ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София) / 1:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
emigo73
Мнения: 547
Регистриран на: 09 апр 2014 21:10
Контакти:

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София)

Мнениеот emigo73 » 14 мар 2018 16:18

Captain Stottlemeyer написа:
Red thunderstorm написа:...Между звезда и петолъчка дали има разлика? Как мислиш, зелений? ...

От старите ленти:
"Пада другарят в смъртен бой,
пада, за теб, свобода.
За да изгрее и стане той
малка червена звезда..."
("На всеки километър")
П.П. Разбира се, звездата от емблемата няма нищо общо с комунистическата петолъчка, а най-вероятно е заимствана от логото на Heineken - любимата бира на партизаните от отряда "Чавдар"!... 8-)

А, узрелите два житни класа от двете страни на "хайникенската" петолъчка, пардон звезда, от къде са взаимствани?

sinitevataka
Мнения: 52
Регистриран на: 12 мар 2018 21:37

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София)

Мнениеот sinitevataka » 14 мар 2018 17:00

emigo73 написа:
Captain Stottlemeyer написа:
Red thunderstorm написа:...Между звезда и петолъчка дали има разлика? Как мислиш, зелений? ...

От старите ленти:
"Пада другарят в смъртен бой,
пада, за теб, свобода.
За да изгрее и стане той
малка червена звезда..."
("На всеки километър")
П.П. Разбира се, звездата от емблемата няма нищо общо с комунистическата петолъчка, а най-вероятно е заимствана от логото на Heineken - любимата бира на партизаните от отряда "Чавдар"!... 8-)

А, узрелите два житни класа от двете страни на "хайникенската" петолъчка, пардон звезда, от къде са взаимствани?


Символ на Микре са и родното място на Шефа ;)

sinitevataka
Мнения: 52
Регистриран на: 12 мар 2018 21:37

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София)

Мнениеот sinitevataka » 14 мар 2018 17:07

metodito написа:Влизаме по-лошо в мача. Трябваше да спечелим с Етър. Или по-скоро онова де играе на Армията да бяха загубили. Тогава щеше да е много интересно. Все пак вярвам в победата.

Костов, Роман и Ривалдиньо - 2-3.

Освен това, мисля, че ако прогнозата ми не се оправдае и загубим и то лошо (съдийския фактор, не друго), то за Роси започва обратното броене. :roll:


Въпрос на гледна точка. След балъшка загуба обикновено следва стягане. А от друга страна за Левски залог в този мач, който да ги сковава няма, за разлика от гипсираните от Ловеч. Ние на практика няма какво да губим, но даже и с равен можем да спечелим защото ще ударим прът в колелото на припознаването. А в такива мачове обикновено по-спокойния отбор за който победата не е на всяка цена печели. Реално Ловеч трябва да атакува и играе напред от първата минута и да се отвори, а не ние.
Левски по качество на играчите не отстъпва, дори напротив така че в тази ситуация има всички необходими предпоставки тези да ги сготвим и то не само в този мач, ами и във всички предстоящи. А ако това стане и им направим 5 от 5 скии кви циркове ще настанат :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21452
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София)

Мнениеот metodito » 14 мар 2018 20:24

sinitevataka написа:
metodito написа:Влизаме по-лошо в мача. Трябваше да спечелим с Етър. Или по-скоро онова де играе на Армията да бяха загубили. Тогава щеше да е много интересно. Все пак вярвам в победата.

Костов, Роман и Ривалдиньо - 2-3.

Освен това, мисля, че ако прогнозата ми не се оправдае и загубим и то лошо (съдийския фактор, не друго), то за Роси започва обратното броене. :roll:


Въпрос на гледна точка. След балъшка загуба обикновено следва стягане. А от друга страна за Левски залог в този мач, който да ги сковава няма, за разлика от гипсираните от Ловеч. Ние на практика няма какво да губим, но даже и с равен можем да спечелим защото ще ударим прът в колелото на припознаването. А в такива мачове обикновено по-спокойния отбор за който победата не е на всяка цена печели. Реално Ловеч трябва да атакува и играе напред от първата минута и да се отвори, а не ние.
Левски по качество на играчите не отстъпва, дори напротив така че в тази ситуация има всички необходими предпоставки тези да ги сготвим и то не само в този мач, ами и във всички предстоящи. А ако това стане и им направим 5 от 5 скии кви циркове ще настанат :lol: :lol: :lol:


За мен хиксът е нежелателен. Победата ще докара още повече публика на "Георги Аспарухов" и ще сплоти отбора. Психологически победата е задължителна. Относно класирането, прав си, един хикс ще внесе вреда при тях, а при нас... зависи от това как е постигнат. Защото онзи хикс с Лудогорец никакъв хикс не беше ми трябваше да е най-изразитената ни победа срещу разградчани, но съдиите ни заклаха насред София. Така че, ако е такъв "хикс", не би трябвало да се промени нещо. Дано. Ама да не ги мислим. Победа!

Потребителски аватар
eelche
Мнения: 2125
Регистриран на: 08 сеп 2009 00:50
Местоположение: Havana,Cuba
Контакти:

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София)

Мнениеот eelche » 14 мар 2018 22:55

Шансовете на ФК Ловеч са да паркират автобуса и да разчитат на контра-атака. Психозата и блянът за титла в ловешкият лагер е силна от тази на амфетамино-зависим. Ще атакуват от първата минута жадувайки разгром. Тук е шансът на Делио Роси да подбере подходяща тактика и играчи,които да могат да контра-атакуват успешно.

Дано почнем с Митрев,Обертан,Паулиньо и Фигейредо.Надявам се и Буш да попадне в групата.От два дена числата 3-4 ми се въртят в главата.Дано и съдията да е пратен от Разград,а не от Ловеч.

Прогноза:над 2.5 гола

САМО ЛЕВСКИ!
Поклон пред най-великия отбор на Левски 1963-1968!

"Смъртта не е най-голямата загуба в живота.Най-голямата загуба е това,което умира в нас докато сме още живи.НИКОГА НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ!"

Потребителски аватар
Балкански Орел
Мнения: 5382
Регистриран на: 21 юли 2013 15:18
Контакти:

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София)

Мнениеот Балкански Орел » 14 мар 2018 23:06

Само на Яблонски се надявам.И к*р за 13:00 кви са тия часове, бе ? Те, хората от провинцията трябва да палят колите заранта за да стигнат на това обедно мачле.
Май, мачовете за купата с тия се падали в делнични дни.Пародия на БФС, пародия на държава.Искат да изгонят феновете от стадионите да си останат там отборите с фенове роднини и босове дебели.
[center]Levski & Lazio[/center]

sinitevataka
Мнения: 52
Регистриран на: 12 мар 2018 21:37

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София)

Мнениеот sinitevataka » 14 мар 2018 23:11

metodito написа:
sinitevataka написа:
metodito написа:Влизаме по-лошо в мача. Трябваше да спечелим с Етър. Или по-скоро онова де играе на Армията да бяха загубили. Тогава щеше да е много интересно. Все пак вярвам в победата.

Костов, Роман и Ривалдиньо - 2-3.

Освен това, мисля, че ако прогнозата ми не се оправдае и загубим и то лошо (съдийския фактор, не друго), то за Роси започва обратното броене. :roll:


Въпрос на гледна точка. След балъшка загуба обикновено следва стягане. А от друга страна за Левски залог в този мач, който да ги сковава няма, за разлика от гипсираните от Ловеч. Ние на практика няма какво да губим, но даже и с равен можем да спечелим защото ще ударим прът в колелото на припознаването. А в такива мачове обикновено по-спокойния отбор за който победата не е на всяка цена печели. Реално Ловеч трябва да атакува и играе напред от първата минута и да се отвори, а не ние.
Левски по качество на играчите не отстъпва, дори напротив така че в тази ситуация има всички необходими предпоставки тези да ги сготвим и то не само в този мач, ами и във всички предстоящи. А ако това стане и им направим 5 от 5 скии кви циркове ще настанат :lol: :lol: :lol:


За мен хиксът е нежелателен. Победата ще докара още повече публика на "Георги Аспарухов" и ще сплоти отбора. Психологически победата е задължителна. Относно класирането, прав си, един хикс ще внесе вреда при тях, а при нас... зависи от това как е постигнат. Защото онзи хикс с Лудогорец никакъв хикс не беше ми трябваше да е най-изразитената ни победа срещу разградчани, но съдиите ни заклаха насред София. Така че, ако е такъв "хикс", не би трябвало да се промени нещо. Дано. Ама да не ги мислим. Победа!


Аз не съм казал, че хикса е желателен. Обаче той няма да тежи на нас и не ние сме тия които трябва да играят отворено за победа. Можем спокойно да си изчакаме положенията, да накъсваме играта, да изнервяме противника. А ако Литекс се отворят тогава положения ще имаме много. И за разлика от Етър не мисля, че нашите ще ги изпортят. А това са си предимства.
Изобщо при предстоящите 5 мача с Литекс имаме уникалната възможност да ги нокаутираме защото всички предпоставки са на лице - те за момента са надскочили възможностите си, борят се на два фронта където нямат необходимите футболни аргументи, а като за капак регламента е такъв, че сега ще почнат жестоко да тежат картони, контузии и къса скамейка. Всичко това с необосновани очаквания и голямо напрежение.

phd
Мнения: 1058
Регистриран на: 29 дек 2008 12:51
Контакти:

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София)

Мнениеот phd » 14 мар 2018 23:38

Надявам се да играем прибрано и да не допускаме положения пред нашата врата. Преса в нашето поле и умерено тъп мач. Напред Павлин може да ги ковне на скорост, Костов може да измисли нещо нестандартно, а Доктора е винаги заплаха №1 след някой корнер. Би било хубаво и тримата да се отбележат. Обаче прогнозата ми е 0-1 с автогол на Бодуров в 82-а минута.

phd
Мнения: 1058
Регистриран на: 29 дек 2008 12:51
Контакти:

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София)

Мнениеот phd » 14 мар 2018 23:42

jungle написа:СТОЛИЧАНИ В ПОВЕЧЕ!!!


Изображение


:lol:

Потребителски аватар
tiamat
Мнения: 4468
Регистриран на: 13 сеп 2009 01:06
Контакти:

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София)

Мнениеот tiamat » 15 мар 2018 07:58

Балкански Орел написа:Само на Яблонски се надявам.И к*р за 13:00 кви са тия часове, бе ? Те, хората от провинцията трябва да палят колите заранта за да стигнат на това обедно мачле.
Май, мачовете за купата с тия се падали в делнични дни.Пародия на БФС, пародия на държава.Искат да изгонят феновете от стадионите да си останат там отборите с фенове роднини и босове дебели.


Наистина, какви са тия часове?? Ние по Америката, в 5-6 часа сутринта трябва бира да пием, ебаси :) И пак аз съм на изток... Ами тия по Калифорния трябва по нощите да стават :)


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: rhaegar и 33 госта