Ето така се играе за емблемата!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ultra_blue
Мнения: 241
Регистриран на: 04 юни 2008 12:45
Местоположение: София
Контакти:

Re: Преди изгрев е най-тъмно!

Мнениеот ultra_blue » 14 окт 2009 00:55

msm написа:
ultra_blue написа:Най лесно е да викаш за силните , аз оставам завинаги от СИНИТЕ !!!

Ех ,ако бяхте така горди и с националите, можехте да бъдете и българи.

Както казват мислителите - Мразя държавата ,обичам Родината ! България над всичкоо, но пичага какво повече от това да протестирам ,да си хвърлям боклука разделно , да си плащам данъците и да гласувам мога да направа ? Когато си пусна телевизора и едно предаване не ми харесва сменям канала, нац. отбор не ми допада и затова съм му дал "МУТЕ" ... Когато почне да ми харесва ще дам "Волуме на Махх..." !
Това е положението - ако играят без сърце ми се струва ,че им е се тая за мене , затова и на мене ми е през х** за тях !
Държавата гние а главния проблем сме НИЕ ???

Потребителски аватар
omegga megadeath
Мнения: 187
Регистриран на: 27 сеп 2009 12:19
Местоположение: София
Контакти:

Re: Преди изгрев е най-тъмно!

Мнениеот omegga megadeath » 14 окт 2009 01:10

ultra_blue написа:
msm написа:
ultra_blue написа:Най лесно е да викаш за силните , аз оставам завинаги от СИНИТЕ !!!

Ех ,ако бяхте така горди и с националите, можехте да бъдете и българи.

Както казват мислителите - Мразя държавата ,обичам Родината ! България над всичкоо, но пичага какво повече от това да протестирам ,да си хвърлям боклука разделно , да си плащам данъците и да гласувам мога да направа ? Когато си пусна телевизора и едно предаване не ми харесва сменям канала, нац. отбор не ми допада и затова съм му дал "МУТЕ" ... Когато почне да ми харесва ще дам "Волуме на Махх..." !
Това е положението - ако играят без сърце ми се струва ,че им е се тая за мене , затова и на мене ми е през х** за тях !
Един откровен средностатистически фен на Подуяне!

Потребителски аватар
msm
Мнения: 2243
Регистриран на: 04 юни 2008 13:58
Местоположение: БЯЛА СЛАТИНА
Контакти:

Re: Преди изгрев е най-тъмно!

Мнениеот msm » 14 окт 2009 02:04

ultra_blue написа:Както казват мислителите - Мразя държавата ,обичам Родината ! България над всичкоо, но пичага какво повече от това да протестирам ,да си хвърлям боклука разделно , да си плащам данъците и да гласувам мога да направа ? Когато си пусна телевизора и едно предаване не ми харесва сменям канала, нац. отбор не ми допада и затова съм му дал "МУТЕ" ... Когато почне да ми харесва ще дам "Волуме на Махх..." !
Това е положението - ако играят без сърце ми се струва ,че им е се тая за мене , затова и на мене ми е през х** за тях !

Пич, тук не говорим за различни ценности и за това, кой какво може да направи. Става въпрос за спорт и това, кой как обича отбора си. Сравни двете мнения, твоето отгоре и това на колегата ти :
Пораженията са част от кръговрата,трябва да ги приемем с достойнство и да се готвим за утрешния ден!Всеки сън има край-и хубавият, и кошмарът!Всеки го боли,всеки иска да каже нещо,да напсува дори,да кълне-пак ви казвам:"Левски" е част от нашия живот и нашата съдба!Ако трябва,ще изпием горчивата чаша докрай,но ще дочакаме изгрева!

И какво излиза, че вие обичате само това което искате , а не това което трябва. Защото преди всичко сме българи , а след това левскари и цесекари. Значи можете да обичате и да подкрепяте Левски, въпреки че направи толкова конфузни загуби , както в Европа така и в шампионата, но Националния отбор не можете. Вие сте българи само когато България побеждава, а когато губи можете само да плюете и обиждате, даже много от вас се изказаха, че ги е срам че са българи. Ами за това ви казвам, че не сте. Просто живеете в тази страна България, но нямате нищо общо с нея.

mile_bg8
Мнения: 137
Регистриран на: 22 мар 2009 08:50
Контакти:

Re: Преди изгрев е най-тъмно!

Мнениеот mile_bg8 » 14 окт 2009 02:11

Не се бойте другари левскари ,всичко е загубено!

vesodoc
Мнения: 606
Регистриран на: 14 авг 2008 00:08
Контакти:

Re: Преди изгрев е най-тъмно!

Мнениеот vesodoc » 14 окт 2009 06:37

Левски ще го има и ще пребъде!
Прав си за това, че е най-тъмно и студено преди изгрев. Аз вярвам, че палачинката ще се обърне през пролетта.
Относно т.нар. национален отбор мнението може да е само едно: майната им!!!
Който мисли, че националът трябва да се подкрепя само защото развяват некви фланелки с българския герб, дълбоко се лъже!!!! Ясно е, че са далавери, далавери и пак далавери.
Пичове, уважението се заслужава, не се дава просто ето така. Тия засега не могат да си го изработят. Сори!!!

Потребителски аватар
Lyubooo
Мнения: 1988
Регистриран на: 08 окт 2008 08:11
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Преди изгрев е най-тъмно!

Мнениеот Lyubooo » 14 окт 2009 08:02

отново тема за бездействие по време на криза! дай да седнем и да чакаме всичко да се оправи! да, ама не! поведението на природата и поведението на хората са много отличаващи се със своя си характер! в природата наистина всяко явление се знае че има край, както знаем че след нощ идва ден, след буря ще изгрее слънце и т.н. Докато при човека нещата стоят по друг начин, и там края на дадено явление често се случва чак след като човека умре или след намеса на други човеци!
Във случая с ФК Левски, ако стоите и чакате, то ще има да почакате или докато Батков, най-сетне бъде убит от "тото"-мафията или докато онея дроги от сектор Б, най-сетне се изчистят от зависимостите си и изритат Мустака от президентския му стол! Само че е ясно че и двете няма да се случат в близко бъдеще т.е. нОща ще е мнооого дълга! Затова вместо да стоите и да чакате, вземете се вдигнете и отидете където трябва и кажете каквото трябва, изисквайте каквото трябва, въобще покажете че искате да дойде този изгрев, защото това е ваше право, защото вие сте истинските фенове, които и в тея смотани времена, продължават да пълнят стадионите и неспират да подкрепят отбора си! Това е ваше право, ДЕЙСТВАЙТЕ!
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Deliba6
Мнения: 1678
Регистриран на: 15 юни 2008 01:48
Контакти:

Re: Искаме ли Кривия в Левски?

Мнениеот Deliba6 » 14 окт 2009 08:55

Още през лятото писах, че за нова селекция ни трябва единствено Кривия! Явно и характера му е крив и затова някой не го иска... Но пък, от друга страна, аман от прави с "правилен футбол"! :mrgreen:
Презирайки всеобщото израждане
и всекидневно борейки се за насъщния,
до следващото си прераждане
ви гарантирам - аз ще бъда същият!!!

tprodanov
Мнения: 6018
Регистриран на: 02 авг 2008 16:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: Преди изгрев е най-тъмно!

Мнениеот tprodanov » 14 окт 2009 09:08

Lyubooo написа:отново тема за бездействие по време на криза! дай да седнем и да чакаме всичко да се оправи! да, ама не! поведението на природата и поведението на хората са много отличаващи се със своя си характер! в природата наистина всяко явление се знае че има край, както знаем че след нощ идва ден, след буря ще изгрее слънце и т.н. Докато при човека нещата стоят по друг начин, и там края на дадено явление често се случва чак след като човека умре или след намеса на други човеци!
Във случая с ФК Левски, ако стоите и чакате, то ще има да почакате или докато Батков, най-сетне бъде убит от "тото"-мафията или докато онея дроги от сектор Б, най-сетне се изчистят от зависимостите си и изритат Мустака от президентския му стол! Само че е ясно че и двете няма да се случат в близко бъдеще т.е. нОща ще е мнооого дълга! Затова вместо да стоите и да чакате, вземете се вдигнете и отидете където трябва и кажете каквото трябва, изисквайте каквото трябва, въобще покажете че искате да дойде този изгрев, защото това е ваше право, защото вие сте истинските фенове, които и в тея смотани времена, продължават да пълнят стадионите и неспират да подкрепят отбора си! Това е ваше право, ДЕЙСТВАЙТЕ!



И как реши, че чакаме?

Потребителски аватар
Blue Monster
Мнения: 129
Регистриран на: 26 юни 2009 17:18
Контакти:

Re: Преди изгрев е най-тъмно!

Мнениеот Blue Monster » 14 окт 2009 09:39

Тук да си чешем езиците и да не ги чешем, все тая... То е ясно, че рано или късно ще излезем от тази криза. Важното е да подкрепяме безрезервно отбора, подчертавам "отбора", а не ръководството. :!: ;)

Потребителски аватар
bigbonusprize
Мнения: 4396
Регистриран на: 07 авг 2008 14:31
Контакти:

Re: Нашите въпроси,чрез Т.Русев и Сашо Диков

Мнениеот bigbonusprize » 14 окт 2009 09:42

Не знам, но аз съм почти 100% сигурен, че мустака няма пари и пак ще направят свободни трансфери. Единствено се надявам като продадат някой да му се развърже кесията. А мен ме интересува какво стана с продаването на 30% от акциите. Това ми беше като светлина в тунела...
Левскар да си, братко, е дума голяма, Левскар да си, братко, е чест!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Aronaks, futbolqga, honda, ikar и 35 госта