КБ 1/8: Черно море - Левски | 2:2 FT | 7:6 Pen.

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

И в следващия кръг отива...

Черно море
92
39%
Левски
146
61%
 
Общо гласове: 238

Blue_Blood84
Мнения: 2058
Регистриран на: 25 авг 2018 22:34

Re: КБ 1/8: Черно море - Левски | 31.10 |16:00ч.

Мнениеот Blue_Blood84 » 29 окт 2018 10:25

Corwin написа:
THE G.A.M.E написа:
сини шампиони написа:
THE G.A.M.E написа:Определено ще е тегав мач.
Жалко, че разполагаме с едва 4-5 читави резерви... В такива двубои е добре да излизаш с 11 различни човека от предходният мач, но при нас с оглед на това, че юношите ни са просто пълнеж, няма как да стане.

До сега имаше две прекъсвания на шампионата и след двете трудно влизахме в ритъм. :oops: Не ми се мисли, какво ще стане ако играем с различни единадесеторки всеки мач. Направо Славишата да хваща първия самолет било за Сърбия, било за Словения. :lol:
Е, то може да се наложи, щото ако продължим за Купата тепърва ще се сгъстява програмата.
Така че, Славиша и играчите ще трябва да поработят относно това трудно влизане в мачовете след пауза. ;)


То пък едно сгъстяване на програмата... с финала са 5 мача за толкова месеци :D

Пет мача в повече като цифра не са нищо особено,но зависи срещу кой играем.Ако са два с лудогорец примерно на полуфинала и между тях два важни мача в плейофите вече си тежат.Дълга равностойна скамейка нямаме,нито алтернатива на Костов,нито на четиримата ни защитници.Трудно ще е и на двата фронта,но не и невъзможно,но ще ни изядат някои точки мачовете за купата,лично мнение.:))))

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12406
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: КБ 1/8: Черно море - Левски | 31.10 |16:00ч.

Мнениеот TristaNNN » 29 окт 2018 11:10

Не виждам никакъв повод за притеснения, особено предвид мощта и настроението, които набираме кръг след кръг. Тежък мач щяло да бъдело, корави били, най-трудният противник и не знам си още какво. Пълни ботушари с неадекватен за претенциите си треньор. Този сезон Черно море се представя под критичния минимум за отбор от тази черга, като за сведение юнаците на И.Илиев имат 3 хикса, 5 загуби и голова разлика - 5 (минус пет!) и това само за 13 кръга. Така че, отиваме, бием си ги спокойно с 2-0 и чакаме жребието за следващата фаза на турнира.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
Corwin
Мнения: 2733
Регистриран на: 02 дек 2008 09:36
Контакти:

Re: КБ 1/8: Черно море - Левски | 31.10 |16:00ч.

Мнениеот Corwin » 29 окт 2018 11:14

Blue_Blood84 написа:
Corwin написа:
THE G.A.M.E написа:
сини шампиони написа:
THE G.A.M.E написа:Определено ще е тегав мач.
Жалко, че разполагаме с едва 4-5 читави резерви... В такива двубои е добре да излизаш с 11 различни човека от предходният мач, но при нас с оглед на това, че юношите ни са просто пълнеж, няма как да стане.

До сега имаше две прекъсвания на шампионата и след двете трудно влизахме в ритъм. :oops: Не ми се мисли, какво ще стане ако играем с различни единадесеторки всеки мач. Направо Славишата да хваща първия самолет било за Сърбия, било за Словения. :lol:
Е, то може да се наложи, щото ако продължим за Купата тепърва ще се сгъстява програмата.
Така че, Славиша и играчите ще трябва да поработят относно това трудно влизане в мачовете след пауза. ;)


То пък едно сгъстяване на програмата... с финала са 5 мача за толкова месеци :D

Пет мача в повече като цифра не са нищо особено,но зависи срещу кой играем.Ако са два с лудогорец примерно на полуфинала и между тях два важни мача в плейофите вече си тежат.Дълга равностойна скамейка нямаме,нито алтернатива на Костов,нито на четиримата ни защитници.Трудно ще е и на двата фронта,но не и невъзможно,но ще ни изядат някои точки мачовете за купата,лично мнение.:))))


Е окей, като дойде тежък мач, сгъстяващ програмата, тогава ще мислим заслужава ли си. Тва може да са единствено полуфиналите (пролетният полусезон ПОЧВА с четвъртфинала, така че...), но е радо да отписваме каквато и да е възможност за трофей - все пак не сме абонирани за шампиони.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12406
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: КБ 1/8: Черно море - Левски | 31.10 |16:00ч.

Мнениеот TristaNNN » 29 окт 2018 11:44

Corwin написа:[offtopic]
Blue_Blood84 написа:
Corwin написа:
THE G.A.M.E написа:
сини шампиони написа:
THE G.A.M.E написа:Определено ще е тегав мач.
Жалко, че разполагаме с едва 4-5 читави резерви... В такива двубои е добре да излизаш с 11 различни човека от предходният мач, но при нас с оглед на това, че юношите ни са просто пълнеж, няма как да стане.

До сега имаше две прекъсвания на шампионата и след двете трудно влизахме в ритъм. :oops: Не ми се мисли, какво ще стане ако играем с различни единадесеторки всеки мач. Направо Славишата да хваща първия самолет било за Сърбия, било за Словения. :lol:
Е, то може да се наложи, щото ако продължим за Купата тепърва ще се сгъстява програмата.
Така че, Славиша и играчите ще трябва да поработят относно това трудно влизане в мачовете след пауза. ;)


То пък едно сгъстяване на програмата... с финала са 5 мача за толкова месеци :D

Пет мача в повече като цифра не са нищо особено,но зависи срещу кой играем.Ако са два с лудогорец примерно на полуфинала и между тях два важни мача в плейофите вече си тежат.Дълга равностойна скамейка нямаме,нито алтернатива на Костов,нито на четиримата ни защитници.Трудно ще е и на двата фронта,но не и невъзможно,но ще ни изядат някои точки мачовете за купата,лично мнение.:))))
[/offtopic]

Е окей, като дойде тежък мач, сгъстяващ програмата, тогава ще мислим заслужава ли си. Тва може да са единствено полуфиналите (пролетният полусезон ПОЧВА с четвъртфинала, така че...), но е радо да отписваме каквато и да е възможност за трофей - все пак не сме абонирани за шампиони.

Да, но не забравяй, че има и зимна пауза - време за подготовка и възстановяване, за нови попълнения, за нови тактически прийоми и т.н.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
зеления
Мнения: 4142
Регистриран на: 05 юни 2009 03:03
Контакти:

Re: КБ 1/8: Черно море - Левски | 31.10 |16:00ч.

Мнениеот зеления » 29 окт 2018 12:01

Blue_Blood84 написа:Радващо е,че на Белаид не му предлагат договор,така пише.Ако разкарат и другите двама ББ,ще съм спокоен,че всеки мач излизаме с по 11 играча на терена.Иначе 1-2,дано да няма контузии.След мача дежурното реване и плюене по Левски от страна на Илиан Илиев.Не знам каква е тая злоба от тоя човек,уж левскар....като Херо и Вили Вуцов и други. :) :) :) :)


Може да се дължи и на възрастта ти, но да ти кажа: Илиян Илиев никога не е казвал, че е левскар. Точно обратното, винаги, във всяко дадено интервю не забравя да каже: "аз съм от Черно море". Дори и когато играеше за вас!
След 90 години купата на България е отново във Варна!!! Въпреки мутрите от ТИМ!!!

terry98
Мнения: 1
Регистриран на: 04 ное 2015 12:52
Контакти:

Re: КБ 1/8: Черно море - Левски | 31.10 |16:00ч.

Мнениеот terry98 » 29 окт 2018 12:31

Пичове,на вренето бях на мач на който пеехме.ЛЕВСКИ ОЛЕ-АЯКС НА КОЛЕНЕ.Кво Черно море бе?Бой и да идва следващия.

masliankov
Мнения: 15
Регистриран на: 17 сеп 2010 18:07
Skype: 3J5SR
Контакти:

Re: КБ 1/8: Черно море - Левски | 31.10 |16:00ч.

Мнениеот masliankov » 29 окт 2018 12:40

ГС: Ивайло Иванов Стоянов АС1: Мартин Емилов Венев АС2: Мирослав Максимов Иванов

4-ТИ: Драгомир Димитров Драганов

СН: Евгени Георгиев Георгиев

phd
Мнения: 1058
Регистриран на: 29 дек 2008 12:51
Контакти:

Re: КБ 1/8: Черно море - Левски | 31.10 |16:00ч.

Мнениеот phd » 29 окт 2018 12:45

Малоумен час за мача, полупразен стадион и голЕмо джаскане пред безучастния Сватбар. Нашите трябва да се стремят към един-два бързи гола, за да покажат отрано, че мачът е безсмислен. Идеалното е 0-2 и без контузии. Ако почнем с Полачек не вярвам да спечелим.

spoon
Мнения: 39
Регистриран на: 11 авг 2017 14:36
Местоположение: Благоевград
Контакти:

Re: КБ 1/8: Черно море - Левски | 31.10 |16:00ч.

Мнениеот spoon » 29 окт 2018 13:13

TristaNNN написа:Не виждам никакъв повод за притеснения, особено предвид мощта и настроението, които набираме кръг след кръг. Тежък мач щяло да бъдело, корави били, най-трудният противник и не знам си още какво. Пълни ботушари с неадекватен за претенциите си треньор. Този сезон Черно море се представя под критичния минимум за отбор от тази черга, като за сведение юнаците на И.Илиев имат 3 хикса, 5 загуби и голова разлика - 5 (минус пет!) и това само за 13 кръга. Така че, отиваме, бием си ги спокойно с 2-0 и чакаме жребието за следващата фаза на турнира.

Много точен коментар, покриващ се с моето мнение!
За мен спокойно го взимате мача с 3:1!!!
Още от дете запали моето сърце!!!

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14299
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: КБ 1/8: Черно море - Левски | 31.10 |16:00ч.

Мнениеот damyanov1963 » 29 окт 2018 18:49

зеления написа:
Blue_Blood84 написа:Радващо е,че на Белаид не му предлагат договор,така пише.Ако разкарат и другите двама ББ,ще съм спокоен,че всеки мач излизаме с по 11 играча на терена.Иначе 1-2,дано да няма контузии.След мача дежурното реване и плюене по Левски от страна на Илиан Илиев.Не знам каква е тая злоба от тоя човек,уж левскар....като Херо и Вили Вуцов и други. :) :) :) :)


Може да се дължи и на възрастта ти, но да ти кажа: Илиян Илиев никога не е казвал, че е левскар. Точно обратното, винаги, във всяко дадено интервю не забравя да каже: "аз съм от Черно море". Дори и когато играеше за вас!

Докато играеше в Левски и се радваше, като дете след всеки вкаран гол, нито веднъж не съм го чул да каже, че е от Ч.море.
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 28 госта