ППЛ: Левски (София) - Лудогорец (Разград) / 1:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3160
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Лудогорец (Разград) / 21:15 / събо

Мнениеот wilge » 14 авг 2016 10:57

Cheradonna написа:
samo_levski написа:факт - от както лудогорец се появи на сцената, българския футбол, българските футболисти, българския национален отбор умряха.


Дано все повече хора осъзнаят тази малка подробност. ;)


Това е следствието. Причината е БФС. По скоро цялата пасмина която е на хранилка в тази организация. Време е Цацаров да се вземе в ръце и да ги разнищи. Началото бе поставено от т.н. Батето. После той взе под крилото си и обучи Перукан на номерата си. Целта е лично облагодетелстване. Пък футбола- вълци го яли! Те позволиха на Лупи да разруши червените. Те позволиха на "Мade in Микре" да съсипе два добри отбора. Той доста умело се възползва от ситуацията. Те позволиха на Домуса да сложи ръка на първенството. Те позволиха на президентите на клубове да влязат в изпълкома. Те позволиха на съдиите да се чувстват недосегаеми. Резултатът: унищожаване на българския футбол и нарастване на банковите им сметки. За това не мисля, че само "бизнесмените" са виновни. За това призовавам прокуратурата да се самосезира и да разтури този кошер. Иначе и други "бизнесмени" ще се възползват от ситуацията, ще има още припознавания, ще изчезнат още добри отбори, ще се закрият школи, ще се унищожи традицията, ще се ликвидира тази игра. Този президент на БФС трябва да бъде осъден за назидание на останалите, организацията да се прочисти и нови хора да започнат от нулата. С европейски правила, прозрачност и почтеност, с помощ от държавата. За да стигнем нивото от преди години. Когато се класирахме на световно първенство при 16 (шестнадесет) участници. Само рестарт, на чисто, иначе няма да стане.

Потребителски аватар
OOP
Мнения: 1359
Регистриран на: 19 юли 2012 14:01
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Лудогорец (Разград) / 1:0 FT

Мнениеот OOP » 14 авг 2016 11:12

Има ли някъде официална информация за продадени билети за мача, че някви зелени фенове пишат, че са продадени едва 4941 билета?!?
От „Фен клуб Сектор Г”:
Всъщност няма „сливане”, няма и „обединение” – има единствено преименуване на Литекс, слагането на червени екипи на техните футболисти и използването на нашата емблема.

Mitata написа:Ние за чест и морал не говорим

валкареджио
Мнения: 1120
Регистриран на: 28 апр 2013 00:14
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Лудогорец (Разград) / 1:0 FT

Мнениеот валкареджио » 14 авг 2016 11:19

georgievgi1976 написа:Не забелязахте ли ,че на фланелките и на двата отбора пишеше vivacom

Чичо Гошо ти ли си?
Да и ефбет пише ,яд ли те е от победата на отбора на народа?

eddie
Мнения: 1354
Регистриран на: 17 мар 2010 11:48
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Лудогорец (Разград) / 1:0 FT

Мнениеот eddie » 14 авг 2016 11:32

За неутралния фен беше очевидно, че Лудогорец удариха ръчната. Нито имаха намерение да атакуват, нито да вкарват. Имаше 3-4 ситуации, в които иначе опитни и кадърни играчи постъпваха по най-глупваия и нелогичен начин. Каква е причината не знам..
"... без мощен спонсор и Бащица с много пари, няма да се оправим никога." - Аронакс

drvasko98
Мнения: 7044
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Лудогорец (Разград) / 1:0 FT

Мнениеот drvasko98 » 14 авг 2016 11:33

Не съм чел всичко, тепърва ще се забавлявам, но ако няма да напомня. Ралке, стената на срама/смеха!

Потребителски аватар
IvailoRz
Мнения: 2100
Регистриран на: 16 мар 2014 15:53
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Лудогорец (Разград) / 1:0 FT

Мнениеот IvailoRz » 14 авг 2016 11:35

OOP написа:Има ли някъде официална информация за продадени билети за мача, че някви зелени фенове пишат, че са продадени едва 4941 билета?!?

Е ти не видя ли. Стадиона откровено си беше празен, и тук няма и грам нотка на заяждане. Когато Левски последно гостува в Разград на стадиона имаше 9000 души,а имаше и хора които не успяха да се сдобият с билети. Трябва да се признае че сте дразнител :P . Тук важи и обратното. Последните два три пъти,когато Герена беше наистина понапълнен беше именно срещу нас.

drvasko98
Мнения: 7044
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Лудогорец (Разград) / 21:15 / събо

Мнениеот drvasko98 » 14 авг 2016 11:37

IvailoRz написа:Айде честито. С много блъскане и кюскане, един може би титуляр за ШЛ в болница и случаен гол,синята лавина възкръсна. Много сте слаби ,само да знаете .


Напълно съм съгласен с целия ти коментар и много се радвам, че точно така играха нашите. Не че са контузили Анисе, щото стана абсолютно неволно, а че не ги интересуваше, че ще играете в ШЛ. Не играхме като Марек да ви правим шпалири или приятелски мач за 0-0. Като сте се притеснявали от контузии да сте пуснали децата. Когато вашите ритат е добре, нали така?

drvasko98
Мнения: 7044
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Лудогорец (Разград) / 21:15 / събо

Мнениеот drvasko98 » 14 авг 2016 11:49

NOMER14 написа:
sin4ec написа:
W84me написа:Що? Сега отбора да не би да не е пред фалит?

Верно? Ако имаше и мъничка наченка за това, чорбоетрополските медии да са гръмнали...Фалит, тц, тц, тц....ама верно? Аз бех на герената, ама слушам, че в началото на мача показвали некви чиковци със златни очилца в А сектор, верно ли е?


И аз за тях щях да те питам. След ден-два може да ми отговориш на лични.


Той щото много ги разбира точно тези аспекти. От 3 години му чета глупостите за страшните собственици, които все ще идват. Естествено, че клубът си остава пред фалит, ако решат някои хора и ако имат изгода. Дано не види поста, че ще хукне да ме бие, а мен ме е страх...

Потребителски аватар
CTAHKO
Мнения: 25662
Регистриран на: 29 апр 2010 00:45
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Лудогорец (Разград) / 1:0 FT

Мнениеот CTAHKO » 14 авг 2016 11:59

Отборът на народа за пореден път размаза отборът на олигархията :!: Факт :!:
delqnski47 написа:Трябва да има бой до посиняване

Потребителски аватар
korteneca
Мнения: 2901
Регистриран на: 01 авг 2014 12:44
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Лудогорец (Разград) / 1:0 FT

Мнениеот korteneca » 14 авг 2016 12:20

Какво стана? Нали щяха да ни размажат с 3-4-5 на 0 с резервите? 8-) Сега четем: пуснахме ви, пазихме се, мислихме за Пилзен и т.н! 8-)
[center]Николай Митов: Те не са точно ЦСКА, Литекс си ги бием... Няма проблем!

[rimg]https://image.prntscr.com/image/282def5483004b6fbf06a977c146b67b.gif[/rimg][/center]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: futbolqga, Sstefanov и 36 госта