2 кръг / Левски (София) - Черно море (Варна) / 30.07 / 20:30 / 2:2 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: 2 кръг / Левски (София) - Черно море (Варна) / 30.07 / 20:30

Мнениеот Sisi 1914 » 25 юли 2018 13:03

MarianDimitrov написа:
Sisi 1914 написа:Илия Димитров може да бъде титуляр. Дано! 8-)

Ти сега от Черно Море ли си, или от Ботев Гълъбово, за последно ?


Левски!
Левски завинаги в моето сърце![


Потребителски аватар
specter
Мнения: 1680
Регистриран на: 17 апр 2015 21:43
Контакти:

Re: 2 кръг / Левски (София) - Черно море (Варна) / 30.07 / 20:30

Мнениеот specter » 25 юли 2018 17:36

Централният нападател на Левски Илия Димитров е получил контузия на сутрешната тренировка, която се проведе на стадион „Георги Аспарухов“. Прогнозите са, че не става дума за нещо сериозно, но са необходими прегледи, които да установят сложността на проблема.

Възможно е младият таран на „сините“ да пропусне мача с Черно море в понеделник, който ще бъде гледан на живо от новия треньор на Левски Славиша Стоянович.

Димитров стартира първенството по мечтан начин. Младокът влезе като резерва срещу Ботев и реши мача с гол в последната минута на добавеното време.


Роси голяма подготовка е направил. Един по един окапват като круши още преди да е започнал сезонът... :oops:
И ЗАВИНАГИ С ТЕБ, И НАВСЯКЪДЕ С ТЕБ!

Потребителски аватар
evgenimilenov
Мнения: 471
Регистриран на: 23 юли 2009 23:20
Контакти:

Re: 2 кръг / Левски (София) - Черно море (Варна) / 30.07 / 20:30

Мнениеот evgenimilenov » 25 юли 2018 17:41

specter написа:
Централният нападател на Левски Илия Димитров е получил контузия на сутрешната тренировка, която се проведе на стадион „Георги Аспарухов“. Прогнозите са, че не става дума за нещо сериозно, но са необходими прегледи, които да установят сложността на проблема.

Възможно е младият таран на „сините“ да пропусне мача с Черно море в понеделник, който ще бъде гледан на живо от новия треньор на Левски Славиша Стоянович.

Димитров стартира първенството по мечтан начин. Младокът влезе като резерва срещу Ботев и реши мача с гол в последната минута на добавеното време.


Роси голяма подготовка е направил. Един по един окапват като круши още преди да е започнал сезонът... :oops:


Това само човек, който никога не е играл футбол може да го напише( каже )! Някъде имаш ли информация каква е контузията...... къде точно е контузията, от какво е последвала и т.н. А иначе веднага намери виновник..... :oops:

helic
Мнения: 1255
Регистриран на: 02 дек 2012 17:13
Контакти:

Re: 2 кръг / Левски (София) - Черно море (Варна) / 30.07 / 20:30

Мнениеот helic » 25 юли 2018 18:13

да му напомнел да се извини :mrgreen:
сори за офтопика, ама не се сдържах.
Колега, не е ли по редно да следиш какво ще се окаже и без напомняне да се извиниш, че не си бил прав.
За мача - това ще бъде втория ни тегав мач след този с Ботев. Тегав, защото си мисля, че с контузените и тяхното включване няма да се бърза. И защото новия треньор няма да е влязал в играта дето се вика. И защото е понеделник, куц и тъп ден за футбол :mrgreen:

Потребителски аватар
specter
Мнения: 1680
Регистриран на: 17 апр 2015 21:43
Контакти:

Re: 2 кръг / Левски (София) - Черно море (Варна) / 30.07 / 20:30

Мнениеот specter » 25 юли 2018 18:35

evgenimilenov написа:
specter написа:
Централният нападател на Левски Илия Димитров е получил контузия на сутрешната тренировка, която се проведе на стадион „Георги Аспарухов“. Прогнозите са, че не става дума за нещо сериозно, но са необходими прегледи, които да установят сложността на проблема.

Възможно е младият таран на „сините“ да пропусне мача с Черно море в понеделник, който ще бъде гледан на живо от новия треньор на Левски Славиша Стоянович.

Димитров стартира първенството по мечтан начин. Младокът влезе като резерва срещу Ботев и реши мача с гол в последната минута на добавеното време.


Роси голяма подготовка е направил. Един по един окапват като круши още преди да е започнал сезонът... :oops:


Това само човек, който никога не е играл футбол може да го напише( каже )! Някъде имаш ли информация каква е контузията...... къде точно е контузията, от какво е последвала и т.н. А иначе веднага намери виновник..... :oops:


:lol: :lol: Първото, което е - не успя да познаеш за човека, който никога не е играл футбол. Достатъчно време съм играл, не се притеснявай. Второ - нямам информация каква е конкретно в случая контузията на Илия, но според теб, очевидно като човек, който доста е играл футбол и е водил подготовки - нормално ли е в един професионален клуб да се случват толкова начесто контузии и то на такъв етап от сезона?

helic написа:да му напомнел да се извини :mrgreen:
сори за офтопика, ама не се сдържах.
Колега, не е ли по редно да следиш какво ще се окаже и без напомняне да се извиниш, че не си бил прав.


За съжаление ми изчезна предният коментар, та ще ти отговоря, за да не изглежда така, че си пишеш сам. :mrgreen: Иначе не смятам да следя специално кога ще излезне информация за контузията на Илия, за да се извинявам на някого по форуми. :mrgreen:
И ЗАВИНАГИ С ТЕБ, И НАВСЯКЪДЕ С ТЕБ!

Потребителски аватар
DaNi_mLaDeNoV
Мнения: 213
Регистриран на: 11 юли 2011 14:06
Местоположение: София
Контакти:

Re: 2 кръг / Левски (София) - Черно море (Варна) / 30.07 / 20:30

Мнениеот DaNi_mLaDeNoV » 25 юли 2018 20:30

Sisi 1914 написа:
MarianDimitrov написа:
Sisi 1914 написа:Илия Димитров може да бъде титуляр. Дано! 8-)

Ти сега от Черно Море ли си, или от Ботев Гълъбово, за последно ?


Левски!


И аз я питах нещо подобно в предна тема ама избяга от отговор, иначе пак ставаше въпрос за Иликата и пак казах, че трябва да е титуляр и сега отново съм на това мнение. Тогава не сбърках а дано и сега да съм прав! А Сиси от кой обор е не ми дреме ако Левски мачка наред!
[wrapimg=]http://e2.365dm.com/17/11/16-9/30/skysports-heung-min-son-tottenham-hotspur-football_4147881.jpg?20171105145303[/wrapimg]

LM10
Мнения: 739
Регистриран на: 13 юли 2018 17:50
Контакти:

Re: 2 кръг / Левски (София) - Черно море (Варна) / 30.07 / 20:30

Мнениеот LM10 » 25 юли 2018 20:33

Със Симов и Тодоров на скамейката резултатът е 3-0 :)
Изображение

Потребителски аватар
сини шампиони
Мнения: 993
Регистриран на: 16 фев 2012 19:05

Re: 2 кръг / Левски (София) - Черно море (Варна) / 30.07 / 20:30

Мнениеот сини шампиони » 25 юли 2018 20:44

LM10 написа:Със Симов и Тодоров на скамейката резултатът е 3-0 :)

От твоята клавиатура в божиите уши. :) Писна ми да гледам разни наемници, които са дошли да си вземат заплатките. Единственото на което се надявам е новият ни треньор да работи с школата и скоро да видим интегрирани поне 2 юноши в първия отбор. :evil: А иначе за мача победа с какъвто и да е резултат ще е полезен за отбора в този момент.
И само Левски оле

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: 2 кръг / Левски (София) - Черно море (Варна) / 30.07 / 20:30

Мнениеот Sisi 1914 » 26 юли 2018 08:04

DaNi_mLaDeNoV написа:
Sisi 1914 написа:
MarianDimitrov написа:
Sisi 1914 написа:Илия Димитров може да бъде титуляр. Дано! 8-)

Ти сега от Черно Море ли си, или от Ботев Гълъбово, за последно ?


Левски!


И аз я питах нещо подобно в предна тема ама избяга от отговор, иначе пак ставаше въпрос за Иликата и пак казах, че трябва да е титуляр и сега отново съм на това мнение. Тогава не сбърках а дано и сега да съм прав! А Сиси от кой обор е не ми дреме ако Левски мачка наред!


Трябва да му дадат шанс и то от първата минута!
Левски завинаги в моето сърце![


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: DoSomethingDifferent, VDP и 42 госта