efbet Лига: Ботев (Враца) - Левски (София), Събота от 18:45

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21451
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: efbet Лига: Ботев (Враца) - ЛевсЙки (София), Събота от 18:45

Мнениеот metodito » 31 юли 2021 23:35

Blue_Blood84 написа:Поне феновете на стадиона си подкрепят отбора и не мрънкат като всички вас тука в тоя смешен форум.

Що дириш в тоз смешен форум тогава? Тъжен ти е живота и искаш да се посмееш?Не знам кой е искал Хубчев, но определено не са много.

И да, в "Левски" ролята на треньора се подценява (а може и нарочно да е), като от последните 15 треньора е имало може би трима, които с визитката си и представянето си в предишните си клубое са били достойни за назначение: Стоев (лично аз не го харесвам), Майстора и Роси. Стоев - титла и супер успешно представяне в европейските клубни турнири. Майстора - няма какво да се обяснява. И Роси... Купа на Италия... не знам - пристрастен съм за него (виж аватара ми). 15. Мъри каза нещо много болезнено и всички го оплюха, но това е отговора защо само такива палячовци биват назначавани на поста/приемат работата!


А мачът беше НАРИСУВАНА единица. Но срещу "Левски" и България няма как да залагам.

П.С. "Мрънкалниците" на стадиона са доста повече, брат. Ако използвам тяхната лексика тук, ще получа 100-годишен бан.

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: efbet Лига: Ботев (Враца) - Левски (София), Събота от 18:45

Мнениеот Warped » 01 авг 2021 07:50

Чакам оставка от Миланов и тоя Веско да се маха кво птави там, няма никакъв опит.
Нека Симов поеме отбора да видим какво ще стане, човека поне има диплома.
Kъде е логиката да се пуска Горанов с 6 минути за цял сезон в Белгия, вмсето Хубчев или Галчев.
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Svilen
Мнения: 285
Регистриран на: 29 сеп 2008 17:13
Контакти:

Re: efbet Лига: Ботев (Враца) - Левски (София), Събота от 18:45

Мнениеот Svilen » 01 авг 2021 10:10

Толкова сковани играчи... Страх ги е да играят с топката, никой не я иска, никой не пробва нищо, всеки чака от другите, я да изнесат топката, да ритнат във вратата, да направят шпагат, ужас. Не знам дали може да им се налее кураж... Но според мен е необходимо да се намери треньор с топки (от българите - Херо).
За играчите... Еми това са, но смятайте ако утре изгонят Славчев и Найденов, в други ден подписват със Славия и пролетта ни бият, като двамата са най-добри, а ние си викаме... ей, как играят за Славия тея еничари...

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9353
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: efbet Лига: Ботев (Враца) - Левски (София), Събота от 18:45

Мнениеот mikata » 01 авг 2021 10:14

Славчев не игра толкова зле вчера имаше и желание. Цонев нищо не игра, трябва централен защитник и нападател.
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

honda
Мнения: 4391
Регистриран на: 23 ное 2008 12:48
Контакти:

Re: efbet Лига: Ботев (Враца) - Левски (София), Събота от 18:45

Мнениеот honda » 01 авг 2021 10:31

Умишлено много рядко критикувам игарчи и треньор на Левски,но това вчера беше срамно.
Знам че няма много желаещи за треньори на Левски ,но последните два мача Живко(много съжалявам че ще го кажа) обърка каквото можеше да обърка.
За мен играчите още днес трябва да бъдат заведени на психолог. Очевидно ,че са много притеснени.
А и в Левски - има ли пилот в самолета?-Къде е Сираков?- Да излезне и да каже дали му харесва това ,което вижда.
За мен Ботев си ни победи напълно заслужено - видно беше желанието им от първата секунда. Не иска да умаловажавам успеха им ,който е напълно заслужен,но нека да си кажем- при първия гол на Ботев има фаул срещу Найденов-как не е било видяно на ВАР-а? Бабунски( син на игралия преди 30 години в античния ЦСКА Бобан Бабунски) изблъска с ръце Найденов, на живо е малко вероятно да се види,но на повторенията се вижда ясно.
И още нещо на два пъти за удари без топка съдията показва ЖК-явно не знае правилника.

choko77
Мнения: 573
Регистриран на: 03 окт 2009 12:43
Местоположение: Враца
Контакти:

Re: efbet Лига: Ботев (Враца) - Левски (София), Събота от 18:45

Мнениеот choko77 » 01 авг 2021 10:41

honda написа:Умишлено много рядко критикувам игарчи и треньор на Левски,но това вчера беше срамно.
Знам че няма много желаещи за треньори на Левски ,но последните два мача Живко(много съжалявам че ще го кажа) обърка каквото можеше да обърка.
За мен играчите още днес трябва да бъдат заведени на психолог. Очевидно ,че са много притеснени.
А и в Левски - има ли пилот в самолета?-Къде е Сираков?- Да излезне и да каже дали му харесва това ,което вижда.
За мен Ботев си ни победи напълно заслужено - видно беше желанието им от първата секунда. Не иска да умаловажавам успеха им ,който е напълно заслужен,но нека да си кажем- при първия гол на Ботев има фаул срещу Найденов-как не е било видяно на ВАР-а? Бабунски( син на игралия преди 30 години в античния ЦСКА Бобан Бабунски) изблъска с ръце Найденов, на живо е малко вероятно да се види,но на повторенията се вижда ясно.
И още нещо на два пъти за удари без топка съдията показва ЖК-явно не знае правилника.

Къде видя фаул бе човек?Ама само търсите под вола теле!А спъването на футболист на Ботев в наказателното поле на Левски,щеше Горанов да скъса фланелката на Маринов.Ей така се дразня от такива като почнат да гледат със сините очила!

Serafim
Мнения: 5241
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: efbet Лига: Ботев (Враца) - Левски (София), Събота от 18:45

Мнениеот Serafim » 01 авг 2021 11:03

W84me написа:Не знам как да коментирам и дузпата на Цонев. Уж техничен играч, не може да си позволи такова изпълнение.


Боби май трябва много работа с него, говоря психически. Мята се необмислено на шпагати, репликира... Тая дузпа трябваше да бъде бита от Бари или Здравко.
Между другото Райнов щеше да е супер за тоя отбор. Много лошо, че нямаме биткаджия в центъра, който да спира атаките. А Райнов при втория си престой и дриблираше като Кройф :)

Живко, колкото и да го харесвам, се справя трудно. Не гледах задълбочено мача, за това няма да коментирам тактически, но футболистите изглеждат смазани.
Последна промяна от Serafim на 01 авг 2021 11:05, променено общо 1 път.

honda
Мнения: 4391
Регистриран на: 23 ное 2008 12:48
Контакти:

Re: efbet Лига: Ботев (Враца) - Левски (София), Събота от 18:45

Мнениеот honda » 01 авг 2021 11:03

choko77 написа:
honda написа:Умишлено много рядко критикувам игарчи и треньор на Левски,но това вчера беше срамно.
Знам че няма много желаещи за треньори на Левски ,но последните два мача Живко(много съжалявам че ще го кажа) обърка каквото можеше да обърка.
За мен играчите още днес трябва да бъдат заведени на психолог. Очевидно ,че са много притеснени.
А и в Левски - има ли пилот в самолета?-Къде е Сираков?- Да излезне и да каже дали му харесва това ,което вижда.
За мен Ботев си ни победи напълно заслужено - видно беше желанието им от първата секунда. Не иска да умаловажавам успеха им ,който е напълно заслужен,но нека да си кажем- при първия гол на Ботев има фаул срещу Найденов-как не е било видяно на ВАР-а? Бабунски( син на игралия преди 30 години в античния ЦСКА Бобан Бабунски) изблъска с ръце Найденов, на живо е малко вероятно да се види,но на повторенията се вижда ясно.
И още нещо на два пъти за удари без топка съдията показва ЖК-явно не знае правилника.

Къде видя фаул бе човек?Ама само търсите под вола теле!А спъването на футболист на Ботев в наказателното поле на Левски,щеше Горанов да скъса фланелката на Маринов.Ей така се дразня от такива като почнат да гледат със сините очила!

Примерно тук:
https://www.youtube.com/watch?v=qpOwbjAnwVI
На 1:33 се вижда ясно фаула срещу Найденов . Да ти напомням ли съвсем наскоро съдийството на момчето,което беше на ВАР , на мач на Левски.
Какво се дава за удар без топка?- Аз твърдя ,че е задължителен ЧК. Трябва ли да ти напомням ,че цитирания от теб Маринов трявбаше да бъде изгонен доста преди цитираната от теб ситуация за удар без топка на Здр.Димитров.

drvasko98
Мнения: 7058
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: efbet Лига: Ботев (Враца) - Левски (София), Събота от 18:45

Мнениеот drvasko98 » 01 авг 2021 12:52

honda написа:Умишлено много рядко критикувам игарчи и треньор на Левски,но това вчера беше срамно.
Знам че няма много желаещи за треньори на Левски ,но последните два мача Живко(много съжалявам че ще го кажа) обърка каквото можеше да обърка.
За мен играчите още днес трябва да бъдат заведени на психолог. Очевидно ,че са много притеснени.
А и в Левски - има ли пилот в самолета?-Къде е Сираков?- Да излезне и да каже дали му харесва това ,което вижда.


В Левски няма треньори и играчи не защото няма пари, а защото те не искат да им се цапат имената. То не че има и кой знае какви български играчи, но дори и тези, които не са съвсем куци не искат да играят тук, защото за всяка грешка по тях се изсипва тон помия. Отделно определено се играят симулативни мачове (не че другаде ги няма), ръководството е от размита и аморфна, неясна структура. Не се поставят цели и не се работи за просперитета на клуба. Чисто на теория от десетки излезли от школата все трябва да има няколко, които да могат да играят на ниво А група, която е изключително непретенциозно първенство, не говорим за европейска класа и някакво майсторство. Факт е, че нямаме един, който да се представя задоволително при нас за дълъг период от време показва две неща - пълна липса на създаване на мотивация, това да ставаш по-добър и да биеш (баси аз на каквото и да играя искам да бия), съчетано с изключително нездравословна откъм имидж среда (гравитация на ръководителите към определено бандитски структури плюс претенциозни фенове). Убеден съм, че в момента няма нито една причина, с която са накарам сина ми примерно да бъде от Левски. Нито от морална, нито от спортна гледна точка, само в исторически план може да се намери все още нещо... В момента Левски по никакъв тачи не е символ на доброто. Измекяри, обвързани с най-мръсните политически кръгове в страната, лъжи, дребни и по-едри мошеничества, злоупотреби с пари, уговорени мачове и симулативни игри, липса на отношение към собствените кадри и деца, липса на отношение към феновете, липса на всякакъв стремеж за постигане на спортен успех (това по треньорите личи най-много и по селекцията). Така че няма какво да се критикуват играчите и треньора - те толкова могат, за толкова ка подготвени, такива са изискванията към тях

eddie
Мнения: 1354
Регистриран на: 17 мар 2010 11:48
Контакти:

Re: efbet Лига: Ботев (Враца) - Левски (София), Събота от 18:45

Мнениеот eddie » 01 авг 2021 12:55

Не бих могъл да го кажа по-добре :!:
"... без мощен спонсор и Бащица с много пари, няма да се оправим никога." - Аронакс


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: rasputin_nk, venko 1984 и 41 госта