efbet Лига: Черно море (Варна) - Левски (София), Събота от 19:00

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist


Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3161
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: efbet Лига: Черно море (Варна) - Левски (София), Събота от 19:00

Мнениеот wilge » 30 окт 2021 21:20

Този мач беше загубен от Стоилов още от грешния избор на футболисти. Това не бе Симитли и в него нямаха място Костадинов и Петков. Левскарите се движеха бавно като че ли бяха дошли пеша, а не със самолет. Нямаха настройка за победа. На този тежък терен може би трябваше да използва здравата физика на Мартин. Да влезеш в битка с крехкия Радослав е най-малкото необмислена постъпка. Колкото и да работят треньорите, ако не вземат поне шест нови (както е плана, на два пъти по трима) Левски ще крета и ще се бори за седмото място. Всички казваха, че в този мач ще се види до къде е стигнал отбора. Е, видя се. Ако има изненадани си е за тяхна сметка. Това е нивото на тези играчи. Те отстъпваха по всички компоненти.

TNT
Мнения: 1392
Регистриран на: 24 фев 2009 14:42
Контакти:

Re: efbet Лига: Черно море (Варна) - Левски (София), Събота от 19:00

Мнениеот TNT » 30 окт 2021 21:49

Halo написа:Да вкараш гол с ръка срещу Левски, който да бъде признат и с ВАР си е фасулска работа.

Ами Перуката си отмъщава дето НЕ гласувахте за него. ;) :lol:
когато отвратените не гласуват,отвратителните управляват!

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5162
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: efbet Лига: Черно море (Варна) - Левски (София), Събота от 19:00

Мнениеот koisa » 30 окт 2021 21:56

Видя се, че нямаме нужната класа да се справяме с подобни отбори. Може да се каже, че същото ни очаква и със Славия.
Иначе от загубата повече ме дразни това, че отбори от нивото на Черно море всеки сезон намират играчи като Родриго и украинеца, а ние не можем и мъкнем разни Барита и Шейлиси... Не вярвам в Черно море заплатите да са по-големи.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

На линия
Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23223
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: efbet Лига: Черно море (Варна) - Левски (София), Събота от 19:00

Мнениеот W84me » 30 окт 2021 22:00

koisa написа:Видя се, че нямаме нужната класа да се справяме с подобни отбори. Може да се каже, че същото ни очаква и със Славия.
Иначе от загубата повече ме дразни това, че отбори от нивото на Черно море всеки сезон намират играчи като Родриго и украинеца, а ние не можем и мъкнем разни Барита и Шейлиси... Не вярвам в Черно море заплатите да са по-големи.

Тавана им е 10
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

ShooterMan
Мнения: 7825
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: efbet Лига: Черно море (Варна) - Левски (София), Събота от 19:00

Мнениеот ShooterMan » 30 окт 2021 22:33

И ние ги имаме туристите. Родриго Вилела/Касми/Гираси....на тези 3 чукана идва и един читав. По-скоро се запитайте как намираме Мартин Минчев! Илиан Илиев Младши! Велислав Василев - днес ви счупи по крилото заедно с Виктор Попов! Мартин Дичев! Иван Дюлгеров! Всичко това са юноши на клуба, които играят и се развиват. От титулярната ни 11-ка имаме 6 играча на по 21 г.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3258
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: efbet Лига: Черно море (Варна) - Левски (София), Събота от 19:00

Мнениеот alexdb » 30 окт 2021 22:49

koisa написа:Видя се, че нямаме нужната класа да се справяме с подобни отбори. Може да се каже, че същото ни очаква и със Славия.
Иначе от загубата повече ме дразни това, че отбори от нивото на Черно море всеки сезон намират играчи като Родриго и украинеца, а ние не можем и мъкнем разни Барита и Шейлиси... Не вярвам в Черно море заплатите да са по-големи.


Откъде да дойде тая класа? Нямаме нападател, реално и крила нямаме, централните защитници са несработени, а халфовете ни слаботелесни. Радвай се, че не сме и по-зле. Тъжната истина е, че ни докараха дотам, че една идея над отборите от зоната на изпадащите. Не знам кой какъв напредък вижда. Това, което виждам аз е, че ние здраво сме си стъпили на дъното и май ще си седим там докато не го изкопаем.

На линия
Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23223
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: efbet Лига: Черно море (Варна) - Левски (София), Събота от 19:00

Мнениеот W84me » 30 окт 2021 22:57

alexdb написа:
koisa написа:Видя се, че нямаме нужната класа да се справяме с подобни отбори. Може да се каже, че същото ни очаква и със Славия.
Иначе от загубата повече ме дразни това, че отбори от нивото на Черно море всеки сезон намират играчи като Родриго и украинеца, а ние не можем и мъкнем разни Барита и Шейлиси... Не вярвам в Черно море заплатите да са по-големи.


Откъде да дойде тая класа? Нямаме нападател, реално и крила нямаме, централните защитници са несработени, а халфовете ни слаботелесни. Радвай се, че не сме и по-зле. Тъжната истина е, че ни докараха дотам, че една идея над отборите от зоната на изпадащите. Не знам кой какъв напредък вижда. Това, което виждам аз е, че ние здраво сме си стъпили на дъното и май ще си седим там докато не го изкопаем.

Напредъкът е че поне отборът има някакви указания, които се стреми да спазва, докато преди и това го нямаше. Кога се получава, кога не се получава е друг въпрос. За мен отбор с 2 резерви не може да бъде някакъв фактор за повече от 7 място. Морето с 6-7 липсващи, днес излиза със 7 чужденци. Мъри го е страх да направи повече от 2 смени, защото другите са тотална дупка.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3258
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: efbet Лига: Черно море (Варна) - Левски (София), Събота от 19:00

Мнениеот alexdb » 30 окт 2021 23:00

NOMER14 написа:Защо изгонихме Панайотов, когато игра силно и с желание при нас.

Гледай го в мачовете с по-приличните отбори и ще разбереш. Тоя, се нахъсва основно срещу нас, в другите мачове не го търси :lol:

Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3258
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: efbet Лига: Черно море (Варна) - Левски (София), Събота от 19:00

Мнениеот alexdb » 30 окт 2021 23:06

W84me написа:
alexdb написа:
koisa написа:Видя се, че нямаме нужната класа да се справяме с подобни отбори. Може да се каже, че същото ни очаква и със Славия.
Иначе от загубата повече ме дразни това, че отбори от нивото на Черно море всеки сезон намират играчи като Родриго и украинеца, а ние не можем и мъкнем разни Барита и Шейлиси... Не вярвам в Черно море заплатите да са по-големи.


Откъде да дойде тая класа? Нямаме нападател, реално и крила нямаме, централните защитници са несработени, а халфовете ни слаботелесни. Радвай се, че не сме и по-зле. Тъжната истина е, че ни докараха дотам, че една идея над отборите от зоната на изпадащите. Не знам кой какъв напредък вижда. Това, което виждам аз е, че ние здраво сме си стъпили на дъното и май ще си седим там докато не го изкопаем.

Напредъкът е че поне отборът има някакви указания, които се стреми да спазва, докато преди и това го нямаше. Кога се получава, кога не се получава е друг въпрос. За мен отбор с 2 резерви не може да бъде някакъв фактор за повече от 7 място. Морето с 6-7 липсващи, днес излиза със 7 чужденци. Мъри го е страх да направи повече от 2 смени, защото другите са тотална дупка.


Е кво да сменя? Виж, че на нас водещите играчи като Костадинов, Димитров, Краев, Билалата, Кордоба са ти с марка футболери от отбори от Б група. Като добавиш към тях и близнаците, Горанката които са ти на ниво втора седмица и то какво остана? Синият Лилчо Арсов и сърбина дет от завръщането си всеки мач са мърдосва и правя я дузпа, я пуска да вкарат през него. С един Георги Миланов няма как да се получат нещата. Е, видяхме го Марин Петков - уж в добра форма уж срещу Симитли, Пирин и отбори от този ранг загатва за качества, а днес в по-твърд мач той просто не се видя ни напред, ни назад. Май и топка не пипна. Пак добре, че не ни мъчат с Найденов.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: W84me и 41 госта