В Левски прибират 2,12 милиона евро след успеха над Лацио

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

KOBRETI
Мнения: 1
Регистриран на: 19 дек 2009 12:30
Skype: kobreti-bg
Контакти:

Re: В Левски прибират 2,12 милиона евро след успеха над Лацио

Мнениеот KOBRETI » 19 дек 2009 12:36

Чудесна победа! Дано да вземем малко да изскочим от трапа вече...

левскар07
Мнения: 924
Регистриран на: 02 окт 2008 19:14
Контакти:

Re: В Левски прибират 2,12 милиона евро след успеха над Лацио

Мнениеот левскар07 » 19 дек 2009 19:20

Дано похарчат малко евро за закупуване поне на 1-2 свястни футболисти. Турските грандове могат да служат за пример.
Но съм скептик, като си спомня от Европохода отборът заработи 7-8 милиона, и после какво - знаете.
Дано ме опровергае Батков.

THE G.A.M.E
Мнения: 49974
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: В Левски прибират 2,12 милиона евро след успеха над Лацио

Мнениеот THE G.A.M.E » 19 дек 2009 19:32

ЛЕВСКАРКА написа:Няма значение точно каква е сумата, която ще прибере левски. Важното е с тези пари г-н Батков да вземе няколко класни футболиста.


Мечтите са безплатни......и невъзможни !
Тези пари отиват право в джоба на "адвоката" !
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

plamak
Мнения: 678
Регистриран на: 19 мар 2009 18:44
Skype: vanessa.anna.hudgen
Контакти:

Re: В Левски прибират 2,12 милиона евро след успеха над Лацио

Мнениеот plamak » 19 дек 2009 20:54

Предпочитам аз да имам милиони отколкото да броя чуждите, така че спрете да се занимавате с мужди фирминни въпроси. За България в момента е важно да се плащат заплати и да се подържа школа за деца и юноши и също така да има щогоде прилична база. За повече на този етап не чакайте.

Потребителски аватар
noo
Мнения: 1024
Регистриран на: 27 ное 2009 09:03
Контакти:

Re: В Левски прибират 2,12 милиона евро след успеха над Лацио

Мнениеот noo » 20 дек 2009 02:28

plamak написа:Предпочитам аз да имам милиони отколкото да броя чуждите, така че спрете да се занимавате с мужди фирминни въпроси. За България в момента е важно да се плащат заплати и да се подържа школа за деца и юноши и също така да има щогоде прилична база. За повече на този етап не чакайте.

Съгласен, ама голяма част от феновете не мислят по този начин. Много от нас искат сега и веднага. Няма значение за парите. Според мнозина те се печатат от семейната печатница. Смятат едни милиони дето ги вземаме от ЛЕ, от спонсори и т.н. - за разходите не мислят, а Батков лапа ли,лапа. Не искам да ме смятат за адвокат на Батков, ама мнозина не знаят как се печелят пари и смятат, че те растат по дърветата.

Потребителски аватар
tani
Мнения: 474
Регистриран на: 24 сеп 2009 21:04
Контакти:

Re: В Левски прибират 2,12 милиона евро след успеха над Лацио

Мнениеот tani » 20 дек 2009 12:50

Абе вие в кой век живеете Батков нема да даде и лев за нови играчи тий е затанал до гуша в борчове и сега тия кинти са му душеш да си оправи бакиите а вие продалжавайте да санувате в розово .Сигурно ще шитне някой от играчите титуляри ама нема мераклии защото тия наще са много куци и това добре се видя в Европа радваме се че сме били Лацио ама коя от гарнитурите сигурно третата по значение за техния треньор.Това е далече сме от истината момчета и момичета.

Потребителски аватар
_RoKi_
Мнения: 6607
Регистриран на: 10 ное 2009 18:49
Контакти:

Re: В Левски прибират 2,12 милиона евро след успеха над Лацио

Мнениеот _RoKi_ » 21 дек 2009 19:14

ЛЕВСКАРКА написа:Няма значение точно каква е сумата, която ще прибере левски. Важното е с тези пари г-н Батков да вземе няколко класни футболиста.
Абсурд да стане това 8-) Тези пари ще отидат за покриване на разходи по отбора най-вероятно :)


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: futbolqga, Sstefanov и 34 госта