Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

realno
Мнения: 6522
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот realno » 25 фев 2021 17:01

yagarr написа:
realno написа:
bubka написа:
damyanov1963 написа:
kolokolo написа:
damyanov1963 написа:Доста от вашите фенове звучат шизофренично и истерично, но за тях нищо не пишеш.


Сериозно ? 80% от анонса в динамовската тема за престоящото несофийско дерби с обрезките е посветен на ЦСКА . Срещу 0% посветен на подуенци в темата на ЦСКА за мача с делиормана . Доста комплексирани доносници сте . :arrow:

Точно па ти ли намери да го напишеш това бе :lol:
А на тоя отдолу му кажи, че много малко нули ти е сложил, трябвало е поне още десетина :)


Ей, не можете да живеете без ЦСКА, .


Нас не ни гледай, но вие как живеете без ЦСКА? :P

Ти си ебати психопата :lol:

Ако бях "психопат" щях да убия клуба си и вместо него да припозная провинциален клуб, да го допусна на стадиона си и да го наричам с името на убития от мен клуб като през цялото време не преставам да повтарям по форумите, че другите са "психопати". ;)
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23834
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот delqnski47 » 25 фев 2021 18:00

Ама вие си мислите, че се ебавам... :lol: :lol: :lol: :lol:
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3262
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот alexdb » 25 фев 2021 19:39

yagarr написа:
alexdb написа:
yagarr написа:
alexdb написа:
NOMER14 написа:
Mitata написа:ЦСКА е жив, съществува. Нищо не е затрито. Няма проблем на далтонистите да им се привижда оранжево вместо червено.

Първо: Възможността да се махне тирето е от факта, че от 5 години не съществува такъв отбор с това име и всеки може да се нагизди с него.
Второ: Далтонизмът най-често е неразличаването нюансите на червеното и зеленото. Оранжевия лесно се разпознава. Ако гледам мача в събота, ще трябва да променя на Самсунга нюанса З/Ч, за да различавам футболистите, а те все едни чернички.


Те ще махат тирето, не Софията - т.е. ще бъдат ЦСКА София (София). ПФК ЦСКА АД макар и в несъстоятелност все още не е заличено и никой не може да вземе това име докато фалиралото ЮЛ не бъде заличено.

Цели 122 български фирми и дружества са запазили или искат да запазят имена, в които се съдържа абревиатурата “ЦСКА”, показа проверка на Sportal.bg.

Името “ПФК ЦСКА” е капарирано от Трифон Попов, който е финансов директор на ЦСКА-София. Той е с права над него до 23 май 2021 г.
Я пак ? :mrgreen:


Много глупости четеш ;) Не съм чул да са променили Търговския закон съгласно който не може да има две юридически лица с едно и също име. На този етап дружество с това име съществува независимо, че е в процедура по несъстоятелсност. Да не говорим каква глупост е това "капарирал" :lol: Това да не ти е сергията на Женски пазар дет си капарираш чушки и марули :lol:

Ама то от оранДЖев припок акъл не може да се очаква. Лапа като шаран всяка въдичка която му пуснат ;)

Дотук са ясни две неща - вие сте наследник на спортните успехи на Карпачевъ Ловеч, а според последното решение на ФИФА и на спортните задължения на фалиралото дружество, а вероятно в бъдеще и на останалите дългове които Великанът от Микре не пожела да плати за да спаси истинското ЦСКА. Както се казва хитрата сврака с двата крака и оти требваше да ручате жабетата като след 5 години отново сте там където бяхте, но вече като Литекс :lol:
Всъщност за друго става дума, ама хайде да не те светвам. Ще го видиш и разбереш така или иначе скоро ;)

Ще останеш неприятно изненадан на темата за тирето.До тук е ясно че името ще е ПФК ЦСКА и че Фифа ни признава за наследник на ЦСКА заради това че плащаме задължения на футболисти от преди 2016, другото са фантасмагории на заблудено говедо като теб. След 5 години ЦСКА ще е там където е сега с нито стотинка задължения а един друг отбор от крайните квартали на София може да си замине защото Боко ще е сдал властта дотогава :mrgreen:


Когато твърдиш нещо е добре и да можеш да четеш, а в случая и английски да поназнайваш. ФИФА изобщо не признава ЦСКА с тире за наследник на ЦСКА, а ясно посочва, че ги признава като приемник на спортните задължения тъй като ползват това име :lol: Та както казах хем ще плащат хем пак ще са си Литекс.
А не бъркай правото да си смениш името за участия в спортни състезания с търговското наименование на дружеството, което държи лиценза. Това са две различни неща. Така че Тирето ще си ви седи в ТР, както и ЕИК-то, че да е ясно кои сте :lol:

Bernaleo
Мнения: 4569
Регистриран на: 26 апр 2016 21:22
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Bernaleo » 25 фев 2021 19:51

32 милиона дългове,сложили едно тире и се мислят за наследник на цдна... :lol:

Потребителски аватар
анто маина
Мнения: 1669
Регистриран на: 07 ное 2009 14:36

Re: Без цензура!

Мнениеот анто маина » 25 фев 2021 20:09

:lol:
delqnski47 написа:Ама вие си мислите, че се ебавам... :lol: :lol: :lol: :lol:

Дано има роднини да му дават хапчетата редовно!
Миличкия :roll:

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23834
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот delqnski47 » 25 фев 2021 21:25

Когато го обичаш :arrow:
''Обичкам те, мило, завинаги ще бъда с теб''
@хаштагmilotoooo

Когато срещне някой с повече пари :arrow: :arrow: :arrow:

„Излизам и си живея моя живот. Аз съм професионалистка и в момента съм с него, защото се оженихме“, заяви Кирка .

„Това, което аз съм видяла и преди , е че той беше много добър. . Дори да не бях с него, а с друг, аз трябва да си живея моя живот. Ние сме жени професионалистки, създали сме си цел и си я гоним. Както всички знаете, целта е той да стане номер едно“, сподели още Кирка.

:lol: :mrgreen:
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Odessit
Мнения: 440
Регистриран на: 24 дек 2015 11:26
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Odessit » 26 фев 2021 01:40

delqnski47 написа:Когато го обичаш :arrow:
''Обичкам те, мило, завинаги ще бъда с теб''
@хаштагmilotoooo

Когато срещне някой с повече пари :arrow: :arrow: :arrow:

„Излизам и си живея моя живот. Аз съм професионалистка и в момента съм с него, защото се оженихме“, заяви Кирка .

„Това, което аз съм видяла и преди , е че той беше много добър. . Дори да не бях с него, а с друг, аз трябва да си живея моя живот. Ние сме жени професионалистки, създали сме си цел и си я гоним. Както всички знаете, целта е той да стане номер едно“, сподели още Кирка.

:lol: :mrgreen:


Че това все едно за Джонито Велинов е писано. Той твърди, че не би приел и признал друг собственик на клуба освен Гришата. Където е г-н Ганчев, там е ЦСКА!

Mitata
Мнения: 6660
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Mitata » 26 фев 2021 06:34

damyanov1963 написа:Ние само се забавляваме с вас, понеже не можете да живеете без лайнарщина :lol:


Лайнарщината е на Герена. Без държавната помощ отдавна да сте в небитието. Колко пъти спонсори, спуснати отгоре ви спасяват?
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

danon
Мнения: 245
Регистриран на: 28 авг 2019 21:50
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот danon » 26 фев 2021 08:30

Mitata написа:
damyanov1963 написа:Ние само се забавляваме с вас, понеже не можете да живеете без лайнарщина :lol:


Лайнарщината е на Герена. Без държавната помощ отдавна да сте в небитието. Колко пъти спонсори, спуснати отгоре ви спасяват?

Гриша Ганчев също е спуснат на кочината, както бяха и предишните собственици. Ама хитреца вместо да разсрочи плащанията както е направено в Левски и задълженията се изплащат, фалира петолъчката. Всичко това пред одобрителните погледи на феновете, които се отказаха от отбора си точно преди финала за суперкупата с Лудогорец и финал не се изигра 2016 година. Ганчев вече беше задвижил преместването на Литекс Ловеч без задълженията и го наименова ЦСКА-София, всичко това наречено накратко лайнарщина от самите фенове бивши чорбари. Дадоха му държавна поръчка за джиповете на МВР април 2017 година и месец по-късно плати картинката за 8 млн лв, сега ОЛАФ ги изловиха по бели гащи с поредната си далаверка тези маймуни. Това ако не е пряка държавна помощ, не знам не знам... Да не говорим за създадената нова А група по нареждане на Бойко Борисов специално за преместения Литекс, развалената концесия с все още нефалиралия ЦСКА и даването на стадиона и базата на Ганчев, търга след това направен от Крадлев така, че единствения отговарящ на условията е преместения Литекс на Ганчев и числото не можеше да участва... След това държавата прави съвместно дружество с частен клуб и частния отбор получава терени в центъра на София без пари. Преместването на отбор без задълженията с всички врътки с подкрепата на държавата, от първия ден използват картинката без никакви възражения от НАП и всички мисирчици в телевизиите по нареждане наричат отбора ЦСКА и му водят статистиката на фалиралия отбор. Позволиха на Ганчев вместо да погасява старите задължения в ЦСКА към НАП над 14 млн лв, да си взима скъпоплатени африканци, Алън Пардю и не знам още кой със заплати десетки хиляди евро на месец в преместения Литекс, с който постигна миналогодишния успех в ЛЕ.. докато Левски изплаща старите си задължения към НАП и т.н и живурка на 8-9 място с футболисти със заплати до 6000 евро... Виждаме каква е държавната помощ към Левски и каква към преместения Литекс, на който му викаш ЦСКА

peliforewer
Мнения: 9643
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот peliforewer » 26 фев 2021 09:29

danon написа:
Mitata написа:
damyanov1963 написа:Ние само се забавляваме с вас, понеже не можете да живеете без лайнарщина :lol:


Лайнарщината е на Герена. Без държавната помощ отдавна да сте в небитието. Колко пъти спонсори, спуснати отгоре ви спасяват?

Гриша Ганчев също е спуснат на кочината, както бяха и предишните собственици. Ама хитреца вместо да разсрочи плащанията както е направено в Левски и задълженията се изплащат, фалира петолъчката. Всичко това пред одобрителните погледи на феновете, които се отказаха от отбора си точно преди финала за суперкупата с Лудогорец и финал не се изигра 2016 година. Ганчев вече беше задвижил преместването на Литекс Ловеч без задълженията и го наименова ЦСКА-София, всичко това наречено накратко лайнарщина от самите фенове бивши чорбари. Дадоха му държавна поръчка за джиповете на МВР април 2017 година и месец по-късно плати картинката за 8 млн лв, сега ОЛАФ ги изловиха по бели гащи с поредната си далаверка тези маймуни. Това ако не е пряка държавна помощ, не знам не знам... Да не говорим за създадената нова А група по нареждане на Бойко Борисов специално за преместения Литекс, развалената концесия с все още нефалиралия ЦСКА и даването на стадиона и базата на Ганчев, търга след това направен от Крадлев така, че единствения отговарящ на условията е преместения Литекс на Ганчев и числото не можеше да участва... След това държавата прави съвместно дружество с частен клуб и частния отбор получава терени в центъра на София без пари. Преместването на отбор без задълженията с всички врътки с подкрепата на държавата, от първия ден използват картинката без никакви възражения от НАП и всички мисирчици в телевизиите по нареждане наричат отбора ЦСКА и му водят статистиката на фалиралия отбор. Позволиха на Ганчев вместо да погасява старите задължения в ЦСКА към НАП над 14 млн лв, да си взима скъпоплатени африканци, Алън Пардю и не знам още кой със заплати десетки хиляди евро на месец в преместения Литекс, с който постигна миналогодишния успех в ЛЕ.. докато Левски изплаща старите си задължения към НАП и т.н и живурка на 8-9 място с футболисти със заплати до 6000 евро... Виждаме каква е държавната помощ към Левски и каква към преместения Литекс, на който му викаш ЦСКА

Това с търга като опорка не струва, ако щяха да ни помагат за емблемата нямаше да има такива циркове и щяхме да я вземем за милион и нещо както си беше началната цена,а не за 8млн.лв. Не съм чул Гриша Ганчев да е казал че го е принудил някой да издържа ЦСКА, но Васил Божков поясни как е станал собственик на ЦСКА и как на Левски. А след измамата с Виваком и Национална лотария, които ощетиха хазната с повече от милиард и половина лева,левскарите трябва да си траете вместо да се излагате по форумите. Нещо драстично намаляха коментарите в темата,на друго се надяваха сините клакьори,очаквам след мача в Разград пак да бъде заключена.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 43 госта