Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15135
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот miro_rz » 30 ное 2021 07:55

ugly bug написа:
miro_rz написа:Няма ли декларация още!? :lol:

Добро утро и спорен ви ден!

Добро утро !
Напиши и ти една , нали те разкриха вече няма смисъл да се криеш .
:?

Бил съм чорбар, пък толкова години да не зная! :lol:
Ще пусна една декларация до 2 часа. :mrgreen:
Изображение

peliforewer
Мнения: 9597
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот peliforewer » 30 ное 2021 08:01

Има отправени много упреци към мен,за жълтият картон при втория гол не го видях в директното предаване,а в справката която направих в Гонг,Спортал, Дспорт,Тема спорт и Топспорт след мача не видях да е отбелязан.Добре е че го е показал защото щеше да е скандално ако се беше направил на разсеян.Попитах ясно, Кабаков съдия на ЦСКА ли е,отговор не съм получил.Втори въпрос,не е ли съмнително че Кабаков, Гидженов и Караманджуков са свързани с Пловдив.Никой не попита защо на Пластун не бе показан жълт картон за удар с лакът в главата на Кайседо,а картоните срещу футболисти на ЦСКА започнаха да се вдигат още в началото на мача,в края на мача когато всичко беше решено вдигна картони и на домакините за да покаже уж еднакъв критерии.Тук някои се мъчат да ми докажат,че българските отговорници по ВАР са факири и разчитат спорните положения за секунди,може би щях да се съглася ако не бях гледал второто полувреме на мача Левски-Ботев Враца, където всяко залитане, подхлъзване на футболист на Левски в наказателното поле на гостите беше гледано под лупа.Учудващо ниско качество на тв излъчването, перфектно време,идеален стадион,а в един от най-важните мачове за първенството прекъсване на картината,спорни ситуации останали без повторения или не много добри такива.Малко ще се отклоня от темата, отнесох много критики за това че обвързвам Домусчиев с Нова тв и правата на футбола ни, това което се пише от свободните медии е ,че в БТВ и НОВА опорките ги задава Спас Русев,а парите от реклама милиардерите :) .За да не мислите че съм с червени очила ще кажа, ЦСКА игра слабо,с такава игра хикса щеше да е максимума.Много лошо физическо състояние на футболистите,а човекът който е отговорен за това за пореден път ходи по тъча и се дразни с противникови футболисти и губи ценно време за отбора си, това се прави в селските групи,не и в ЦСКА.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

realno
Мнения: 6509
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот realno » 30 ное 2021 08:05

Добре, че е този форум, че "верните" припоци да си излеят мъката и заблудата. :)

Има ли вече декларация с тирета, за задкулисие и внесено напрежение? :roll:
Последна промяна от realno на 30 ное 2021 08:08, променено общо 1 път.
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

realno
Мнения: 6509
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот realno » 30 ное 2021 08:07

peliforewer написа:Има отправени много упреци към мен,за жълтият картон при втория гол не го видях в директното предаване,а в справката която направих в Гонг,Спортал, Дспорт,Тема спорт и Топспорт след мача не видях да е отбелязан.Добре е че го е показал защото щеше да е скандално ако се беше направил на разсеян.Попитах ясно, Кабаков съдия на ЦСКА ли е,отговор не съм получил.Втори въпрос,не е ли съмнително че Кабаков, Гидженов и Караманджуков са свързани с Пловдив.Никой не попита защо на Пластун не бе показан жълт картон за удар с лакът в главата на Кайседо,а картоните срещу футболисти на ЦСКА започнаха да се вдигат още в началото на мача,в края на мача когато всичко беше решено вдигна картони и на домакините за да покаже уж еднакъв критерии.Тук някои се мъчат да ми докажат,че българските отговорници по ВАР са факири и разчитат спорните положения за секунди,може би щях да се съглася ако не бях гледал второто полувреме на мача Левски-Ботев Враца, където всяко залитане, подхлъзване на футболист на Левски в наказателното поле на гостите беше гледано под лупа.Учудващо ниско качество на тв излъчването, перфектно време,идеален стадион,а в един от най-важните мачове за първенството прекъсване на картината,спорни ситуации останали без повторения или не много добри такива.Малко ще се отклоня от темата, отнесох много критики за това че обвързвам Домусчиев с Нова тв и правата на футбола ни, това което се пише от свободните медии е ,че в БТВ и НОВА опорките ги задава Спас Русев,а парите от реклама милиардерите :) .За да не мислите че съм с червени очила ще кажа, ЦСКА игра слабо,с такава игра хикса щеше да е максимума.Много лошо физическо състояние на футболистите,а човекът който е отговорен за това за пореден път ходи по тъча и се дразни с противникови футболисти и губи ценно време за отбора си, това се прави в селските групи,не и в ЦСКА.


ЦСКА убихте, а си се хванал за един картон. :mrgreen:
Последна промяна от realno на 30 ное 2021 09:30, променено общо 1 път.
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

krumeto
Мнения: 3698
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот krumeto » 30 ное 2021 08:11

peliforewer написа:Има отправени много упреци към мен,за жълтият картон при втория гол не го видях в директното предаване,а в справката която направих в Гонг,Спортал, Дспорт,Тема спорт и Топспорт след мача не видях да е отбелязан.Добре е че го е показал защото щеше да е скандално ако се беше направил на разсеян.Попитах ясно, Кабаков съдия на ЦСКА ли е,отговор не съм получил.Втори въпрос,не е ли съмнително че Кабаков, Гидженов и Караманджуков са свързани с Пловдив.Никой не попита защо на Пластун не бе показан жълт картон за удар с лакът в главата на Кайседо,а картоните срещу футболисти на ЦСКА започнаха да се вдигат още в началото на мача,в края на мача когато всичко беше решено вдигна картони и на домакините за да покаже уж еднакъв критерии.Тук някои се мъчат да ми докажат,че българските отговорници по ВАР са факири и разчитат спорните положения за секунди,може би щях да се съглася ако не бях гледал второто полувреме на мача Левски-Ботев Враца, където всяко залитане, подхлъзване на футболист на Левски в наказателното поле на гостите беше гледано под лупа.Учудващо ниско качество на тв излъчването, перфектно време,идеален стадион,а в един от най-важните мачове за първенството прекъсване на картината,спорни ситуации останали без повторения или не много добри такива.Малко ще се отклоня от темата, отнесох много критики за това че обвързвам Домусчиев с Нова тв и правата на футбола ни, това което се пише от свободните медии е ,че в БТВ и НОВА опорките ги задава Спас Русев,а парите от реклама милиардерите :) .За да не мислите че съм с червени очила ще кажа, ЦСКА игра слабо,с такава игра хикса щеше да е максимума.Много лошо физическо състояние на футболистите,а човекът който е отговорен за това за пореден път ходи по тъча и се дразни с противникови футболисти и губи ценно време за отбора си, това се прави в селските групи,не и в ЦСКА.

Спри се лекичко и чети какво се пише. Тгава отговорите ти ще са по-адекватни.
Родопа Смолян не е в зоната на изпадащите за първи път от началото на сезона на Югозпадната трета лига. Това след повече от убедителна победа над Димитровград като гост с 4:0. Попаденията бяха дело на Стефан Чилингиров, Христо Ковачев /2/ и Теодор Стефанов. Така възпитаниците на Юлиан Сюрджиев вече е на 15 позиция с 15 точки.
Наставникът Сюрджиев обаче изрази специална благодарност към един от шефовете на Лудогорец Георги Караманджуков,който е родом от Смолян.
„Той помага с каквото може. Благодарение на позициите си в Разград, можем да ползваме Здравко Чавдаров, който от своя страна ни е в голяма помощ. Караманджуков винаги е милеел за футбола в Смолян. Изказвам и огромни благодарности на президента на клуба Валентин Кюлхански, който е постоянно до отбора и прави всичко по силите си за него “, коментира наставникът.
loading...
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

peliforewer
Мнения: 9597
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот peliforewer » 30 ное 2021 08:51

Крумчо,по-назад съм цитирал пловдивския вестник Марица,те пишат че Караманджуков е пловдивчанин,може да е роден в Смолян,но явно живее в Пловдив.А онзи триволтовия ще го посъветвам да не се хаби, отдавна не може да ме засегне, много е малък.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32809
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот 1914.1902 » 30 ное 2021 08:55

''не е ли съмнително че Кабаков, Гидженов и Караманджуков са свързани с Пловдив''

Кое е съмнителното?

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23218
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот W84me » 30 ное 2021 08:55

zieek91 написа:
W84me написа:,,
Никакъв втори жълт, там фала е СРЕЩУ Гонзалвеш, Кери го хвана с ръка.


Сваляй сините очила, гледай и ,,

Изображение

,,повръщай сьонгата :)

Да, точно тук се вижда, че Кери вече е хванал ръката на тоя от Лудогорец. На видео се вижда съвсем чисто.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

peliforewer
Мнения: 9597
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот peliforewer » 30 ное 2021 09:43

W84me написа:
zieek91 написа:
W84me написа:,,
Никакъв втори жълт, там фала е СРЕЩУ Гонзалвеш, Кери го хвана с ръка.


Сваляй сините очила, гледай и ,,

Изображение

,,повръщай сьонгата :)

Да, точно тук се вижда, че Кери вече е хванал ръката на тоя от Лудогорец. На видео се вижда съвсем чисто.

Много интересна трактовка от виден спец по съдийските отсъждания във форума :) .Кери хем е отпред и се мъчи да се откъсне от Гонзалвеш, хем го държи за ръката.Сега идва и сюблимният момент,международният съдия Кабаков е близо до играчите и отсъжда непозволена игра не на Кери,а на Гонзалвеш и за спиране на обещаваща атака с нефутболни средства следващото му действие е жълт картон за провинилия се футболист.Това са елементарни отсъждания, както се вдигна жълт картон на Кери за симулация защото Кабаков взе такова решение.Друг въпрос е защо симулацията на Здравко Димитров на мача с Ботев Вр беше подмината без картон,но за това всички мълчат,а Томислав и Касабов заявиха че са много доволни от съдиите в последните два мача на Левски,справили се перфектно :) .
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23218
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот W84me » 30 ное 2021 09:49

peliforewer написа:
W84me написа:
zieek91 написа:
W84me написа:,,
Никакъв втори жълт, там фала е СРЕЩУ Гонзалвеш, Кери го хвана с ръка.


Сваляй сините очила, гледай и ,,

Изображение

,,повръщай сьонгата :)

Да, точно тук се вижда, че Кери вече е хванал ръката на тоя от Лудогорец. На видео се вижда съвсем чисто.

Много интересна трактовка от виден спец по съдийските отсъждания във форума :) .Кери хем е отпред и се мъчи да се откъсне от Гонзалвеш, хем го държи за ръката.Сега идва и сюблимният момент,международният съдия Кабаков е близо до играчите и отсъжда непозволена игра не на Кери,а на Гонзалвеш и за спиране на обещаваща атака с нефутболни средства следващото му действие е жълт картон за провинилия се футболист.Това са елементарни отсъждания, както се вдигна жълт картон на Кери за симулация защото Кабаков взе такова решение.Друг въпрос е защо симулацията на Здравко Димитров на мача с Ботев Вр беше подмината без картон,но за това всички мълчат,а Томислав и Касабов заявиха че са много доволни от съдиите в последните два мача на Левски,справили се перфектно :) .

Ами пусни си видео на ситуацията и ще видиш точно как Кери хваща Гонзалвеш.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 38 госта