Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Sinite ot Sofia
Мнения: 950
Регистриран на: 04 авг 2014 18:41
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Sinite ot Sofia » 20 май 2017 17:25

metodito написа:
mikata написа:Левски разкарва Сукуна, за да вземе Мапуку
https://gong.bg/bg-football/parva-liga/ ... uku-432764

От трън на глог.
Трябва ни нападател с профил Арш или Емил Ангелов - повратлив и поливалентен нападател. Привличането на това негро ми говори, че се връщаме към малоумната тактика "две крилца и колче между тях". Спират ни крилата и сме дотам. Колчето не може нищо, освен да засича топката.

Колкото и грубо да звучи ( вероятно не е нещо, което ще те трогне), от сега нататък, спирам да ти чета мненията. Моето е, че за да сравниш Сукуна с Мапуку, значи нямаш понятие от футбол. За да кажеш, че Мапуку може само да "засича" топката, значи твърдението ми е вярно или просто не си гледал достатъчно мачове на марулите. Мога да ти кажа, че Мапуку успешно играе по цялата ширина на атаката и предпочита пространства. Опасен е и с топка в крака, не рядко ги влачи по 2ма, 3ма. Има удар! Това е последния нападател в смешната ни А група, който отчаяно да зависи от крила!
Децата в игрите за Левски мечтаят, за славния Левски футболен тим...

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21451
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот metodito » 20 май 2017 18:39

Може и да бъркам. Може и да не е така. Гледал съм го и съм му виждал пропуските. Вчера срещу Ботев също го гледах. Може да се окаже следващата Гара. Изказвам мнение.

Колкото и грубо да звучи ( вероятно не е нещо, което ще те трогне), от сега нататък, спирам да ти чета мненията.

Ами, съжалявам, за което. Не се изживявам, като инстанция. Просто изказвам лично мнение.

Потребителски аватар
Sinite ot Sofia
Мнения: 950
Регистриран на: 04 авг 2014 18:41
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Sinite ot Sofia » 20 май 2017 23:15

metodito написа:Може и да бъркам. Може и да не е така. Гледал съм го и съм му виждал пропуските. Вчера срещу Ботев също го гледах. Може да се окаже следващата Гара. Изказвам мнение.

Колкото и грубо да звучи ( вероятно не е нещо, което ще те трогне), от сега нататък, спирам да ти чета мненията.

Ами, съжалявам, за което. Не се изживявам, като инстанция. Просто изказвам лично мнение.

Разбира се, всеки има правото на такова и аз го уважавам. Леко иронично ми се искаше да се разбере точно тази част от поста ми, тъй като не целя заяждане. НО, както преди време може би бях единствения, който се мъчеше да убеди масата, че Бурабия е футболист за Левски, така и сега ти гарантирам за този футболист. Мапуку е точният човек за нас. Гледал съм го и имам отлични впечатления, това е футболист с много качества. Вярно е, че ги показва когато пожелае и има настроение. Атмосферата тук няма да му позволи да се лигави. Честно казано не ми се вярва да го навием, до колкото знам към него има интерес от Испания и няколко други дестинации.
Децата в игрите за Левски мечтаят, за славния Левски футболен тим...

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21451
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот metodito » 21 май 2017 00:28

Ще видим. Факт е, че когато Мехди дойде, го слагаха като дефанзивен полузащитник. И аз смърдях. Митов му даде свободата да снове навсякъде и той показа истинските си качества. Това, което в Мехди ме дразни е, че той във всеки един мач може да ни остави с десет души. С Лудогорец отново го показа. Заслужаваше директен червен картон. Това въобще не беше първата му подобна проява... Това няма общо с техническите му качества толкова, колкото с морала му може би.

Serafim
Мнения: 5241
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Serafim » 21 май 2017 12:27

Бурабия почна да играе още и при Топузаков. При Петрович бе контузен, имаше счупена ръка и бе много назад с подготовката. Сърбина започна да го пуска по малко в някои мачове, защото бе в страшно лоша форма. Зимата вече се разигра и се вижда, че е класа над всичките ни халфове. Играе успешно и в двете фази.

Вместо да търсим кьоравото с транферите на Чилика, най-добре да вземаме такива от Морето и от Локо Плд, от части и от Ботве, защото те редовно намират добри чужденци, за сметка на нашите...

Тоя Бакари не играеше лошо, не знам какво стана с него. Последно, като ни разковаха на Герена за купата, Бакари правеше смешни защитниците ни.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот blue avalanche » 21 май 2017 14:30

Serafim написа:Бурабия почна да играе още и при Топузаков. При Петрович бе контузен, имаше счупена ръка и бе много назад с подготовката. Сърбина започна да го пуска по малко в някои мачове, защото бе в страшно лоша форма. Зимата вече се разигра и се вижда, че е класа над всичките ни халфове. Играе успешно и в двете фази.

Вместо да търсим кьоравото с транферите на Чилика, най-добре да вземаме такива от Морето и от Локо Плд, от части и от Ботве, защото те редовно намират добри чужденци, за сметка на нашите...

Тоя Бакари не играеше лошо, не знам какво стана с него. Последно, като ни разковаха на Герена за купата, Бакари правеше смешни защитниците ни.

Реалностите са, че в момента не можем да се конкурираме дори с втородивизионни отбори в другите лиги. Или опашкари в първите...
А, ако ще взимаме някой, дето го искат някъде в 3-та дивизия - мерси!!! :mrgreen:

Потребителски аватар
hd-fen
Мнения: 267
Регистриран на: 04 апр 2014 14:56
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот hd-fen » 21 май 2017 19:32

До няколко дни ще стане ясно дали Левски ще осъществи един от най-големите си трансферни удари, който ще донесе много повече свежест, скорост и острота на отбора. И името на футболиста е, неговото име е, името му е ... повлеканата Гаджев !!! Честито !!!

Потребителски аватар
shwepi
Мнения: 536
Регистриран на: 05 яну 2010 17:03
Skype: shwepi
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот shwepi » 21 май 2017 19:46

hd-fen написа:До няколко дни ще стане ясно дали Левски ще осъществи един от най-големите си трансферни удари, който ще донесе много повече свежест, скорост и острота на отбора. И името на футболиста е, неговото име е, името му е ... повлеканата Гаджев !!! Честито !!!

Повлеканата е тренирала в Англия.
Не си гледал май Ингълс /защитник дърво без никакви качества но по добър от останалите/.
39 PFC CSKA Sofia BUL 25 0 98 41 16 41 140 144 98 -4
:?:
147 PFC CSKA-Sofia JSC BUL 4 0 16 8 1 7 29 28 17 1
:!:

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот popokutepetel » 21 май 2017 20:34

За да се направи читава селекция не е необходимо да се събират чужденци от кол и въже.
В България има достатъчно читави и перспективни футболисти.
Левски спокойно може да се опита да привлече Хубчев от Дунав, Велков или Иван Минчев от Славия, Станислав Костов от Пирин. Опции са Левски да се опита да си върне Вутов, а защо не и да направи сериозен опит да привлече от Ботев Неделев.
Трансфер на Мапуко не ми се нрави. До колкото имам наблюдения върху него той един мач играе като е на кеф и му върже играта, а после няколко мача само гази тревата.

Потребителски аватар
zap_lv
Мнения: 698
Регистриран на: 04 юни 2009 17:12
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот zap_lv » 21 май 2017 22:26

Може да звучи странно ,но защо не си върнем Симо Райков да се конкурира с Нар ?


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: krumeto, Testa_di_Legno, tiamat и 27 госта