ЛЕ / Хайдук Сплит - Левски |13.07| 1:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Победа за Хайдук
91
39%
Равен
75
32%
Победа за Левски
69
29%
 
Общо гласове: 235

realno
Мнения: 6511
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: ЛЕ / Хайдук Сплит - Левски |13.07| 1:0 FT

Мнениеот realno » 14 юли 2017 12:40

И аз съм за това да се върне Стоев за треньор, ако може сега ще е най - добре, че иначе сме обречени с това кюскане на топката напред.
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3429
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: ЛЕ / Хайдук Сплит - Левски |13.07| 1:0 FT

Мнениеот groti » 14 юли 2017 12:40

PFC Litex написа:Възможни съперници на жребия след малко:
1. Крайова (Румъния)
2. Ниеме Калю (Естония)/ Видеотон (Унгария)
3. Интер Баку (Азербайджан)/ Флора Еш (Люксембург)
4. Валета (Малта)/ Утрехт (Холандия)
5. Паниониос (Гърция)/ Горица (Словения)
6. Брьондби (Дания)/ Вааса (Финландия)


Ако отстраним Хайдук дано ни се паднат скандинавците. Те позволяват да се играе футбол, а и август месец ще им е яко мъка да тичат на Герена :twisted:
Светата троица на предателите - Сираков, Стоилов, Ивков

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: ЛЕ / Хайдук Сплит - Левски |13.07| 1:0 FT

Мнениеот PFC Litex » 14 юли 2017 12:43

PFC Litex написа:Възможни съперници на жребия след малко:
1. Крайова (Румъния)
2. Ниеме Калю (Естония)/ Видеотон (Унгария) (0:3)
3. Интер Баку (Азербайджан)/ Флора Еш (Люксембург) (1:0)
4. Валета (Малта)/ Утрехт (Холандия) (0:0)
5. Паниониос (Гърция)/ Горица (Словения) (2:0)
6. Брьондби (Дания)/ Вааса (Финландия) (2:0)

Редактирах мнението, като добавих резултатите от първите мачове и спокойно може да се ограничат отборите до:

Крайова
Панионис
Брьондби
Видеотон
Изображение

realno
Мнения: 6511
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: ЛЕ / Хайдук Сплит - Левски |13.07| 1:0 FT

Мнениеот realno » 14 юли 2017 12:48

С този треньор сме готови да провалим добрата селекция и момента за нещо повече.
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: ЛЕ / Хайдук Сплит - Левски |13.07| 1:0 FT

Мнениеот sin4ec » 14 юли 2017 12:52

Нека изиграем реванша и тогава да съдим.
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: ЛЕ / Хайдук Сплит - Левски |13.07| 0:1 FT

Мнениеот blue avalanche » 14 юли 2017 12:56

OGI1914RZ написа:Бях сигурен че ще играем в аматьорски стил с безумно чистене на топката към нападателя.

Пишеш глупости. И през двете полувремена имахме голямо предимство във владеенето на топката. Това с "безумно чистене" става ли??? :shock:
Друг е въпросът, че не успяхме да превърнем това предимство в голови заплахи.
Но, когато Гомес, Панайотов, Буш, Вутов и Рошу напипат оптималната форма, когато се снабдим с кадърно(бързо, технично и мислещо) крило нещата ще изглеждат по съвсем друг начин.
Имайте малко вяра, бре хора!!!

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21450
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ЛЕ / Хайдук Сплит - Левски |13.07| 1:0 FT

Мнениеот metodito » 14 юли 2017 13:00

Не знам, хора на какво мнение сте, но аз вчера съм доволен от Митов. Разбира се, че мога да го критикувам - например за пускането и държането на дупката Нар, но мисля стояхме добре в по-голямата част на мача, а смените бяха навременни и правилни... Забелязахте ли испанецът как раздвижи играта? Но, вероятно решението да не го пусне като титуляр е правилно. Румънецът (Рошу ли беше), смятам се справи заедно с Панайота, който се очертава, като един от любимците ми в новия отбор.

Още преди да вземем Мапуку споделих наблюденията си, че в някои мачове конгоанецът има навика да се изолира от играта. Направи го и вчера. За разлика от мача в Черна гора, не бе особено полезен и в дефанзивен план. Мапуку не е Гара Дембеле. Вижда се. А Буш... или Митов не му е намерил мястото още, или този е приключил с футбола. Далеч по-силно представяне на Цветкович. Хайдук са силен отбор, но не показаха с нищо, че са по-силни от нас и не ни надиграха. Поздравления още веднъж за Митов и за Мтрев. Много слаб Антонио.

Герой на мача за мен, без никакво съмнение е Яблонски. Но той не може да огрее навсякъде. Малоумна игра на Пиргов. Направи го срещу Марибор, направи го и тук. :evil:

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9353
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: ЛЕ / Хайдук Сплит - Левски |13.07| 1:0 FT

Мнениеот mikata » 14 юли 2017 13:11

Втори мач Мапуку нищо не играе,слаб Вутов,Нар въобще няма да да го коментирам :roll:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3429
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: ЛЕ / Хайдук Сплит - Левски |13.07| 1:0 FT

Мнениеот groti » 14 юли 2017 13:14

metodito написа:Не знам, хора на какво мнение сте, но аз вчера съм доволен от Митов. Разбира се, че мога да го критикувам - например за пускането и държането на дупката Нар, но мисля стояхме добре в по-голямата част на мача, а смените бяха навременни и правилни... Забелязахте ли испанецът как раздвижи играта? Но, вероятно решението да не го пусне като титуляр е правилно. Румънецът (Рошу ли беше), смятам се справи заедно с Панайота, който се очертава, като един от любимците ми в новия отбор.

Още преди да вземем Мапуку споделих наблюденията си, че в някои мачове конгоанецът има навика да се изолира от играта. Направи го и вчера. За разлика от мача в Черна гора, не бе особено полезен и в дефанзивен план. Мапуку не е Гара Дембеле. Вижда се. А Буш... или Митов не му е намерил мястото още, или този е приключил с футбола. Далеч по-силно представяне на Цветкович. Хайдук са силен отбор, но не показаха с нищо, че са по-силни от нас и не ни надиграха. Поздравления още веднъж за Митов и за Мтрев. Много слаб Антонио.

Герой на мача за мен, без никакво съмнение е Яблонски. Но той не може да огрее навсякъде. Малоумна игра на Пиргов. Направи го срещу Марибор, направи го и тук. :evil:




Вратарите и защитниците винаги са най-уязвими при една грешка. Тогава често е фатална. Не можем да се сърдим на Пиргов. И други грешки ще прави, но е добър защитник. Вчера Яблонски и Митрев бяха най-добрите. Според мен Вутов не беше слаб,но може още много. Панайотов направи много грешки, но пък сърцат - добър трансфер. За Буш,обаче имам подобни притеснения. Бавен, апатичен.. Дано да ни опровергае.
Светата троица на предателите - Сираков, Стоилов, Ивков

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: ЛЕ / Хайдук Сплит - Левски |13.07| 1:0 FT

Мнениеот sin4ec » 14 юли 2017 13:16

Преди да се критикува Пиргов, е редно да се отбележат две неща: няколкото му кристални шпагата и решаващи намеси при опасни атаки на противника. И неотсъдения фаул срещу Прохазка при головата им атака!
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта