Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

MJ23
Мнения: 238
Регистриран на: 14 май 2012 15:34
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот MJ23 » 14 дек 2016 14:04

Sstefanov написа:Пак започваме с абсолютно тъп трансфер.. Тоя има 4 гола на 24 години, ебем ти и нападателя.

Ключовото в мнението ти е "пак започваме". Така ще бъде много време още за съжаление. "Политика на клуба", доказала се със времето и успяла да изгони огромна част от публиката от стадиона :evil: Просто ми писна от мургави, светли и по-светли "звезди", които идват да направят едно огромно нищо и мислят само за обезщетението си, когато клуба ги освобождава преди да е изтекъл договора им. А уж нямаме пари!? Дали някой ще обяви на този каква заплата ще му се даде и за какви пари го вземаме?

И защо не си вземем Хичо???
ЛЕВСКИ ЗАВИНАГИ В НАШИТЕ СЪРЦА!!!

Потребителски аватар
Заклет Левскар
Мнения: 2735
Регистриран на: 15 фев 2012 10:39
Skype: Оранжево небето .....
Местоположение: Етрополе

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Заклет Левскар » 14 дек 2016 14:05

boabbb написа:
rhaegar написа:
boabbb написа:Владо "Бумеранга" Гаджев иде :lol: :lol: Остава само Данчо Милиев да вземете с влажния поглед ... :mrgreen:


Вие само оркестъра на Гришата не сте приютили, на нас да ни се подигравате за Гаджев, не върви някак. :lol:

Иначе, тоя хубавец от Верея не съм го гледал, ама не съм и обнадежден. Виж, ако може от Ботев да вземем Пауло, ще е добър вътрешен трансфер.


Той напуска Ботев, ама след тоя полусезон ще хване я по Казахстан, а по Русия, а по Кипър ... :roll: Тоя Сукуна ... поредния мангал, нямам идея за какво ви е :? Мицански може и да е дърво, ама поне мацката му е хубава 8-)


[offtopic]Че не разбираш от футбол е ясно, но показваш, че и от жени не разбираш.
Любовницата на Сукуна е три пъти по-Убава от тази на Мицански, по простата причина, че патката му е три пъти по-голяма от Мицанската, понеже е мнооого черен и вече е порил Микренци.[/offtopic]
Павел Колев:
Литекс са лицензирани за Б група, но имат нови документи, че стават ЦСКА и сега се разглеждат документите. Очакваме това да се случи и този отбор да играе в А група - на Националния стадион Васил Левски.

Мика СТОИЧКОВА РАМАДАН

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Warped » 14 дек 2016 14:15

tevez написа:
Левски се раздели с първи футболист

Галин Иванов няма да е футболист на Левски през пролетта. Договорът на нападателя със сините изтича в края на декември и няма да бъде подновен.

Вчера Иванов, който не попадна в групата за днешния шампионатен мач с Нефтохимик, се е сбогувал със съотборниците си.

Галин дойде на "Герена" през септември, когато бе одобрен от тогавашния треньор на Левски Люпко Петрович. Крилото обаче не влиза в плановете на настоящия треньор Елин Топузаков и след четири изиграни мача с екипа на сините напуска "Герена".

Yasss най после. Що го докараха тоя галфон не знам.
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

blue_lagoon_1914
Мнения: 43
Регистриран на: 26 окт 2016 10:57

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот blue_lagoon_1914 » 14 дек 2016 14:17

Не забравяйте,че пари няма. Затънали сме в дългове. Важно е да вземем читав тренер. Другото ще е компромис.
"Спартак" -Варна! Истинския Отбор на Варна! Плужека е това на което и черупката му е избягала отвратена от него ;)!

Потребителски аватар
Sstefanov
Мнения: 1905
Регистриран на: 25 ное 2013 17:01
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Sstefanov » 14 дек 2016 14:29

blue_lagoon_1914 написа:Не забравяйте,че пари няма. Затънали сме в дългове. Важно е да вземем читав тренер. Другото ще е компромис.

Е тоя мангал според теб колко ще взима? Най малко ще му дават 10 хиляди лева, че може Няма пара ама за негроидни "футбалери" се намира, много ми е чудно как става тая работа. Даже си мисля, че съм смъкнал малко мизата за тоя, ако греша ме поправете. А най ме дразни като някой каже бил вкарал на литекс - голяма работа. То и аз да почна да играя в тази измислена лига ще вкарвам по 5-6 гола на полу-сезон.

Потребителски аватар
jivkovisz
Мнения: 161
Регистриран на: 23 сеп 2008 16:26
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот jivkovisz » 14 дек 2016 14:31

Sstefanov написа:Пак започваме с абсолютно тъп трансфер.. Тоя има 4 гола на 24 години, ебем ти и нападателя.

Много си умен, 4 гола за Верея.

Потребителски аватар
Der Schmarotzer
Мнения: 2724
Регистриран на: 16 юни 2012 11:07
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Der Schmarotzer » 14 дек 2016 14:31

blue_lagoon_1914 написа:Не забравяйте,че пари няма. Затънали сме в дългове. Важно е да вземем читав тренер. Другото ще е компромис.

Това трябва да се набива с чук в тъпите кратуни в ръководството, само че няма кой, щото тези, които могат са на заплатка при тях и вряскат, само ако им е спряло кранчето. А свестен тренер има само в чужбина, скъпичък е, има и още един голям недостатък - те не играят по свирки на даващи пари, т.е. няма пари от черно тото... Та ще трябва да се задоволяваме с Топчо, Сухчо, Жадното, Гладното и прочие....
Ние сме Левски, Левски (София)!!!

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13809
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Red_Neck » 14 дек 2016 14:33

Заклет Левскар написа:
boabbb написа:Той напуска Ботев, ама след тоя полусезон ще хване я по Казахстан, а по Русия, а по Кипър ... :roll: Тоя Сукуна ... поредния мангал, нямам идея за какво ви е :? Мицански може и да е дърво, ама поне мацката му е хубава 8-)


[offtopic]Че не разбираш от футбол е ясно, но показваш, че и от жени не разбираш.
Любовницата на Сукуна е три пъти по-Убава от тази на Мицански, по простата причина, че патката му е три пъти по-голяма от Мицанската, понеже е мнооого черен и вече е порил Микренци.[/offtopic]

[offtopic]Добре е да се знае, кой е форумният познавач на .... патки! Честито, не болеше да си признаеш, нали ...;)
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:[/offtopic]
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

SANSIRO7
Мнения: 2226
Регистриран на: 14 май 2010 16:12
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот SANSIRO7 » 14 дек 2016 14:38

Заглавието в Гонг е "Разочарования Галин Иванов приключи с Левски". То понеже ние бяхме много очаровани от него

Потребителски аватар
vas_yoo
Мнения: 36
Регистриран на: 12 окт 2011 22:21
Skype: vas_yoo
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот vas_yoo » 14 дек 2016 14:47

Преди няколко дни Топчо вика, че харесва български играчи ... освобождаваме Галин и взимаме Сукуна. Всяка зима, всяко лято едно и също. Собственици, треньори, играчи ... всички се сменят, само мениджърите остават едни и същи и то безброй. Как са не наядоха?
Стресът ебава майката на прогреса...


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: DoSomethingDifferent, TristaNNN и 25 госта