Мароканско пиянде моли Гонзо за прошка и нов шанс

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Дидо
Мнения: 1354
Регистриран на: 27 ное 2009 14:36

Мароканско пиянде моли Гонзо за прошка и нов шанс

Мнениеот Дидо » 04 юли 2010 09:45

Лошото момче Юсуф Рабех се примоли на Левски да го върне, твърди в-к "Стандарт". Бившият футболист на "сините" подпали телефоните на мениджъра Георги Иванов и администратора Райко Якимов. Защитникът обяви пред двамата, че е готов да рита без пари на "Герена". Както е известно, през зимата той забърка поредната каша, като избяга от Анжи. Левски трябваше да му търсят нов купувач и се стигна до трансфера му в мароканския Атлетико. Гонзо обаче набързо отби мераците на Рабех и обяви, че той отдавна си е затворил вратата с купищата дивотии, които сътвори. Чашата преля през зимата, която Рабех обърна с главата надолу хотела на "сините" в Каварна.
Дошлият на проби Павел Баста беше хвърлен веднага в боя. Чехът пристигна при "сините" още в петък вечерта, а вчера беше на линия за сутрешната тренировка и контролата с Апоел Тел Авив. Той ще остане до края на лагера в Австрия, а от играта му в следващите контроли с Аполон Лимасол и Аустрия Виена зависи дали ще бъде привлечен.
Гонзо почерпи във винарна за 34-ия си рожден ден, който беше в петък. На скромното тържество в Бад Дюсау присъства само треньорският щаб на Левски. Заведението, което беше избрано от Георги Иванов, е едно от най-изисканите в региона и се слави с това, че само произвежда всичките си продукти.
Хванал се човека за патката и си помислил,че лети

Потребителски аватар
Бижутера
Мнения: 28384
Регистриран на: 16 окт 2008 20:58
Skype: sinishampioni
Местоположение: София
Контакти:

Re: Мароканско пиянде моли Гонзо за прошка и нов шанс

Мнениеот Бижутера » 04 юли 2010 10:23

като го гледам иво иванов - да го връщат - пиян или трезвен рабех си е рабех :mrgreen:
Hoffe, Hoffe! Wir sind Hoffe!
1899 Hoffenheim.
Wir kämpfen, siegen, geben niemals auf,
super Hoffe TSG!

Hoffe, Hoffe! Wir sind Hoffe!
In den Farben Blau und Weiß
1899 Superhoffenheim
Nur damit es jeder weiß!

Потребителски аватар
vladitol
Мнения: 2170
Регистриран на: 17 юли 2009 10:56
Местоположение: Стадион ,,Георги Аспарухов"
Контакти:

Re: Мароканско пиянде моли Гонзо за прошка и нов шанс

Мнениеот vladitol » 04 юли 2010 10:28

Бижутера написа:като го гледам иво иванов - да го връщат - пиян или трезвен рабех си е рабех :mrgreen:






:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Support Stan!

Левски София 26 пъти Шампион на България, 28 пъти носител на купата на България,ЕДИНСТВЕНИЯ български клуб играл в групите на ШЛ !

Барселона: 21 пъти шампион на Испания,25 пъти носител на купата на Краля, Шампионска лига 4,

Потребителски аватар
DmG
Мнения: 3192
Регистриран на: 07 фев 2010 18:07
Контакти:

Re: Мароканско пиянде моли Гонзо за прошка и нов шанс

Мнениеот DmG » 04 юли 2010 10:29

Бижутера написа:като го гледам иво иванов - да го връщат - пиян или трезвен рабех си е рабех :mrgreen:

Разбирач си ти . [offtopic]смешник[/offtopic] :) Първата контрола и веднага се намира кой да го заплюе :) :) :) Иво Иванов , ще покаже класа , дано по бързо го продадете в чужбина .

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Re: Мароканско пиянде моли Гонзо за прошка и нов шанс

Мнениеот ros » 04 юли 2010 10:32

Един хипотетичен въпрос... Когато се върне (а той ще се върне) ще бъде ли наказан за червения картон, който получи на мача с Черно море през декември? :lol:
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН

Трън
Мнения: 187
Регистриран на: 02 сеп 2008 11:27
Контакти:

Re: Мароканско пиянде моли Гонзо за прошка и нов шанс

Мнениеот Трън » 04 юли 2010 10:32

Погледнете първо в кой вестник е пусната новината и си правете изводи доколко е истина.

Потребителски аватар
Гуу
Мнения: 1624
Регистриран на: 11 дек 2009 21:43
Контакти:

Re: Мароканско пиянде моли Гонзо за прошка и нов шанс

Мнениеот Гуу » 04 юли 2010 10:33

Ако искат пиян, надрусан, неадекватен арабин да ги прави за смях, нека го връщат...

Потребителски аватар
G0nzi
Мнения: 92
Регистриран на: 14 мар 2010 21:12
Контакти:

Re: Мароканско пиянде моли Гонзо за прошка и нов шанс

Мнениеот G0nzi » 04 юли 2010 10:40

Бижутера написа:като го гледам иво иванов - да го връщат - пиян или трезвен рабех си е рабех :mrgreen:



Ти кога успя да го гледаш Иво Иванов та вече да прецениш че не става?
За винаги оставам аз ЛЕВСКАР
верен на отбора си до край!
Аз не ще го предада,
за нищо на света,
за ЛЕВСКИ аз на всичко съм готов!

Потребителски аватар
Бижутера
Мнения: 28384
Регистриран на: 16 окт 2008 20:58
Skype: sinishampioni
Местоположение: София
Контакти:

Re: Мароканско пиянде моли Гонзо за прошка и нов шанс

Мнениеот Бижутера » 04 юли 2010 10:57

G0nzi написа:
Бижутера написа:като го гледам иво иванов - да го връщат - пиян или трезвен рабех си е рабех :mrgreen:



Ти кога успя да го гледаш Иво Иванов та вече да прецениш че не става?

виж видеорепортажите от спортал....до момента от 6 гола, които са ни вкарали, иво иванов има пряка вина точно за три от тях! ако не виждаш грешките му значи си кьорав ;)
Hoffe, Hoffe! Wir sind Hoffe!
1899 Hoffenheim.
Wir kämpfen, siegen, geben niemals auf,
super Hoffe TSG!

Hoffe, Hoffe! Wir sind Hoffe!
In den Farben Blau und Weiß
1899 Superhoffenheim
Nur damit es jeder weiß!

лъв
Мнения: 371
Регистриран на: 14 авг 2009 18:46
Контакти:

Re: Мароканско пиянде моли Гонзо за прошка и нов шанс

Мнениеот лъв » 04 юли 2010 11:31

Е нали "Стандарт'е на "великия"адвокат Баткоff!!!!!!!! Може да е истина...Той Машисниста само истини говори :) :) :)
БАТКОOOOФФФФ,махай сееееееееееееееееееее!!!!!!!!!!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: darkblue67 и 18 госта