ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) / 1:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
LSFC 1914
Мнения: 7455
Регистриран на: 25 юли 2009 13:00
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) - Събота от 21:00

Мнениеот LSFC 1914 » 28 авг 2018 22:02

amoros написа:Берое не са по слаби от Вадуц така че мача е троен!


Ама и Левски не е с ментето от Римини, така че моята прогноза е 2:0 за Левски напук на всички врагове на отбора на народа. 8-)

Потребителски аватар
siniq_fen
Мнения: 11759
Регистриран на: 23 юли 2010 16:13
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) - Събота от 21:00

Мнениеот siniq_fen » 28 авг 2018 22:11

Няма какво да се заблуждаваме, в нашата така наречена Висша лига се играе възможно най-скапаният футбол в цяла Европа и дори разни победи над тимчета като Берое, Етър и не знам си кои паляци не могат да ме стоплят, щом се сетя какви панаири се налага да виждаме всеки юли месец (поне и до август да добутвахме...). А и мачът си е троен. Въпреки всичко само Левски!
Само Левски!

Потребителски аватар
bold
Мнения: 1114
Регистриран на: 15 сеп 2013 19:40
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) - Събота от 21:00

Мнениеот bold » 29 авг 2018 07:21

Минимална победа за Левски. Не ми се вярва да загубим от тези.

Serafim
Мнения: 5241
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) - Събота от 21:00

Мнениеот Serafim » 29 авг 2018 08:24

Тоя мач е най важното да си го вземем, пък с каквато ще да е игра. За това, дори и грозна победа, не хулете отбора.
Не вярвам Яблонски и Паулиньо да играят. Тоест бразилеца може да влезе пак като резерва.
Ако вкараме ранен гол предполагам, че ще бием 2:0. Ако ли не 1:0, което е опасно, защото тотално издъхваме след 65 минута.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12399
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) - Събота от 21:00

Мнениеот TristaNNN » 29 авг 2018 11:08

Надявам се зелените да дойдат и да се опитат да се надиграват с нас, за да се видим ние къде сме чисто игрово и физически срещу що годе силен за стандартите на Дриша лигата тим. Предпочитам, ако ще се дъним, да е по-рано, за да може Стоянов да има време да внесе нужните корекции преди мачовете с останалите претенденти за спечелване на ППЛ след няколко кръга. Определено се надявам да станем свидетели на един хубав мач, все пак играят двата отбора, които единствени нямат загуба до момента. Прогнозата ми както винаги е оптимистична, 2-1 за нас! Само Левски!
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

nikoko
Мнения: 287
Регистриран на: 19 авг 2008 15:38
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) - Събота от 21:00

Мнениеот nikoko » 29 авг 2018 11:21

След "дузпата" извън наказателното срещу Дунав най-много ме притеснява съдията.

А зелените чорбари са ясни, те ще се наредят 10 човека на гол линията и ще чакат на изритани топки към Камбуров, не знам какво толкова ги хвалят, играели с пасове между линиите, имали страхотен млад треньор...това са клишета, които коментаторите на Диема повтарят, защото и те горките трябва по някакъв начин да го продават този продукт- Първа Лига
"играта" им на тези симпатяги е- всички подредени зад централната линия, ритай напред и там каквото стане, най-вече при корнери и статични положения.

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) - Събота от 21:00

Мнениеот ralka_levskarka » 29 авг 2018 12:33

Мачът изобщо няма да е лесен. Нашите трябва да излязат пределно мотивирани. Ясно е, че Берое ще прави мача на живота си. Надявам се, ако не Паулиньо, то поне Яблонски да е напълно готов, за да обират високите топки за Камбуров, заедно с Холмар. Победата ни е важна, за да може да се оттеглим с настроение.
Вчера четох, че всичките ни играчи тренират :)
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) - Събота от 21:00

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 29 авг 2018 12:36

nikoko написа:...А зелените чорбари са ясни, те ще се наредят 10 човека на гол линията и ще чакат на изритани топки към Камбуров, не знам какво толкова ги хвалят, играели с пасове между линиите, имали страхотен млад треньор...това са клишета, които коментаторите на Диема повтарят, защото и те горките трябва по някакъв начин да го продават този продукт- Първа Лига
"играта" им на тези симпатяги е- всички подредени зад централната линия, ритай напред и там каквото стане, най-вече при корнери и статични положения.

И ние не сме Real Madrid. Срещу защищаващи се отбори "Левски" играе най-трудно, особено ако допусне някой нещастен гол в началото на мача. Тогава съперникът паркира автобуса пред вратата, нашите футболисти трудно намират път към нея, публиката започва да нервничи, нашите се притесняват, започват да грешат повече, чуват се отделни освирквания, а часовникът неумолимо отброява минутите до края ... такъв мач сме гледали (за съжаление) не един и два пъти на стадион "Георги Аспарухов". Отдавна мина времето, когато играчите на гостуващите ни отбори от провинцията пълнеха гащите още в автобуса, щом видеха табелката "София"... 8-)
Последна промяна от Captain Stottlemeyer на 29 авг 2018 12:44, променено общо 6 пъти.
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9353
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) - Събота от 21:00

Мнениеот mikata » 29 авг 2018 12:39

Пролетта направихме равен и загуба на Герена,много труден мач ни очаква.
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

goro_man
Мнения: 594
Регистриран на: 18 авг 2008 16:07
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) - Събота от 21:00

Мнениеот goro_man » 29 авг 2018 13:03

mikata написа:Пролетта направихме равен и загуба на Герена,много труден мач ни очаква.

+1
Време е да разберем че приказки от типа на "готови сме за нещо голямо " и " трябва да си вземем мачовете до еди кога си " са все още далечни за нас и за момента вредни и за отбора и за феновете. Трябва да играем мач за мач и да подготвяме отбор който да се представи добре пролета във първата шестица и тогава на поставена солидна основа да мечтаем
Иначе дано бием есин от противните ми отбори и всички на стадиона


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 27 госта