Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Какви очаквания имате към евентуални нови попълнения

Ще мачкат наред
153
18%
Ще ни докарат поредните ментета
162
19%
Спас Русев знае как стават нещатаИзображение
167
20%
Искаме юноши
188
22%
Наздраве
178
21%
 
Общо гласове: 848

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12407
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот TristaNNN » 04 юни 2018 16:21

joro5rov написа:
TristaNNN написа:
joro5rov написа:Карагерен вече официално е футболист на Локо Пловдив ..

Само ти и още 1-2 твои себеподобни тролчета споменавате това име във форума на Левски, несериозна работа е това. :roll:


А кой искаш да споменаваме :?: не мисля че е лош футболист илии ти си искаш терминатори като Опоку,Нар,Кабрал,Диаби не ви разбирам щом е от нашето първенство и не става ми сори пич човека си играе добре .. като ти доведат пак някой от Баник Острава да не ревеш пак ;) ;) ;) ;)

Ми последните дето ми ги доведоха за крилото са Паулиньов, Кабралов и Обертанов, па като гледам, няма тендеция да водим повече Нар-овци. А да, имаме и Стаси. А твоят човек, че си играе добре - спор няма, но таванът му стига за отбори като Дунав и Локо Пд, но дотам. Да ти припомня ли пък аз колко такива флангови терминатори от нашето първенство вече минаха през Левски - Симеон Райков, Тодор Христов, Антон Огнянов и др. И? С какво се различиха от печките?
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3162
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот wilge » 04 юни 2018 16:27

Kotooshu написа:
mikata написа:https://www.transfermarkt.com/davide-mariani/profil/spieler/107790


[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=Wgxj_kImNZg[/youtube]

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=9QE3zsj7j9Y[/youtube]

https://www.dailymotion.com/video/x67eljx

Дано стане трансфера

Този има баси и тупалката 8-)


Викаш, този вкарал 5 (пет) гола в 32 мача, не е като молдовеца- 3 гола в 33 мача. Значи- да го вземем. Може и да е по- добър от Кабрал и Вутов. Пък и тупалка има. Също като Мони Райков, Влади Гаджев, Жоро Сърмов... Да не ги изреждам всички бивши от Левски които имат по някои и друг впечатляващ гол от сериозна дистанция. Журналята си чешат клавиатурите с всеки играч със свободен трансфер и вие веднага- трансфер. Добре, че Роси и Спас не се водят по акъла на широката публика. Ако можем да вземем Живко (пишат,че вече е свободен агент) за конкуренция на Милош, ляв бек и вратар (по възможност средноевропейци, но да не са второразрядници) и ще сме крачка напред. Надявям се действащите в момента играчи да са се стиковали малко от малко. Ако искаме надграждене трябват пари за класни играчи. Делиорманци го демонстрират. Те купуват национал на Румъния, а тук едни реват за Карагерен?! Лом не е Лондон или както викат някои ориенталци- "Де й Стамбул, де й Ямбул".

Потребителски аватар
terata
Мнения: 4550
Регистриран на: 25 май 2009 14:49
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот terata » 04 юни 2018 16:29

TristaNNN написа:
joro5rov написа:
TristaNNN написа:
joro5rov написа:Карагерен вече официално е футболист на Локо Пловдив ..

Само ти и още 1-2 твои себеподобни тролчета споменавате това име във форума на Левски, несериозна работа е това. :roll:


А кой искаш да споменаваме :?: не мисля че е лош футболист илии ти си искаш терминатори като Опоку,Нар,Кабрал,Диаби не ви разбирам щом е от нашето първенство и не става ми сори пич човека си играе добре .. като ти доведат пак някой от Баник Острава да не ревеш пак ;) ;) ;) ;)

Ми последните дето ми ги доведоха за крилото са Паулиньов, Кабралов и Обертанов, па като гледам, няма тендеция да водим повече Нар-овци. А да, имаме и Стаси. А твоят човек, че си играе добре - спор няма, но таванът му стига за отбори като Дунав и Локо Пд, но дотам. Да ти припомня ли пък аз колко такива флангови терминатори от нашето първенство вече минаха през Левски - Симеон Райков, Тодор Христов, Антон Огнянов и др. И? С какво се различиха от печките?

Де забрави българския Гарет Бейл - Милен Василев :mrgreen:

phd
Мнения: 1058
Регистриран на: 29 дек 2008 12:51
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот phd » 04 юни 2018 17:23

wilge написа: Добре, че Роси и Спас не се водят по акъла на широката публика. Ако можем да вземем Живко ....


Живко Миланов всички си го спомняме с добро, но не е играл през 2018 нито веднъж заради контузия, става на 34 години и искат да го освободят, защото имал висока заплата.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12407
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот TristaNNN » 04 юни 2018 17:39

phd написа:
wilge написа: Добре, че Роси и Спас не се водят по акъла на широката публика. Ако можем да вземем Живко ....


Живко Миланов всички си го спомняме с добро, но не е играл през 2018 нито веднъж заради контузия, става на 34 години и искат да го освободят, защото имал висока заплата.

Да де, ама масово нашего форумного брата-селекционер тия работи грам не го интересуват. Жиката, та Жиката, иначе ръководството са глупаци ... :lol:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4419
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот Kotooshu » 04 юни 2018 17:53

wilge написа:
Kotooshu написа:
mikata написа:https://www.transfermarkt.com/davide-mariani/profil/spieler/107790


[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=Wgxj_kImNZg[/youtube]

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=9QE3zsj7j9Y[/youtube]

https://www.dailymotion.com/video/x67eljx

Дано стане трансфера

Този има баси и тупалката 8-)


Викаш, този вкарал 5 (пет) гола в 32 мача, не е като молдовеца- 3 гола в 33 мача. Значи- да го вземем. Може и да е по- добър от Кабрал и Вутов. Пък и тупалка има. Също като Мони Райков, Влади Гаджев, Жоро Сърмов... Да не ги изреждам всички бивши от Левски които имат по някои и друг впечатляващ гол от сериозна дистанция. Журналята си чешат клавиатурите с всеки играч със свободен трансфер и вие веднага- трансфер. Добре, че Роси и Спас не се водят по акъла на широката публика. Ако можем да вземем Живко (пишат,че вече е свободен агент) за конкуренция на Милош, ляв бек и вратар (по възможност средноевропейци, но да не са второразрядници) и ще сме крачка напред. Надявям се действащите в момента играчи да са се стиковали малко от малко. Ако искаме надграждене трябват пари за класни играчи. Делиорманци го демонстрират. Те купуват национал на Румъния, а тук едни реват за Карагерен?! Лом не е Лондон или както викат някои ориенталци- "Де й Стамбул, де й Ямбул".


Нищо не викам , тези който се интересуват повече знаят , че този футболист е следен половин година и УЖ ни се води сигурен трансфер ... направи изключително силен сезон , и се взима на мястото на Вутов .
Нито го има по сайтовете , нито чета журналята , особено оранжевите боклуци !!!
Ако човек се порови малко , много инфо може да намери а не да чете Гонг , оранжеви теми и други платени кОври !
И точно Роси иска , Davide Mariani .

Ба и специалистите сте всички , ла ла джии
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

sinfen14
Мнения: 692
Регистриран на: 11 ное 2017 14:03
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот sinfen14 » 04 юни 2018 17:57

joro5rov написа:
1914.1902 написа:Молдовският национал Раду Джинсари попада в полезрението на Левски, твърди "Тема спорт". Той е бил предложен на "сините" от мениджъри.

26-годишният футболист може да играе като втори нападател и дясно крило. В момента е на лагер с националния отбор на страната си, който се готви за мач с Армения.

Офанзивният футболист става свободен агент на 30 юни. До момента споразумението между двете страни не е подновено. Първо нападателят е заявил, че със сигурност напуска, тъй като вече е получил по-добри оферти - местните издания твърдят, че едната е от Левски. Това е накарало шефовете на тима от Хайфа да извадят ново предложение на молдовеца.

През миналия сезон той е вкарал 3 гола в 33 мача. В клубния си тим той доста често е действал като чист халф, докато в националния отбор на страната си е пускан на върха на атаката.

Той се познава с капитана на Левски Божидар Митрев, с който са играли заедно в Шериф (Тираспол).

Треньорът на "сините" Делио Роси държи да подсили състава с поне трима играчи - вратар, бек и нападател.


Тоя нещо не ми вдъхва много доверие .. много съм скептичен за този трансфер .. :|

Партенка. ;) Давиде е нашия човек.

Потребителски аватар
terata
Мнения: 4550
Регистриран на: 25 май 2009 14:49
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот terata » 04 юни 2018 18:00

Значи този , за който колегата над мен е споменал не става, но задължително трябва да вземем 34 годишния Живко Миланов, който не е играл от миналата година. :o Надграждане баце.

Потребителски аватар
tiamat
Мнения: 4468
Регистриран на: 13 сеп 2009 01:06
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот tiamat » 04 юни 2018 19:03

terata написа:
TristaNNN написа:
joro5rov написа:
TristaNNN написа:
joro5rov написа:Карагерен вече официално е футболист на Локо Пловдив ..

Само ти и още 1-2 твои себеподобни тролчета споменавате това име във форума на Левски, несериозна работа е това. :roll:


А кой искаш да споменаваме :?: не мисля че е лош футболист илии ти си искаш терминатори като Опоку,Нар,Кабрал,Диаби не ви разбирам щом е от нашето първенство и не става ми сори пич човека си играе добре .. като ти доведат пак някой от Баник Острава да не ревеш пак ;) ;) ;) ;)

Ми последните дето ми ги доведоха за крилото са Паулиньов, Кабралов и Обертанов, па като гледам, няма тендеция да водим повече Нар-овци. А да, имаме и Стаси. А твоят човек, че си играе добре - спор няма, но таванът му стига за отбори като Дунав и Локо Пд, но дотам. Да ти припомня ли пък аз колко такива флангови терминатори от нашето първенство вече минаха през Левски - Симеон Райков, Тодор Христов, Антон Огнянов и др. И? С какво се различиха от печките?

Де забрави българския Гарет Бейл - Милен Василев :mrgreen:


И Илиян Йорданов :)

Потребителски аватар
tiamat
Мнения: 4468
Регистриран на: 13 сеп 2009 01:06
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот tiamat » 04 юни 2018 19:08

TristaNNN написа:
phd написа:
wilge написа: Добре, че Роси и Спас не се водят по акъла на широката публика. Ако можем да вземем Живко ....


Живко Миланов всички си го спомняме с добро, но не е играл през 2018 нито веднъж заради контузия, става на 34 години и искат да го освободят, защото имал висока заплата.

Да де, ама масово нашего форумного брата-селекционер тия работи грам не го интересуват. Жиката, та Жиката, иначе ръководството са глупаци ... :lol:


Четох, че Жиката си става, но докато е бил контузен са почнали да налагат някакъв по-млад, който се е справил добре, и просто се е оказал по-добър вариант от нашия в перспектива. Не че Жиката е свършил и не става. Като за резерва по двата фланга, и носител на синята идея, си става човека за година-две, докато излезе нещо друго.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: tmanolov, veni__85, W84me и 43 госта