък може да си признае грешката. Сега ще му замажат очите с едни ЕКТ през "баража за нас е чест" и всичко пак ще е то4но. Славизацията и припощината са само въпрос на време....
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3438
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот groti » 30 апр 2024 09:45

Дим без огън няма. В една шит медия чета, че футболистите отказали да спазват схемите на Костов и това е причината за събуждането второто полувреме срещу Литекс. Според мен е пътник. Въпросът е кой би се навил да работи с един от триото боклуци, които предадоха Левски. Аз ако бях Генчев нямаше да дойда. Всъщност който и треньор да бях нямаше да се навия да работя със Сираков и Боримиров
Светата троица на предателите - Сираков, Стоилов, Ивков


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 46 госта