ППЛ: Левски (София) - Лудогорец (Разград) / 0:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

peliforewer
Мнения: 9786
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Лудогорец (Разград) / 06.09. / 20:00

Мнениеот peliforewer » 07 сеп 2017 16:27

KellyB написа:Във връзка със ситуацията с Натаниел и Вутов и тълкуванията за нарушение и картона на бразилеца ще дам един пример от преди 35 години. Става въпрос за мача България - С.Ирландия на 18.10.1972 г., квалификация за Световното първенство 1974 г.
В края на мача България води 2:0, ирландците са изнервени, води ги Джордж Бест - световна звезда по това време. Топката е в игра пред вратата на гостите, но по същото време в нашето наказателно поле Бест изритва Хр. Бонев. Съдията (от ГФР) без колебание показва червен картон на звездата Бест и дава дузпа за България! Мотивите - грубо нарушение в наказателното поле, при това без топка!
И в допълнение - съгласно последните съдийски тълкувания на УЕФА и ФИФА за удар в лицето се дава директен ЧЕРВЕН картон и фаул срещу извършителя! Изводите са за вас... и Съдийската комисия на БФС.

Защо трябва да се връщаш толкова назад,при прекратения мач Левски-Литекс имаше огледална ситуация,при отсъден фаул срещу вратаря на Литекс има бутане на футболист на Левски в наказателното поле и червен картон за футболист на Литекс плюс отсъдена дузпа от бившият футболен съдия Георги Йорданов.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10937
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Лудогорец (Разград) / 06.09. / 20:00

Мнениеот ivan56 » 07 сеп 2017 16:33

peliforewer написа:
KellyB написа:Във връзка със ситуацията с Натаниел и Вутов и тълкуванията за нарушение и картона на бразилеца ще дам един пример от преди 35 години. Става въпрос за мача България - С.Ирландия на 18.10.1972 г., квалификация за Световното първенство 1974 г.
В края на мача България води 2:0, ирландците са изнервени, води ги Джордж Бест - световна звезда по това време. Топката е в игра пред вратата на гостите, но по същото време в нашето наказателно поле Бест изритва Хр. Бонев. Съдията (от ГФР) без колебание показва червен картон на звездата Бест и дава дузпа за България! Мотивите - грубо нарушение в наказателното поле, при това без топка!
И в допълнение - съгласно последните съдийски тълкувания на УЕФА и ФИФА за удар в лицето се дава директен ЧЕРВЕН картон и фаул срещу извършителя! Изводите са за вас... и Съдийската комисия на БФС.

Защо трябва да се връщаш толкова назад,при прекратения мач Левски-Литекс имаше огледална ситуация,при отсъден фаул срещу вратаря на Литекс има бутане на футболист на Левски в наказателното поле и червен картон за футболист на Литекс плюс отсъдена дузпа от бившият футболен съдия Георги Йорданов.


Фал тогава срещу вратаря не бе отсъден, играта си продължи. Стига глупости. Двете ситуации нямат нищо общо.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Лудогорец (Разград) / 06.09. / 20:00

Мнениеот blue avalanche » 07 сеп 2017 16:34

koisa написа:
Teo написа:Пичове, чета последните страници и оставам с убеждението, че нещо много сте си повярвали...
... не забравяйте, че ние сме в топ форма и громиме всичко живо с по 5+ гола :idea: :lol:

Громите тези дето ви се надупват. Като дружките ви от Ботев, Берое и отбора със самоубийствен стил Витоша. Що не разгромихте Септември и Славия с 5 гола?

Или Лудогорец??? :oops:

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3171
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Лудогорец (Разград) / 06.09. / 20:00

Мнениеот wilge » 07 сеп 2017 17:18

realno написа:Интересно, до вчера ревахме за Херо, а днес го плюем. На ли беше бленувания месия, който ще ни направи шампиони. Видя се колко струва. Взе готов, скъп отбор и нищо с човек повече. Два мача 2 т. Мисля, че е ставал шампион с Литекс, сегашния ЦСКА, но със съмнения за много купени мачове, както сега има съмнения, че тирето купува със същия "собственик". Да си го държат Херо, че и Мъри да си вземат за помощник.

За Херо реваха основно журналята и по- малко феновете. При срамното ниско ниво на треньорите в Левски тогава мнозина го предпочитаха само защото е по- добър от онези измисленяци. Гонзо, който не се отличава с особени умствени качества и интелект, а е по- скоро първосигнален, го разбра веднага и му постави нещата така: приемаш или не. Няма условия. И Херо започна с к*рвенските номера. Всеизвестно е, че Гонзо обича к*рвите (* против бан), но не и номерата им. И бургазлията се запиля някъде в степите на Средна Азия. За много пари. Но за много пари искат много работа. И хоп, ето го в златната мина на Бг футбола. Докога?
Съдбата му в Делиормана няма да е много по- различна от тази на Рибейро и Ераносян. Едва дошъл и започна с претенции и оправдания. Започват да се появяват писания за проблеми на братята в бизнес аспект. Няма огън без дим.
Фойерверкът Лудогорец скоро ще загасне, те го виждат и започнаха разпродажбите на конвертируемите си футболисти. Очаквам приходите им от футбол и друг бизнес да намалеят, което ще ги накара да свият инвестициите в съдии, журналисти, футболни деятели и всякаква подобна сган лапачи. Грандовете това и чакат. Снощи се видя, че при равен брой играчи на терена отстъпваха. И съм повече от сигурен, че при адекватно съдийство нямаше да вземат и тази измъчена точица. Първо ще паднат от първото място, след година ще изтърват влака за Европа. А от там до забвението пътя е кратък. Защото тази игра е за феновете. Какво е клуб без фенове?
На сила хубост не става. И да става- не бива. Защото не е за дълго.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21571
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Лудогорец (Разград) / 06.09. / 20:00

Мнениеот metodito » 07 сеп 2017 17:31

Такова клане не помня. На националния празник. Ми турци са. За БФС говоря. За Лудогорец и Херо даже не ми се отваря дума.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21571
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Лудогорец (Разград) / 06.09. / 20:00

Мнениеот metodito » 07 сеп 2017 17:36

wilge написа:Очаквам приходите им от футбол и друг бизнес да намалеят, което

Човек, сериозен ли си? Знаеш ли тази година какви кинти взеха от трансфери? За групите на ЛЕ, другата година ще им ги дадат. Там ще са не по-малко от 1-2 милиона евро.

Един от малкото моменти, в които съжалявам, че Наско не е в "Левски" шеф. Ако беше той щеше, да изкара отбора. И днес съдийската комисия да се разтури!

Потребителски аватар
olimpi
Мнения: 1414
Регистриран на: 14 май 2011 20:35
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Лудогорец (Разград) / 06.09. / 20:00

Мнениеот olimpi » 07 сеп 2017 17:49

metodito написа:Такова клане не помня. На националния празник. Ми турци са. За БФС говоря. За Лудогорец и Херо даже не ми се отваря дума.


И аз не помня, дори онзи финал за купата, когато се опитаха да ни унищожат не беше чак такова чудо. Само срещу Кърпачев са ни клаи по подобен начин (ч,к. на Еньо).

Има лек ама няма как да стане, все ми се иска някой съдия да бъде одран жив и от кожата му агитката да си направи тъпан...ех мечти.
Олимпий Панов -Опълченец в 1-ва рота на 1-ва Опълченска дружина, член и секретар на БРЦК. Участник в боевете при Ст. Загора, Шипка и Сливница. Майор Панов е родоначалник на българската артилерия. Продължител на делото на Левски и борците за свобода.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21571
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Лудогорец (Разград) / 06.09. / 20:00

Мнениеот metodito » 07 сеп 2017 18:08

olimpi написа:
metodito написа:Такова клане не помня. На националния празник. Ми турци са. За БФС говоря. За Лудогорец и Херо даже не ми се отваря дума.


И аз не помня, дори онзи финал за купата, когато се опитаха да ни унищожат не беше чак такова чудо. Само срещу Кърпачев са ни клаи по подобен начин (ч,к. на Еньо).

Има лек ама няма как да стане, все ми се иска някой съдия да бъде одран жив и от кожата му агитката да си направи тъпан...ех мечти.


Ти гледай каква глоба ще ни друснат. Заради оня де си чоплеше носа с изпъната ръка.

Браво на Митрев. Спаси ДВА 101%-ови гола. При втория за съжаление... Всички бяха "влезли в мача". Да му оплишей мокета на боби.

С такава игра не само Хайдук, ми и Евертън щяхме да отстраним. 100 про!

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Лудогорец (Разград) / 06.09. / 20:00

Мнениеот ralka_levskarka » 07 сеп 2017 19:55

Сега пак гледах Натанаелчо - ми той пича веднъж в тялото с ръка, после пробва в лицето, не стана и тогава дойде токата. Е това, ако не е умишлено не знам кое е, той не разбра, че е зад него нали.. Жалка работа.
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

Потребителски аватар
MAXIMUS
Мнения: 1370
Регистриран на: 19 сеп 2009 10:08
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Лудогорец (Разград) / 06.09. / 20:00

Мнениеот MAXIMUS » 07 сеп 2017 20:06

vvessel написа:Грухтенето в нашия форум означава само едно - оранжевите са сериозно уплашени. Очакваха Роси да бъде "разкрит" , но Левски без малко да бие с човек по-малко. Говорят за страхлива игра, за статистики, за грозен мач, но виждат едно - силен отбор който ще е фактор. Незаобиколим фактор!

За щастие няма как да ви За0биколим, затова щем нещем трябва да минем през вас като прасе през гнила ябълка ! ;)
Няма какво да коментирате дяковци, моцита, натанелчета ! Те се чустват недосигаеми и наглоста им е стигнала до такава степен, че ако искат могат да застрелят някого на терена.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Cooler и 23 госта