12 загуби за 5 месеца и осем дни.

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

joro65
Мнения: 752
Регистриран на: 02 ное 2009 00:32
Skype: KOMAZEC
Контакти:

Re: 12 загуби за 5 месеца и осем дни.

Мнениеот joro65 » 06 дек 2009 17:30

Вместо модератора да трие всеки пост по повод ,че мача е уреден,по добре да стане дискусия и да се разбере веднъж завинаги ,че това няма как да стане.Ако някой от четящите тези публикации е залагал по интернет ,ще знае ,че никой онлайн букмейкър не приема залози по голями от 160лв за 1X2 и повече от 10 лв за точен резултат.Плюс това са в правото си ,ако се усъмнят в някой мач ,да ти анулират залога по всяко време преди започване на мача.Та направете си сметка как може да се спечели от уреден БГ мач!Освен всеки залагащ да направи по 100-на регистрации ,съответно с толкова кредитни карти и да се надява на 20000-30000 лв да изкара.!
Изображение

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: 12 загуби за 5 месеца и осем дни.

Мнениеот ЕМИЛ » 06 дек 2009 17:31

След като модератора е изтрил нещо ,значи е трябвало да бъде изтрито.Продължете с дискусията.

Потребителски аватар
gonzofenka
Мнения: 343
Регистриран на: 04 май 2009 02:13
Контакти:

Re: 12 загуби за 5 месеца и осем дни.

Мнениеот gonzofenka » 06 дек 2009 17:32

:( Просто ужас!От август все уж да свършат тези загуби,ама нещо...10 години съм от Левски,такова нещо не е било.Не знам кой е виновен.Сигурно причините не са в един или двама човека.
Изображение НАЙ-ЗЛАТНАТА ЧАСТ ОТ ЕДИН ГОЛДЪН РЕТРИВЪР Е НЕГОВОТО СЪРЦЕ :)

Потребителски аватар
rocknrolla
Мнения: 1013
Регистриран на: 29 яну 2009 07:33
Контакти:

Re: 12 загуби за 5 месеца и осем дни.

Мнениеот rocknrolla » 06 дек 2009 17:34

Kerer_777 написа:Бяхме ОК докато не дойде Смраткович тоя човек дали знаеши че е в Левски или е в някое отборче в А окръжна група заради него сме така също сме така заради на БАТКОВ чалъмите , поне се надявам да спечелим купата на България да влезем поне в Лига Европа

За Кратко Останич говориш.
Попитали Радио Ереван след мача на ЦСКА с "Черноморец":
- Има ли нещо положително в ЦСКА?
Радиото отговорило:
- Да, допингпробите!!!

levskarin
Мнения: 206
Регистриран на: 06 окт 2008 22:05
Контакти:

Re: 12 загуби за 5 месеца и осем дни.

Мнениеот levskarin » 06 дек 2009 17:36

И що не взехме Дуци.
Видя се, че трябва да я разбираш тази игра-без значение какви са ти футболистите!
Нашите треньори все казват, че Левски има най-добрите футболисти,но днес в Сливен се видя, че някой трябва да ги нареди правилно и да им каже какво да правят с топката. При нас са само емоции и никакъв тактически замисъл.Искам само да кажа, че днес не видях с какво футболистите на Сливен са по-лоши от тези на Левски! Но Дуци само за няколко мача ги е преобразил. А си спомням,че беше сред спряганите имена за нов треньор на Левски! Но докато умните се наумуват-лудите се налудуват. Но с този Здравков с диплома и страхлив, с Гонзо без такава и опит нещата ще стават още по-зле.

Потребителски аватар
ehh
Мнения: 7838
Регистриран на: 20 окт 2008 12:06
Контакти:

Re: 12 загуби за 5 месеца и осем дни.

Мнениеот ehh » 06 дек 2009 17:46

rocknrolla написа:...след което най-много да умре папата и да ни изхвърлят от ЕКТ за 5-10 години...

... и ще ни направят голяма услуга. По-големи п**ки в Левски не съм виждал от доста време. Дано да дойде един свестен треньор, да проведе една наистина нормална подготовка зимата и да видим малко по-различен Левски през 2010 година. Но наистина искам да дойде качествен и опитен треньор. Дано Гонзо да не си е повярвал и да иска да остава треньор. Дано изчистят половината пълнеж в Левски, защото ми писна да гледам некадърници в отбора. Направо се вбесявам, като се сетя, как някои от форума, ми изписват цели фермани да защитават мърди като Ж.Х. :x
Последна промяна от ehh на 06 дек 2009 17:49, променено общо 1 път.
Sisi 1914 написа:Посветих 1 кючек, на футболистите на Левски!

Sisi 1914 написа:Кашчей, не ми лази по-нервичките!

Потребителски аватар
child in time
Мнения: 5016
Регистриран на: 24 ное 2008 14:30
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: 12 загуби за 5 месеца и осем дни.

Мнениеот child in time » 06 дек 2009 17:46

Диагноза : Тежък Батковизъм! :!: Лечение : Незабавна ампутация!
БюрекOFF и Цветан перфектните НЕпознати! :-)

Потребителски аватар
julian_kondrad
Мнения: 99
Регистриран на: 29 мар 2009 11:57
Контакти:

Re: 12 загуби за 5 месеца и осем дни.

Мнениеот julian_kondrad » 06 дек 2009 17:53

и ще ни направят голяма услуга. По-големи п**ки в Левски не съм виждал от доста време. Дано да дойде един свестен треньор, да проведе една наистина нормална подготовка зимата и да видим малко по-различен Левски през 2010 година. Но наистина искам да дойде качествен и опитен треньор

няма да стане-нямало пари
Няма недостатък в този живот,който да не може да бъде превърнат в преимущество.

Parmalat
Мнения: 10851
Регистриран на: 13 сеп 2008 02:15

Re: 12 загуби за 5 месеца и осем дни.

Мнениеот Parmalat » 06 дек 2009 18:20

Време е феновете на Левски и ЦСКА да свикват със загубите.Няма нищо ненормално някой от двата тима да загуби.Отбори ка Ред Бул и Базел имат по 6,7 загуби защото имат равностойни конкуренти в първенствата си.Както на Левски и ЦСКА равностойни са Литекс,Черноморец,Локомотив СФ вече и Миньор Перник.
[center]R.I.P[/center]
[center]Този ник вече е невалиден и никой не го използва.[/center]

Потребителски аватар
dimachko
Мнения: 394
Регистриран на: 13 юни 2008 17:38
Контакти:

Re: 12 загуби за 5 месеца и осем дни.

Мнениеот dimachko » 06 дек 2009 18:24

може би много хора няма да се сьглясят с мен,но мисля че точно в момента проблема е липсата на план,на адекватност,а дори и цели.ок левски е в криза има голям брак в играта,но това продьлжава вече твьрде много...големите отбори изживяват нормално по 2-3 подобни,но мини-кризи на сезон,защото имат идеята имат и познанието как веднага да я преодолеят.В момента имам чуството че всичко е оставено на произвола на сьдбата някак си просто с желание да се преодолее,но не става така.Какво имах впредвид с план и цели на отбора...1во всички ние искаме да сме шампиони всеки сезон и нормално...всеки сезон рьководството излиза с целите за сезона: Шампионска титла,купа,супер добро представяне в Европа...и какво се прави за това едно голямо нищо тези 3 големи цели през сезона са едно клише което някак си като даденост трябва да дойде,но ако продьлжаваме в този дух няма да ги видим скоро.При Мьри имаше план имаше цели даваше се нещо получаваше се нещо,нещо повече от победи над марек пирин и т.н( с уважение кьм тези отбори).Имам чуството че в левски цари една циганска теория:покрай голямата риба изпускат и малката.Какво му пречи на онзи бастун Батков(който до скоро между другото ми харресваше как рьководи отбора) да кихне 3-4 милиона и треньора да си свьрши работата сьс селекция подготовка и след някой друг месец да му се вьрнат тройно и отново и отново така се гради отбор.Когато Левски игра 1/4 финал в УЕФА и в последствие в групите на ШЛ аз сьвсем сериозно сьм си мислил че при още 2-3 последователни влизания Левски щеше да бьде от силните европейски отбори.това искаме ние феновете това трябва да бьде и целта за напред


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 42 госта