ППЛ: Левски (София) - Ботев (Пловдив) / 4:1 FT | ВЪН БОЖКА!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Победа за Левски
150
55%
Равен
41
15%
Победа за Ботев
82
30%
 
Общо гласове: 273

Потребителски аватар
atanas7510
Мнения: 556
Регистриран на: 19 ное 2008 09:58
Местоположение: ВАРНА БЪЛГАРИЯ
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Пловдив) / 04.11 / 15:00ч.

Мнениеот atanas7510 » 02 ное 2018 13:43

Най вероятно 2:0 за Левски.

THE G.A.M.E
Мнения: 49972
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Пловдив) / 04.11 / 15:00ч.

Мнениеот THE G.A.M.E » 02 ное 2018 15:11

Тегав мач, като този във Варна очаквам. Само че този път с положителен резултат.
Явно няма за какво да мрънкаме относно умората, след като гостите са с ден по-малко почивка от мач продължил също 120 мин.
Мен лично ме притеснява психиката... В този аспект се надявам да са се възстановили играчите.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][/center]
Image Image

Вълчан
Мнения: 4292
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Пловдив) / 04.11 / 15:00ч.

Мнениеот Вълчан » 02 ное 2018 15:55

Със тези промени във състава нищо чудно равен.Имат сили Ботев да го направят.

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3161
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Пловдив) / 04.11 / 15:00ч.

Мнениеот wilge » 02 ное 2018 17:29

vratar4eto написа:Тегав мач. "Ботев" са в еуфория след вчерашната победа, при нас е на другия полюс. Но все пак на Герена обикновено не допускаме изненади срещу тях.
Прогнозата ми е трудна победа за "Левски" 1:0 или 2:1

Колеги, колкото и да са изморени и двата отбора играят интелигентен, открит и техничен футбол. Очаква ни интересен и напрегнат двубой на приличен терен. Няма да е както срещу гагаузите. Очаквам син триумф.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9353
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Пловдив) / 04.11 / 15:00ч.

Мнениеот mikata » 02 ное 2018 20:50

Според Иванов 2500 билета са продадени досега :roll:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2175
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Пловдив) / 04.11 / 15:00ч.

Мнениеот Kris_men2000 » 02 ное 2018 23:01

Все ми се върти в главата ,че Ботев ще играят за равен и ако им падне нещо от наказателен удар ще разчитат изцяло на шанса на Неделев.А той си е чорбар и в червата.Затова не трябва да даваме никакъв шанс на Неделев и Саркан и мача заспива.Изолираме ли ги тези двамата и Ботев са до там.
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2175
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Пловдив) / 04.11 / 15:00ч.

Мнениеот Kris_men2000 » 02 ное 2018 23:10

Грешката на Славиша е ,че иска едновременно да играят Обертан и Кабрал а тези двамата са напълно еднотипни играчи и затова Славиша слага Обертан зад нападателя а това е огромна грешка.Трябва Обертан или Кабрал да играе обърнато крило а зад нападателя да играе Мариани но тренера да му даде пълна свобода и Мариани да вършее из целият терен.Грешката на Стоянович е ,че не разрешава на Кабрал и Обертан да си сменят постоянно местата.Тогава мача ще се отвори и Левски ще играе красиво и разнообразно в атака.Ако Паулиньо е готов за мача Кабрал става излишен в тази схема.
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.

fen1914
Мнения: 776
Регистриран на: 06 дек 2008 22:26

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Пловдив) / 04.11 / 15:00ч.

Мнениеот fen1914 » 02 ное 2018 23:14

Много е важно да подкрепим отбора и Герена да бъде пълен с левскари. Аз съм оптимист. Само Левски!

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Пловдив) / 04.11 / 15:00ч.

Мнениеот popokutepetel » 02 ное 2018 23:55

WPWW написа:
vvessel написа:
WPWW написа:Ако Божич е на вратата, гол/гол е сигурен сценарий. Тая история с вратаря се превръща в някаква абсурдна пиеса без край. Полачек се дъни, връщат Божи който традиционно пуска гол още на загрявката :?: Да дадат шанс на Кръстев или на някой юноша, това което правят с вратарите е нелогично.

Това че "Ботев" губи традиционно не трябва да успокоява, но ако сините влязат концентрирано, може да има голово шоу.

Не бях обърнал внимание, но като гледах повторението при първия гол на Морето, Митрев се подхлъзна. Така че не бих го винил за този мач, а и извади добър удар от фал в ъгъла. Друг е въпроса, че е слаб дузпаджия и не очаквах да направи нещо. Просто го няма усета и може би няма и добър учител. Ще е интересен мач при положение, че са играли продължения и са били с дузпи тая вечер.
Очаквам да празнуват до зори и до събота да са махмурлии. В неделя ще изкарат едно полувреме на макс и после ще грохнат и тогава вече ще стане шоу :)


Има усета почти винаги да боксира топката под формата на асистенция.
Втория гол на Черно море си е странен обаче - само 4-5 сини играят в защита при положение че водят в последната минута...

Добър транспарант на феновете на "Ботев" срещу простотията хелоин :idea:


За изравнителният гол срещу Морето най-виновно е пишлемето Ст. Иванов, който изобщо не си направи труда да покрие своя човек, който след рикошета спокойно овладя топката и подаде в разредена защита. За съжаление май с повече от един българин не трябва да играем ако не искаме да губим точки и мачове.

Потребителски аватар
Neron
Мнения: 7400
Регистриран на: 28 юли 2008 13:56
Skype: Последна версия
Местоположение: БЪЛГАРИЯ
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Пловдив) / 04.11 / 15:00ч.

Мнениеот Neron » 03 ное 2018 00:10

Искам да видя този състав: Полачек, Цветкович, Яблонски, Рейш, франсето от Лион със сложното име, Тиам, Нашименто, Кабрал ляво крило, Обертан дясно и зад Костов да е Мариани. Ако Паулиньо е готов на 100% може да почне на мястото на Кабрал.
Най-добрия стимул за Нашименто ще е да започне титуляр. Вярвам, че ще му подейства много положително и ще се хвърли с всички сили.
С тоя състав съм сигурен в победата на 99,9%.
1. Наименованието "ПФК Литекс - Ловеч" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - "ПФК Цска София ЕАД".

Нищо общо с Микре!!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 37 госта