ППЛ: Левски (София) - Лудогорец (Разград) / 0:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
actrus
Мнения: 428
Регистриран на: 02 май 2012 15:23
Skype: имам
Местоположение: Eвропа
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Лудогорец (Разград) / 06.09. / 20:00

Мнениеот actrus » 07 сеп 2017 20:48

Свърши ли гей парада. Два реда сълзи, три реда сополи,а за играта фуКбол никой не говори. А бе я си играйте със Сливнишки ГЕРОЙ, ние ще и.... ЛЕ

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4438
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Лудогорец (Разград) / 06.09. / 20:00

Мнениеот Kotooshu » 08 сеп 2017 09:19

actrus написа:Свърши ли гей парада. Два реда сълзи, три реда сополи,а за играта фуКбол никой не говори. А бе я си играйте със Сливнишки ГЕРОЙ, ние ще и.... ЛЕ


А БЕ !
Селтик .... У ваше село на БЕ .
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

Потребителски аватар
ELFen
Мнения: 1048
Регистриран на: 04 юни 2014 17:22
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Лудогорец (Разград) / 06.09. / 20:00

Мнениеот ELFen » 08 сеп 2017 12:54

Ние сме Левски написа:Днес пребиха Дългия като куче 15 подчовеци с тениски SW . Днес отказаха 15 човека официално да стъпят в сектора в който сме си прекарали живота. Резултата ми стана безсмислен след видяното и ,че само ни се опитахме да го отървем.

A kaква е причината да бъде пребит - чоплил е семки или...?!
висша математика:314 :idea:

gihuelo
Мнения: 5947
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Лудогорец (Разград) / 06.09. / 20:00

Мнениеот gihuelo » 08 сеп 2017 13:53

ELFen написа:
Ние сме Левски написа:Днес пребиха Дългия като куче 15 подчовеци с тениски SW . Днес отказаха 15 човека официално да стъпят в сектора в който сме си прекарали живота. Резултата ми стана безсмислен след видяното и ,че само ни се опитахме да го отървем.

A kaква е причината да бъде пребит - чоплил е семки или...?!

В отборите с големи агитки(ЦСКА и Левски) има отделни фракции и групи ,които по някога враждуват по между си а се стига и до бой. Това на фен на отбор шест пъти шампион подред и играл в групите на ШЛ ,чиято публика беше 27 човека на армията и 45 онзи ден на герена няма как да бъде обяснено :) Вие даже няма как да се сбиете по между си :)

Потребителски аватар
Sstefanov
Мнения: 1938
Регистриран на: 25 ное 2013 17:01
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Лудогорец (Разград) / 06.09. / 20:00

Мнениеот Sstefanov » 08 сеп 2017 15:28

gihuelo написа:
ELFen написа:
Ние сме Левски написа:Днес пребиха Дългия като куче 15 подчовеци с тениски SW . Днес отказаха 15 човека официално да стъпят в сектора в който сме си прекарали живота. Резултата ми стана безсмислен след видяното и ,че само ни се опитахме да го отървем.

A kaква е причината да бъде пребит - чоплил е семки или...?!

В отборите с големи агитки(ЦСКА и Левски) има отделни фракции и групи ,които по някога враждуват по между си а се стига и до бой. Това на фен на отбор шест пъти шампион подред и играл в групите на ШЛ ,чиято публика беше 27 човека на армията и 45 онзи ден на герена няма как да бъде обяснено :) Вие даже няма как да се сбиете по между си :)

И ти толкова си запознат с нещата, че ако почнеш да обесняваш другите трябва да се обесят от тъпотия.
За мача, добро представане от нашите, за сега толкова. Видя се, че са борбени момчетата и имат желание. Аз това искам да виждам, без значение от резултата

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Лудогорец (Разград) / 06.09. / 20:00

Мнениеот popokutepetel » 08 сеп 2017 15:44

Ozzimozzi написа:
popokutepetel написа:
W84me написа:Тоя съдия е явно свързан с Ганчев още от времето, когато проекта му беше в Ловеч. Не знам дали е бутал мача до Х, но определено целта му беше Левски да не бие.


Това е така, но скапа и мача.

Явно Ганчев бе наредил тактиката „грабвайте телата”, а съдията паркира автобуса пред наказателното поле на домакините. И това всичко пред 14 000 на Виваком арена.


Ми статистиката на владението на топката що не показва паркиран автобус?
А с 10 човека е нормално да се играе по-прибрано.
Но то маркетинга нали играе един голям футбол, та срещу тия няма ръка :lol:

Потребителски аватар
obi4am_pirin
Мнения: 5903
Регистриран на: 08 яну 2009 09:48
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Лудогорец (Разград) / 06.09. / 20:00

Мнениеот obi4am_pirin » 08 сеп 2017 15:47

СЗ сигурно са искали монопол на пазара за "семки" в Сектор Б ;)
хахахахах
Изпратено на: 15 Дек 2014 19:35
От: Messi_fan
До: obi4am_pirin

Къде ти е темичката ? Май нещо я заключиха. хахахаха
П.П. Не е нужно да ми благодариш, че заради мен я премахнаха. ;)

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Лудогорец (Разград) / 06.09. / 20:00

Мнениеот popokutepetel » 08 сеп 2017 15:49

peliforewer написа:
KellyB написа:Във връзка със ситуацията с Натаниел и Вутов и тълкуванията за нарушение и картона на бразилеца ще дам един пример от преди 35 години. Става въпрос за мача България - С.Ирландия на 18.10.1972 г., квалификация за Световното първенство 1974 г.
В края на мача България води 2:0, ирландците са изнервени, води ги Джордж Бест - световна звезда по това време. Топката е в игра пред вратата на гостите, но по същото време в нашето наказателно поле Бест изритва Хр. Бонев. Съдията (от ГФР) без колебание показва червен картон на звездата Бест и дава дузпа за България! Мотивите - грубо нарушение в наказателното поле, при това без топка!
И в допълнение - съгласно последните съдийски тълкувания на УЕФА и ФИФА за удар в лицето се дава директен ЧЕРВЕН картон и фаул срещу извършителя! Изводите са за вас... и Съдийската комисия на БФС.

Защо трябва да се връщаш толкова назад,при прекратения мач Левски-Литекс имаше огледална ситуация,при отсъден фаул срещу вратаря на Литекс има бутане на футболист на Левски в наказателното поле и червен картон за футболист на Литекс плюс отсъдена дузпа от бившият футболен съдия Георги Йорданов.


Май не си гледал ситуацията с Литекс ;) . Трактовките са в две посоки - когато топка е в игра удар срещу футболист в нак. поле - дузпа и червен картон без значение къде е топката. Ако топката не е в игра т.е. има отсъдено нарушение, засада или каквото ще да е за удар в без топка червен картон, а играта продължава от ситуацията в която е била спряна.

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Лудогорец (Разград) / 06.09. / 20:00

Мнениеот Tiberius » 08 сеп 2017 16:06

actrus написа:Свърши ли гей парада. Два реда сълзи, три реда сополи,а за играта фуКбол никой не говори. А бе я си играйте със Сливнишки ГЕРОЙ, ние ще и.... ЛЕ

За играта ХероУ да му мисли :lol:
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

gihuelo
Мнения: 5947
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Лудогорец (Разград) / 06.09. / 20:00

Мнениеот gihuelo » 08 сеп 2017 16:45

Sstefanov написа:
gihuelo написа:
ELFen написа:
Ние сме Левски написа:Днес пребиха Дългия като куче 15 подчовеци с тениски SW . Днес отказаха 15 човека официално да стъпят в сектора в който сме си прекарали живота. Резултата ми стана безсмислен след видяното и ,че само ни се опитахме да го отървем.

A kaква е причината да бъде пребит - чоплил е семки или...?!

В отборите с големи агитки(ЦСКА и Левски) има отделни фракции и групи ,които по някога враждуват по между си а се стига и до бой. Това на фен на отбор шест пъти шампион подред и играл в групите на ШЛ ,чиято публика беше 27 човека на армията и 45 онзи ден на герена няма как да бъде обяснено :) Вие даже няма как да се сбиете по между си :)

И ти толкова си запознат с нещата, че ако почнеш да обесняваш другите трябва да се обесят от тъпотия.
За мача, добро представане от нашите, за сега толкова. Видя се, че са борбени момчетата и имат желание. Аз това искам да виждам, без значение от резултата

[offtopic]Тогава му обясни ти на момчето :) Или и ти си един от многото тук ,които си виждал стадион на картичка. Не случайно по време на мача най големите професори от вашия форум бяха тук а не на стадиона и се утрепваха да пишат :)[/offtopic]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта